Kocia kryjówka

Jak ulepszyć kocią kryjówkę?
klara93 @ pl 1

Komentarz

• zeida (PL1)zeida (PL1) Posty: 141PL1
    nie można. Możesz obrócić, przesunąć, zburzyć lub pobawić się z kotem w 1 sztuczkę - nic więcej.
  • klara93 (PL1)klara93 (PL1) Posty: 134PL1
    Dzięki wielkie...
    klara93 @ pl 1
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) Posty: 2,152PL1
    Taka właśnie sytuacja z kocią kryjówką, nie rozumiem zespołu dlaczego kotek jest nie do ulepszenia jak pies. Dziwne zajechanie zwierzątka.

AKTUALNIE NIE POSIADAMY WOLNYCH MIEJSC W SOJUSZU ZBIOROWOŚĆ!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) Posty: 993PL1
    nie lubią kotkow.Ale czy on musi cośrobić innego, żeby rozbudować? według mnie NIE.
    jola62 @ pl 1
  • Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)
  • makao (PL1)makao (PL1) Posty: 492PL1
    edytowano 09.11.2019
    Joannaseli (PL1) powiedział(a):
    Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)

Wprowadzane są różne  bzdeta-nowości a o kociej kryjówce zapomniano.  Zajmuje miejsce a daje tylko 400 PD. Jeśli do końca tego roku nie będzie informacji kiedy będzie dana graczom możliwość jej rozbudowy, to wyburzę, jak amen w pacierzu.
    Post edited by Diana on

• teraz wprowadzają wieżowce i o kocie zapomnieli, przecież jeszcze nie ma piętrowego kurnika, chlewa, oślarni, koziarni.... pasieki, sadu!!! a Wam się jakiś kot przypomniał, zbierało się miesiącami talizmany i wyszło na to że bez sensu...
    teraz nawet oficjalnie ogłaszają że nie chce im się naprawiać błędów z przyznawaniem nagród w lejku, jarmarku...

stwierdziliśmy w sojuszu że jesteśmy chyba osłami że jeszcze w to gramy będzie trzeba pomyśleć o wspólnej zmianie gierki bo już nic nas w niej nie trzyma poza znajomością :/
    Karolineczka7 @ pl 1
    makao (PL1) powiedział(a):
    Joannaseli (PL1) powiedział(a):
    Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)

Wprowadzane są różne  bzdeta-nowości a o kociej kryjówce zapomniano.  Zajmuje miejsce a daje tylko 400 PD. Jeśli do końca tego roku nie będzie informacji kiedy będzie dana graczom możliwość jej rozbudowy, to wyburzę, jak amen w pacierzu.
    już się przestraszyli i zaraz kota zrobiądo rozbudowy. Ja bym się bał :)
    jola62 @ pl 1
  • Jak przeniesc kocia kryjowke ?

• XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) Posty: 2,152PL1
    ptysia4 (PL1) powiedział(a):
    Jak przeniesc kocia kryjowke ?

Gdzie chcesz przenieść? Jak z farmy aktualnie gdzie stoi na inną, to nie ma możliwości.

AKTUALNIE NIE POSIADAMY WOLNYCH MIEJSC W SOJUSZU ZBIOROWOŚĆ!
    ptysia4 (PL1) powiedział(a):
    Jak przeniesc kocia kryjowke ?

jesli w obrębie farmy na ,której stoi to normalnie się przenosi jak inne dekoracje. Jest jednak haczyk, musi być ukończona.
    jola62 @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik