Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

.... To już chyba litania powstała na temat błędów w grze :(  ..Farma co trochę się zawiesza ....dalej są problemy z sianiem
na polach ...trzeba klikać po parę razy by posiać na polach :(  . Farma powinna chodzić płynnie a nie tak jak czołg ..,
choć w tym wypadku ..to czołg jest szybszy niż nasze farmy .. :( .. , ale dochodzą kolejne błędy ..często wyskakuje
pełny ekran choć nawet na niego nie klikam , albo wyrzuca mnie z farmy ..bez powodu ?
Przy przejściu na inną farmę wyskakują mi prezenty choć nawet nie kliknełam na nie . To są chyba ...wszystkie błędy ?
które zauważyłam u siebie , wcale one nie pomagają na farmie , a wprost przeciwnie - UTRUDNIAJĄ prace !!!
...........CZEKAMY NA POPRAWĘ PŁYNNOŚCI GRY !!! I MNIEJ BŁĘDÓW !!!
                                                                          Pozdrawiam Basia777
«1318

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czy Wam też gra działa wolno? Tak się nie da grać,  wszystko zbiera się/ sieje z poślizgiem 3 sekundowym, no zaraz mnie coś trafi. Może zespól skończyłby to świętowanie i wziął się do roboty?
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    U nas to samo................ Naprawcie to  bo tak nie można grać.................
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Znowu  to samo się dzieje co podczas poprzedniego jarmarku, przychodził wieczór i ani siać ani zbierać się nie da, nawet czat się zawiesza. Kolejny koszmarek nas czeka 5 dni.
  • Logowanie na gre 15 minut, zbieranie tragedia, sianie tragedia, czyli mamy jarmark :( czyli norma poraz którys z kolei
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Nie moge zalogowac sie na farme,co sie dzieje?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    To jest koszmar, aż dziwię się że moi sojusznicy się nie powylogowali z gry. Funkcjonowanie w grze to katorga.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    jarmark sie dzieje, jarmark :-(
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Kolejny Jarmark i kolejny raz nie można normalnie grać :((( Ciekawe kiedy to naprawią, skoro już 3 raz jest źle w czasie Jarmarku?
  • gra tak muli że ani zbierać ani siać nie można ,tak to bywa ostatnio w jarmarkach z logowaniem trzeba czekać kilka minut nim się ona wgra po prostu koszmar !!!!!
  • code (PL1)code (PL1) PL1 Posty: 18
    Czy musicie włączać ten badziewny jarmark? Za każdym razem jest to samo- gra muli tak, że szlag trafia. Najpierw naprawić, a potem włączać, a nie odwrotnie!
  • Masakra nie da sie tak grac:(  nawet zniwiarka nie łapie 
  • Znowu to samo co poprzednio  :# jest jarmark i jest totalny zamuł w grze  :s nic nie idzie zrobić :'( czas leci a zbieranie trwa wieki  :'( Zróbcie w końcu z tym porządek  >:)
  • MickM (PL1)MickM (PL1) PL1 Posty: 1
    Niestety, u mnie tak samo. Opóźnienia po kilka sekund przy każdej czynności. Szkoda, bo ucieknie mi kilka osiągnięć.
  • Gra w czasie jarmarku to totalna kpina grać się nie da :-(
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A gdzie są nasi moderatorzy??? Dlaczego jeszcze nie zgłoszono tego problemu ? Od jutra weekend i znowu nie będzie nikogo.................
  • co sie dzieje muszę 5 razy stukac w obiekty by zebrac zbiory jak tu grac jest wioskowy jarmark to samo z logowaniem trwa 5 min
  • to chyba jest test na cierpliwość   .....
    chyba czegoś jest za dużo że tak muli .... a humusem podsypać masakra   !!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A gdzie są nasi moderatorzy??? Dlaczego jeszcze nie zgłoszono tego problemu ? Od jutra weekend i znowu nie będzie nikogo.................
    A jak wiadomo GGS w weekend nie pracuje... ale problem zna na pewno
  • Wolno działająca gra?? To by był rarytas przy tym co się dzieje teraz.....wcale nie idzie grać...!!!
    Jedno wielkie g......ta cała gra.... babol na babolu babolem pogania.....brawo Wy!
  • Jest niedziele przedpołudnie a na grze znow zaczyna sie  klikanie by cos zebrac i zasiac, czyli co? jest limit ludzi grajacych?moze czas zainwestowac w serwery ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Problemy jakie występują podczas Wioskowego Jarmarku, zostały zgłoszone dnia 09.01.Obawiam się ,że do końca trwania wydarzenia nie zostaną naprawione.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 12.01.2020
    Czyli jest tak jak z 5 mln kamieni w farmie tymczasowej, Koło Mikołaja,  teraz Wioskowy Jarmark. Itd. Może wreszcie ktoś przyzna się, że już kompletnie nie wie, dlaczego błędy powstają. Teraz zespól stosuje taktykę milczenia,, tylko pamięci graczy jeszcze nie da się usunąć

    Boję się pytać o kolejne wydarzenia...
    Teraz ten balans ... wydarzeń:)


    19.19 znowu zamiast galopujących koni podłączyli kucyki, no grać się nie da
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli jest tak jak z 5 mln kamieni w farmie tymczasowej, Koło Mikołaja,  teraz Wioskowy Jarmark. Itd. Może wreszcie ktoś przyzna się, że już kompletnie nie wie, dlaczego błędy powstają. Teraz zespól stosuje taktykę milczenia,, tylko pamięci graczy jeszcze nie da się usunąć

    Boję się pytać o kolejne wydarzenia...
    Teraz ten balans ... wydarzeń:)

    Witaj,
    wiadomo że nikt nie lubi i nie chce tych błędów. Twórcy gry również woleliby gdyby wszystko działało jak należy i napewno dokładają wszelkich starań ze swojej strony aby gra działała jak należy.
    Problemy występują nie tylko u nas ale również na innych serwerach.
    Ciągłe narzekanie nic nie zmieni i nie naprawi gry. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość  czekać na poprawki.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wszystko super, tylko błędy stare nie są naprawiane, a nowe powstają, potem kolejne nowe itd. To jak tu nie narzekać? Od lat gracze piszą:  zamiast nowości poprawcie błędy, a dopiero potem dajcie coś nowego. Grochem o ścianę, frustracja narasta. Komu jarmark przeszkadzał w wersji pierwotnej? No nie pamiętam - ale potem wprowadzono udogodnienia, po pierwsze z gorszymi nagrodami, po drugie ze spowolnieniem, po trzecie- chyba bez przemyślenia.

    Mam dosyć, kilka razy już deklarowałem a teraz inaczej: daję sobie spokój z komentowaniem, np. na miesiąc. I tak to forum już umarło
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Doszedł następny................ nie można wejść na wyspę tymczasową !!!!

  • jak wejść na cukierkową   ?  
    próbowałam wszystkich możliwości i - zawiesza grę   (((
  • sukces- udało mi się wejść !!!     ))))
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 17.01.2020
    szkoła fiku-miku od 3 edycji wyskakiwała w taki sposób ze nie dało się w nią zagrać na szczęscie zamknąć szło :/

    a lejek rybny zakończył się na zapowiedzi i stwierdzeniu że zespół wie dlaczego nie ruszył przed południem...

    o nieszczesnym kocie nawet już nie chce się wspominać, szkoda było czasu na zbieranie serduszek

    może za duzo ofert za złoto wyskakuje i to tak spowalnia grę i generuje ciągłe błędy?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
    napisze tutaj, bo wyszukiwarka  na forum znowu nie znajduje żadnego tematu, a ze post ma byc o błędach, wiec tu:

    silos rybny...powtórzył sie znowu błąd  w silosie,  a mianowicie..cos innego pokazuje na  zewnątrz, a cos innego w środku
    ..i gdym w niego nie zajrzała, to straciłabym statki z ostrygami, ale tez  z krewetkami.(tak,  z dwoma rybami, bo jest ich tak mało że łowi sie wszystkie ryby jednym kutrem)  a  silos wola mieczniki..ten błąd juz zgłaszałam  w poprzednim miesiącu, i co? moderator obiecał zgłosić to  a skutku dalej nie ma..dają nam popsuty silos i są zadowoleni, a w dodatku pewnie śmieją się  że znowu im sie udało nas  w jakis sposób oszukać, jak długo te wszystkie błędy będa nienaprawiane?
    tak więć proszę moderatorów o ponowne zgłoszenie tego błędu
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry
    napisze tutaj, bo wyszukiwarka  na forum znowu nie znajduje żadnego tematu, a ze post ma byc o błędach, wiec tu:

    silos rybny...powtórzył sie znowu błąd  w silosie,  a mianowicie..cos innego pokazuje na  zewnątrz, a cos innego w środku
    ..i gdym w niego nie zajrzała, to straciłabym statki z ostrygami, ale tez  z krewetkami.(tak,  z dwoma rybami, bo jest ich tak mało że łowi sie wszystkie ryby jednym kutrem)  a  silos wola mieczniki..ten błąd juz zgłaszałam  w poprzednim miesiącu, i co? moderator obiecał zgłosić to  a skutku dalej nie ma..dają nam popsuty silos i są zadowoleni, a w dodatku pewnie śmieją się  że znowu im sie udało nas  w jakis sposób oszukać, jak długo te wszystkie błędy będa nienaprawiane?
    tak więć proszę moderatorów o ponowne zgłoszenie tego błędu
    Witaj:)
    Zgłosiłam ponownie. Zespół nie może odtworzyć tego błędu i dlatego jest nienaprawiony.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik