Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 2019/10/29 - Zmiana grafiki gry, kacza społeczność i nie tylko!

2

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No cóż, w balona robi się graczy, nie pierwszy raz zresztą:)) zważywszy na to co tam można wygrać, to zdobycie żetonu do kręcenia będzie graniczyć z cudem
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    a do tego wszystkiego świętując radośnie 7 urodziny dajecie prezent w postaci dekoru z 5 urodzin....:)
  • Haszka (PL1)Haszka (PL1) PL1 Posty: 15
    W zarządzaniu farmą brak kontraktów z rybami.
  • Haszka (PL1)Haszka (PL1) PL1 Posty: 15
    sorki sa w hali targowej:))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 30.10.2019
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie mam sprzedać produkty z wyspy? Po aktualce nie ma takiej możliwości!!
    I dlaczego ten balon nie działa na zwykle żetony. Cała ta zmiana wcale mi się nie podoba, wszystko szwankuje. Czy znowu bawily się tym dzieci?????????/
    MIKRUS01 (PL1) powiedział(a):
    Czy może ktoś  napisać, po co jest ten balon , skoro nie można zakręcić kołem fortuny , bo nie ma żetonów.
    Czy gdzieś jest napisane o jakimś balonie?
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    a do tego wszystkiego świętując radośnie 7 urodziny dajecie prezent w postaci dekoru z 5 urodzin....:)


    Witam :)
    Produkty z wyspy sprzedaje się tam gdzie zawsze.Zmienił się wygląd przycisku -teraz to czerwony domek(zarządzanie farmą).
    Nie mamy żadnych informacji o balonie, żetony można kupić tylko za złoto.
    Dekoracja jest przyznawana każdemu graczowi ,który gra w grę 5 lat i dłużej. 
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    do tej pory hala tardowa i zarzadzanie farma byly na dole w jednym okienku. Teraz sa osobno. To spore utrudnienie, bo jak chce cos dokupic to musze wyjsc z hali i wejsc w zarzadzanie. Juz ten fakt mowi sam za siebie. Osoba, ktora to rozdzielila, nie potrafi grac w te gre, nooo, chyba ze chodzi o utrudnienie nam gry. 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    to samo jak z zasiewami. Klikamy zasiej, a w pierwszej kolejnosci otwiera sie strona nasionek typu- roza, slonecznik. Po poprzednich aktualizacjach i to popsuliscie. Tyle piszemy- gra wymaga duzej ilosci klikania, po co dodatkowe. O ikonach zle ustawionych piszemy od roku, wiec nie psujcie tylko naprawcie, bo to my dla Was klikamy. Pozdrawiam
  • olivia05 (PL1)olivia05 (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam.Interesuje mnie na jakiej zasadzie bedzie dzialac kacza spolecznosc.Zakladam ze kupuje ja za 60.000 diamentow i przenosze 2 zagrody dla kaczek.Jakie beda zbiory? Z jednej zagrody czy z 2,ile potrzeba bedzie karmy? na 1 czy na 2 zagrody? Prosze o wyjasnienie.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Dodam od siebie, że usunięto przekazywanie produktów z poziomu farmy głównej. Wcześniej można było przed przekazaniem produktów na targ, przekazać częściowo na Smakosza. Teraz albo zbierasz na maxa do magazynu i dopiero przerzuca Cię na piekarnię, albo musisz przejść na smakosza i wejść w menu piekarni. Gdzie tu logika? tylko ZEPSUŁ wie (pisownia prawidłowa). 
    Drugi temat. 
    Dzisiaj rano udało mi się zrealizować jeden kontrakt. Od 16-tej odrzuciłam ich przynajmniej OSIEM i nadal nie mogę trafić na czysty kontrakt, czyli taki, bez punktów doświadczenia czy punktów karmy, a za same dolary. Nie oszukujmy się, jak ktoś potrafi liczyć to wie, że kontrakty z dodatkami, a nie za czystą kasę są nieopłacalne. Bo nawet jak mamy już wyrobioną premię, to i tak zysk jest niewielki, ponieważ płacimy za te dodatkowe punkty doświadczenia czy też inne badziewie. Na wyższym poziomie punkty doświadczenia nie są do niczego potrzebne, a kasa jak najbardziej. Szczególnie jak ostatnia działka na kwiatowej kosztuje 1 miliard 800 milionów z kawałkiem $$$. Po niespełna 800 milionach wydanych na poprzednią, ta kwota mnie dosłownie powaliła. Na rybach nie zarobię, bo to już dawno zepsuto, na kontraktach też widać nie, bo będę je ciągle odrzucać. Pytam więc na czym mam zarabiać?
    Podsumowując ... kolejna ukryta zmiana ... przykryta porażającymi, kiczowatymi, niepotrzebnymi zmianami i obrazkami na farmach - patrz "targ". Komu były potrzebne te zmiany, nie wiem, chyba tylko Zepsułowi, żeby mógł odtrąbić kolejny "sukces" wprowadzonych zmian.
    Normalnie jak w tej reklamie z żelkami i dorosłymi piejącymi dziecięcymi głosikami. Klepmy się po pleckach, bo udało na się wprowadzić zmiany, które nie są nikomu potrzebne. 
    Taka jest moja opinia, a gram tu przynajmniej 6 lat i poraża mnie schodzenie tej gry na "psy" - nie obrażając psów, bo te akurat lubię. 

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412

    olivia05 (PL1) powiedział(a):
    Witam.Interesuje mnie na jakiej zasadzie bedzie dzialac kacza spolecznosc.Zakladam ze kupuje ja za 60.000 diamentow i przenosze 2 zagrody dla kaczek.Jakie beda zbiory? Z jednej zagrody czy z 2,ile potrzeba bedzie karmy? na 1 czy na 2 zagrody? Prosze o wyjasnienie.
    Witaj,
    potrzebne będzie tyle samo karmy, jak w przypadku gdyby były poza budynkiem kaczej społeczności.
    Zbiory również będą takie same
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zmiany grafik, to dla mnie zmiany kosmetyczne - takie, na które po 5 minutach przestaje się zwracać uwagę. Dlatego w sytuacji, gdy w wydarzeniach mamy masę błędów, zajmowanie się zmianami grafik jest dla mnie nielogiczne. Nie potrafię docenić choćby i najbardziej ładnego obrazka, gdy po skończonym kolejnym wydarzeniu muszę zgłaszać się do supportu z kolejną garścią błędów. Wolałabym, by priorytetem była naprawa istniejących i powtarzających się błędów czy spraw, które zgłaszane były wieki temu (np. zaliczenie budynków specjalnych do zadań pobocznych czy wymagań do postawienia innych budynków -  a wiadomo przecież, że budynek specjalny trudniej zdobyć niż kupić budynek zwykły). 

    Przykład:

    Jak widać pasieki są, a gaj dalej zablokowany i tylko dlatego, że pasieki są specjalne, a nie zwykłe.

    Nie podoba mi się również rozdzielenie targu (organicznego i rybnego) od inwentarza, w którym kupować możemy produkty. Jestem zwolenniczką łączenia, a nie rozdzielania. 

    Ale jeżeli już rzeczywiście Zespół chce zajmować się grafiką, to skupiłabym się na poprawieniu "widzialności" farm. Teraz mamy mnóstwo rzeczy, które zasłaniają nam widok (wyświetlane oferty, menu z każdej strony, wszelkie informacje, wypadające kosmiczne ilości przedmiotów, które zasłaniają cały budynek). Czasem ciężko w ogóle rozpocząć produkcję. Trzeba manewrować, przesuwać, a i tak zawsze coś jest zasłonięte. Ciężko również korzystać z trybu planowania, gdy przestawiać chce się np. budynki w dolnym rogu (jest zawsze zasłonięty) i przesuwanie nic nie daje: 



    Tak więc w ogólnym rozliczeniu ta aktualizacja jakoś nie robi na mnie dobrego wrażenia, bo to, co jest rzeczywiście dla mnie istotne, zostało pominięte.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 31.10.2019
    Tych, którzy jeszcze tu zaglądają i czytają informuję, że mam odrzucony już drugi kontrakt na targu zwykłym, po raz DRUGI a ten, o którym pisałam wczoraj już po raz JEDENASTY, zrealizowałam kolejny i nadal same "ochłapy" z dodatkami. Trzy kontrakty z sześciu w ciągłym "ruchu", bo dla mnie ani jeden z proponowanych nie nadaje się do zrobienia.
    Aż się wszystkiego odechciewa i strach, co będzie jak uda mi się zrealizować jeden rybny... 
    Naprawdę, do ludzi, którzy tworzą tą grę, MY gracze MUSIMY gdzieś móc ZAROBIĆ realną kasę. Włączcie myślenie, to nie boli, a przynajmniej nie powinno. Mam nieodparte wrażenie, że zespół składa się z samych "gadżeciarzy", którzy w realu wykładają pieniądze na coś co niczemu nie służy, po tygodniu przestaje działać, ale i tak muszą to mieć, bo to jest modne i fajnie wygląda. Zatrudnijcie tam na górze też ludzi z doświadczeniem, oni spojrzą na Wasze pomysły z politowaniem i pokażą Wam błędy i zagrożenia. Tylko taka grupa ma możliwość dotrzeć do nowym i nie zniechęcić starych graczy. Nowemu nie będzie przeszkadzała napakowana grafika, ale stary sobie porówna zyski ze stratami z wprowadzanych zmian.
    Dla mnie jak na razie same straty. 

    Ps. od półtorej godziny nadal trzy kontrakty w wiecznym ruchu - czyli odrzucane z uwagi na dodatki: punkty doświadczenia i części dekoracji - PORAŻKA!!!
    Post edited by Doris40 (PL1) on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Jak ktoś chce sobie dozbierać dyń, to proszę, cała nowa partia się pojawiła. Aż zaczęłam zbierać, bo myślałam, że znalazłam te z wczoraj....
    Błąd? korzystajcie, jak zdążycie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Zmiany grafik, to dla mnie zmiany kosmetyczne - takie, na które po 5 minutach przestaje się zwracać uwagę. Dlatego w sytuacji, gdy w wydarzeniach mamy masę błędów, zajmowanie się zmianami grafik jest dla mnie nielogiczne. Nie potrafię docenić choćby i najbardziej ładnego obrazka, gdy po skończonym kolejnym wydarzeniu muszę zgłaszać się do supportu z kolejną garścią błędów. Wolałabym, by priorytetem była naprawa istniejących i powtarzających się błędów czy spraw, które zgłaszane były wieki temu (np. zaliczenie budynków specjalnych do zadań pobocznych czy wymagań do postawienia innych budynków -  a wiadomo przecież, że budynek specjalny trudniej zdobyć niż kupić budynek zwykły). 

    Przykład:

    Jak widać pasieki są, a gaj dalej zablokowany i tylko dlatego, że pasieki są specjalne, a nie zwykłe.

    Nie podoba mi się również rozdzielenie targu (organicznego i rybnego) od inwentarza, w którym kupować możemy produkty. Jestem zwolenniczką łączenia, a nie rozdzielania. 

    Ale jeżeli już rzeczywiście Zespół chce zajmować się grafiką, to skupiłabym się na poprawieniu "widzialności" farm. Teraz mamy mnóstwo rzeczy, które zasłaniają nam widok (wyświetlane oferty, menu z każdej strony, wszelkie informacje, wypadające kosmiczne ilości przedmiotów, które zasłaniają cały budynek). Czasem ciężko w ogóle rozpocząć produkcję. Trzeba manewrować, przesuwać, a i tak zawsze coś jest zasłonięte. Ciężko również korzystać z trybu planowania, gdy przestawiać chce się np. budynki w dolnym rogu (jest zawsze zasłonięty) i przesuwanie nic nie daje: 



    Tak więc w ogólnym rozliczeniu ta aktualizacja jakoś nie robi na mnie dobrego wrażenia, bo to, co jest rzeczywiście dla mnie istotne, zostało pominięte.
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Dodam od siebie, że usunięto przekazywanie produktów z poziomu farmy głównej. Wcześniej można było przed przekazaniem produktów na targ, przekazać częściowo na Smakosza. Teraz albo zbierasz na maxa do magazynu i dopiero przerzuca Cię na piekarnię, albo musisz przejść na smakosza i wejść w menu piekarni. Gdzie tu logika? tylko ZEPSUŁ wie (pisownia prawidłowa). 
    Drugi temat. 
    Dzisiaj rano udało mi się zrealizować jeden kontrakt. Od 16-tej odrzuciłam ich przynajmniej OSIEM i nadal nie mogę trafić na czysty kontrakt, czyli taki, bez punktów doświadczenia czy punktów karmy, a za same dolary. Nie oszukujmy się, jak ktoś potrafi liczyć to wie, że kontrakty z dodatkami, a nie za czystą kasę są nieopłacalne. Bo nawet jak mamy już wyrobioną premię, to i tak zysk jest niewielki, ponieważ płacimy za te dodatkowe punkty doświadczenia czy też inne badziewie. Na wyższym poziomie punkty doświadczenia nie są do niczego potrzebne, a kasa jak najbardziej. Szczególnie jak ostatnia działka na kwiatowej kosztuje 1 miliard 800 milionów z kawałkiem $$$. Po niespełna 800 milionach wydanych na poprzednią, ta kwota mnie dosłownie powaliła. Na rybach nie zarobię, bo to już dawno zepsuto, na kontraktach też widać nie, bo będę je ciągle odrzucać. Pytam więc na czym mam zarabiać?
    Podsumowując ... kolejna ukryta zmiana ... przykryta porażającymi, kiczowatymi, niepotrzebnymi zmianami i obrazkami na farmach - patrz "targ". Komu były potrzebne te zmiany, nie wiem, chyba tylko Zepsułowi, żeby mógł odtrąbić kolejny "sukces" wprowadzonych zmian.
    Normalnie jak w tej reklamie z żelkami i dorosłymi piejącymi dziecięcymi głosikami. Klepmy się po pleckach, bo udało na się wprowadzić zmiany, które nie są nikomu potrzebne. 
    Taka jest moja opinia, a gram tu przynajmniej 6 lat i poraża mnie schodzenie tej gry na "psy" - nie obrażając psów, bo te akurat lubię. 

    Witajcie:)
    Przekażę Wasze uwagi do Zespołu gry.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzieki za naprawienie i przywrócenie kółka , które pokazuje dane silosowe, ale cos  z tym kółkiem nie tak się dzieje
    ...teraz jest cos innego..kólko zbiera 2 budynki naraz, a za chwilke kółko wskakuje n a jaja, chce zbierac jaja, jak widac w tym przypadku, tak jakby kółko zostalo żle ustawione,
    oo,   a tu nastopny przypadek, zbieram świnie, i gdyby mleko było gotowe, to tez by zostało przypadkowo zebrane, a nie o to chodzi przecież, bo ma byc zebrane  kiedy ja chce





  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witaj :)
    Dziękuję @Paralusek (PL1) za te zrzuty ekranu,jutro przekaże je.
    Diana
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 31.10.2019
    Witajcie. Byłam dziś na angielskim i rosyjskim forum, ludzie mocno się skarżą na zmiany w targu organicznym i na te ikony ludzików obok nich - że upiorne. Żale, bo nie można dać w tym nowym kaczniku zbiorowym kończynki na zagrodę kaczek. O balonie...komentarze, że to masakra- to z Rosji szczególnie. Jejku cały świat narzeka na to ggs czy jak mu tam. Okropne to jest, nie tylko my mamy takie problemy. Żadne pocieszenie, wiem.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Na angielskim Forum ktoś zaproponował głosowanie na temat tego co firma proponuje i niech gracze głosują - czy chcą zmian- to dobry pomysł. Zawsze to jakieś "liczenie" się z graczem.
     Pozdrawiam, dobrej nocy )))
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Na angielskim Forum ktoś zaproponował głosowanie na temat tego co firma proponuje i niech gracze głosują - czy chcą zmian- to dobry pomysł. Zawsze to jakieś "liczenie" się z graczem.
     Pozdrawiam, dobrej nocy )))
    Pomysł dobry, niestety marzenie ściętej głowy.
    Ggs wprowadzi demokrację?. Dyktat nigdy nie ustępuje.
    Liczy się kasa, a dobro graczy to rzecz drugorzedna
  • piszac krotko ta poprawka udowodniono tylko ze programowaniem czy grafika zajmuja sie barany ktore nie maja zielonego pojecia o grze w farme.
    zamiast cokolwiek ulatwic gra stala sie nieprzejrzysta i problematyczna, nie widac co potrzeba w kontraktach nie da sie bezposrednio przejsc czegos dokupic 
    brawo, pewnie jeszcze ktos premie za ta fuszere dostal
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dobry wieczór
    halo, p. moderator Diano, dziś juz 5 listopad, a 31 pażdziernika pisałam, że cos jest nie tak  kólkiem,i co? nic sie nie zmienia, wciąż popsute, zostało zgłoszone?   w innym wątku jola red pisała tez o popsutym kółku, (3.11.2019 r.) kólko samo nam zbiera nie to co chcemy;-(((
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Witam, a ja bym chciała wiedzieć kiedy kontrakty wrócą do normy.
    Dokładnie - kiedy powrócą kontrakty za dolary, czyste, bez zbędnych punktów doświadczenia, podków czy też innych badziewi. Odebrano nam graczom, po raz kolejny zresztą, możliwość wyboru. Granie pod dyktando GGS mało mi się podoba, a szczerze powiem, że kontrakty były jedną z niewielu już rzeczy, która skłaniała mnie do zaglądania na farmę częściej niż raz dziennie. Teraz samo zbieranie i sprzedawanie mało mnie rajcuje, żeby nie powiedzieć, że wcale. Poklikać bezmyślnie to ja sobie mogę na każdej innej stronie, a po grze, która chce ode mnie wyciągnąć realną kasę, oczekiwałabym tego, że mnie zachęci do częstego zaglądania, a nie zniechęci. Na tą chwilę, dla mnie, nie ma żadnej zachęty w tej grze. 
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    A co nagrodami jarmarkowymi? Po poprawce niby są "w posiadaniu", ale nikt ich na oczy nie widzial, Kiedy zostana dopisane do naszych kont.
  • Też o to chciałam zapytać w sumie 81 nagród sojusz zdobył a żadnej nie ma
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Witam, a ja bym chciała wiedzieć kiedy kontrakty wrócą do normy.
    Dokładnie - kiedy powrócą kontrakty za dolary, czyste, bez zbędnych punktów doświadczenia, podków czy też innych badziewi. Odebrano nam graczom, po raz kolejny zresztą, możliwość wyboru. Granie pod dyktando GGS mało mi się podoba, a szczerze powiem, że kontrakty były jedną z niewielu już rzeczy, która skłaniała mnie do zaglądania na farmę częściej niż raz dziennie. Teraz samo zbieranie i sprzedawanie mało mnie rajcuje, żeby nie powiedzieć, że wcale. Poklikać bezmyślnie to ja sobie mogę na każdej innej stronie, a po grze, która chce ode mnie wyciągnąć realną kasę, oczekiwałabym tego, że mnie zachęci do częstego zaglądania, a nie zniechęci. Na tą chwilę, dla mnie, nie ma żadnej zachęty w tej grze. 

    Też próbuje się dowiedzieć, niestety bezskutecznie. Hala Targowa jako element dekoracyjny nie jest mi potrzebna. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    makao (PL1) powiedział(a):
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Witam, a ja bym chciała wiedzieć kiedy kontrakty wrócą do normy.
    Dokładnie - kiedy powrócą kontrakty za dolary, czyste, bez zbędnych punktów doświadczenia, podków czy też innych badziewi. Odebrano nam graczom, po raz kolejny zresztą, możliwość wyboru. Granie pod dyktando GGS mało mi się podoba, a szczerze powiem, że kontrakty były jedną z niewielu już rzeczy, która skłaniała mnie do zaglądania na farmę częściej niż raz dziennie. Teraz samo zbieranie i sprzedawanie mało mnie rajcuje, żeby nie powiedzieć, że wcale. Poklikać bezmyślnie to ja sobie mogę na każdej innej stronie, a po grze, która chce ode mnie wyciągnąć realną kasę, oczekiwałabym tego, że mnie zachęci do częstego zaglądania, a nie zniechęci. Na tą chwilę, dla mnie, nie ma żadnej zachęty w tej grze. 

    Też próbuje się dowiedzieć, niestety bezskutecznie. Hala Targowa jako element dekoracyjny nie jest mi potrzebna. 
    Witam :)
    Niestety kiedy i czy wrócą nie wiemy.Przekazaliśmy Wasze uwagi i czekamy.
    Diana 
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    czyli rozumiem ze na darmo szukac kontraktów za dolary? nie ma juz takich wogole?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    czyli rozumiem ze na darmo szukac kontraktów za dolary? nie ma juz takich wogole?
    Witaj :)
    Są kontrakty dolarowe z dodatkami np.z punktami doświadczeń etc.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik