Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Rekompensata za brak nagród w Jarmarku

24

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    A rekompensaty są do 150 poziomu czy od 150 do zawyż?
    Nie mam wglądu do nagród które powinnam dostać. Ale widzę w poniższych poziomach że są przewidziane żetony balonu, a ja nie dostałam. Chyba jednak nie dostałam pełnego pakietu.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    A rekompensaty są do 150 poziomu czy od 150 do zawyż?
    Nie mam wglądu do nagród które powinnam dostać. Ale widzę w poniższych poziomach że są przewidziane żetony balonu, a ja nie dostałam. Chyba jednak nie dostałam pełnego pakietu.
    Witaj 
    5 x żeton balonu ma każdy poziom przewidziany do rekompensaty.
    Diana
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diano, były już dziś te rekompensaty przyznawane?

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    A rekompensaty są do 150 poziomu czy od 150 do zawyż?
    Nie mam wglądu do nagród które powinnam dostać. Ale widzę w poniższych poziomach że są przewidziane żetony balonu, a ja nie dostałam. Chyba jednak nie dostałam pełnego pakietu.
    Witaj 
    5 x żeton balonu ma każdy poziom przewidziany do rekompensaty.
    Diana
    Czyli powinnam zgłosić się do supportu jeśli za drugim razem nie przyznali mi pełnego pakietu? Dwa podejścia i żeby mieć problem to już żart.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    również ponawiam pytanie czy były juz rekompensaty  ? bo niczego nie dostałam 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Witaj Diano, ja również otrzymałam rekompensatę z przedziału 6-64 a jestem na 329 poziomie. Czy jest szansa, że dostanę prawidłową ???
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    wychodzi na to, że teraz chyba wybrani dostali tą poprawioną rekompensatę... 

  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    witam
    mam pytanko,dlaczego nie dostałam wyrównania rekompensaty,skoro nie dostałam poprawnej z mojego lv i przedziału???mam 723 poziom
    prosze o odpowiedż
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    czy jest szansa na to, ze w końcu wyrównacie straty zgodnie z tym co zdobyliśmy w jarmarku, a nie będziecie wciskać "ochłapy" zwane rekompensatą i to jeszcze z błędem, którego w dalszym ciągu nie jesteście w stanie wyeliminować? Do chwili obecnej wiele osób w sojuszu jak również i ja sam nie otrzymałem wyrównania rekompensaty.
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    Witaj Diano:)
    czy dostane wyrównanie rekompensaty????czy tylko dostają wybrańcy????
    nadal nic nie dostałam mam poziom 723
    prosze o odpowiedż:)
    pozdrawiam Ewa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :)
    Dziś powinniście otrzymać rekompensaty.
    Diana
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    dziękuje za odpowiedż:)
    czekam...zobaczymy:)
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    Zenada i wstyd ta rekompensata ,To chyba jalmuzna i ochlapy  co to bylo czyszczenie magazynow przez ggs z odpakow ZADAM PRAWDZIWYCH NAGROD  jak zlotko to kupowac a od siebie nic nic 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Sewirra (PL1) powiedział(a):
    Zenada i wstyd ta rekompensata ,To chyba jalmuzna i ochlapy  co to bylo czyszczenie magazynow przez ggs z odpakow ZADAM PRAWDZIWYCH NAGROD  jak zlotko to kupowac a od siebie nic nic 
    Witaj  :)
    Chyba się trochę zagalopowałaś,wystarczy przeliczyć sobie koszt samych żetonów balonu.
    Diana 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, a ja w dalszym ciągu czekam na to wyrównanie rekompensaty i nic.............
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, a ja w dalszym ciągu czekam na to wyrównanie rekompensaty i nic.............
    Witaj  :smile:
    Powinnaś dziś dostać.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 15.11.2019
    Podoba mi się to "powinni dostać"
    Zapewnienia te budzą mój uśmiech, albowiem jest to kolejne z pobożnych życzeń=obietnic Zespołu. Niezrealizowanych.
    Nic niestety nie zmienia się. Ja to w ogóle nie liczę już na nic od Zespołu i vice-versa.
    Nasze pisanie to grochem o ścianę, wzbogacone banowaniem w ramach retorsji.
    Dlaczego prawda jest tak niepopularna? 

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 15.11.2019
    nawet support robi sobie ze mnie  jaja bo dostałąm dziś info " .................................................................................."  a ja nadal nie dostałam ochłapu rekompensaty :(
    żenada zeby upominać sie o  coś co się uczciwie wypracowało
    Post edited by Diana on
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    nawet support robi sobie ze mnie  jaja bo dostałąm dziś info " Finalne zakończenie rekompensaty graczy zakończyło się w dniu wczorajszym (14 października)."  a ja nadal nie dostałam ochłapu rekompensaty :(
    żenada zeby upominać sie o  coś co się uczciwie wypracowało
    Na pociesznie - niie tylko z Ciebie - ze mnie niestety też :( taką samą odpowiedź dostałam :(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no to dziady  śmieszne, do mnie tez nic nie dotarło;-((((((
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Również chciałam zapytać o tę odpowiedzieć supportu: jak mamy to rozumieć? Sprawa została już zamknięta? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 16.11.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Również chciałam zapytać o tę odpowiedzieć supportu: jak mamy to rozumieć? Sprawa została już zamknięta? 
    Witaj  :)
    Nie została zamknięta.Została wypłacona wszystkim graczom rekompensata. Wyrównanie rekompensaty odbędzie się w następnym tygodniu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Witam,
    Ponownie piszę ponieważ nie dostała całego pakietu, który miał być wyrównany 15 listopada.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Ponownie piszę ponieważ nie dostała całego pakietu, który miał być wyrównany 15 listopada.
    Witaj :smile:
    Wyrównanie zostało przesunięte na przyszły tydzień.
    Diana
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Otrzymałam taką samą odpowiedź.. ręce opadają.. odechciewa się grać... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
    Otrzymałam taką samą odpowiedź.. ręce opadają.. odechciewa się grać... 
    Witaj :)
    Odpowiedź z supportu była prawidłowa.Każdy gracz otrzymał rekompensatę.Teraz będzie wypłacane wyrównanie.
    Diana
  • olivia05 (PL1)olivia05 (PL1) PL1 Posty: 6
    Czy Wy macie ludzi za idiotow? Wieczne przesuwanie terminow rekompensat,wieczne bledy w grze.Czy tak trudno przyznac sie do bledu? Dalsze wypociny mijaja sie z celem bo Wy wiecie najlepiej o co chodzi,prawda?Pozdrawiam wszystkich wytrwalych w tej grze,
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    @Diana @TOM drodzy moderatorzy,
    na angielskim forum jest założony wątek gdzie należy zgłaszać braki rekompensat.
    Czy my mamy tam wysyłać zgłoszenia? 
    Czy u nas też taki wątek powstanie?
    Bardzo proszę o odpowiedź
    pozdrawiam Hania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    @Diana @TOM drodzy moderatorzy,
    na angielskim forum jest założony wątek gdzie należy zgłaszać braki rekompensat.
    Czy my mamy tam wysyłać zgłoszenia? 
    Czy u nas też taki wątek powstanie?
    Bardzo proszę o odpowiedź
    pozdrawiam Hania
    Dobry wieczór :)
     Zapytam się jutro CM, co w takim wypadku, czy powinnaś zgłosić się do supportu ,czy poczekać do czasu aż Zespół wyda dodatkowe oświadczenie w tej sprawie.
    Pozdrawiam,
    Diana 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Witaj Diano, w dalszym ciagu czekamy na wyrównanie rekompensat - czy już coś wiadomo???

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik