Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

odświeżanie gry

od jakiegoś czasu muszę co jakiś czas odświeżać grę , jest to od ostatniej aktualizacji 

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    bozenasz5 (PL1) powiedział(a):
    od jakiegoś czasu muszę co jakiś czas odświeżać grę , jest to od ostatniej aktualizacji 
    Witaj :)
    Zgłosiłam już problemy ze stabilnością gry.Spróbuj na innej przeglądarce.
    Diana
  • bozenasz5 (PL1)bozenasz5 (PL1) PL1 Posty: 31
    Odpowiedź ✓
    na Edge gra chodzi beznadziejnie
  • gra muli  że się odechciewa grać, może zamiast dokładać nowości zróbcie wreszcie porządek z tym co już jest
  • Nie wiem co sie dzieje, ale dziś nie da sie grać, strasznie zacina.
  • gra sie zacina kilka razy trzeba klikać zasiej czy zbierz ,za chwile wyskakuje error i trzeba sie przelogowac
    myśle że dziś zespół pracuje żeby rozwiązać problemy z grą
  • Była poprawka a dalej nie da sie grać, czy coś będzie z tym zrobione??? To jakis koszmar.
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Najpierw gra strasznie muliła, trzeba było po kilka razy klikać, żeby coś zebrać lub zasiać, a teraz... w ogóle nie mogę się zalogować, farma kaput.
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    bozenasz5 (PL1) powiedział(a):
    od jakiegoś czasu muszę co jakiś czas odświeżać grę , jest to od ostatniej aktualizacji 
    Witaj :)
    Zgłosiłam już problemy ze stabilnością gry.Spróbuj na innej przeglądarce.
    Diana

    witaj Diano:)
    Niestety zmiana przeglądarki niczego nie poprawia - próbowałam na różnych...
    Dziś kilka godzin było ok - teraz znowu wszystko stoi - dosłownie "stoi w miejscu" a przejście między krainą marzeń a główną farmą zajmuje ok 10min. Tak się nie da grać :(((
    Może wyłączcie grę na kilka dni i naprawcie wszystkie błędy ?
    pozdrawiam Hania
  • Dzis dalej jest problem z graniem, zbieraniem z pól i ciągłe wyskakujące błędy.
  • Nie mogę się zalogować ,próbowałam na róznych przegladarkach,pokazuje ,ze już jest taki gracz .Prosze o pomoc ,gram od 6 lat i pierwszy raz nie mogę się zalogowac
  • Udało się za 20-tym razem klikania w zaloguj się na chromie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    bozenasz5 (PL1) powiedział(a):
    od jakiegoś czasu muszę co jakiś czas odświeżać grę , jest to od ostatniej aktualizacji 
    Witaj :)
    Zgłosiłam już problemy ze stabilnością gry.Spróbuj na innej przeglądarce.
    Diana

    witaj Diano:)
    Niestety zmiana przeglądarki niczego nie poprawia - próbowałam na różnych...
    Dziś kilka godzin było ok - teraz znowu wszystko stoi - dosłownie "stoi w miejscu" a przejście między krainą marzeń a główną farmą zajmuje ok 10min. Tak się nie da grać :(((
    Może wyłączcie grę na kilka dni i naprawcie wszystkie błędy ?
    pozdrawiam Hania
    MonikaGien2 (PL1) powiedział(a):
    Dzis dalej jest problem z graniem, zbieraniem z pól i ciągłe wyskakujące błędy.
    Ewagalinska58Wi (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę się zalogować ,próbowałam na róznych przegladarkach,pokazuje ,ze już jest taki gracz .Prosze o pomoc ,gram od 6 lat i pierwszy raz nie mogę się zalogowac
    Witajcie :)
    Problemy z grą zgłoszę raz jeszcze jutro,może restart modemu pomoże.
    Wciśnij zaloguj pomimo tego ,że nie znalazło gracza,po chwili powinno Cię zalogować.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    bozenasz5 (PL1) powiedział(a):
    od jakiegoś czasu muszę co jakiś czas odświeżać grę , jest to od ostatniej aktualizacji 
    Witaj :)
    Zgłosiłam już problemy ze stabilnością gry.Spróbuj na innej przeglądarce.
    Diana

    witaj Diano:)
    Niestety zmiana przeglądarki niczego nie poprawia - próbowałam na różnych...
    Dziś kilka godzin było ok - teraz znowu wszystko stoi - dosłownie "stoi w miejscu" a przejście między krainą marzeń a główną farmą zajmuje ok 10min. Tak się nie da grać :(((
    Może wyłączcie grę na kilka dni i naprawcie wszystkie błędy ?
    pozdrawiam Hania
    MonikaGien2 (PL1) powiedział(a):
    Dzis dalej jest problem z graniem, zbieraniem z pól i ciągłe wyskakujące błędy.
    Ewagalinska58Wi (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę się zalogować ,próbowałam na róznych przegladarkach,pokazuje ,ze już jest taki gracz .Prosze o pomoc ,gram od 6 lat i pierwszy raz nie mogę się zalogowac
    Witajcie :)
    Problemy z grą zgłoszę raz jeszcze jutro,może restart modemu pomoże.
    Wciśnij zaloguj pomimo tego ,że nie znalazło gracza,po chwili powinno Cię zalogować.
    Diana
    Gra działa. Niedługo ten związek frazeologiczny przejdzie do legendy. 
    Otóż nie działa, to jest niekompetencja i brakoróbstwo. To się powinno wypalać gorącym żelazem. Mam cztery przeglądarki, na wszystkich ten sam defekt. Gra chodzi jak pijany wielbłąd -jak chce. Raz jest dobrze a za chwilę mam ochote dać jej kopa w cztery litery. Brakuje w słowniku ludzi kulturalnych słów żeby dostatecznie obelżywie opisać co się tu dzieje.
    To jest brak szacunku dla graczy, jacy by nie byli,. Za błędy poważania nie ma

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik