Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błędy w silosie sojuszniczym - edycja mikołajkowa

Hej

jest problem w sojuszniczym święcie cieżkiej pracy, który przed chwilą wystartował.
Otóż nie widać pozycji w ogólnym ranikngu, brak pozycji w lidze pomimo nabijania pkt oraz brak możliwości wykupienia wzmocnień dla sojuszu - wyszarzałe pole
Jakie rozwiązanie dla tego problemu? Kolejna szybka poprawka, trwająca 1h ?



Komentarz

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 06.12.2019
    mamy to samo , jako gracze i jako sojusz  nie mozemy dac wzmocnień, nie ma nas na liscie rankingowej   a inni  pkt nabijają  :( 
    P.S. rankingi juz widzimy , wzmocnien nadal nie ma 
    Post edited by sylciafi (PL1) on
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    wyczyściłam ciasteczka i ranking w silosie i lidze działa, ale nadal nie działają wzmocnienia
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Koniecznie naprawcie to u Nas też ten problem występuje.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wzmocnień nie da się włączyć, masakra. Co za tandeta
  • U mnie w sojuszu to samo ,czekamy na naprawę wzmocnień
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    U nas też brak wzmocnień
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Zostało zgłoszone,czekamy na naprawę.
    Diana
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    U nas to samo. Nie da sie wykupić wzmocnień ani osobistych ani sojuszniczych. Popsuli to co działało
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    U nas to samo. Nie da sie wykupić wzmocnień ani osobistych ani sojuszniczych. Popsuli to co działało
    Witaj :)
    Już działają,w Nowinkach jest informacja.
    Diana
  • arczi18 (PL1)arczi18 (PL1) PL1 Posty: 0
    Nie można uruchomić wzmocnienia w lejku
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie 
    Wzmocnienia w Sojuszniczym święcie ciężkiej pracy zostały naprawione.Proszę graczy o ponowne zalogowanie się do gry.
    Diana
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 06.12.2019
    teraz to ja mam problem z zalogowaniem się :( ups  po 10 min wygrzebywania kretów i straszenia ptaków dotarłam na swoja farmę :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no dobra, byla poprawka w  silosie, a teraz co sie dzieje?  znowu nie mam prawa wjazdu do gry

  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Ja sie silosem nie przejmuje , bo  KUKU maja wszyscy , nastepne na poczatek sa zawsze jabłka , nie przebijesz ( potrzeba złotka) Jeczmien bo spowalnia i tak mam 5- 6 razy w kazdym silosie . załuje ze zakupiłe ksiażki za ....ZŁOTO, pod koniec dopiero co daje PLUSIKI hihiihihiihiih
  • Nagrody z silosa znikają, nie pojawiają się w piwnicy
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AleksandraGam66 (PL1) powiedział(a):
    Nagrody z silosa znikają, nie pojawiają się w piwnicy
    Witaj  :)
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony.W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik