Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

11315»

Komentarz

  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Witam, a jak to się stało,żw właśnie mamy Wioskowy Jarmark?
    W Kalendarzu jest napisana data 15 czerwca...?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Witam, a jak to się stało,żw właśnie mamy Wioskowy Jarmark?
    W Kalendarzu jest napisana data 15 czerwca...?
    Cześć
    Zgłosiłam to do Zespołu i czekam na odpowiedz .
    Diana
  • CelekSze (PL1)CelekSze (PL1) PL1 Posty: 7
    wiadomo już czemu dziś jest WJ? czy to tylko taka próba i za chwilę wyłączą ?
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 16.06.2019
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    wiadomo już czemu dziś jest WJ? czy to tylko taka próba i za chwilę wyłączą ?
    Odpowiedź jest w Kalendarzu... Diana juz po tym jak się Jarmark rozpoczął napisała,że edytowała datę rozpoczęcia Jarmarku na 14 czerwca... To się nazywa "kreatywna księgowość" ;P

    Ale jest jedno bardzo duże ALE... SKRÓCONO JARMARK o 1 dzień, kolejny cud? Dlaczego? I czy tak już zostanie?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    pewnie WJ skrócił się przez to edytowanie;) Mnie już nie zdziwi nic, co wyrabia GGS. I co im możemy zrobić? Tylko pisać...
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    To,że Jarmark był jeden dziń wcześniej i jeden dzień krócej to NIC. Włąsnie z nicości wyłoniło się święto cięzkiej pracy którego wcale byc nie powinno??
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    wiadomo już czemu dziś jest WJ? czy to tylko taka próba i za chwilę wyłączą ?
    Odpowiedź jest w Kalendarzu... Diana juz po tym jak się Jarmark rozpoczął napisała,że edytowała datę rozpoczęcia Jarmarku na 14 czerwca... To się nazywa "kreatywna księgowość" ;P

    Ale jest jedno bardzo duże ALE... SKRÓCONO JARMARK o 1 dzień, kolejny cud? Dlaczego? I czy tak już zostanie?
    Witaj,
    Tak już pozostanie. W dziale "kalendarz" jest już wszystko zaktualizowane i umieszczony nowy rozkład wydarzeń w ostatnim poście.
    Pozdrawiam
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    TOM powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    wiadomo już czemu dziś jest WJ? czy to tylko taka próba i za chwilę wyłączą ?
    Odpowiedź jest w Kalendarzu... Diana juz po tym jak się Jarmark rozpoczął napisała,że edytowała datę rozpoczęcia Jarmarku na 14 czerwca... To się nazywa "kreatywna księgowość" ;P

    Ale jest jedno bardzo duże ALE... SKRÓCONO JARMARK o 1 dzień, kolejny cud? Dlaczego? I czy tak już zostanie?
    Witaj,
    Tak już pozostanie. W dziale "kalendarz" jest już wszystko zaktualizowane i umieszczony nowy rozkład wydarzeń w ostatnim poście.
    Pozdrawiam
    Ok, widzę aktualizaję którą wstawiłeś,ale nie widze tam Światowych Mistrzostw, które miały się zacząć 20.06. Czy ta data uległa zmianie czy to przeoczenie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 18.06.2019
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    wiadomo już czemu dziś jest WJ? czy to tylko taka próba i za chwilę wyłączą ?
    Odpowiedź jest w Kalendarzu... Diana juz po tym jak się Jarmark rozpoczął napisała,że edytowała datę rozpoczęcia Jarmarku na 14 czerwca... To się nazywa "kreatywna księgowość" ;P

    Ale jest jedno bardzo duże ALE... SKRÓCONO JARMARK o 1 dzień, kolejny cud? Dlaczego? I czy tak już zostanie?
    Witaj,
    Tak już pozostanie. W dziale "kalendarz" jest już wszystko zaktualizowane i umieszczony nowy rozkład wydarzeń w ostatnim poście.
    Pozdrawiam
    Ok, widzę aktualizaję którą wstawiłeś,ale nie widze tam Światowych Mistrzostw, które miały się zacząć 20.06. Czy ta data uległa zmianie czy to przeoczenie?
    Cześć 
    Data Światowych Mistrzostw nie uległa zmianie zaczynają się 20/06/2019 trwają do 12/07/2019.
    Diana
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    dziekuję za informację
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 11.07.2019
    Mam pytanie odnośnie Jarmarku. Mianowicie w informacjach o evencie w grze widzimy coś takiego:



    I teraz pytanie: to ile tych grup w każdej lidze jest? I co to znaczy "grupy o takich samych poziomach"?

    Niestety w rankingu wyświetla nam się tylko nasza liga (inne możemy znaleźć, gdy znamy nazwę sojuszu, który w danej lidze się znajduje, ale przyznam, że jest to bardzo trudne). Udało mi się na razie ustalić, że są minimum dwie grupy w lidze diamentowej... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie odnośnie Jarmarku. Mianowicie w informacjach o evencie w grze widzimy coś takiego:



    I teraz pytanie: to ile tych grup w każdej lidze jest? I co to znaczy "grupy o takich samych poziomach"?

    Niestety w rankingu wyświetla nam się tylko nasza liga (inne możemy znaleźć, gdy znamy nazwę sojuszu, który w danej lidze się znajduje, ale przyznam, że jest to bardzo trudne). Udało mi się na razie ustalić, że są minimum dwie grupy w lidze diamentowej... 
    Cześć 
    Przekazałam Twoje pytanie do Zespołu gry.
    Diana
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    no to teraz pochwalę ;) nareszcie! można przeglądać projekty podczas trwania innego! (do tej pory wyrzucało po paru chwilach do bieżącego) taka mała rzecz a cieszy :)
  • jabłońska (PL1)jabłońska (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 02.08.2019
    W mim sojuszu kobieta na rybnym targu dziś zarobiła 81 milonów, wiem, że tyle można zarobić i więcej bo czytałam o tym na forum, a po tej "naprawie" nos-stop" skorupiaki miała...jak nigdy, więc zysku troszkę zawsze się przyda.
    Piszę w imieni mojej sojuszniczki bo ona od dawna ma już ban za "nie stosowne" wypowiedzi wobec gggsss i innych tam pracowników. Cieszę się, że tyle zarobiła )))
    Bardzo bym chciała, by wielu z nas mogła się ucieszyć "raz za kiedy" TAK Z TEJ GRY.
  • Dziendobry czekam juz 3 dzien  na reakcje z waszej strony ,jak chodzi o OKTOBER  FEST .Nie popisaliście naprawde .bo wybierając  nagrode , jako łąke przyjazni,  to otrzymalem nakładke na migdały,więc prosze o szybkie działanie ,jak mówie 3 dzien i nic. prosze usunąc nakładke na migdały, a przywrucic to co wybralem ,czyli łąke przyjazni.   To na na tyle ROBERT.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Mam wielką prośbę do GGS, rozchodzi się o wyzwania, a dokładnie o te długie bezsensowne. Zdarza się u Nas w sojuszu że ktoś przez przypadek rzuci takie wyzwanie czasowe na 14 h, które blokuję na cały dzień, wiadomo że ilości są nie realne aby zebrać. Proszę o wycofanie takich wyzwań.
    Zauważyłam że jest mnóstwo wydarzeń pół godzinnych i godzinnych i oczywiście takie są przyjazne i mile widziane. Nie wiem jak rozwiązać problem w sojuszu, ponieważ nie pomagają wiadomości sojuszowe, zawsze znajdzie się Gracz co załączy wyzwanie kilkunastu godzinne.
    Mam sugestie:
    -wyeliminowanie czasochłonnych wyzwań, są nie korzystne, blokują cały dzień, ilości nierealne do zdobycia, więc są nie potrzebne,
    -wyskakujące okienko czy jesteś pewien czy chcesz uruchomić takie wyzwanie,
    -lub ograniczenie co do Graczy którzy mogą załączyć, nie chodzi o to żeby tylko kierownicy mogli wł, a wyznaczone osoby przez szefa, takie zaufane.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Mam wielką prośbę do GGS, rozchodzi się o wyzwania, a dokładnie o te długie bezsensowne. Zdarza się u Nas w sojuszu że ktoś przez przypadek rzuci takie wyzwanie czasowe na 14 h, które blokuję na cały dzień, wiadomo że ilości są nie realne aby zebrać. Proszę o wycofanie takich wyzwań.
    Zauważyłam że jest mnóstwo wydarzeń pół godzinnych i godzinnych i oczywiście takie są przyjazne i mile widziane. Nie wiem jak rozwiązać problem w sojuszu, ponieważ nie pomagają wiadomości sojuszowe, zawsze znajdzie się Gracz co załączy wyzwanie kilkunastu godzinne.
    Mam sugestie:
    -wyeliminowanie czasochłonnych wyzwań, są nie korzystne, blokują cały dzień, ilości nierealne do zdobycia, więc są nie potrzebne,
    -wyskakujące okienko czy jesteś pewien czy chcesz uruchomić takie wyzwanie,
    -lub ograniczenie co do Graczy którzy mogą załączyć, nie chodzi o to żeby tylko kierownicy mogli wł, a wyznaczone osoby przez szefa, takie zaufane.
    Witaj
    Przekaże Twoją prośbę do Zespołu gry.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    A ja mam prośbę o przekazanie zespołowi, że zapomniał do tych śmiesznych zielonych tematycznych skrzynek zapakować złotniczki... Skoro mają być losowe nasiona, to chyba bez wyjątku ;) Wtedy może zachciałoby mi się je otwierać ;) i pewnie nie tylko mnie ;p
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    A ja mam prośbę o przekazanie zespołowi, że zapomniał do tych śmiesznych zielonych tematycznych skrzynek zapakować złotniczki... Skoro mają być losowe nasiona, to chyba bez wyjątku ;) Wtedy może zachciałoby mi się je otwierać ;) i pewnie nie tylko mnie ;p
    Witaj :)
    Przepraszam zapominałam wczoraj odpisać.Oczywiście przekaże,ale ja miałam kiedyś złotniczki w zielonym pudełku,raz mi się zdążyło, była 1 sztuka :).
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Diana powiedział(a):
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    A ja mam prośbę o przekazanie zespołowi, że zapomniał do tych śmiesznych zielonych tematycznych skrzynek zapakować złotniczki... Skoro mają być losowe nasiona, to chyba bez wyjątku ;) Wtedy może zachciałoby mi się je otwierać ;) i pewnie nie tylko mnie ;p
    Witaj :)
    Przepraszam zapominałam wczoraj odpisać.Oczywiście przekaże,ale ja miałam kiedyś złotniczki w zielonym pudełku,raz mi się zdążyło, była 1 sztuka :).
    Diana
    O super :) a ja myślałam, że może zapomnieli. To czekam na takie pudełko :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 12.01.2020
    Mam pytanie jak to jest w kwestii rzucania wyzwań, domyślam się że mogą też rzucać wyzwania inni sojusznicy oprócz szefa i kierownika, czy w takiej sytuacji też są limity dla takich osób, bo czytałam na czacie sojuszu, że komuś okienko wyskakuję że już nie może. Również doszły mnie słuchy że taki gracz bez funkcji kierownika nie może w ogóle wł. wyzwania bo wyskakuję okienko z informacją o błędzie.
    Jak to wygląda zatem naprawdę?

    Ps. Czemu od początku uruchomienia wydarzania WJ farma zamula przy zbiorach, mało tego farmerzy zgłaszają to, a i tak nikt nie reaguję, a zaraz koniec eventu :/
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie jak to jest w kwestii rzucania wyzwań, domyślam się że mogą też rzucać wyzwania inni sojusznicy oprócz szefa i kierownika, czy w takiej sytuacji też są limity dla takich osób, bo czytałam na czacie sojuszu, że komuś okienko wyskakuję że już nie może. Również doszły mnie słuchy że taki gracz bez funkcji kierownika nie może w ogóle wł. wyzwania bo wyskakuję okienko z informacją o błędzie.
    Jak to wygląda zatem naprawdę?

    Ps. Czemu od początku uruchomienia wydarzania WJ farma zamula przy zbiorach, mało tego farmerzy zgłaszają to, a i tak nikt nie reaguję, a zaraz koniec eventu :/
    A po co ktoś ma reagować? Taktyka jest prosta: Zespół nie pracuje w weekend, event zaraz się skończy, więc po co odpowiadać. I tak do następnego razu, czyli gdzieś za miesiąc. 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A po co ktoś ma reagować? Taktyka jest prosta: Zespół nie pracuje w weekend, event zaraz się skończy, więc po co odpowiadać. I tak do następnego razu, czyli gdzieś za miesiąc. 
    Jak dobrze kojarzę to WJ było uruchomione w piątek, tylko nie wiem o której godzinie i nie wiem do której zespół pracuję. Błąd zamulenia powstał jak tylko został uruchomiony event. Ciężko sprawdzić przed opaleniem wydarzenia czy wszystko gra. Po za tym od razu był zgłaszany fakt o problemach w grze.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 14.01.2020
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A po co ktoś ma reagować? Taktyka jest prosta: Zespół nie pracuje w weekend, event zaraz się skończy, więc po co odpowiadać. I tak do następnego razu, czyli gdzieś za miesiąc. 
    Jak dobrze kojarzę to WJ było uruchomione w piątek, tylko nie wiem o której godzinie i nie wiem do której zespół pracuję. Błąd zamulenia powstał jak tylko został uruchomiony event. Ciężko sprawdzić przed opaleniem wydarzenia czy wszystko gra. Po za tym od razu był zgłaszany fakt o problemach w grze.
    Witaj :smile:
    1.Zespół został powiadomiony o problemach z wydarzeniem już w czwartek.Problem wystąpił na wszystkich serwerach,jak dotąd nie znamy przyczyny.
    Wyzwania mogą być rzucane  przez wszystkich członków sojuszu.Szef i kierownicy mogą rzucić od razu wyzwanie ,natomiast inni członkowie sojuszu po kilku minutach. Limitów nie ma.
    2. Moderatorzy nie zawsze są dostępni,oprócz gry maja tez życie prywatne,zawodowe etc.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • b-ula (PL1)b-ula (PL1) PL1 Posty: 3
    Diana powiedział(a):


    Wyzwania mogą być rzucane tylko przez szefa sojuszu albo kierowników.Limitów nie ma.

    Diana

    Wyzwania moga niestety włączać wszyscy. wczoraj mialam taką sytuację że przyjęłam do sojuszu nową osobę która zaraz po wejściu włączyła nam wyzwanie na 12 godz. i opuściła sojusz :-)))) pozdrawiam

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    b-ula (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):


    Wyzwania mogą być rzucane tylko przez szefa sojuszu albo kierowników.Limitów nie ma.

    Diana

    Wyzwania moga niestety włączać wszyscy. wczoraj mialam taką sytuację że przyjęłam do sojuszu nową osobę która zaraz po wejściu włączyła nam wyzwanie na 12 godz. i opuściła sojusz :-)))) pozdrawiam


    Faktycznie sprawdziłem i obecnie może każdy członek sojuszu rzucać wyzwanie, dowiemy się czy to błąd czy zamierzone działanie i powiadomimy Was o tym.
    Pozdrawiam
    Tom
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    Moderatorzy nie zawsze są dostępni,oprócz gry maja tez życie prywatne,zawodowe etc.
    Diana

    Nie zarzuciłam żadnych swoich rozterek w stronę Moderatorów :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik