Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kocia kryjówka

Jak ulepszyć kocią kryjówkę?

Komentarz

  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    nie można. Możesz obrócić, przesunąć, zburzyć lub pobawić się z kotem w 1 sztuczkę - nic więcej.
  • klara93 (PL1)klara93 (PL1) PL1 Posty: 136
    Dzięki wielkie...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Taka właśnie sytuacja z kocią kryjówką, nie rozumiem zespołu dlaczego kotek jest nie do ulepszenia jak pies. Dziwne zajechanie zwierzątka.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie lubią kotkow.Ale czy on musi cośrobić innego, żeby rozbudować? według mnie NIE.
  • Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 09.11.2019
    Joannaseli (PL1) powiedział(a):
    Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)

    Wprowadzane są różne  bzdeta-nowości a o kociej kryjówce zapomniano.  Zajmuje miejsce a daje tylko 400 PD. Jeśli do końca tego roku nie będzie informacji kiedy będzie dana graczom możliwość jej rozbudowy, to wyburzę, jak amen w pacierzu.
    Post edited by Diana on
  • teraz wprowadzają wieżowce i o kocie zapomnieli, przecież jeszcze nie ma piętrowego kurnika, chlewa, oślarni, koziarni.... pasieki, sadu!!! a Wam się jakiś kot przypomniał, zbierało się miesiącami talizmany i wyszło na to że bez sensu...
    teraz nawet oficjalnie ogłaszają że nie chce im się naprawiać błędów z przyznawaniem nagród w lejku, jarmarku...

    stwierdziliśmy w sojuszu że jesteśmy chyba osłami że jeszcze w to gramy będzie trzeba pomyśleć o wspólnej zmianie gierki bo już nic nas w niej nie trzyma poza znajomością :/
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    makao (PL1) powiedział(a):
    Joannaseli (PL1) powiedział(a):
    Napisane jest jak wół że można nauczyć go innych sztuczek po podniesieniu poziomu....ale brakuje tej strzałeczki zielonej w górę do ulepszenia;):) Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że ta gra robi się coraz bardziej uciążliwa....szklarnia też pokazuje mi że nie mam żadnych nasion a mam ich pełno...Błędy nie są naprawiane, za to co rusz dodawane są nowe zadania, nowe obiekty...po co naprawiać ważne by biznes się kręcił nie?;):):)

    Wprowadzane są różne  bzdeta-nowości a o kociej kryjówce zapomniano.  Zajmuje miejsce a daje tylko 400 PD. Jeśli do końca tego roku nie będzie informacji kiedy będzie dana graczom możliwość jej rozbudowy, to wyburzę, jak amen w pacierzu.
    już się przestraszyli i zaraz kota zrobiądo rozbudowy. Ja bym się bał :)
  • ptysia4 (PL1)ptysia4 (PL1) PL1 Posty: 1
    Jak przeniesc kocia kryjowke ?

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    ptysia4 (PL1) powiedział(a):
    Jak przeniesc kocia kryjowke ?

    Gdzie chcesz przenieść? Jak z farmy aktualnie gdzie stoi na inną, to nie ma możliwości.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ptysia4 (PL1) powiedział(a):
    Jak przeniesc kocia kryjowke ?

    jesli w obrębie farmy na ,której stoi to normalnie się przenosi jak inne dekoracje. Jest jednak haczyk, musi być ukończona.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik