Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd na farmie zorzy polarnej

2»

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ponawiam pytanie.
    Czy zespół ma zamiar zrobić coś w sprawie błędu z 5 mln kamieni na farmie zorzy polarnej?
    Tygodnie mijają a reakcji brak.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
    Witaj :)
    Zostanie naprawiony po zakończeniu wydarzenia.
    Diana
    Naprawa błędu po zakończeniu wydarzenia jednak jest bez sensu. W rankingu doliczone miliony grają dużą rolę w kontekście nagrody ostatniej- kaczek
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ponawiam pytanie.
    Czy zespół ma zamiar zrobić coś w sprawie błędu z 5 mln kamieni na farmie zorzy polarnej?
    Tygodnie mijają a reakcji brak.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
    Witaj :)
    Zostanie naprawiony po zakończeniu wydarzenia.
    Diana
    Naprawa błędu po zakończeniu wydarzenia jednak jest bez sensu. W rankingu doliczone miliony grają dużą rolę w kontekście nagrody ostatniej- kaczek
    Witaj :)
    Podczas trwania wydarzenie nie będzie błąd naprawiony.
    Diana
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    a ja mam inny pytanie dlaczego nie dolicza basterów 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Znowu problem na polarnej, dlaczego zespół nie naprawi tego badziewia? Komu tak się spieszy, że musi być farma tymczasowa jedna po drugiej? To ja mam się logować i czekać na kolejną farmę nie wiadomo o której.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ponawiam pytanie.
    Czy zespół ma zamiar zrobić coś w sprawie błędu z 5 mln kamieni na farmie zorzy polarnej?
    Tygodnie mijają a reakcji brak.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
    Witaj :)
    Zostanie naprawiony po zakończeniu wydarzenia.
    Diana
    Naprawa błędu po zakończeniu wydarzenia jednak jest bez sensu. W rankingu doliczone miliony grają dużą rolę w kontekście nagrody ostatniej- kaczek
    Witaj :)
    Podczas trwania wydarzenie nie będzie błąd naprawiony.
    Diana, Błąd  powinien  zostać naprawiony.
    I całe to pisanie rozsypało się jak kryształ.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Znowu problem na polarnej, dlaczego zespół nie naprawi tego badziewia? Komu tak się spieszy, że musi być farma tymczasowa jedna po drugiej? To ja mam się logować i czekać na kolejną farmę nie wiadomo o której.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ponawiam pytanie.
    Czy zespół ma zamiar zrobić coś w sprawie błędu z 5 mln kamieni na farmie zorzy polarnej?
    Tygodnie mijają a reakcji brak.Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
    Witaj :)
    Zostanie naprawiony po zakończeniu wydarzenia.
    Diana
    Naprawa błędu po zakończeniu wydarzenia jednak jest bez sensu. W rankingu doliczone miliony grają dużą rolę w kontekście nagrody ostatniej- kaczek
    Witaj :)
    Podczas trwania wydarzenie nie będzie błąd naprawiony.
    Diana, Błąd  powinien  zostać naprawiony.
    I całe to pisanie rozsypało się jak kryształ.

    Witaj :)
    Nowa tymczasowa farma pojawi się 24 godziny po zakończeniu obecnej.Gracze zostali poinformowani o tym fakcie i także o tym ,że problem z rankingiem nie został naprawiony.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ale to nic nie zmienia, jak mam napisać, żeby mnie zrozumieć?. Informacja o błędzie nie stanowi jego rozwiązania. Proszę o nieprotekcjonalne traktowanie graczy.

    Ukradnę twoje złoto, ale wcześniej  Cię o tym poinformuję, w związku z tym nie masz prawa mnie ścigać. To już pachnie kneblowaniem.

    Może Zespół jednak weźmie się do roboty zamiast działać metodą faktów dokonanych. Takie informacje nie wnoszą absolutnie nic...
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Diano, mam pytanie- znów farma zorzy polarnej skończy się w tej samej chwili, co kupiec kamieni runicznych. Czy znów gracze niezalogowani otrzymają 5 mln po starcie nowego wydarzenia? Chciałabym wiedzieć wcześniej, aby uniknąć straty. Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 15.12.2019
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Diano, mam pytanie- znów farma zorzy polarnej skończy się w tej samej chwili, co kupiec kamieni runicznych. Czy znów gracze niezalogowani otrzymają 5 mln po starcie nowego wydarzenia? Chciałabym wiedzieć wcześniej, aby uniknąć straty. Pozdrawiam.
    Witaj :)
    Nowa farma rozpocznie się 24 godziny po zakończeniu obecnej,aby gracze zdążyli się zalogować i odebrać nagrodę rankingową.Jest podana informacja że ranking nie został naprawiony. Czy gracze otrzymają 5 mln kamieni jak zalogują się dopiero po starcie nowej wyspy nie dostaliśmy jeszcze konkretnej odpowiedzi.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Diano, mam pytanie- znów farma zorzy polarnej skończy się w tej samej chwili, co kupiec kamieni runicznych. Czy znów gracze niezalogowani otrzymają 5 mln po starcie nowego wydarzenia? Chciałabym wiedzieć wcześniej, aby uniknąć straty. Pozdrawiam.
    Witaj :)
    Dlatego nowa farma rozpocznie się 24 godziny po zakończeniu obecnej,aby gracze zdążyli się zalogować i odebrać nagrodę rankingową.
    Diana
    Interesujące. Będę siedział teraz i pracowicie dopasowywał to tłumaczenie do aktualnej rzeczywistości. Głowa krzynkę mnie boli od tego tłumaczenia, ale rzyć cała ;) Przecież to jakieś tere-fere kuku :D:D
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Diano, mam pytanie- znów farma zorzy polarnej skończy się w tej samej chwili, co kupiec kamieni runicznych. Czy znów gracze niezalogowani otrzymają 5 mln po starcie nowego wydarzenia? Chciałabym wiedzieć wcześniej, aby uniknąć straty. Pozdrawiam.
    Witaj :)
    Dlatego nowa farma rozpocznie się 24 godziny po zakończeniu obecnej,aby gracze zdążyli się zalogować i odebrać nagrodę rankingową.
    Diana
    Interesujące. Będę siedział teraz i pracowicie dopasowywał to tłumaczenie do aktualnej rzeczywistości. Głowa krzynkę mnie boli od tego tłumaczenia, ale rzyć cała ;) Przecież to jakieś tere-fere kuku :D:D
    no faktycznie, tere fere, o 6 h rano skończy się wyspa, ale nowa na pewno nie wystartuje o 6h rano  17-12-2019r. nie ma takiej siły w GGs-ie hahhaha
    wiec znowu można sie spodziewac komplikacji
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W związku z tymi tłumaczeniami odnośnie 5 mln mam pytanie:
    Czy jeżeli nie zaloguje się na farmę do czasu uruchomienia nowej tymczasowej i zaliczy mi do niej 5 mln z poprzedniej, to czy to będzie odebrane jako kombinowanie i nieuczciwe wykorzystywanie możliwości gry?
    W zasadzie nie powinno, skoro GGS zaakceptowało takie postępowanie poprzednio trzeba być konsekwentnym i nie karać graczy. Zważywszy, ze od miesiąca pisze  się  z pytaniami odnośnie tego problemu, a Zespól to olewa, wprowadzenie kar byłoby co najmniej niestosowne i, nie bójmy się powiedzieć, głupie.
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Bardzo jestem ciekawa, jaka będzie odpowiedź na Twoje pytanie Dog, skoro GGS nie spieszy się z naprawą błędu, trzeba sobie jakoś radzić, a 5 mil na start brzmi zachęcająco. W dodatku GGS ma swój alternatywny czas- u nich 24 godziny od szóstej wcale nie oznacza godzinę szóstą:))

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Bardzo jestem ciekawa, jaka będzie odpowiedź na Twoje pytanie Dog, skoro GGS nie spieszy się z naprawą błędu, trzeba sobie jakoś radzić, a 5 mil na start brzmi zachęcająco. W dodatku GGS ma swój alternatywny czas- u nich 24 godziny od szóstej wcale nie oznacza godzinę szóstą:))

    Ciekawe kiedy odpowiedzą, ja i tak w nic nie wierzę co piszą.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja w sprawie błędu 5 mln- czy zespół ma zamiar coś z tym zrobić?
    Wyspa niebawem się kończy, może by tak do roboty?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik