Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Opóźnienie w pojawianiu się fajerwerków

Nie dość, że fajerwerki tym razem są bardzo krótkie to jeszcze nagminnie spóźnione. Dziś ponad 5 minut po tym jak pojawiły się u sojuszników.  Czy problem ten jest znany twórcom? Czy można coś z tym zrobić bo taki stan rzeczy nie jest w porządku.
«1

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 25.01.2020
    Problem jak najbardziej jest znany, skoro występował podczas poprzedniego wydarzenia. Nic się nie zmieniło, chociaż rok minął...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To już jest normą, a nie wyjątek. Poza tym przecież ggs nie umie poprawiać błędów podczas wydarzenia, i tak to się kręci. Lekko przypomina to paragraf 22.
    Tam też problemu nie potrafili=chcieli rozwiązać. Dopiero do muru przyciśnięci powiedzieli co i jak. Kto przyciśnie ggs?
  • Pięć tysięcy eventów na raz a w każdym błędy i pewnie dumni jesteście z siebie. Jedyne w czym ten zespół jest naprawdę dobry to w wyciąganiu kasy.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.01.2020
    w tym momencie jest juz 6 min  jak powinny leciec fajerki, i co? nie ma...ogłoszenie sobie fajerki sobie
    juz 9 min po czasie  z ogłoszenia
    no i wreszcie jak sie pojawiły to na....6,06 min...drwia sobie  z nas? paranoja

  • U mnie pojawiły się 3 minuty przed końcem!!!!!!!!!!!!!! Kpina to mało powiedziane.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    u mnie trwały tylko 10 minut - ŻENADA - to mało powiedziane
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    już powinny być i kicha
  • Bo już są ale nie dla wszystkich. Skutecznie zniechęcacie do grania.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    zróbcie coś z pojawianiem się fajerwerków bo jest błąd. Jak się nie przelogujesz to ich nie masz. Jak sie pojawią to niestety w czasie krótszym niż inni, średnio na 7/ 8 minut do końca. 

    Mam pytanie czy w tej grze kiedykolwiek coś zadziała tak bez zarzutu od wrzucenia do zakończenia eventu?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    zróbcie coś z pojawianiem się fajerwerków bo jest błąd. Jak się nie przelogujesz to ich nie masz. Jak sie pojawią to niestety w czasie krótszym niż inni, średnio na 7/ 8 minut do końca. 

    Mam pytanie czy w tej grze kiedykolwiek coś zadziała tak bez zarzutu od wrzucenia do zakończenia eventu?

    Chyba żartujesz:) GGS i coś działa, dobre:))
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 25.01.2020
    Uznałam, że nie ma sensu "łoić" tych karteczek z chińskiego roku. Jak zdobędę 2-wie nagrody z zwykłego ewentu na najwyższym stopniu to  lepiej na tym wyjdę. Wiecznie nagroda flagi albo nakładki....nie ma o co walczyć.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 26.01.2020
    przez cały dzień dzisiaj fajerwerki pojawiały sie na ok 5 min przed końcem... a w tej chwili o godz. 20.00 w ogóle nie było, bynajmniej u mnie. Jestem bardzo ciekaw jak zrekompensujecie to graczom??
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Nawet tak prostej rzeczy jak fajerwerki potraficie schrzanić. Miały być o 20:00. Pomimo odświeżania strony nie było :((((((

    Pokazały się na 20 sekund do końca i nie tylko u mnie.
    I jak możemy pisać, że to uczciwa gra 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    przez cały dzień dzisiaj fajerwerki pojawiały sie na ok 5 min przed końcem... a w tej chwili o godz. 20.00 w ogóle nie było, bynajmniej u mnie. Jestem bardzo ciekaw jak zrekompensujecie to graczom??

    W takim razie jestem szczęściarą, bo u mnie trwały całe 11 sekund. W dodatku po przelogowaniu, gdy sojusznik na czacie napisał, ze u niego już są. U koleżanki trwały 20 sekund. Brak słów.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    U mnie 11 sekund przed końcem. I pewnie by ich w ogóle nie było, gdybym się nie przelogowała (a to trwało dużo dłużej niż zwykle).
  • Dokładnie to samo siedzisz czekasz a tu nic i nagle 1min do konca fajerwerków a do tego błedy za błedami w grze skrzynki których nie da sie otworzyc, budowy rozpoczac itd
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    dokładnie, ikonka fajerwerków się nie pokazała, a podobno były, kaszana jak zwykle, czlowiek czeka kilka godzin a potem taki prezent :(
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    przez cały dzień dzisiaj fajerwerki pojawiały sie na ok 5 min przed końcem... a w tej chwili o godz. 20.00 w ogóle nie było, bynajmniej u mnie. Jestem bardzo ciekaw jak zrekompensujecie to graczom??

    W takim razie jestem szczęściarą, bo u mnie trwały całe 11 sekund. W dodatku po przelogowaniu, gdy sojusznik na czacie napisał, ze u niego już są. U koleżanki trwały 20 sekund. Brak słów.
    niestety u mnie nie było :-(
  • Rozumiem, że gg doskonale zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje ale po raz kolejny nie reaguje. Ten brak szacunku dla osób, którzy w końcu ich utrzymują jest przerażający!!!!!!!!!
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Fajerwerki miały się zacząć 10 min temu i nic. Dodatkowo gra chodzi jakby chciała, a nie mogła. Mamy wtorek, moderatorzy w sprawie wielokrotnie zgłaszanego przez graczy problemu milczą jak zaklęci.
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    GDZIE TE FAJERWERKI Z GODZINY 11.00 JUŻ 11.19 ZA KAŻDYM RAZEM JAKIEŚ OPÓŹNIENIE DZIŚ NIE MA WCALE !!!!!!!!!!
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    kompletne dno, znowu nie było zapowiedzianych fajerek
    11.08 jeszcze nie było, , nie  ma i nie będzie w tym czasie, pocałujcie kota w  d....
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    U mnie też nie było, może powinniśmy zasypać support zgłoszeniami o błędzie, skoro moderatorzy nie reagują
  • Luleczka (PL1)Luleczka (PL1) PL1 Posty: 12
    U mnie fajerweki, jak to fajerwerki: albo są albo nie :-) Miałam je 5 minut, miałam 8, a były też 2... sekundy. Dziś nie pojawiły się wcale. Z powodu błędów, problemów z działaniem, z przyjemnej gra zrobiła się irytująca, niestety...
  • Amino (PL1)Amino (PL1) PL1 Posty: 5
    Przelała się czara goryczy spierd... na drzewo. Szukajcie gdzie indziej naiwnych na zarabianie kasy. 
  • Brak słow i żenada zamiast zabawy jest tylko wkur..... gra po co wogóle piszecie ze cos bedzie jak tego nie potraficie dac, nowy ewent i kłopoty z logowaniem , zbieraniem itd, czyli jedno i to samo non stop!!!!!!!!!!!
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    ZEBRAŁEM WSZYSTKO SZKODA CZEKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    i o co tyle hałasu
    panuje grypa
    wytlumacza sie koronawirusem pewnie zatakowal chinki rok buuhhahahaha


    a tak na powaznie juz sie zastanawiam nad kupnem czegokolwiek
    tu jakos bledow nie ma ....
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    napisałam do supportu , może czas aby wszyscy zaczęli do nich pisać ,moze wtedy  zajmą się problemem  bo jak na razie nasze skargi na forum to dla nich żaden problem
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Piszcie do supportu, czas najwyższy, aby przestano sobie robić kpinę z graczy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik