Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

do tyczy nagród z koła

Nie wiem dlaczego ale jestem oszukiwana podczas krecenia kołem np dzisiaj wylosowałam jeszcze 3 i 4 żetony do dalszego krę  cenia i nie doliczono mi tego i to się zdarza często

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie wiem czemu ale być może nie zauważyliście że dodano Wam liczbę żetonów. U mnie miałam 11 sztuk, odjąć 8 żetonów w trakcie kręcenia, powinnam mieć 3, a już przy obrotach miałam 5, czyli koło fortuny przewidziało że już wygram żetony ha ha
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.12.2019
    Rimini33 (PL1) powiedział(a):
    Właśnie kręciłam kołem : miałam 88 żetonów ,wykręciłam kołem 3,mam 81?
    Jak to działa nie pojmuję.
    Witaj :)
    Jeśli wykręcisz w kole żetony ,to nim koło się na nich zatrzyma już są dopisane do konta.Często zdarza się tego faktu nie zauważyć.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    co do zetonów. zbieram zetony zeby pokrecic koloem i cos dobrego ugrac . No ale ludzie , nie wiecznie słoneczniki. Bo to juz nudne jest
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 30.12.2019
    No wlasnie, te smieciowe nagrdy sa smiechu warte, ale co chwile pojawiaja sie oferty na kupno zetonow za realna kase. Czy cos z nami graczami nie tak,,,,,,, Kupie za realna kase, a wygram sloneczniki, orchidee albo specjalne nasiona brukwi, jezowa norke, czuje sie obrazana w tej grze, bo psychicznie chora nie jestem, Mam ponad miliard kasy, a wygrywam 7500. Brak logiki. .................... Nagrody powinny byc ustawione wedlug poziomu gracza
    Post edited by Diana on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    w swiatecznym kole kolejne smieci, nawymyslali smieszne pudelka tematycznie. Ta gra jeszcze kreci sie dzieki nowym graczom, ktorzy nie odkryli absurdow. Dowodem jest nasza pozycja w miedzynarodowym rankingu. Bylismy na 5 pozycji, spadlismy na dwudziesta ktoras pozycje. Dosc mam glownych nagrod typu dla sojuszu, ktory wykonal wszystkie badania, a sojusz istnieje dzieki 3 osobom, reszta uciekla z gry. Piwnica ugina sie od szczesliwych monet i badziewia, a teraz zbieraja sie brylanty- smiechu warte. Gram jeszcze, wyznaczylam sobie w tej grze inny priorytet, ale to troche przykre zdobywajac jezowa norke itd itd
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola red (PL1) powiedział(a):
    w swiatecznym kole kolejne smieci, nawymyslali smieszne pudelka tematycznie. Ta gra jeszcze kreci sie dzieki nowym graczom, ktorzy nie odkryli absurdow. Dowodem jest nasza pozycja w miedzynarodowym rankingu. Bylismy na 5 pozycji, spadlismy na dwudziesta ktoras pozycje. Dosc mam glownych nagrod typu dla sojuszu, ktory wykonal wszystkie badania, a sojusz istnieje dzieki 3 osobom, reszta uciekla z gry. Piwnica ugina sie od szczesliwych monet i badziewia, a teraz zbieraja sie brylanty- smiechu warte. Gram jeszcze, wyznaczylam sobie w tej grze inny priorytet, ale to troche przykre zdobywajac jezowa norke itd itd
    Witaj :)
    Ostatni ranking Mistrzostw Światowych był błędny.Ma zostać naprawiony po przerwie świątecznej.Co do nagród w kole są rożne, oprócz jeżowej norki można zdobyć licencje i fiolety :).Proszę ,abyś korzystała z opcji edytuj.Nie umieszczamy postów jeden pod drugim.
    Diana 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Gram 2 lata, wiec wiem ze nagrody sa rozne, dziwne, ze wiekszosc graczy wygrywa te najgorsze, wielu pisalo, ze specjalnie tak ustawiono kolo. Wyslijcie do graczy ankiete na temat kola fortuny. Sama rozumiesz, ze majac miliard, a wygrywam 7500, to kpina, a glowna nagroda to sloneczniki tak naprawde do niczego nie potrzebne, to zart. Pora zrozumiec, ze nagrody powinny byc dzielone w zaleznosci od poziomu graczy.Z okazji Nowego Roku zycze graczom duuuuuzego szczescia do kola fortuny, a Panstwu na wprowadzenie kilku zmian, ktore motywowaly nas do gry. Pozdrawiam
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Losowość nagród w Kole Fortuny itp. jest różna i naprawdę są nagrody śmieciowe, które w ogóle nie cieszą, ale udaje się zdobyć coś cennego np. licencje złota, co prawda rzadziej. Ale myślę że pomimo że żetony zdobywa się czasami za dość nie ciężką pracę, więc jest moim zdaniem ok. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik