Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wioskowy Jarmark !!! :(

245

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Diana Posty: 906 Moderator ›

    Witajcie Farmerzy!!!
    Zostaliśmy powiadomieni o problemach jakie pojawiły się z  nagrodami w obecnej edycji Wioskowego Jarmarku.Obecnie analizujemy, dlaczego tak się stało.Niestety nie będziemy mogli naprawić problemu ,podczas trwania wydarzenia Wioskowy Jarmark. Prosimy o cierpliwość.Pamiętajcie,że w tej sprawie nie należny kontaktować się z supportem gry.Będziemy Was informować na bieżąco za pośrednictwem forum.
    Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.
    Wasz Zespół Big Farm
    Wyraźnie jest napisane jak dla mnie 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 13.11.2019
    Diana powiedział(a):
    Może i jest wyraźnie napisane, ale w swojej odpowiedzi podlinkowałaś zupełnie inny post niż ten, który aktualnie cytujesz...

    Diana powiedział(a):
    Diana Posty: 906 Moderator ›

    Witajcie Farmerzy!!!
    Zostaliśmy powiadomieni o problemach jakie pojawiły się z  nagrodami w obecnej edycji Wioskowego Jarmarku.Obecnie analizujemy, dlaczego tak się stało.Niestety nie będziemy mogli naprawić problemu ,podczas trwania wydarzenia Wioskowy Jarmark. Prosimy o cierpliwość.Pamiętajcie,że w tej sprawie nie należny kontaktować się z supportem gry.Będziemy Was informować na bieżąco za pośrednictwem forum.
    Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.
    Wasz Zespół Big Farm
    Wyraźnie jest napisane jak dla mnie 


  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Mam małe pytanie:
    Czy te nagrody z tego całego jarmarku
    dostaniem,czy uważacie że już wszyscy o nich zapomnieli
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jack6226 (PL1) powiedział(a):
    Mam małe pytanie:
    Czy te nagrody z tego całego jarmarku
    dostaniem,czy uważacie że już wszyscy o nich zapomnieli
    z  tego co pisze Diana, wynika, że wszystko co miało byc dane i rozdane, to Zespól wespól z kims tam jeszcze, wszystko juz dał hahahahah, czyli sumując...ochłapy nam rzucili na pożarcie i mamy siedziec cicho, bo inaczej....hahahahh, czyli na nic poszły nasze wysiłki, a obiecywali powalające nagrody i etc.  i nas  powaliło, a tak wygladało ogłoszenie- zaproszenie wysyłane na maila przed  startem nowego jarmarku, który potem sie okazał wielka klapą,

  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Mam drugie pytanie:
    Czy ktoś odpowie na moje pierwsze pytanie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jack6226 (PL1) powiedział(a):
    Mam drugie pytanie:
    Czy ktoś odpowie na moje pierwsze pytanie
    Witaj  :)
    W sprawie rekompensaty nie mamy żadnych informacji oprócz tych co zostały podane.
    Diana
  • A ja sie dziwie graczom, którzy tak nachalnie krzycza jak niedostana nagród a cicho siedza jak dostaja podwójne nagrody, czy jak to miało miejsce w ostatnie MS wogole nienależne im nagrody. Może trzeba wyjaśnic dokładnie moderatorom i innym graczom jak wyglada w tej chwili problem z nagrodami, bo to nie jest tak, ze zawsze nie dostajemy. Bądźmy uczciwi. Nagrody na chwile obecna na koniec wydarzen to sprawa zupełnie losowa zwłaszcza dla wygrywajacych sojuszy. Problem juz trwa od dłuzszego czasu i niby był naprawiany, tyle ze dalej jest cos nie tak i co wydarzenie sojuszowe nagrody sa zupełnie losowo przydzielane.  Czasem jest tak, ze bedac zalogowanym na grze w momencie konca danego wydarzenia nagrody otrzymuje sie podwójnie po przelogowaniu, albo kogo np nie ma w grze nie dostaje nic albo jak to było w te Ms, sojusz wygrywajacy złota lige dostał nagrody za wygranie mistrzowskiej, a sojusz grajacy lige mistrzowska wogole nie dostał nagrod. Ja wiem zawsze mozna pisac to suportu tylko robi sie troche wkurzajace juz, bo albo ggs stwierdzi, ze da rekompensate wszystkim graczom (aktywnym, mniej aktywnym i tym wogole nieaktywnym) albo teoretycznie poprzypisuje nagrody, tyle, ze tu tez im bład wskakuje i poł sojuszu dostaje drugie poł nie. Mamy grac i ciagle upominac sie o swoje, czy mamy ciagle swoje negatywne emocje wyrzucac na moderatorów. Mam wrazenie, ze całe GGS mydli nam oczy grafikami, farmami marzen, a prawda jest taka, ze przestaja kompetnie panowac nad cała tą grą, bład pogania bład i chyba juz nikt specjalnie sie tym nieprzejmuje, bo szczerze mówiac w ostatnim czasie nie pamietam wydarzenia, które zakonczyło by sie w sposób normalny, bez jakiegos problemu. Nawet juz w kołach fortuny nie wszystko jest przypisywane jak powinno.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja bym jeszcze dodał, że to niestety trochę wina zespołu, że jest tak a nie inaczej. Pewnie, że prędzej zgłoszę stratę niż zysk nadzwyczajny, ale dlaczego tak jest? Nauczono graczy, że wszelkie korzystne rzeczy są szybko poprawiane lub nawet likwidowane. Przykład:  Kraina marzeń. Ggs zorientował się że gracze dorabiają się za dużo diamentów, więc zamiast otwarcie przyznać się do błędnej prognozy wydarzenia zaczął kombinować. A to skrócił najpierw do dwóch tygodni, teraz ograniczył diamenty. Podobnie było z filmami w kinie do oglądania. Kto pamięta? Zlikwidowano opowiadając głodne kawałki o niemożliwym oglądaniu i takie tam. A naprawdę chodziło o to, ze złota można było sporo za to dostać, ponad 300 dziennie.

    Zespół bardzo szybko niszczy to co wymyślił, a szkoda.

    Przyznam się, że w ogóle nie kontroluję co dostaje w eventach bo mi się nie chce tego wszystkiego liczyć.
    Gracz ma grać i nie spodziewać się błędów, które jeszcze czasami są na nas przerzucane ( a to niewłaściwa przeglądarka, ciasteczka, czyszczenie historii i inne fikołki). I  nie byc statystykiem. Po  takich fikolkach kto będzie zgłaszał, że podwójnie coś dostał?. Konia z rzędem, kto tak zrobi, ja nie przypominam sobie takiego gracza.
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51

    • Diana Posty: 1,019 Moderator ›
      12:17 edytowano 12:20
      Witajcie 
      Dostałam informację od Zespołu gry odnośnie rekompensat (gracze ,którzy nie dostali żadnej rekompensaty lub Ci co dostali zły pakiet). Aby otrzymać rekompensatę, proszę Was o wysłanie do mnie wiadomości prywatnej.
      Diana

      Chciabym sie odniesc do tego posta tutaj . Diana nie oszukujmy sie mysle ze może 20 % graczy korzysta z forum a pewnie 10 % sie upomni . a co z reszta graczy ?? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MAark (PL1) powiedział(a):

    • Diana Posty: 1,019 Moderator ›
      12:17 edytowano 12:20
      Witajcie 
      Dostałam informację od Zespołu gry odnośnie rekompensat (gracze ,którzy nie dostali żadnej rekompensaty lub Ci co dostali zły pakiet). Aby otrzymać rekompensatę, proszę Was o wysłanie do mnie wiadomości prywatnej.
      Diana

      Chciabym sie odniesc do tego posta tutaj . Diana nie oszukujmy sie mysle ze może 20 % graczy korzysta z forum a pewnie 10 % sie upomni . a co z reszta graczy ?? 
    Witaj
    Dostaną wiadomość sojuszową ,a cześć graczy napisała do supportu.
    Diana
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    no juz lepiej ;) 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    cyt:
    Chciałbym sie odnieść do tego posta tutaj . Diana nie oszukujmy sie mysle ze może 20 % graczy korzysta z forum a pewnie 10 % sie upomni . a co z reszta graczy ?? 

    MAark..chciałeś napisać 20 osób  a nie 20%...20 osób to nawet przesadzone, wystarczy policzyć ile osób pisze na forum i upomina sie o swoje, może jakaś część czyta forum, ale nie 20%, bo to wtedy by szlo w tysiące osób, wystarczy spojrzec ile osób ma założone konto na serwerze PL1..
    ale prawda jest taka, ze jak sie nie upomnisz o swoje to leci w kosmos;-((((
    no i te poprawki naprawki w trakcie MS i tuz po rozpoczęciu MS i innych ewenetów, myślę, że to juz taka tradycja dla GGS-u... a wszystko po to zeby upierdzielić  nasze działania, żebyśmy jak najwięcej stracili w grze, tylko dlaczego to GS robi?  to w końcu chcą żebyśmy grali czy nie? widać juz, żę BF staje sie grą komercyjną, tylko za pieniądze,,notabene nasze....a na dodatek  GGS serwuje nam  w tej grze masę błędów , i za to mamy im płacić? no to trzeba się nad tym poważnie zastanowić

  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    oj 20 osob to troszke malo mi sie wydaje . z 200 to juz predzej.nie kazdy tez pisze . niektorzy tylko czytaja . no ale 20 % przesadzilem . sprawdzilem liste jest przeszlo 14 000 kont . z czego okolo 12 000 ma jakies pkt reputacji . ale w sumie nie wiadomo ile osob gra . pewnie kolo 5000 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Pojawił się u mnie Wioskowy Jarmark, jednak wygląda on zupełnie jak poprzednia, błędna edycja...

    Wygląda tak:

    i tak:



    Przy każdej próbie przelogowania natomiast wyskakuje taka informacja:



  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Co jest z tym jarmarkiem? Znowu to samo!!!!!
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    mam to samo :( zaczyna mi brakowac cierpliwości do tej gry
  • U mnie jest dokładnie to samo,daremne wyczekiwanie 
  • Olek stworek (PL1)Olek stworek (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 09.12.2019
    Jarmark nie działa 
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Niby ruszyło nowe wydarzenie Wioskowy Jarmark ale jak klikamy to jest pusta strona. Nie ma możliwości wyboru i startu Jarmarku. Znowu wydarzenie zaczyna się od WIELKIEGO BŁĘDU !!!
    Czy to już norma ? Przecież tracimy jak nie da się wybrać wyzwania  :'(

  • jedni maja jarmark,inni maja ale z błedem,komus udało sie nawet właczyc wyzwanie ,ale co z tego???nie da sie ani zebrać,ani posiać ,gra sie zacina ehhh
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Logowanie i funkcjonowanie gry to koszmar... Przeszliście na osiem bitów? 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Co za pateraki !!! Znowu zaczynają coś z błędem. Żę też im nie wstyd????!!!!!
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dorota11115Play (PL1) powiedział(a):
    jedni maja jarmark,inni maja ale z błedem,komus udało sie nawet właczyc wyzwanie ,ale co z tego???nie da sie ani zebrać,ani posiać ,gra sie zacina ehhh
    mamy w sojuszu tak samo, nie da się grać!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Wydarzenie działa poprawnie.Trzeba poczekać ,aż wgra się u wszystkich graczy.
    Diana
  •  tak Jarmark jest tylko bez ważnych stron do do wyzwań od 66-64 białe kartki to już pewnie norma tak bedzie pewnie zawsze proponuje zmniejszyć strony a nie puste kartki wlepiać 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.12.2019
    marta1226 (PL1) powiedział(a):
     tak Jarmark jest tylko bez ważnych stron do do wyzwań od 66-64 białe kartki to już pewnie norma tak bedzie pewnie zawsze proponuje zmniejszyć strony a nie puste kartki wlepiać 
    Witaj
    Każda strona jest ważna,skoro nie ma tych, to wyzwań możesz szukać na innych stronach.
    Diana
    Post edited by Diana on
  •  oczywiście że ważne są dla mnie strony te z dłuższymi wyzwaniami , a tak mamy ograniczenia niestety są to utrudnienia dla wyszukujących bo nie sztuka wtedy robić wyzwania za złoto bo są drogie i nie do wykonania dla graczy którzy grają tylko farmą 
  • Dorotka (PL1)Dorotka (PL1) PL1 Posty: 3
    Niby mam skrócony czas, ale aby coś zasiać i zebrać plony to już inna - "dłuższa" historia.
    Gra nie działa poprawnie, przykro mi.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Cały sojusz zgłasza ,problemy z grą ,muli ,zbiory ,żeby zebrac trzeba klikać kilka razy,  wyzwanie są puste biała strona , zegar nie działa ,dopiero jak sie wejdzie w wyzwanie zaczyna działac i to na chwilę ,wyzwanie skończone a zegar pokazuje ,że jeszcze trwa.
    rady typu ciasteczka ,historie raczej nie skutkują ,zmiana przeglądarki też nie , a na pewno nie w całym sojuszu:(
    odświeżanie też nie pomaga :(
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    U nas to samo :( a jeszcze na dokładkę problemy z logowaniem - bardzo długo trzeba czekać.............. Naprawcie to jak najszybciej bo tak się nie da grać

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik