Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd na farmie zorzy polarnej

Po wybudowaniu domu , jako nagroda wyskakuje kamień kultu.....i tyle go widać. Nie ma go w inwentarzu, przelogowanie, wyczyszczenie przeglądarki nie pomaga, ilość błędów w grze w ostatnim czasie  przeraża...
«1

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    dlaczego jedni na start dostają 5 mln kamieni ruicznych, drudzy 0.... i znowu błąd, ale co tam życie toczy sie dalej
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    edytowano 15.11.2019
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Po wybudowaniu domu , jako nagroda wyskakuje kamień kultu.....i tyle go widać. Nie ma go w inwentarzu, przelogowanie, wyczyszczenie przeglądarki nie pomaga, ilość błędów w grze w ostatnim czasie  przeraża...
    Potwierdzam, nie ma go i u mnie ...
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    dlaczego jedni na start dostają 5 mln kamieni ruicznych, drudzy 0.... i znowu błąd, ale co tam życie toczy sie dalej
    a co do 5mln kamieni to nie słyszałam nic o tym...
    może to chodzi o te które dostaliśmy dziś, jako nagroda za miejsce, za skończoną wikingów - tylko nie wiem jakim sposobem niektórzy mają je do rankingu zorzy polarnej zaliczone... ja nie mam
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 15.11.2019
    :( Tez pytam o te 5 mln kamieni na starcie, skoro tą farmę budujemy od podstaw, a w poprzedniej miałam 55 miejsce.Wygląda tak jakby niektórym te 5 mln doliczyło na start nowej farmy. Ciut nie fair :(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 15.11.2019
    potwierdzam wcześniejsze posty
    1. kamień kultu,,,brak...leciał jak oszalały wiec może  z gry wypadł
    2 5mil kamieni u mnie było w Centrum handlowym
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 15.11.2019
    luknijcie na ranking... ludzie jeszcze nie zawitali an wsype a maja po 5 mln
  • jurzrma (PL1) powiedział(a):
    luknijcie na ranking... ludzie jeszcze nie zawitali an wsype a maja po 5 mln
    Właśnie to samo miałam na myśli, ci  co zaczęli robić mają po 200 , 300 tys kamieni.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no fakt, moze jak aktywuja wyspe to te 5-6 mil wpadanie im do Centrum, inaczej masakra, niedopuszczlne, jak zwał tak zwal, ale GGs znowu nawalił
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    edytowano 15.11.2019
    raczej nie zniknie te 5mil :(
    na angielskim forum doczytałam skąd ta sytuacja
    Jeżeli ktoś nie był zalogowany, jak kończyła się farma wikingów (był na miejscu 1-1000) i zalogował się jak już była polarna - to dopiero przy logowaniu zgarnął te 5 mil nagrody i  zaliczyło je do polarnej. Podobnie ma się rzecz z pudełkami tematycznymi - jak ktoś je teraz otworzy - doliczy do rankingu.
    No, to chociaż wiemy coś.... to już dużo ;p
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 15.11.2019
    No to pocieszenie faktycznie :(
    Ale nie jest to ok wobec innych :( My  mamy zbierać od zera a tu na start 5 mln. Coraz bardziej mnie zniechęca ta gra.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Myślę, że i tak do poniedziałku niczego się nie dowiemy. Jak już wielokrotnie byliśmy informowani, zespół w weekend nie pracuje. Pytanie czy błąd zostanie naprawiony.
    najlepiej, że by pozostałym dać 5 mln do rankingu i ok 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    masz fajne marzenie Dog, hhhaha...a ja sie  zastanawiam czy GGs-owi chociaż jest wstyd, ze tak sobie popsuli gre? bo przecież sobie posuli nie nam, nasze tu nic jest hahahah
  • Tak spojrzałam łacznie chyba do 246 miejsca w klasyfikacji, są ci szczęśliwcy, bo mają ewidentnie po 5 mln albo po 1 mln...taka mała obserwacja :p
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    w ramach rekompensaty przyjmę ewentualnie kaczki polarne:)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    a rekompensaty dalej nie widać na horyzoncie ech....
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :) 
    Problem z rankingiem został zgłoszony, tak jak i brak dekoracji.
    Diana
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Ale w czym jest ten  problem ?
    dla porównania  jesli na wyspie jest koło i ktos wykreci w nim kamienie to tez je do rankingu system dolicza
    chociaż nie każdy kreci , a nawet jesli kreci to nie zawsze wykreci akurat kamienie , tak ???
    to wtedy jest ok ?
    a co z nagrodami z innych  ewentów , których wiele osób nie otrzymywało bo akurat nie byli zalogowani gdy ewent sie konczył.... i nigdy ich w konsekwencji  nie dostali  - to też było w porządku ???
    A teraz wielkie halo bo sytuacja się  nieznacznie odwróciła ? oj nie ładnie nie ładnie.....

  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 15.11.2019
    Ale przepraszam bardzo dlaczego nieładnie??? I dla kogo się odwróciła sytuacja ??
    Bo tracą na tym ci z małych sojuszy też..nie rozumiem aluzji?/ Ja do tych zwykłych graczy się zaliczam. a ze akurat pechowo byłam zalogowana, bo wolny dzień od pracy to mam stracić??/
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    i co z przyznanymi za darmo do rankingu 5 mln? czy coś się wyjaśniło, czy dalej tak będzie jak jest? Bo moim skromny zdaniem to sytuacja patowa, a dlaczego tak jest sami oceńcie. Nie jesteście wstanie nic z tym zrobić. Szkoda, ze Wasze działania mnożą błędy i zamiast starać się naprawiać stare błędy powielacie je i mnożycie nowe.
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Ale w czym jest ten  problem ?
    dla porównania  jesli na wyspie jest koło i ktos wykreci w nim kamienie to tez je do rankingu system dolicza
    chociaż nie każdy kreci , a nawet jesli kreci to nie zawsze wykreci akurat kamienie , tak ???
    to wtedy jest ok ?
    a co z nagrodami z innych  ewentów , których wiele osób nie otrzymywało bo akurat nie byli zalogowani gdy ewent sie konczył.... i nigdy ich w konsekwencji  nie dostali  - to też było w porządku ???
    A teraz wielkie halo bo sytuacja się  nieznacznie odwróciła ? oj nie ładnie nie ładnie.....

    ale co nie ładnie nie ładnie...?
    dlaczego ma być niesprawiedliwie?
    akurat w przypadku wyspy 5 mil w rankingu to bardzo dużo - to prawie 8%  kamieni potrzebnych do zdobycia zagrody kaczek.
    I skąd masz taką pewność, ze osoby tym razem "poszkodowane" - przy poprzednimi razy nie były "poszkodowane"?
    ja akurat byłam - nawet pandy, którą wszyscy dostawaliście podwójnie - nie dostałam ani razu...
    więc proszę Cie nie ironizuj: "w czym jest problem", "wielkie halo"; gdyż dla niektórych jest to wielki problem - jest to wielka niesprawiedliwość.

    pozdrawiam Hania


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 18.11.2019
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    i co z przyznanymi za darmo do rankingu 5 mln? czy coś się wyjaśniło, czy dalej tak będzie jak jest? Bo moim skromny zdaniem to sytuacja patowa, a dlaczego tak jest sami oceńcie. Nie jesteście wstanie nic z tym zrobić. Szkoda, ze Wasze działania mnożą błędy i zamiast starać się naprawiać stare błędy powielacie je i mnożycie nowe.
    Witaj
    Nie otrzymałam jeszcze informacji odnośnie rankingu wyspy tymczasowej.Jak ją dostane to ją opublikuję.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 18.11.2019
    Zespół w każdym razie nie spieszy się z wyjaśnieniem, no nic, czekam.
    Byle nie jak Kierka na mieszkanie w Alternatywach:)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
    czy ja już zbzikowałam czy w oczach mi sie cos roi? od kiedy  budujemy budynki z Wyspy Zorza Polarna..i  z innych wysp? na farmie glownej?
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    czy coś wiadomo co z tymi 5 milionami , minął tydzień , poprawek masa , a odpowiedzi dalej brak , więc pytam ponownie co z rankingiem oraz graczami , którzy otrzymali 5 mln?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    czy coś wiadomo co z tymi 5 milionami , minął tydzień , poprawek masa , a odpowiedzi dalej brak , więc pytam ponownie co z rankingiem oraz graczami , którzy otrzymali 5 mln?
    Popieram, wody w usta nabrano i cisza. Znowu na końcu okaże się, ze sprawa przyschła i po herbacie. Czy to tak trudno podjąć decyzję. No ile razy trzeba pisać. Comprende.
    Ze też takie dziadostwo jest odwalane
    Balas  kamieni
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    czy coś wiadomo co z tymi 5 milionami , minął tydzień , poprawek masa , a odpowiedzi dalej brak , więc pytam ponownie co z rankingiem oraz graczami , którzy otrzymali 5 mln?
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    czy coś wiadomo co z tymi 5 milionami , minął tydzień , poprawek masa , a odpowiedzi dalej brak , więc pytam ponownie co z rankingiem oraz graczami , którzy otrzymali 5 mln?
    Popieram, wody w usta nabrano i cisza. Znowu na końcu okaże się, ze sprawa przyschła i po herbacie. Czy to tak trudno podjąć decyzję. No ile razy trzeba pisać. Comprende.
    Ze też takie dziadostwo jest odwalane
    Balas  kamieni
    Dobry wieczór :)
    Dziś dostaliśmy informacje,że ranking nie będzie naprawiany podczas trwania wydarzenia.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli błąd zostaje usankcjonowany
    Witaj :)
    Zostanie naprawiony po zakończeniu wydarzenia.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    no cóż, trzymam za słowo, okaże się
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Ciekawe jak - odbiorą 5 milionów, obniża rankingi? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 06.12.2019
    E tam, odbiorą. 5 mln zostanie, a my w rekompensacie dostaniemy nasiona róży, albo inne dziadostwo. Wprowadzający oferty, balony, zniżki, cuda-wianki. Taniej prostej rzeczy nie chcą zrobic

    Wyspa pozwoli się kończy, a rekompensaty ani widu ani slychu. Jak zwykle sprawa przyschla.
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik