Dokarmianie rybek

Mam pytanie : czy dokarmianie  rybek w stawie w  wiosce sojuszu jest liczone do aktywności dla sojuszu ( łopatek w tabeli )  bo nie wydaje mi się? Sama przekazuje duże ilości karmy rybom na sojuszu a nie widzę różnicy  w liczbie łopatek w tabelce.  B)
Przecież jest to forma aktywności na rzecz Sojuszu. Wprowadzono sporo zmian i form aktywności na rzecz Sojuszy a zasady zostały stare.
Pomyślcie o tym o:)

Komentarz

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) Posty: 994PL1
    łopatki to chyba za projekty są?
    jola62 @ pl 1
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) Posty: 15,161PL1
    na pewno za projekty a karma w stawie pozwala zachować wysokie zadowolenie wioski
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) Posty: 994PL1
    a tak przy okazji, jak nie dokarmiamy rybek w akwarium to znikają, a jak zabraknie karmy w stawie to co? poza brakiem zadowolenia? też znikną? i nie będzie trzeba już karmić?
    jola62 @ pl 1
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) Posty: 262
    edytowano 14.01.2018
    tak

Jeżeli rybki w stawie nie będą karmione, to umrą z głodu, nie będzie dodatkowego zadowolenia z nich (jedynie podstawowe)  i nie trzeba będzie ich karmić...
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) Posty: 253PL1
    Witam
    W wydarzeniu Na ratunek złotym rybkom za zdobycie 12 400 000 punktów chyba powinnam dostać 5 upiornych wędek. Gdzie powinnam ich szukać, bo jakoś nie widzę B):(  Nie jestem pewna co z pozostałymi nagrodami, bo nie śledzę tego na bieżąco ale wędek brak albo nie potrafię ich znaleźć :(

• farm boy (PL1)farm boy (PL1) Posty: 15,161PL1
    upiorna wędka to prezent wiec musisz odwiedzić miejsce połowu innego gracza i kliknąć jakąś jego łódkę powinna się pojawić w psikusach
  • w zakładce "prezenty lub psikusy" -> Inwentarz :)
    subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    w zakładce "prezenty lub psikusy" -> Inwentarz :)

Dziękuję subaru :) 
    Skoro w zakładce "prezenty i psikusy" to nie są to "upiorne" , ale "niewidzialne wędki" ;) 
    Nie ma :(

• zrób karmę dla rybek a wędki dostaniesz
    Halszka s (PL1) powiedział(a):
    zrób karmę dla rybek a wędki dostaniesz

Dziękuję Halszko :) Jesteś Wielka :* 
    Nie wpadłabym na to, mam karmy na 19 dni i nie zamierzałam już jej kręcić. 
    W końcu to zadanie z rybkami, dlaczego mnie dziwi, że był jakiś haczyk? ;)

• Dzięki jakim zadaniom zdobywane są punkty Sojuszu? 
  • VincentVincent Posty: 88Guest
    Mani30 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki jakim zadaniom zdobywane są punkty Sojuszu? 
    Witaj,

proszę sprecyzuj które punkty sojuszu masz na myśli.

Pozdrawiam,
    Vincent.

• subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    tak

Jeżeli rybki w stawie nie będą karmione, to umrą z głodu, nie będzie dodatkowego zadowolenia z nich (jedynie podstawowe)  i nie trzeba będzie ich karmić...
    a można jakoś od nowa zarybić ten staw ?

• XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) Posty: 2,155PL1
    gumis728 (PL1) powiedział(a):
    subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    tak

a można jakoś od nowa zarybić ten staw ?

Gdy pojawia się wydarzenie Na ratunek złotym rybkom warto brać udział. Im więcej ryb razem uratujecie, tym więcej pojawi się w stawie w wiosce sojuszu.

AKTUALNIE POSIADAMY 1 WOLNE MIEJSCE W SOJUSZU ZBIOROWOŚĆ!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik