Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok 2020!

245

Komentarz

  • luke (PL1)luke (PL1) PL1 Posty: 7
    hej, witajcie, 
    wie ktoś może o której godzinie mają być fajerwerki, nie mam twittera
    Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    luke (PL1) powiedział(a):
    hej, witajcie, 
    wie ktoś może o której godzinie mają być fajerwerki, nie mam twittera
    Pozdrawiam
    Witaj :)
    Nie musisz mieć Twittera wystarczy zjechać na dół i kliknąć na to
     
    Jednak dokładnych godzin pojawienia się fajerwerków nie ma ,informacja, że będą pokazuje się 30 min przed.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na czym polegała ta poprawka? Wczoraj miałem 99 proc bawoła, potem spadło do 88 proc, dziś bez zmian. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.01.2020
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Na czym polegała ta poprawka? Wczoraj miałem 99 proc bawoła, potem spadło do 88 proc, dziś bez zmian. 
    Witaj :)
    Nagrody za aktywność były wyświetlane jako już zdobyte,a faktycznie jeszcze ich nie zdobyłeś.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 25.01.2020
    6 godzin przerwy między fajerwerkami to chyba lekka przesada. Ja rozumiem, że gdzieś na Świecie jest teraz noc ale u nas jest dzień, a fajerwerki mamy po nocy zbierać?
    Edit/ pojawił się komunikat, od 9-tej czekałam i się doczekałam ... 
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 25.01.2020
    nadal nie mam fajerwerków, a jak się pojawią to pewnie na 15 minut tylko... eh... szkoda słów
    oszukujecie nas, graczy, przy każdej okazji
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    u mnie też nie ma...
    Godziny powinny być podane rano na cały dzień, a nie że czekamy jak idi..i za wpisem!
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    odświeżyłam stronę i się okazało, że fajerwerki były, tylko mi się nie pokazały, to jest skandal w biały dzień!!!!!! Załapałam się na 40 sekund !!!!!!
  • To są jakieś kpiny. Dajecie fajerwerki tylko niektórym osobom, nie dostają wszyscy. Mam nadzieję, że będzie to zrekompensowane. Błąd goni błąd. Tak się nie da grać.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Fajerwerki były tylko trzeba było stronę odświeżyć, szkoda, że nikt nas nie poinformował o tym... teraz jak nie będę miała o podanej godzinie, to od razu odświeżam. Porażka, fajny event staje się nie do zniesienia...
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Sorry, ale ja odświeżałam i fajerwerki się nie pojawiały więc to nie kwestia odświeżania ... załapałam się na 10 minut i to jak czytam było dużo.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Teraz znowu cała farma będzie czekać za zbiorem, aż łaskawie się pojawi wpis... a tu trzeba inne rzeczy robić -  mistrzostwa sojusznicze, event ciężkiej pracy, wydarzenie nie z tego świata... 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Sorry, ale ja odświeżałam i fajerwerki się nie pojawiały więc to nie kwestia odświeżania ... załapałam się na 10 minut i to jak czytam było dużo.
    Aha, no to jeszcze lepiej... masakra
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    całe to wariactwo opisuje tu,,czekajac na fajerki..
     i nikt mi nie wmówi, ze było inaczej, robię ten event 5 rok..i tylko w tym roku sa takie hocki-klocki..odświeżanie nie pomagało, wylogowanie nie pomagało..nic..moim zdaniem-GGS robi-psuje to wszystko specjalnie, żebysmy wydawali złoto , bo oni tak chca..nie ma innego powodu..a wiec...niech sobie GGs wybije złoto ze swojej zbyt wielkiej głowy...albo my..albo nic...

  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Malwa621 (PL1) powiedział(a):
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Sorry, ale ja odświeżałam i fajerwerki się nie pojawiały więc to nie kwestia odświeżania ... załapałam się na 10 minut i to jak czytam było dużo.
    Aha, no to jeszcze lepiej... masakra
    Wydaje mi się, że to jest raczej celowe działanie GGS czyli ... (tu każdy może sobie dodać, ja nie napiszę co mi się nasuwa, bo mi wpis zbanują). Skoro nie potrafią włączyć fajerwerków u wszystkich w  tym samym czasie, to czas powinien się u każdego liczyć od momentu pojawienia się fajerwerków. Wtedy to by było uczciwe, ale chyba nie o uczciwość chodzi w tej grze.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 25.01.2020
    też tak miałem, 10 minut tylko, cisną się słowa niecenzuralne. Działanie celowe na wydawanie złota=kasy. Beze mnie, "przyjaciele", ani krzty... Który to już raz?

    P.S.
    Miał ktoś zbiory x12?, ja jeszcze nigdy
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    u mnie to samo , nie ma , odświeżanie , czyszczenie historii , ciasteczek nie pomaga  !!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    W poniedziałek zgłoszę fakt ,że fajerwerków 12:30 - 12:50,praktycznie nie było.Na moim koncie po wielokrotnym odświeżaniu strony, pojawiły się na 1 minutę przed końcem. Następne pojawiły się 6 minut po czasie.Tak jest na wszystkich serwerach.Za te utrudnienia w imieniu swoim i Zespołu przepraszam.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A oprócz tego j.w., gra muli niesamowicie przed i w trakcie fajerwerków........... To pewnie też celowa robota GGS................
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 25.01.2020
    Gdzieś o 19 powinny się pojawić ponownie, ciekawe czy z błędami :(
    Czemu tak ciężko zdobyć żetony zodiaku wąż, smok, królik i tygrys (tym bardziej że tygrys wczoraj był w wyzwaniu aktualności)? ;/
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    u mnie ostatnich wogóle nie było :-(((
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam teorię, może nieco spiskową:), ale wg mnie jest to działanie celowe. Tych fajerwerków jest po prostu dla zespołu za dużo, więc podjęto działania i mamy, a to fajerwerki uruchamiają się w połowie, albo wcale, ograniczono wypadanie węży smoków i królików (króliki w zeszłym roku były normalne), gra muli się dodatkowo (nie wiadomo=wiadomo po co) , zbiory sa niskie, najwyższe miałem x9.
    I można tak wymieniać dalej.
    powstaje pytanie:
    Dlaczego GGS tak nie lubi graczy?
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    powstaje pytanie:
    Dlaczego GGS tak nie lubi graczy?
    Bo za mało "au" kupujemy ;) a jak Ci znaczka będzie brakować, to kółeczkiem za złotko pokręcisz ;)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 26.01.2020
    Diana powiedział(a):
    Witajcie :)
    W poniedziałek zgłoszę fakt ,że fajerwerków 12:30 - 12:50,praktycznie nie było.Na moim koncie po wielokrotnym odświeżaniu strony, pojawiły się na 1 minutę przed końcem. Następne pojawiły się 6 minut po czasie.Tak jest na wszystkich serwerach.Za te utrudnienia w imieniu swoim i Zespołu przepraszam.
    Diana
    jak tylko wszedł silos, to fajerwerki się posypały, odpalają się z rożna prędkością, u rożnych i osob, ja mam przważnie o 5 minut za poźno :( a mają u mnie w sojuszu jeszcze póxniej i nie zawsze odświeżenie pomaga!!!
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.01.2020
    uwaga!! za pare minut fajerki,  a wiec..wylogowujemy sie, czyscimy ciasteczka..itp..itd.. wchodzimy o godz.21.05 .a i tak to nic nie pomoże...bo nie..i juz...hahhahah

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Jest niedziela, fajerwerki były już dwa razy, w NOCY (bo 1 i 6 rano to przecież u nas w Europie środek nocy - chyba, że Niemcy mają inny czas?), a teraz czekanie i znowu będzie przerwa 6 godzin??? Dzisiaj zbieramy smoka więc wg mnie znowu celowe działanie na wyciągnięcie złota od graczy. Nie wydałam ani jednej złotówki na takie eventy i nie zamierzam, gra nie warta świeczki i zachodu.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Będą o 12, tzn. powinny być według postu :>
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jest postęp postępu - po błędzie wyświetlania mamy błąd odświeżania...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    I co nic tego żetonu smoka mi nie wypadło zbytnio ;/
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    U mnie o 13.45 znowu nic nie było, odświeżałam i nic, pomogła zmiana przeglądarki, ale zostało mi tylko 10 minut, tak walczyłam z tym wszystkim, masakra...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik