Kradzież

Proszęo pomoc w sprawie kradzieży zlota 

Komentarz

• DianaDiana Posty: 1,161Moderator, ModGreen
    halopati (PL1) powiedział(a):
    Proszęo pomoc w sprawie kradzieży zlota 
    Witaj :)
    W tej sprawie skontaktuj się proszę z supportem gry.
    Diana
  • Waja (PL1)Waja (PL1) Posty: 8PL1
    Mi też zniknęło złoto 
    Waja @ pl 1
  • Normalka,ja bylam chwile w EKIPAHD tam znikly mi dolary i zloto. zaprosili MNIE tylko po co zeby mnie okraść - 150 milonow dolarów i 10 tys zlota
    krystyna krol @ pl 1
  • do suportu napisałam  i czekam do tej pory
    krystyna krol @ pl 1
  • mi skradziono pieniądze z konta :-(
    kupiłem pakiet udogodnień za 16,99PLN i zapłaciłem kartą płatniczą. Całość tranzakcji była wyświetlana w polskich złotych a na koniec okazało się, ze obciążenie przekazano do banku w dolarach co jest widoczne również na Waszym "paragonie" który przesyłacie na meila, niby ma być 16,99PLN ale prawidłowwe obciążenie to 4,36U$D co skutkuje obciążeniem konta w kwocie nieco ponad 18zł oraz dodatkową prowizją banku za przewalutowanie sięgającą nieco ponad 1zł wiec zostałem okradziony przez Wasz "terminal 3" skoro terminal 3 ściąga w dolarach to może warto pod płatności złotówkowe podpiąć inny numer terminala który będzie pobierał opłaty w złotych polskich?
    Karta wydana przez polski bank zarówno maestro jak i visa, brak mi pomysłów co zrobić aby nie być okradanym, czyżby jedynym wyjściem było nie inwestowanie pieniędzy w grę? czy naprawdę o to Wam chodzi aby zniechęcić graczy do tego aby wysyłali swoje oszczędności właśnie na Wasze konto?
    harna84jgv.png

Harnaś®™©
  • kupiłam 7200 złotka i go nie mam oczywiście i 3 lucencji na złoto tez nie mam.

prosze o szybki zwrot  zatrzymałam SmSsy  wiec mam dowody .Prosze o szybki zwrot.
    zygmunt60 @ pl 1
  • DianaDiana Posty: 1,161Moderator, ModGreen
    Harnas4 (PL1) powiedział(a):
    mi skradziono pieniądze z konta :-(
    kupiłem pakiet udogodnień za 16,99PLN i zapłaciłem kartą płatniczą. Całość tranzakcji była wyświetlana w polskich złotych a na koniec okazało się, ze obciążenie przekazano do banku w dolarach co jest widoczne również na Waszym "paragonie" który przesyłacie na meila, niby ma być 16,99PLN ale prawidłowwe obciążenie to 4,36U$D co skutkuje obciążeniem konta w kwocie nieco ponad 18zł oraz dodatkową prowizją banku za przewalutowanie sięgającą nieco ponad 1zł wiec zostałem okradziony przez Wasz "terminal 3" skoro terminal 3 ściąga w dolarach to może warto pod płatności złotówkowe podpiąć inny numer terminala który będzie pobierał opłaty w złotych polskich?
    Karta wydana przez polski bank zarówno maestro jak i visa, brak mi pomysłów co zrobić aby nie być okradanym, czyżby jedynym wyjściem było nie inwestowanie pieniędzy w grę? czy naprawdę o to Wam chodzi aby zniechęcić graczy do tego aby wysyłali swoje oszczędności właśnie na Wasze konto?
    zygmunt60 (INT1) powiedział(a):
    kupiłam 7200 złotka i go nie mam oczywiście i 3 lucencji na złoto tez nie mam.

prosze o szybki zwrot  zatrzymałam SmSsy  wiec mam dowody .Prosze o szybki zwrot.
    Witam  :)
    W takich sprawach należy skontaktować się z supportem.
    Diana
  • Ouzy (PL1)Ouzy (PL1) Posty: 7PL1
    związane z płatnosciami!!!!...   musicie wpółpracować z firmą złodziejska  która nie dostarcza towaru po przesłaniu kasy na ich konto?...  Dokładnie pisze o  BOKU...

Dziękujemy!

Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę poziomu naszej obsługi. Dzięki Twojej opinii będziemy mogli lepiej Ci służyć.    dla ironii podesle swoja opinie na temat Big Farm

nie dośc że mnie okradli to jeszcze mi  zycza miłej współpracy.......:)....  żenada    Diana  co Ty na to?

pewnie skulisz kite  pod siebie i udasz ze Cie nie ma  lub  znowu  skierujesz   klienta do suportu   którego tak naprawde nie ma

edytowano 16.11.2019
    odpowiedz  złodzieja.....

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Post edited by Diana on
    edytowano 16.11.2019
    a wczesniej pisali ze w 15 sekund   dobra  dochodza:)    teraz juz 70-pare h
    Post edited by Diana on
    jednym słowem....   Big Farm  i te całe Boku    to   złodzieje.. bo wspolpracuja ze soba....  i dobrze  ze jestem po prawie  to moga mnie    pocałowac w czubek nosa

• Dotej pory nie mam na koncie złotka 7200 i 3 licencje  ile moge porsic o zwrot

Pozdrawiam:::(((
    zygmunt60 @ pl 1
  • Harnas4 (PL1)Harnas4 (PL1) Posty: 9PL1
    edytowano 14.12.2019
    Diana powiedział(a):
    Harnas4 (PL1) powiedział(a):
    mi skradziono pieniądze z konta :-(
    Witam  :)
    W takich sprawach należy skontaktować się z supportem.
    Diana
    Diana, walcze z nimi od ponad 5 miesięcy, dosyłałem paragony wystawione przez firme posredniczącą oraz wyciag z banku, po kilku wymianach korespondencji i plików zlekcewazono mnie i odeslano do TERMINAL3 abym tam skladal reklamacje - tam niestety tylko po angielsku mozna to robic, posilkujac sie google translatorem przeprowadzilem prawie bliźniaczą korespondencję i również traktowano mnie niezbyt przychylnie po czym napisali mi, ze obciażaja kwotą w złotówkach, wina jest po stronie mojego banku a jak zaznaczyłem pozycje na paragonie i zapytalem co oznacza zapis "Obciażona kwota 4,36U$D" to juz nie odstalem odpowiedzi, kontakt sie urwał i kolejne moje prośby o sprawdzenie sytuacji nie doczekały się odpowiedzi a wiem, że nie jestem jedyny, w moim sojuszu kilka osób kupiło pakiet udogodnień, gdy napisalem o tym praktycznie kazdy napisal, ze ma prawidłowo pobierane pieniądze ponieważ sugerował się przeprowadzaną płatnością i wirtualnym paragonem wysłanym na meila dopiero po prośbie o zalogowanie sie na konto i sprawdzeniu salda obciążenia każdy jeden przyznał mi rację i się wzburzył.
    jak wspomniałem walcze ale moja walka od kilku tygodni polega na tym, ze wysylam co kilka dni wiadomość i nie doczekuje sie odpowiedzi z ich strony, zostałem olany zimnym moczem.
    Dodatkowo byłemosobiscie w banku i tam tylko potwierdzono, że obciążenie wysyłane jest do nich w U$D i są zobowiazani je w taki sposób zrealizować ponieważ podczas płatnosci to potwierdziłem - pomimo, że wyswietlało mi się w złotówkach ;-(
    Post edited by Harnas4 (PL1) on
    harna84jgv.png

Harnaś®™©
  • Ile mozna czekac na oddanie 7200 zlota i 3 licencje.
    To ze wykasowaliście moje wiadomości to nie znaczy ze sprawa załatwiona.
    Czekam i mysle ze szybko zalatwicie sprawe.

zygmunt60 @ pl 1
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) Posty: 2,148PL1
    zygmunt60 (INT1) powiedział(a):
    Ile mozna czekac na oddanie 7200 zlota i 3 licencje.
    To ze wykasowaliście moje wiadomości to nie znaczy ze sprawa załatwiona.
    Czekam i mysle ze szybko zalatwicie sprawe.

Na forum nic nie zdziałasz, napisz do zespołu technicznego. Na odpowiedź czasami trzeba czekać. Ale myślę że odp. będzie pozytywna. Tutaj nic nie zdziałasz z przykrością można tylko pisać i pisać, moderatorzy pełnią inne funkcję.

AKTUALNIE NIE POSIADAMY WOLNYCH MIEJSC W SOJUSZU ZBIOROWOŚĆ!
    edytowano 15.12.2019
    po pół roku walki z nimi doczekałem się następującej i w końcu pozytywnej odpowiedzi:

"Dzień dobry,

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

----

niestety nie jest tak różowo ponieważ minął miesiąc i .... waśnie znów pobrano mi opłatę jak poprzednio w U$D co spowodowało przeliczenie waluty po kursie bankowym plus prowizja dla banku 3% za przewalutowanie oraz opłata za obsługę obcej waluty wiec znów poszło prawie 20PLN zamiast 16,99 ;-(

Czy to naprawdę jest tak bardzo trudne i aż niemożliwe aby podając konkretna kwotę pobierać zupełnie inną? Czy ktoś tam w BigFarm wyobraża sobie pójść do sklepu, kupić bułeczkę za 40 groszy, zapłacić tak naprawdę 10 centów do któych bank doliczy Wam swoje prowizje za przewalutowanie oraz opłatę w wysokości 3% lecz nie mniejszą niż 99 groszy za obsługę innej waluty? a przecież cennik w sklepie wyraźnie pokazuje 40 groszy a nie ponad półtorej złotówki z ukrytymi kosztami !!!
    Post edited by Diana on
    harna84jgv.png

Harnaś®™©
  • mi też znikneło złoto, dodam że nie kupuje nic za realne pieniądze  było to złoto uzbierane podczas gry ok 26 tys. teraz mam 19 tys.
    ...............
    edytowano 20.01.2020
    22 grudnia dokonałem płatności natomiast 24 grudnia napisałem wiadomość do PT załączając zrzuty ekranu, wydruki z konta oraz zapis video przeprowadzonej transakcji gdzie cały czas cena jest podawana w PLN, w pewnym momencie drobnym drukiem jest informacja, że "bank może pobrać dodatkową opłatę za procesowanie obcej waluty" i znów pobrano w dolarach zamiast złotówkach, święta sie skończyły, Nowy rok już się rozpędził a ja na moje ostatnie zgłoszenie ciągle nie mam odpowiedzi choć w listopadzie obiecali rozwiązać problem z płatnościami u swojego pośrednika (Terminal 3) i miało już być wszystko OK. Obiecanki cacanki a głupiemu radość? ;/
    A tu pewnie zaraz będzie cenzura bo jak można pisać źle na "miłościwie nam umilającego czas GoodGame" ?

----
    edycja 20 stycznia 2020 roku
    ----
    i tak już miesiąc przeleciał a odpowiedzi kompletnie żadnej na moje zgłoszenie, znajoma dziś dokonała zakupu na swoim oncie i jak można się domysleć znów w dolarach poszło zamiast w złotówkach a moje zgłoszenie w którym cały proces kupowania pakietu udogodnien był zapisany do pliku video  zostało zignorowane i ani słowa sprostowania do dziś nei otrzymałem ;/ w sumie niema się co dziwić - na filmiku wyraźnie widać ze cały proces odbywa się niby w złotówkach ale w pewnym momenciue jest dosć wyrażnie malutkim druczkiem ukazana informacja, ze płątność dokonana edzie w innej walucie i bank moze pobrac opłąty za procesowanie waluty innej niz złotówki, czy to podejście do racza i Waszeg sponsora mam rozumieć jako "człowieku odwal się, nie pasuje Ci to spadaj, mamy wielu leszczy którzy płącą, nie widzą problemu bo nie kontrolują ile naprawdę nam wysyłają a różnica w ksiegowosci jest na tyle duża że bez jednego który umie się doliczyć poradzimy sobie" czyli po tych ... ponad 5 latach trzeba będzie sie rozstac? skoro taka jest wola Wasza...
    Post edited by Harnas4 (PL1) on
    harna84jgv.png

Harnaś®™©

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik