Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

DLACZEGO KAŻDE WYDARZENIE PRZYNOSI TYLE PROBLEMÓW ??

Gram od pół roku . wiec niewiele . lecz przez ten czas są ciągle problemy !! te same problemy !! ja rozumiem raz czy dwa razy . ale czy nasz "obsługa gry" nie uczy sie na błedach ??  każda zmiana wydarzenia to ERROR !!!  brak nagród , ciagłe przerwy techniczne !! czy jest tam jedna odpowiedzialna osoba ktora potrafi mi odpowiedziec , DLACZEGO ?? 

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MAark (PL1) powiedział(a):
    Gram od pół roku . wiec niewiele . lecz przez ten czas są ciągle problemy !! te same problemy !! ja rozumiem raz czy dwa razy . ale czy nasz "obsługa gry" nie uczy sie na błedach ??  każda zmiana wydarzenia to ERROR !!!  brak nagród , ciagłe przerwy techniczne !! czy jest tam jedna odpowiedzialna osoba ktora potrafi mi odpowiedziec , DLACZEGO ?? 
    Witaj  :)
    Błędy zdążają się w grze na taka skalę.Trzeba pamiętać o tym ,że to gracze graja w czasie rzeczywistym i często to oni znajdują błędy.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    to powinni być wynagradzani za znalezione błędy, ale są równie WIELKIE gry i jakoś tulu problemównie ma... a jak coś to zaraz od obsługi jakiś gratis za problem !! Czasami nawet nie wiem dlaczego :)  
    Ale ma ta gra jeden powab, Wylaczam i wszystko wraca do normy, żadnych problemow , kłopotów, poprostu sielanka, wręcz nuda.... i wtedy właczam znowu.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to powinni być wynagradzani za znalezione błędy, ale są równie WIELKIE gry i jakoś tulu problemównie ma... a jak coś to zaraz od obsługi jakiś gratis za problem !! Czasami nawet nie wiem dlaczego :)  
    Ale ma ta gra jeden powab, Wylaczam i wszystko wraca do normy, żadnych problemow , kłopotów, poprostu sielanka, wręcz nuda.... i wtedy właczam znowu.
    Brawo!
    To mi przypomina Juliana Tuwima, który mówił:
    Radio to cudowny wynalazekJeden ruch ręki – i nic nie słychać

    Faktycznie wyłączenie gry  usuwa wszystkie błędy.
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    Witam co znowu z jarmarkiem gdzie nagrody jezu czy zawsze jest cos nie tak czy ggs nie umie inaczej po co ci pomocnicy nic nie robiacy
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    w wiekszości gier administracja stara sie nie popelniac tych samych bledow po kilkadziesiat razy . to nie jestescie w stanie przewidziec ze jutro tez zdarzy sie blad ?? to ja wam powiem . dzis zdarzy sie blad !! zegar odliczajacy czas do mś jest nie precyzyjny !! na innych grach gdy czas sie konczy rozpoczyna sie wydarzenie , a tu . hmm 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 13.11.2019
    no tym razem jest za wczesnie haha pierwszy raz (start wydarzenia ) . ciekawe jak bedzie z nagrodami 
  • szkólka jest dziwnie ulokowana po otwarciu na dole ukazuje się obraz bez możliwości ruchu 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    no cos nie pyklo ... znowu 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    Marzena ale to tylko u wybranych graczy ten bład jest . udalo sie nam !!
  • brawo my :disappointed:

  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    DZIEŃ BEZ BŁĘDU DZIEŃ STRACONY ! poprosilbym o zmiane tej dewizy 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 13.11.2019
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    szkólka jest dziwnie ulokowana po otwarciu na dole ukazuje się obraz bez możliwości ruchu 
    Witaj  :)
    Zostało to już zgłoszone.Proszę o umieszczanie postów w odpowiednich działach.
    Diana
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    bedziemy sie starac

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik