Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

2019/11/28 - Rozpoczyna się świąteczny okres 2019 w Big Farm!

Cześć  :)
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    O Matko, ile  zmian. Liczba możliwych błędów nie do określenia. Ja rozumiem, że zmiany muszą być, ale po co poprawiać coś co działa w miarę dobrze? Strach się bać
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Czy w tym roku będzie warsztat św Mikołaja?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.11.2019
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy w tym roku będzie warsztat św Mikołaja?
    Witaj :)
    Zapytałam się Cm i uzyskałam odpowiedz,że będzie.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 28.11.2019
    co do nowej aktualki:
    1, komu potrzebny zeszłoroczny śnieg? -nikomu
    2. Król jesieni...jako oferta miesiąca, mozna go było zdobyc   u koni...żadna nowośc
    3.statek wraca na głowna? i dobrze...lepiej z nim było na glownej kiedys, przynajmniej nie przegapi się  końca produkcji szklarni, bo z kwiatowej nie pokazywalo , wiec tez nie nowośc, a poprawką powinna byc nazwana
    4. lista błędów wielka,
    5. ale co najgorsze nas czeka na święta, to z pewnoscią pojawi  się nowa lista blędów, bo ta naprawa blędów spowoduje nowe blędy, tak więc..poszukiwany jest ktoś do naprawy blędów, bo jak się mówi, nawet najlepszy wydawca gier robi blędy.. w grze hahahaah
    6. no ale...nalezy zaufac twórcom i innym działaczom  że wszystko pójdzie im  sprawnie i błędy sie nie pojawia, tylko dlatego żebyśmy mieli udane święta...inaczej...marne to widzę
    7. jest godz. 14.00, falstart aktualizacji juz zaczyna sie pechowo, .
    8, zmiana koloru trawy i lucerny niewiele zmieni, jest jakos mdlo do wyrzy...
    9. kwiatki , buroki, kukurydza przepiękne,a wspomnę o pszenicy i kapuscie, no są faje obrazki
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy w tym roku będzie warsztat św Mikołaja?
    Witaj :)
    Zapytałam się Cm i uzyskałam odpowiedz,że będzie.
    Diana
    Dziękuję i pozdrawiam :) 
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 28.11.2019
    zmian duzo, szczegolnie tych wyciagajacych kase z kieszeni
    ale jakos albo to przegapilem nikomu sie nie chce bajzlu z nagrodami w jarmarku naprawic...ani znikajacych czy przeskakujacych skrzyn na lejkach...
    szczegolnie widoczne po ostatnim kiedy to support twierdzi ze dostalismy rekompensaty ktorych nie dostalismy....
    brak inwencji calkowity tylko pare nowych chwytow na wyciagniecie zlota jak teraz u tessy....
    i oczywiscie trzeba bylo zabrac diamenty bo gracze za duzo tam zarabiali zamiast marnowac zloto na farmerska

    za naprawe bledow sie wreszcie wezcie a nie za produkowanie nowych, snieg na farmach niczego nie poprawi co najwyzej pewnie gre zamuli

    edit. nawet ten snieg calkiem skopany jak wszystko czego sie nasze orly z ggsu tkna, u mnie pada na glownej i smaku a na kwiatowej z kolei jakby wiosna :D:D:D
    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    A ja jestem pod wrazeniem ostatnich zmian. Milo grac jak cos jest bardziej kolorowe, pruszy sniezek. Myslalam ze zginela mi szklarnia, a tu prosze, taka wygoda i lodzie pod reka na glownej. Fakt zostalo troche bledow do poprawienia, ale po takich grzmotach z naszej strony po woli znikna. Nie pogodze sie z faktem rozdzialu hali targowe z zarzadzaniem farma, to duze utrudnienie w grze. Powtorze sie- ten kto wpadl na ten pomysi, jednoczesnie udowodnil, ze nie zna sie na tej grze Niech ta osoba pocwiczy na kontraktach i dokupowaniu produktow/ Pozdrawiam
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    jola red (PL1) powiedział(a):
    A ja jestem pod wrazeniem ostatnich zmian. Milo grac jak cos jest bardziej kolorowe, pruszy sniezek. Myslalam ze zginela mi szklarnia, a tu prosze, taka wygoda i lodzie pod reka na glownej. Fakt zostalo troche bledow do poprawienia, ale po takich grzmotach z naszej strony po woli znikna. Nie pogodze sie z faktem rozdzialu hali targowe z zarzadzaniem farma, to duze utrudnienie w grze. Powtorze sie- ten kto wpadl na ten pomysi, jednoczesnie udowodnil, ze nie zna sie na tej grze Niech ta osoba pocwiczy na kontraktach i dokupowaniu produktow/ Pozdrawiam

    Pomimo wspomnianych niedociągnięć, pochwała sama ciśnie się na usta, ale do pełni szczęścia brakuje mi możliwości rozwoju KOCIEJ KRYJÓWKI! <3
  • w 100% zgadzam się z przedmówcą! :)
  • plays4321 (PL1)plays4321 (PL1) PL1 Posty: 273
    Wow! Tak szybko już skończył się rok 2019?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie ma co, więcej rzeczy do poprawki niż nowości które mają być wgrane do gry, które zapewne również będą powodowały kolejne błędy.
    1.Czekamy na rozwój kociej kryjówki.
    2. Na naprawę błędu którego już zgłaszałam, był odzew że zespół zna problem a on nadal występuje. Brak wyświetlanego czasu ulepszenia.

    3. Również sugerowałam aby wprowadzili funkcję aktywności dodawania złotych kuleczek, aby się orientować kto w sojuszu wspiera staw. 
    4. Pytanie co się stało z planem wprowadzenia Wulkanicznej Farmy zapowiedzianej pod koniec 2017 r.
    5. Krowia społeczność aby była możliwość wzmocnienia przez sąsiada szczęściem czy szczotką. 
    6. Więcej możliwości na zdobycie punktów karmy.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wszystko pięknie ładnie tylko zgrzyt straszliwy! gwiazdkowe koło fortuny to jakiś straszliwie stary pasztet. Dorzucono nasiona  a nagrody stare. Bueeeee. Żeby było gorzej to jeszcze te zetony specjalne. Rok temu też były? Ktos może  pamięta?. Przecież tu się nie ma na co rzucić, niestrawności można dostać.
    czas trwania 25 dni, hi hi hi. Szaleńcy. Niech mi ktoś poda uzasadnienie po co, oprócz dojenia graczy z kasy, jest to koło.

    Balans koła fortuny
  • paradoxa (PL1)paradoxa (PL1) PL1 Posty: 3
    Ilość błędów poraża, ale chwilowo można przeczekać, nie brać udziału w spapranych eventach. Natomiast ludzie w naszym sojuszu zgłaszają znikanie złota z konta. Radzę dobrze kontrolować stan posiadania, bo jeśli to się potwierdzi to już poważniejsza sprawa.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    paradoxa (PL1) powiedział(a):
    Ilość błędów poraża, ale chwilowo można przeczekać, nie brać udziału w spapranych eventach. Natomiast ludzie w naszym sojuszu zgłaszają znikanie złota z konta. Radzę dobrze kontrolować stan posiadania, bo jeśli to się potwierdzi to już poważniejsza sprawa.
    U Nas w sojuszu póki co nikt nie zgłaszał błędu w znikaniu złota. Radzę sobie ustawić limit wydawania złota. Osobiście ustawiłam do 250, więc mi wyskakujące okienko pomaga. Zdarza się przez pomyłkę że coś się przyciśnie np. przyspieszenie produkcji :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik