Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie i ostatnia aktualizacja tego roku!

Cześć

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Tom
«1

Komentarz

  • świetny pomysł na aktualizację w trakcie eventu! Gratuluję pomysłodawcom :/
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 11.12.2019
    dzień dobry
     na liście GGs sam sobie wypisał 20 błędów, jeśli to naprawią, wygenerują następne 20...juz mi sie złośnik uruchomił...i wyobraźnia działa...gra padnie , ale to wszystko potwierdza nasz pisanie i wolanie  o naprawę GRY...oby im się udało, czego im  i sobie życzę..inaczej marnie to widzę...oby
    1.komu, czemu ma służyć zadyma i piorun  na polach? i nie tylko n a polach
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Ile złota będzie kosztować dobra rada u wróżki ??/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Ile złota będzie kosztować dobra rada u wróżki ??/
    Witaj  :)
    Jutro przybędzie wróżka to się dowiemy.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    a co z warsztatem mikołaja? będzie w tym roku?
    wiele osób czeka na śpiącego mikołaja
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diano, a czy możesz sprawić, zrobić tak, żeby przy okazji remontów i napraw... to co masz ogłaszać w Nowinkach...żeby ukazywało sie jako pierwsza wiadomość po wejściu w te Nowinki?  a ni e jak dotychczas jako ostatnia wiadomość na str. np 18?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    a co z warsztatem mikołaja? będzie w tym roku?
    wiele osób czeka na śpiącego mikołaja
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diano, a czy możesz sprawić, zrobić tak, żeby przy okazji remontów i napraw... to co masz ogłaszać w Nowinkach...żeby ukazywało sie jako pierwsza wiadomość po wejściu w te Nowinki?  a ni e jak dotychczas jako ostatnia wiadomość na str. np 18?
    Witajcie :)
    1.Ma być warsztat Św.Mikołaja,ale daty nie znamy.
    2.Zobaczę co da się zrobić.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jak przybędzie wróżka, wróżka- zębuszka? To nam szczęki opadna . Jak nie będzie wróżby za dolary, to wróżka sama sobie będzie wróżyć. 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jak przybędzie wróżka, wróżka- zębuszka? To nam szczęki opadna . Jak nie będzie wróżby za dolary, to wróżka sama sobie będzie wróżyć. 

    rzeczywiście , pojawi sie wrózka za odpowiednia opłatą, czyli jak można się spodziewac, za złoto, albo...za tak duzo dolarów że będzie można zaplakac nad tym cudem, a tak a propos...jeden jedyny raz widzialam anons o zlocie w 2014
    o to on:
    wydaje mi sie , że powinien byc wysunięty na pozycje 1, ku wiadomości nowych, stałych graczy, np zamiast wątku o kalendarzu BF, który zostal porzucony, po co ma mylić ludzi nie obeznanych w działąniach GGs-u

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Mam propozycję, żeby ktoś z szanownej dyrekcji pofatygował się do tej wróżki to może podpowie co zrobić ,żeby gra przestała mulić, a nie fundujecie nam trzeci dzień koszmaru.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dobre, w ogóle o tym zapomniałem, dziękuję za przypomnienie. Taki tekst mi tu pasuje:

    Ostatni krzyk, łabędzia nuta
    I dalej nic w teatrze lalek
    Ogólnie mówiąc - life is brutal
    Poza tym wszystko doskonale:)

    pozdrawiam
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 11.12.2019
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    Mam propozycję, żeby ktoś z szanownej dyrekcji pofatygował się do tej wróżki to może podpowie co zrobić ,żeby gra przestała mulić, a nie fundujecie nam trzeci dzień koszmaru.
    Dokładnie, nadchodzi wieczór i nie da sie znowu grać :-(

    Co do nowości ten dym przy wysiewaniu jest irytujący, nie wiem po co to komu. 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    U nas to samo- znowu wszystko zwolnionym tempie idzie!!!!  Tak się nie da grać !!!! A te nieszczęsne animacje są okropnie denerwujące........ I na co to komu??? Naprawcie w końcu tą grę bo nie będzie graczy......
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    faktycznie, pieprznik się straszny zrobił, grać się nie da. Ten dym to chyba pojawił się w związku z trudnościami, to ślad po graczach, którzy spieprzają stąd w podskokach, hi, hi, hi.
    Jednak to co piszemy, to ma zespół w poważaniu, bardzo głębokim, niestety.
  • Nic sie praktycznie zebrac z farm nie daje, ale dymy lecą i to jest to  :p
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.12.2019
    Kłęby dymu na farmach to przesada.
    Post edited by makao (PL1) on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 12.12.2019
    Jest WRÓŻKA ,jak zobaczyłam  te "super nagrody " to az mi szczęka opadła  . Tak bardzo potrzebuje super karmy i super nasion ze chyba  poświęce te 100 szt złota ;) hahaha smiech na sali

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Uważam, że wróżka to fantastyczny i bardzo innowacyjny pomysł, nie mogę się oderwać od tego eventu, już zaciągnęłam chwilówkę w celu spełniania swoich marzeń. Bardzo dziękuję całemu Zespołowi za tak przemyślany, cudowny, jakże kreatywny pomysł i proszą o więcej:)
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    Uważam, że wróżka to fantastyczny i bardzo innowacyjny pomysł, nie mogę się oderwać od tego eventu, już zaciągnęłam chwilówkę w celu spełniania swoich marzeń. Bardzo dziękuję całemu Zespołowi za tak przemyślany, cudowny, jakże kreatywny pomysł i proszą o więcej:)
    podłączam sie do prośby. ;)
  • tak z rolniczej perspektywy: kiedy się kurzy podczas zasiewów to źle wróży przyszłym zbiorom...
    a co do wróżki to już szczyt wszystkiego żeby w tak idiotyczny sposób wyciągać złoto od graczy ale GGS tylko pokazuje o co mu chodzi :/

    jedyny plus z tymi wyraźniejszymi wyskakiwajkami bo faktycznie wczesniej często się zasłaniały, może to też powinna być jakaś opcja za złoto? skoro graczom się to podoba to pewnie za to zapłacą... 
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Dałam wróżce 100 złota i nie wiem co dostałam więcej nie ryzykuję
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Dałam wróżce 100 złota i nie wiem co dostałam więcej nie ryzykuję

    a jakąs przepowiednie(zabobon) dostaląs? czy to taka lipna wrózka?
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    nic nie dostałam
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    złodziejstwo miałam zapłacić drugi raz 300 złota a dostać 600 ii zabrała 300 i figę dała nawet wróżby 

  • beznadzieja, masakra, o kant d.... potłuctakie ulepszenia.
    takie cyrki ze źle działajaca aktualizacją oprogramowania to mam na codziennie w robocie, tu do niedawna mogłam sie wyciszyć, chyba bedzie pora odejść

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    U nas też w dalszym ciągu gra idzie jak "krew z nosa".......... ciągle spowalnia....... nawet nie można płynnie przejść pomiędzy obiektami........  Czy zostanie to naprawione czy już tak zostanie?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    U nas też w dalszym ciągu gra idzie jak "krew z nosa".......... ciągle spowalnia....... nawet nie można płynnie przejść pomiędzy obiektami........  Czy zostanie to naprawione czy już tak zostanie?
    prowizorka to najtrwalsza forma istnienia, tak już zostanie
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Ne wiem gdzie to napisać..wiec tu....czy Was nie rażą te potworne czarne kontury??? Nawet ryby z oceanu są takie obrzydliwe obrysowane grubą krechą. Jak piękne rzepy czy kwiatki w nowej odsłonie kolorów, to MASAKRA z tymi czarnymi konturami....grób..ponurość. Każdy ma fantazję, fantazja znaczy- wybujałe malunki, piękne rzeczy, i proste ale estetyczne. A, TO masakra. Te czorne obwódki. To wizualnie jest ciężkie. To są po prostu pierdoły nie potrzebne nikomu.


  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507

    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Ne wiem gdzie to napisać..wiec tu....czy Was nie rażą te potworne czarne kontury??? Nawet ryby z oceanu są takie obrzydliwe obrysowane grubą krechą. Jak piękne rzepy czy kwiatki w nowej odsłonie kolorów, to MASAKRA z tymi czarnymi konturami....grób..ponurość. Każdy ma fantazję, fantazja znaczy- wybujałe malunki, piękne rzeczy, i proste ale estetyczne. A, TO masakra. Te czorne obwódki. To wizualnie jest ciężkie. To są po prostu pierdoły nie potrzebne nikomu.


    Pomysłodawca pewnie ten sam co chmur pyłowych unoszących się nad farmami podczas sadzenia i dostarcza karmy zwierzakom w budynkach gospodarczych oraz nawożeniach sadów. Pomysły zupełnie od czapy.
  • Czy wiadomo już coś konkretnego odnośnie Warsztatu Mikołaja ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik