Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

wyzerowanie zasobów

wchodzę dzisiaj na swoją farmę i zastaję tam zupełnie wyzerowane stany. Zbiorów, pasz dla zwierząt ale też wszystkich innych rzeczy jak monety, wszystkie rzeczy zniknęły mi z piwnicy. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się zadziało? do tego pokazuje mi ze nie moge przenieść nadwyżki zbiorów do piekarni bo jej nie posiadam. a przeciez jest.
Bardzo proszę o odpowiedź co dalej.
pozdrawiam
Karola (carol89)

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Carol89 (PL1) powiedział(a):
    wchodzę dzisiaj na swoją farmę i zastaję tam zupełnie wyzerowane stany. Zbiorów, pasz dla zwierząt ale też wszystkich innych rzeczy jak monety, wszystkie rzeczy zniknęły mi z piwnicy. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się zadziało? do tego pokazuje mi ze nie moge przenieść nadwyżki zbiorów do piekarni bo jej nie posiadam. a przeciez jest.
    Bardzo proszę o odpowiedź co dalej.
    pozdrawiam
    Karola (carol89)
    Witaj :smile:
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony.W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana
  • Carol89 (PL1)Carol89 (PL1) PL1 Posty: 3
    dziękuję za tak szybką odpowiedź. Faktycznie otworzyłam w innej przeglądarce i wszystko jest. pierwszy raz mi sie to zdarzyło stąd moja panika :D 
    Pozdrawiam
    Karola
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Taka sytuacja notorycznie mi się przydarza, nawet nie piszę, bo u mnie wystarcza restart gry w tej samej przeglądarce. Chociaż strach jest....
  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    Mi też się to dzisiaj przydarzyło i też pomogła inna przeglądarka. Ale wydaje mi się, że ten błąd się nasila, bo inna osoba z mojego sojuszu miała ten przypadek kilka dni temu.
  • sylwia82 (PL1) powiedział(a):
    Mi też się to dzisiaj przydarzyło i też pomogła inna przeglądarka. Ale wydaje mi się, że ten błąd się nasila, bo inna osoba z mojego sojuszu miała ten przypadek kilka dni temu.
    Cześć Wam :) 
    Dawno mnie nie było na forum, pustki tutaj teraz takie, że aż wiatr po postach huczy ;) 

    Również uważam, że błąd przybiera na sile, bo mnie dziś także przydarzyło się wyzerowanie zasobów...
    Gram ostatnio z doskoku, więc nieźle mnie wystraszył ten błąd :o
    Potem pomyślałam, że może wreszcie ta sytuacja podejmie za mnie decyzję o skończeniu definitywnie gry... ale nie... niestety po restarcie strony wszystko wróciło :D
    No i cóż? Nadal jestem skazana na zbieranie gówna w czasie wolnym ;) 

    Pozdrowienia dla tych, z którymi dawno nie miałam kontaktu, powodzenia w grze dla nowych wymiataczy obór... cierpliwości dla błędów w grze i niech moc będzie z Wami :)

  • bolek07 (PL1)bolek07 (PL1) PL1 Posty: 4
    własnie mam to samo
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    bolek07 (PL1) powiedział(a):
    własnie mam to samo
    Na takie sytuację często pomaga szybkie prze logowanie, a jeśli nie to czyszczenie przeglądarki jak również usuwanie ciasteczek powinno pomóc.
    Gdy sytuacja jest nie do usunięcia to warto też sprawdzić sytuację na innej przeglądarce. Ostatnio musiałam aktualizować bo miałam przestarzałą przeglądarkę.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik