Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 2019/10/29 - Zmiana grafiki gry, kacza społeczność i nie tylko!

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie w dyskusji dotyczącej nowej aktualizacji!
Tutaj możecie zapoznać się z treścią ogłoszenia
«13

Komentarz

  • korona (PL1)korona (PL1) PL1 Posty: 6
    a o dyniach znów zapomnieli hahaha hahah naprawiają co sami specjalnie popsuli, gra pod wszelką krytyką,(a gram 25 lat) w różne gry jeszcze w  swoim życiu nie widziałam tak popsutej gry, czas iść dalej  a nie tkwić  w takim bagnie
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    a po kiego diabła będą naprawic coś w krainie marzeń?? skończyła sie i niech sobie wewnątrz, u siebie poprawią, a nie nam głowę zawracają..maja nam przyznać to co osiągnęliśmy i już,  a co maja przyznać jest widoczne na 1 rzut oka, nic nie trzeba przeliczać, no chyba że muszą skopiować ilość diamentów i  wstrzelić każdemu na główną farmę, tylko tyle i ąz tyle,  wiec niech pamiętają, że mamy wsio zapisane i oszukac znów się nie damy!! a po za ty, po co  sie tworzy 2 wątki o kazdej aktualizacji?  czy nie wystarczy 1? czyam i  zaraz pisze pod tym komentarz, a nie  tu czytam, a ide pisac w drugim...taka niespójność, taki bałagan, krótko mówiąc ,,rozpierducha na maxa!! byle udawać  że się cos robi; takie wielkie haalooo! a  w sumie nic z tego nie wynika
  • code (PL1)code (PL1) PL1 Posty: 18
    ..."Odtąd wszystkie wzmocnienia, które wygracie z dowolnego wydarzenia, zawsze będą uruchamiane od pierwszego logowania po otrzymaniu go. Teraz będziecie mogli w pełni korzystać z dowolnych wzmocnień!"...- no nareszcie!
  • Gargamel (PL1)Gargamel (PL1) PL1 Posty: 2
    A moglibyście tak dorzucić na główną farme możliwość zbudowania jeszcze jednego wiatraka?????
    Tak jak było to w Krainie marzeń ?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A kiedy w stadninie turnieje z 2019 roku, które wciąż są w 2018 zostaną przeniesione do 2019? Do końca roku niewiele czasu zostało. Czy w 2020 też tak będzie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A kiedy w stadninie turnieje z 2019 roku, które wciąż są w 2018 zostaną przeniesione do 2019? Do końca roku niewiele czasu zostało. Czy w 2020 też tak będzie?
    Witaj :)
    Zgłaszane to już było parę razy.Czekamy może uda się niedługo przenieść. ;)
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A kiedy w stadninie turnieje z 2019 roku, które wciąż są w 2018 zostaną przeniesione do 2019? Do końca roku niewiele czasu zostało. Czy w 2020 też tak będzie?
    Witaj :)
    Zgłaszane to już było parę razy.Czekamy może uda się niedługo przenieść. ;)
    Diana
    Ja wiem, że to było zgłaszane ;) dawno temu
    a do końca roku naprawdę niewiele czasu zostało.
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Nie mogę się zalogować do gry :((( Czy Tylko ja mam taki problem ???
  • Jest aktualizacja gry więc nikt nie może :)

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Aktualizacja na pewno wygenerowała tyle błędów, że gry nie zobaczymy przez dłuższy czas...
  • Pierwszy błąd nie mozna kupić koniczynek ani innych "pomocników" :(
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Diano, Skąd mozna zdobyć zetony balonu ??
  • Jak na razie chyba tylko za złoto :pensive:
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.10.2019
    Damqi (PL1) powiedział(a):
    Diano, Skąd mozna zdobyć zetony balonu ??
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Jak na razie chyba tylko za złoto :pensive:
    Witajcie :)
    Na chwilę obecną nie posiadamy żadnych informacji na temat żetonów balonu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 29.10.2019
    Witam, nadal jest problem z logowaniem. Zróbcie coś z tym, w końcu... Nie mam całej nocy na czekanie, aż będzie można się zalogować.

    Ps. po 5 minutach - zaskoczyło - cuuuudownie
  • No czemu mnie nie dziwi że gra znowu zjechana :( chcę się zalogować a nie mogę bo rzekomo nick zły wpisuję :( no jeszcze sklerozy nie mam i pamiętam jaki nick mam :D Kiedy naprawią ten bubel? Czy są jakieś szanse na granie?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    ja tez nie mogę się zalogować bo nick jest zły
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 29.10.2019
    poprawki poprawek a dalej nie działa nic :( zakupu pomocnika nie naprawiono :(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    halooo,,poprawka aktualki, i co?  znowu sie jakies niemoty dorwały i popsuły, nosz kurcze blade,.bawią sie grafika , zamiast błedy stare poprawic,  a na dodatek tworza nowe byki..czy to kiedys sie skonczy? ..


  • code (PL1)code (PL1) PL1 Posty: 18
    Nie można się zalogować nikiem. Wpisując adres email zaloguje, ale trwa to baaardzo długo.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dobry wieczór :)
    Już można się zalogować do gry.
    Diana
  • a co z centrum handlowym???
    nie działa żadna forma zakupu czegokolwiek ???
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    chciałem coś napisać o tej aktualizacji, ale już mi przeszło...
  • CelekSze (PL1)CelekSze (PL1) PL1 Posty: 7
    jesssu może przestaniecie psuć i coś naprawicie?
    Centrum Handlowe dalej nie działa...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    a co z centrum handlowym???
    nie działa żadna forma zakupu czegokolwiek ???
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    jesssu może przestaniecie psuć i coś naprawicie?
    Centrum Handlowe dalej nie działa...
    Dobry wieczór :)
    Jurto Zespół zbada, dlaczego centrum handlowe nie działa.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Patrząc, co się dzieje, nie mogę się powstrzymać:)
    Taka mała anegdotka do obecnej sytuacji
    W 1948 r prezydent Truman podczas kampanii wyborczej odbył  spotkanie na terenie rezerwatu indiańskiego. Zapewniał Indian o tym, że jeżeli będą głosować na niego, poprawią się im warunki życia. Za każdym razem, kiedy składał im obietnicę, Indianie krzyczeli Umpa, Umpa. Zachęcony okrzykami Truman z coraz większą emfazą składał kolejne obietnice.  A Indianie - głośniej Umpa, Umpa!

    cd nastąpi, albo niech każdy sobie wyszuka

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Przykre to i "niesmaczne" wręcz. Kupiłam 4 wędki = "kupiłam" bo wcale ich nie dostałam...TYLKO PROSZE nie kazać pisać do suportu. Wygląda na to, że co się ugra to trzeba z prośbą do suportu)))). Ludzie w sojuszach - praktycznie w każdym - już się opiekują 3-4 farmami pozostawionymi bo tamci odeszli, niestety brak "normalości" w grze kosi i zniechęca graczy takich zwykłych i nie tylko. Za chwilę odpuszczą te farmy darowane i jeszcze mniej nas zostanie. Wcale się nie dziwię. Sama jestem w wymarłym sojuszu i mnóstwo jest takich.
    I wciąż żle i nie tak...MY jesteśmy TAK, a co się robi dla nas??? Przecież to my, gracze prowadzimy, robimy tę grę...CO jest takiego w nas, że nie chcecie nas ???

    Ps. Diana niewinna
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 30.10.2019
    Jedyne co po alktualce zobaczylem to ze znow ktos sie nie zna na swojej robocie.
    Znow okradziono graczy z mozliwosci wymiany buziek na prezenty i pewnie miesiacami bedziemy czekac na naprawe...
    Starych bledow sie nie naprawia a dodaje tylko nowe
    Niedlugo naprawde sami bedziecie sobie musieli w ta swoja gierke grac bo wszyscy uciekna gdzie indziej gdzie powazniej sie graczy traktuje
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Gdzie mam sprzedać produkty z wyspy? Po aktualce nie ma takiej możliwości!!
    I dlaczego ten balon nie działa na zwykle żetony. Cała ta zmiana wcale mi się nie podoba, wszystko szwankuje. Czy znowu bawily się tym dzieci?????????/
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Czy może ktoś  napisać, po co jest ten balon , skoro nie można zakręcić kołem fortuny , bo nie ma żetonów.
    Czy gdzieś jest napisane o jakimś balonie?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik