Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok 2020!

Witajcie Farmerzy!!!
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana
«1345

Komentarz

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    czy będą fajerwerki i czy będą informacje o nich  o której godzinie wystrzelą ????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    czy będą fajerwerki i czy będą informacje o nich  o której godzinie wystrzelą ????
    Witaj :)
    Informację będą pojawiać się na Twitterze .Dziś do godziny 23:30 mają jeszcze 3 razy pojawić się fajerwerki.
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    czy będą fajerwerki i czy będą informacje o nich  o której godzinie wystrzelą ????
    Witaj :)
    Informację będą pojawiać się na Twitterze .Dziś do godziny 23:30 mają jeszcze 3 razy pojawić się fajerwerki.
    Diana
    Może by tak mniej więcej przybliżone godziny fajerwerków. Loguję się w grze raz na czasem max 3 godziny. Niestety nie mam innej możliwości. Więc wolałabym znać konkretniejsze godziny. Taka prośba żeby zasugerować zespołowi. Bo jednak często zdarzało się że wylogowałam się a one potem się pojawiły. A zwlekać zbiorami na kilka godzin, też mi nie na rękę.
    Również miło by było jakby Gracze którzy zauważą wybuchy niech zostawią post z godziną.
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Fajerwerki te pierwsze to nie wiem o której były ale te drugie wystartowały o 17.00 u mnie się pokazały 17.02
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Fajerwerki te pierwsze to nie wiem o której były ale te drugie wystartowały o 17.00 u mnie się pokazały 17.02
    Przecież jestem w grze, nie widzę ich :O :O
  • też siedzę i jakoś nic nie widziałem!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nowego tweeta nie było, juz 4 godz temu ostatni , a niby mają podawać...

  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    edytowano 21.01.2020
    fajerwerki były koło 11 i 14, trwają około 20 minut tylko
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Farmerka~ (PL1) powiedział(a):
    fajerwerki były koło 11 i 14, trwają około 20 minut tylko
    O 11 byłam w pracy ale o 17 nie mogłam ominąć bo jestem zalogowana od 16:30. Nie mogłam przeoczyć.

    A fajerwerki czasem nie trwają pół godziny?
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313

     O 11 byłam w pracy ale o 17 nie mogłam ominąć bo jestem zalogowana od 16:30. Nie mogłam przeoczyć.

    A fajerwerki czasem nie trwają pół godziny?
    poprawiłam zaraz na 14, ciemno w pokoju;), a trwają faktycznie 20 min 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    18:30 u mnie wybuch :P
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 22.01.2020
    Witajcie  :)
    Fajerwerki mają być o godzinie 11:00, taka jest  informacja na Twitterze. :)
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Kolejna informacją że niebawem znów będą fajerwerki :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    około 19:45 będą fajerwerki.
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A ile trwają u Was fajerwerki? U mnie ostatnie 15 min. a poprzednie 17,5 min. ...........................
  • Hej . Mam pytanie. czy u Was dzisiaj też prawie nie doliczają żetonów ? Zebrałam całą farmę , leciało ich całe mnóstwo a doliczono dwie sztuki :( Wczoraj było zupełnie inaczej. Szybko robiło się kolejne nagrody. Dzisiaj stoję na 5 już ze dwie godziny.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Asiunia60 (PL1) powiedział(a):
    Hej . Mam pytanie. czy u Was dzisiaj też prawie nie doliczają żetonów ? Zebrałam całą farmę , leciało ich całe mnóstwo a doliczono dwie sztuki :( Wczoraj było zupełnie inaczej. Szybko robiło się kolejne nagrody. Dzisiaj stoję na 5 już ze dwie godziny.
    Bo wczoraj zbierałaś wszystkie znaczki, a dziś tylko szczura zalicza do nagród.
  • neferetka ok. Dzięki  za odpowiedź. A jeżeli możesz to powiedz skąd to wiesz i czy wiadomo jak dalej? Z góry dziękuję :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538

    Znaki zbierasz po kolei. Pierwszy dzień jest na "rozgrzewkę" zbierasz wszystkie znaki, od następnego dnia już poszczególne. I tak... dziś tylko szczura, jutro bawoła, potem tygrysa, królika, smoka itd. świnia jak widać powyżej jest na samym końcu. O ile dobrze pamiętam, po wężu jest dzień, że zbiera się znowu wszystkie zodiaki i następny taki jest na sam koniec. A wiem, bo robię ten event już pewnie z 4 raz ;)
  • I wszystko jasne. Ja gram od roku. Raz robiłam już ten event ale jak widać zapomniałam :) Dzięki
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Asiunia60 (PL1) powiedział(a):
    I wszystko jasne. Ja gram od roku. Raz robiłam już ten event ale jak widać zapomniałam :) Dzięki
    Nie ma za co :) Powodzenia :)
  • niestety żeby trochę tych znaków uzbierać to trzeba polować na fajerwerki, bez nich zebranie kompletu nagród dziennych nie jest możliwe
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    dlaczego wyzwanie aktywności mam od początku i znowu zbieram na pierwszą nagrode jeżeli wczoraj zbierałam na skrzynie czyli nagroda 5???
  • Myslę, że dlatego  ponieważ nagrody są codzienne . Jest ich 20 . I każdego dnia zbieramy od początku
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Myslę, że dlatego  ponieważ nagrody są codzienne . Jest ich 20 . I każdego dnia zbieramy od początku

    aha dzięki :smile:
  • mella.p (PL1)mella.p (PL1) PL1 Posty: 7
    Nie wiem jak u innych ale ja rano miałam 97% znaku bawołu a teraz mam 90%. Pewnie liczą na to, że nikt nie zauważy.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    mella.p (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem jak u innych ale ja rano miałam 97% znaku bawołu a teraz mam 90%. Pewnie liczą na to, że nikt nie zauważy.

    Witaj  :)
    Błąd został zgłoszony już wczoraj.Niestety nie mam informacji ,kiedy zostanie naprawiony.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja mogę gratis dać info. Stosując wcześniejsze informacje: Zespół nie usunie błędu podczas trwania wydarzenia. Zresztą w ogóle ichnie usuwa - patrz błąd farmy i 5 mln kamieni
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jakoś koło 18 powinny być fajerwerki :)
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    W czasie fajerwerków są problemy z płynnością gry : zwalnia i momentami całkowicie sie zatrzymuje. Trzeba odczekać pare ładnych sekund aby ruszyła................ Zróbcie wreszcie porządek z płynnością !!!!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik