Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak nagród z koła fortuny

Witam

Wygrałam 2 warszaty wikingów w kole fortuny ale nie ma- dlaczego???

Odpowiedzi

  • chaos5 (PL1)chaos5 (PL1) PL1 Posty: 0
    Wykręciłam na kole polarnym dwie dekoracje, ale ani jedna nie wpadła do piwnicy farmy polarnej.
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    U nas w sojuszu też brak nagród. Czyli jak zwykle błąd za błędem, czemu nie jestem zdziwiona???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    chaos5 (PL1) powiedział(a):
    Wykręciłam na kole polarnym dwie dekoracje, ale ani jedna nie wpadła do piwnicy farmy polarnej.
    viggo mortensen (PL1) powiedział(a):
    U nas w sojuszu też brak nagród. Czyli jak zwykle błąd za błędem, czemu nie jestem zdziwiona???
    Witajcie :smile:
    Zostało to już zgłoszone.
    Diana
  • Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
  • jolka12 (PL1)jolka12 (PL1) PL1 Posty: 2
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    basienka104 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
    jolka12 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
    Witajcie 
    Wystąpił błąd i nie dopisuje wygranych dekoracji .Będzie dziś szybka poprawka,która to naprawi.
    Diana
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    basienka104 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
    jolka12 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
    Witajcie 
    Wystąpił błąd i nie dopisuje wygranych dekoracji .Będzie dziś szybka poprawka,która to naprawi.
    Diana
    a czy poprawka sprawi, że dostaniemy stracone dekory??? albo chociaż żetony ???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    basienka104 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
    jolka12 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
    Witajcie 
    Wystąpił błąd i nie dopisuje wygranych dekoracji .Będzie dziś szybka poprawka,która to naprawi.
    Diana
    a czy poprawka sprawi, że dostaniemy stracone dekory??? albo chociaż żetony ???
    Witaj
    Zapoznaj się z tym oświadczeniem
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/199703/2019-11-20-problem-z-polarnym-kolem-fortuny#latest
    Diana
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    basienka104 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
    jolka12 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
    Witajcie 
    Wystąpił błąd i nie dopisuje wygranych dekoracji .Będzie dziś szybka poprawka,która to naprawi.
    Diana
    a czy poprawka sprawi, że dostaniemy stracone dekory??? albo chociaż żetony ???
    Witaj
    Zapoznaj się z tym oświadczeniem
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/199703/2019-11-20-problem-z-polarnym-kolem-fortuny#latest
    Diana
    witaj, dzięki zapoznałam się i dalej mam pytania
    Czy rekompensata będzie jedna dla wszystkich ? dla tych co jeden dekor wykręcili i dla tych co ich np 4 mieli. Ja akurat dużo kręciłam i kilka dekorów powinno wpaść.
    A te dekory po zburzeniu dają dużo kamieni.
    Mam nie zgłaszać do supportu - to zgłaszam tu.
    I dalej nie ma odpowiedzi co z tymi 5 mil w rankingu - będzie poprawione ?
    Hania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    basienka104 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo, brakuje mi już 3 wylosowanych dekoracji  :'(
    jolka12 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie mam nagród w polarnej wyspie mam trzy nagrody a nie mogę żadnej dodać nie ma ich
    Witajcie 
    Wystąpił błąd i nie dopisuje wygranych dekoracji .Będzie dziś szybka poprawka,która to naprawi.
    Diana
    a czy poprawka sprawi, że dostaniemy stracone dekory??? albo chociaż żetony ???
    Witaj
    Zapoznaj się z tym oświadczeniem
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/199703/2019-11-20-problem-z-polarnym-kolem-fortuny#latest
    Diana
    witaj, dzięki zapoznałam się i dalej mam pytania
    Czy rekompensata będzie jedna dla wszystkich ? dla tych co jeden dekor wykręcili i dla tych co ich np 4 mieli. Ja akurat dużo kręciłam i kilka dekorów powinno wpaść.
    A te dekory po zburzeniu dają dużo kamieni.
    Mam nie zgłaszać do supportu - to zgłaszam tu.
    I dalej nie ma odpowiedzi co z tymi 5 mil w rankingu - będzie poprawione ?
    Hania
    Witaj
    Nie mamy informacji odnośnie jak będzie wyglądać rekompensata,wyraźnie jest napisane, że zostaniecie powiadomieni za pośrednictwem Forum w późniejszym terminie.Problemem z rankingiem jest obecnie analizowany przez Zespół.
    Diana
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    ponownie występuje błąd w polarnym kole fortuny,otóż nie wpadają do magazynu wygrane dekorki:(((
  • helcia8 (PL1)helcia8 (PL1) PL1 Posty: 6
    z dekoracjami z koła fortuny na wyspie tymczasowej już było dobrze i znów się popsuło . Brak 4 nagród - dekoracji !!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gandalf66 (PL1) powiedział(a):
    ponownie występuje błąd w polarnym kole fortuny,otóż nie wpadają do magazynu wygrane dekorki:(((
    helcia8 (PL1) powiedział(a):
    z dekoracjami z koła fortuny na wyspie tymczasowej już było dobrze i znów się popsuło . Brak 4 nagród - dekoracji !!!
    Witajcie :)
    Zespół obecnie pracuje nad naprawą.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik