Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Dym unoszący się nad farmami

makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 503
edytowano 14.12.2019 w Sugestie, pochwały i krytyka
Proszę o uwolnienie farm od efektu specjalnego w postaci dymu, lub jak kto woli oparów czegoś tam, wydobywającego się z pól, sadów i budynków gospodarczych. Do tego białe tasiemki falującym ruchem łączące zbiory z elementami towarzyszącymi jak np. nawóz i przedmioty kolekcji.
Uważam, że pomysł ów nie ma żadnego uzasadnienia, poza tym drażni w oczy tak, że nie ma się ochoty na kontynuowanie gry.
Post edited by makao (PL1) on

Komentarz

• tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Dołączam się do tej prośby, to wyjątkowo drażniący efekt.
    tajka @ pl 1
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dość dziwny efekt, ale nawet ciekawy, o ile coś nie powoduje błędów, dla mnie może być :)

AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 503

makao (PL1) powiedział(a):
    Proszę o uwolnienie farm od efektu specjalnego w postaci dymu, lub jak kto woli oparów czegoś tam, wydobywającego się z pól, sadów i budynków gospodarczych. Do tego białe tasiemki falującym ruchem łączące zbiory z elementami towarzyszącymi jak np. nawóz i przedmioty kolekcji.
    Uważam, że pomysł ów nie ma żadnego uzasadnienia, poza tym drażni w oczy tak, że nie ma się ochoty na kontynuowanie gry.

Proś a będzie wysłuchane - powiada mądra księga.
    Wdzięczność moja bezgraniczna, że choć częściowo moja prośba została wysłuchana. :D

• tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Uff, można odetchnąć, zamiast dymu te unoszące się małe gwiazdeczki to nawet cieszą oko, dzięki za tą poprawkę
    tajka @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik