Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Łowienie ryb

Jak łowić ryby? Co robić po zarzuceniu wędki? Jak wyciągnąc rybę do góry? wszystkie linki się zrywają a szczególnie przy sumach :( Jak sobie z tym poradzić? 

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    KlaudiaMia (PL1) powiedział(a):
    Jak łowić ryby? Co robić po zarzuceniu wędki? Jak wyciągnąc rybę do góry? wszystkie linki się zrywają a szczególnie przy sumach :( Jak sobie z tym poradzić? 
    Witaj :)
    Spróbuj z żyłką "Gruba żyłka (fluorocarbon)".
     Diana        

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    KlaudiaMia (PL1) powiedział(a):
    Jak łowić ryby? Co robić po zarzuceniu wędki? Jak wyciągnąc rybę do góry? wszystkie linki się zrywają a szczególnie przy sumach :( Jak sobie z tym poradzić? 
    Zarzuć wędkę, najlepiej kliknij na rybkę, potem przyciśnij lewy przycisk myszki, rybka idzie w górę.
    Ale uważaj.

    Trzeba regularnie patrzeć na wskaźnik jeśli jest blisko pola czerwonego, zwolnij przycisk myszki, obniży się.


    Po za tym kup sprzęt z najlepszej półki, wtedy zbyt szybko nie będzie zrywać się linka :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    przeciążenie  wzrasta przeważnie gdy ryba ucieka od wędki, wtedy warto puścić klawisz, a gdy zaczyna wracać ponownie wciśnąć :) wiadomo, jedne idzie latwiej inne trudniej. Mi np. szczupaka się nie udało :)
  • stas17 (PL1)stas17 (PL1) PL1 Posty: 4
    Nie wiem dlaczego, nie mogę wyprodukować zanęty z krewetek.Może mi ktoś doradzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    stas17 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem dlaczego, nie mogę wyprodukować zanęty z krewetek.Może mi ktoś doradzi

    Witaj  :)
    A masz odpowiednia ilość krewetek, żeby wyprodukować zanętę? Czy możesz zamieścić zrzut ekranu?
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    trzeba klikac na ikone ze zdaniem:"zanęta z krewetek" n a str. 3..a nie na 1 str...tak samo jak chcesz duzo ZANĘTY..to klikasz na Zanęta z Miecznika na str, 3..daje 80 szt....

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    trzeba rozróżnić  twrzenie ZANĘTY  z dowolnych ryb, od tworzenia konkretnej zanęty z konkretnej ryby, te są na następnych stronach.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Tak idzie się pomylić, na pierwszych stronach zanęta z rożnego rodzaju ryb można stworzyć a potem zanęta z konkretnego rodzaju ryby. Do dnia dzisiejszego się mylę i tracę czasami tylko czas.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik