Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak nowych dyń

W wydarzeniu halloweenowym nie pojawiły się na farmach żadne dynie. Na stoisku pokazuje mi się postęp zbierania z wczoraj. Czyżby zmienił się sposób odświeżania wydarzenia, czy to po prostu jakiś błąd? 
«1

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Ovia (PL1) powiedział(a):
    W wydarzeniu halloweenowym nie pojawiły się na farmach żadne dynie. Na stoisku pokazuje mi się postęp zbierania z wczoraj. Czyżby zmienił się sposób odświeżania wydarzenia, czy to po prostu jakiś błąd? 
    Witaj:)
    Nowe dynie pojawiają się o godzinie 10:00. Wyczyść historie przeglądania lub zaloguj się na innej przeglądarce. Jeśli nadal dynie nie pojawią się skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • Ovia (PL1)Ovia (PL1) PL1 Posty: 2
    Diana powiedział(a):
    Ovia (PL1) powiedział(a):
    W wydarzeniu halloweenowym nie pojawiły się na farmach żadne dynie. Na stoisku pokazuje mi się postęp zbierania z wczoraj. Czyżby zmienił się sposób odświeżania wydarzenia, czy to po prostu jakiś błąd? 
    Witaj:)
    Nowe dynie pojawiają się o godzinie 10:00. Wyczyść historie przeglądania lub zaloguj się na innej przeglądarce. Jeśli nadal dynie nie pojawią się skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Dziękuję za odpowiedź :) Dzisiaj wydarzenie działa już poprawnie, niestety jeden dzień mam "w plecy" i teraz nie mogę pozwolić sobie na nie znalezienie jakiejkolwiek dyni, jeśli chcę dostać wszystkie nagrody. Znam zasady takich wydarzeń, bo gram już w Big Farm od jakiegoś czasu, minęła prawie doba od momentu gdy zebrałam dynie (21.10 około godziny 23), dlatego się zaniepokoiłam tym, że postęp się nie zresetował. Próbowałam wtedy robić to, co zostało mi poradzone, gdyż znam standardowe działania w takiej sytuacji. Poza tym wiem, że sytuacja taka miała miejsce jeszcze u przynajmniej dwóch graczy, z czego jeden z nich zgłosił to do supportu ;)  
  • Od wczoraj mam ten sam problem - brak nowych dyń na farmach. Zgodnie z sugestią wyczyściłam cache przeglądarki i spróbowałam również na innej przeglądarce - niestety bez efektu.
    Proszę o pomoc. Problem zgłosiłam niezależnie do supportu.
    W jaki sposób mogę 'nadgonić' zbieranie dyń
     esperansa
  • Od wczoraj ten sam problem. Zmiana przeglądarki i czyszczenie cache nie pomogło.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    kilavaonass (PL1) powiedział(a):
    Od wczoraj ten sam problem. Zmiana przeglądarki i czyszczenie cache nie pomogło.
    esperansa (PL1) powiedział(a):
    Od wczoraj mam ten sam problem - brak nowych dyń na farmach. Zgodnie z sugestią wyczyściłam cache przeglądarki i spróbowałam również na innej przeglądarce - niestety bez efektu.
    Proszę o pomoc. Problem zgłosiłam niezależnie do supportu.
    W jaki sposób mogę 'nadgonić' zbieranie dyń
     esperansa
    Witajcie :)
    Zgłosiłam brak nowych dyń na farmach do Zespołu.Po poprawce powinny już się pojawić. Proszę o sprawdzenie ,czy pojawiły się dynie na Waszych farmach.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ja za to mam dynię niedoznalezienia... nawet z podpowiedzią.... Czy mogę prosić o zgłoszenie do zespołu, że albo wykrzykniki, albo dynie...

     

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witaj :)
    Znalazłam chyba dynię u Ciebie .Musisz zamknąć dymek nad wydarzeniem złota rybka i tam pod płotem będzie dynia  zaznaczyłam na Twoim screenie na czarno miejsce,gdzie jest dynia.


    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Wiem @Diana też ją z wielkim trudem znalazłam, chyba jednak tak nie powinno być. Na inne dymki dynie nachodzą...
  • Z powodu błędu systemu (przez dwa dni nie miałam nowych dyń) nie jestem w stanie zebrać wystarczającej ich ilości do otrzymania nagrody. Jaką przewidujecie w związku z tym rekompensatę?

    Esperansa
  • korona (PL1)korona (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 25.10.2019
    dzien dobry
     tak oto wyglada moje zbieractwo  dyn, jest godz, 12,16  a ja nie mam mozliwosci szukania, i kto tu buja/ nic nie zostało naprawione...ale mozliwosc zakupu  w promocji leci co chwilke, i co? znowu mam się tłumaczyc supportowi ze mam cos źle? osz Wy..kłamiecie na potęge...oszustwo. niedopracowane wszystko, no i oczywiście, wszystko wyczyszczone, przelogowane po 5 x..i dalej nic!! i takze napisałąm do supportu wg wytycznych Diany  jakie ogłosila w Nowinkacg, czekam na skutek
    Post edited by korona (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.10.2019
    korona (PL1) powiedział(a):
    dzien dobry
     tak oto wyglada moje zbieractwo  dyn, jest godz, 12,16  a ja nie mam mozliwosci szukania, i kto tu buja/ nic nie zostało naprawione...ale mozliwosc zakupu  w promocji leci co chwilke, i co? znowu mam się tłumaczyc supportowi ze mam cos źle? osz Wy..kłamiecie na potęge...oszustwo. niedopracowane wszystko, no i oczywiście, wszystko wyczyszczone, przelogowane po 5 x..i dalej nic!! i takze napisałąm do supportu wg wytycznych Diany  jakie ogłosila w Nowinkacg, czekam na skutek
    Witaj  :smile:
    Zgłosiłam do Zespołu.Twoje konto zostało sprawdzone i dynie faktycznie dziś się nie pojawiły .Do tej pory pojawiały się bez problemu.Proszę ,abyś sprawdziła jutro. Jeśli się nie pojawią to napisz do mnie ,w poniedziałek Zespół podejmie decyzję w tej sprawie.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Może nie w temacie ale nie dostałam nagród za światowe mistrzostwa
  • korona (PL1)korona (PL1) PL1 Posty: 6
    Diana powiedział(a):
    korona (PL1) powiedział(a):
    dzien dobry
     tak oto wyglada moje zbieractwo  dyn, jest godz, 12,16  a ja nie mam mozliwosci szukania, i kto tu buja/ nic nie zostało naprawione...ale mozliwosc zakupu  w promocji leci co chwilke, i co? znowu mam się tłumaczyc supportowi ze mam cos źle? osz Wy..kłamiecie na potęge...oszustwo. niedopracowane wszystko, no i oczywiście, wszystko wyczyszczone, przelogowane po 5 x..i dalej nic!! i takze napisałąm do supportu wg wytycznych Diany  jakie ogłosila w Nowinkacg, czekam na skutek
    Witaj  :smile:
    Zgłosiłam do Zespołu.Twoje konto zostało sprawdzone i dynie faktycznie dziś się nie pojawiły .Do tej pory pojawiały się bez problemu.Proszę ,abyś sprawdziła jutro. Jeśli się nie pojawią to napisz do mnie ,w poniedziałek Zespół podejmie decyzję w tej sprawie.
    Diana

    witam ponownie
    dzięki za zainteresowanie, ale muszę sie przyczepić Twoich slow Diano, piszesz "do tej pory"..wynika  z tego ze do pory  w której ja napisałam i pokazałam zrzut,  a przecież juz wczoraj ludzie pisali ze cos takiego sie dzieje, są powyżej wpisy przecież...ja dzis to napisałam, bo po co miałam wczoraj powtarzać to co inni nadawali, a nadawali od 22 pażdziernika juz., jak widac nie jest to tylko pojedynczej osoby a wielu wielu innych tez, i Twoim obowiązkiem jest zgłosić do supportu ta sprawę, zgłosiłaś, i gdzieś sie zainteresowali, ale widać wybiórczo,  i zareagowali, nawet sama poszłaś szukać do neferetki...ale...
    a mnie męczy jeszcze ten temat
    jak to jest możliwe, że ,Diano.. możesz sobie wejść na czyjeś  konto ? bo przecież ze zwykłego zaglądania  na czyjeś konto nie można i nie widać jego dyń...ja sie nie zgadzam   z taką możliwością, przecież ...Moderator..juz samo słowo znaczy że masz moderowac, pilnować, kierować forum a nie włazić na czyjes konto i tam grzebać..ale skoro tak jest, to ja zglaszam SPRZECIW..tak byc nie powinno, bo to znaczy ze masz za duzo uprawnien, a dlaczego tak myślę? bo...moze byc taka sytuacja, mozesz byc potencjalnym wrogiem danej osoby X,,i możesz jej namieszac w grze na farmie...co jakis czas czytamy, że komus zniknelo złoto, komus zniknęło wszystko z magazynów...taki ktos owszem poskarży sie tu na forum, ale nie pisze dalej do supportu, i co? wszystko sie rozmywa, cichnie, a taki ktoś poprostu konczy gre niepocieszony, i warto tez zauwazyc, że zazwyczaj tak sie dzieje  ludziom na niskich poziomach,, bo  o nich nikt sie nie upomina, bo sa jeszcze nieobeznani z tym co sie  w tej grze dzieje,..i żeby nie było, że jestem przeciwko Tobie Diano, ale ..czytam  forum od 4 lat (duzo można się dowiedziec o grze, bo sam GGs skapi wiadomosci o czymkolwiek) i co jakis czas którys   z moderatorów takie cos urządza,,że pisze ze wszedł na czyjeś konto, , a skoro tak, to  masz tez możliwosc widzenia i czytania czatu danego delikwenta? bo przeciez na czacie sojuszowym pisze sie rozne rzeczy, wiec jak to jest? i nie bierz tego co napisałąm za złą monetę, poprostu pytam,  a kto pyta nie błądzi i żle nie myśli;-))))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.10.2019
    korona (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    korona (PL1) powiedział(a):
    dzien dobry
     tak oto wyglada moje zbieractwo  dyn, jest godz, 12,16  a ja nie mam mozliwosci szukania, i kto tu buja/ nic nie zostało naprawione...ale mozliwosc zakupu  w promocji leci co chwilke, i co? znowu mam się tłumaczyc supportowi ze mam cos źle? osz Wy..kłamiecie na potęge...oszustwo. niedopracowane wszystko, no i oczywiście, wszystko wyczyszczone, przelogowane po 5 x..i dalej nic!! i takze napisałąm do supportu wg wytycznych Diany  jakie ogłosila w Nowinkacg, czekam na skutek
    Witaj  :smile:
    Zgłosiłam do Zespołu.Twoje konto zostało sprawdzone i dynie faktycznie dziś się nie pojawiły .Do tej pory pojawiały się bez problemu.Proszę ,abyś sprawdziła jutro. Jeśli się nie pojawią to napisz do mnie ,w poniedziałek Zespół podejmie decyzję w tej sprawie.
    Diana

    witam ponownie
    dzięki za zainteresowanie, ale muszę sie przyczepić Twoich slow Diano, piszesz "do tej pory"..wynika  z tego ze do pory  w której ja napisałam i pokazałam zrzut,  a przecież juz wczoraj ludzie pisali ze cos takiego sie dzieje, są powyżej wpisy przecież...ja dzis to napisałam, bo po co miałam wczoraj powtarzać to co inni nadawali, a nadawali od 22 pażdziernika juz., jak widac nie jest to tylko pojedynczej osoby a wielu wielu innych tez, i Twoim obowiązkiem jest zgłosić do supportu ta sprawę, zgłosiłaś, i gdzieś sie zainteresowali, ale widać wybiórczo,  i zareagowali, nawet sama poszłaś szukać do neferetki...ale...
    a mnie męczy jeszcze ten temat
    jak to jest możliwe, że ,Diano.. możesz sobie wejść na czyjeś  konto ? bo przecież ze zwykłego zaglądania  na czyjeś konto nie można i nie widać jego dyń...ja sie nie zgadzam   z taką możliwością, przecież ...Moderator..juz samo słowo znaczy że masz moderowac, pilnować, kierować forum a nie włazić na czyjes konto i tam grzebać..ale skoro tak jest, to ja zglaszam SPRZECIW..tak byc nie powinno, bo to znaczy ze masz za duzo uprawnien, a dlaczego tak myślę? bo...moze byc taka sytuacja, mozesz byc potencjalnym wrogiem danej osoby X,,i możesz jej namieszac w grze na farmie...co jakis czas czytamy, że komus zniknelo złoto, komus zniknęło wszystko z magazynów...taki ktos owszem poskarży sie tu na forum, ale nie pisze dalej do supportu, i co? wszystko sie rozmywa, cichnie, a taki ktoś poprostu konczy gre niepocieszony, i warto tez zauwazyc, że zazwyczaj tak sie dzieje  ludziom na niskich poziomach,, bo  o nich nikt sie nie upomina, bo sa jeszcze nieobeznani z tym co sie  w tej grze dzieje,..i żeby nie było, że jestem przeciwko Tobie Diano, ale ..czytam  forum od 4 lat (duzo można się dowiedziec o grze, bo sam GGs skapi wiadomosci o czymkolwiek) i co jakis czas którys   z moderatorów takie cos urządza,,że pisze ze wszedł na czyjeś konto, , a skoro tak, to  masz tez możliwosc widzenia i czytania czatu danego delikwenta? bo przeciez na czacie sojuszowym pisze sie rozne rzeczy, wiec jak to jest? i nie bierz tego co napisałąm za złą monetę, poprostu pytam,  a kto pyta nie błądzi i żle nie myśli;-))))
    Witaj  :)
    Napisałam,że zgłosiłam do Zespołu,ktoś z zespołu gry sprawdził Twoje konto.Ja jako moderator nie mam takich możliwości.To co napisałam odnosi się tylko do Twojego konta.Taka odpowiedz dostałam i ją zamieściłam.Dynie u neferetki znalazłam na tym zrzucie co zamieściła. Więc Twój wpis jest nie na miejscu i oskarżenia kierowane pod adresem moderatorów.
    Diana
  • korona (PL1)korona (PL1) PL1 Posty: 6
    Diana powiedział(a):
    korona (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    korona (PL1) powiedział(a):
    dzien dobry
     tak oto wyglada moje zbieractwo  dyn, jest godz, 12,16  a ja nie mam mozliwosci szukania, i kto tu buja/ nic nie zostało naprawione...ale mozliwosc zakupu  w promocji leci co chwilke, i co? znowu mam się tłumaczyc supportowi ze mam cos źle? osz Wy..kłamiecie na potęge...oszustwo. niedopracowane wszystko, no i oczywiście, wszystko wyczyszczone, przelogowane po 5 x..i dalej nic!! i takze napisałąm do supportu wg wytycznych Diany  jakie ogłosila w Nowinkacg, czekam na skutek
    Witaj  :smile:
    Zgłosiłam do Zespołu.Twoje konto zostało sprawdzone i dynie faktycznie dziś się nie pojawiły .Do tej pory pojawiały się bez problemu.Proszę ,abyś sprawdziła jutro. Jeśli się nie pojawią to napisz do mnie ,w poniedziałek Zespół podejmie decyzję w tej sprawie.
    Diana

    witam ponownie
    dzięki za zainteresowanie, ale muszę sie przyczepić Twoich slow Diano, piszesz "do tej pory"..wynika  z tego ze do pory  w której ja napisałam i pokazałam zrzut,  a przecież juz wczoraj ludzie pisali ze cos takiego sie dzieje, są powyżej wpisy przecież...ja dzis to napisałam, bo po co miałam wczoraj powtarzać to co inni nadawali, a nadawali od 22 pażdziernika juz., jak widac nie jest to tylko pojedynczej osoby a wielu wielu innych tez, i Twoim obowiązkiem jest zgłosić do supportu ta sprawę, zgłosiłaś, i gdzieś sie zainteresowali, ale widać wybiórczo,  i zareagowali, nawet sama poszłaś szukać do neferetki...ale...
    a mnie męczy jeszcze ten temat
    jak to jest możliwe, że ,Diano.. możesz sobie wejść na czyjeś  konto ? bo przecież ze zwykłego zaglądania  na czyjeś konto nie można i nie widać jego dyń...ja sie nie zgadzam   z taką możliwością, przecież ...Moderator..juz samo słowo znaczy że masz moderowac, pilnować, kierować forum a nie włazić na czyjes konto i tam grzebać..ale skoro tak jest, to ja zglaszam SPRZECIW..tak byc nie powinno, bo to znaczy ze masz za duzo uprawnien, a dlaczego tak myślę? bo...moze byc taka sytuacja, mozesz byc potencjalnym wrogiem danej osoby X,,i możesz jej namieszac w grze na farmie...co jakis czas czytamy, że komus zniknelo złoto, komus zniknęło wszystko z magazynów...taki ktos owszem poskarży sie tu na forum, ale nie pisze dalej do supportu, i co? wszystko sie rozmywa, cichnie, a taki ktoś poprostu konczy gre niepocieszony, i warto tez zauwazyc, że zazwyczaj tak sie dzieje  ludziom na niskich poziomach,, bo  o nich nikt sie nie upomina, bo sa jeszcze nieobeznani z tym co sie  w tej grze dzieje,..i żeby nie było, że jestem przeciwko Tobie Diano, ale ..czytam  forum od 4 lat (duzo można się dowiedziec o grze, bo sam GGs skapi wiadomosci o czymkolwiek) i co jakis czas którys   z moderatorów takie cos urządza,,że pisze ze wszedł na czyjeś konto, , a skoro tak, to  masz tez możliwosc widzenia i czytania czatu danego delikwenta? bo przeciez na czacie sojuszowym pisze sie rozne rzeczy, wiec jak to jest? i nie bierz tego co napisałąm za złą monetę, poprostu pytam,  a kto pyta nie błądzi i żle nie myśli;-))))
    Witaj  :)
    Napisałam,że zgłosiłam do Zespołu,ktoś z zespołu gry sprawdził Twoje konto.Ja jako moderator nie mam takich możliwości.To co napisałam odnosi się tylko do Twojego konta.Taka odpowiedz dostałam i ją zamieściłam.Dynie u neferetki znalazłam na tym zrzucie co zamieściła. Więc Twój wpis jest nie na miejscu i oskarżenia kierowane pod adresem moderatorów.
    Diana

    kobieto, nie denerwuj sie , to nie oskarżenia ale dywagacje, co by było gdyby..i odp. ;nie mam takiej mozliwości:,,,wyprowadzilas mnie z błędnego myślenia...dzięki..
  • Kolejny raz nie mam możliwości zbierania dyń! Znowu wyświetla mi się stan z wczoraj (zebrane)!
    Naprawdę nie można tego naprawić tak, aby działało porządnie???
    Kolejny raz podczas tego wydarzenia!
    W jaki sposób mam zebrać wymaganą ilość, skoro już trzy dni mi wypadły nie z mojej winy lecz z powodu Waszego partactwa.
    Ponownie proszę o interwencję i wydłużenie czasu wydarzenia o te dni, kiedy były awarie - w moim wypadku uzbierały się już 3 dni!!!

    A! I żeby nie było wątpliwości: pisanie do supportu to strata czasu. Napisałam trzy dni temu i do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Słowem - mają to w nosie

     esperansa
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Diana powiedział(a):
    Dynie u neferetki znalazłam na tym zrzucie co zamieściła. 
    Diana
    Potwierdzam, żeby nie było wątpliwości ani "dywagacji", nikt nie ma dostępu do mojego konta, a dynia została znaleziona na zamieszczonym w poście screenie.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    esperansa (PL1) powiedział(a):
    Kolejny raz nie mam możliwości zbierania dyń! Znowu wyświetla mi się stan z wczoraj (zebrane)!
    Naprawdę nie można tego naprawić tak, aby działało porządnie???
    Kolejny raz podczas tego wydarzenia!
    W jaki sposób mam zebrać wymaganą ilość, skoro już trzy dni mi wypadły nie z mojej winy lecz z powodu Waszego partactwa.
    Ponownie proszę o interwencję i wydłużenie czasu wydarzenia o te dni, kiedy były awarie - w moim wypadku uzbierały się już 3 dni!!!

    A! I żeby nie było wątpliwości: pisanie do supportu to strata czasu. Napisałam trzy dni temu i do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Słowem - mają to w nosie

     esperansa
    Witaj :)
    W poniedziałek przekażę do Zespołu ten fakt. Sprawdź jeszcze jutro i napisz,czy pojawiły się nowe dynie.
    Diana  
  • Rozumiem, że od piątku do poniedziałku jestem pozbawiona możliwości zbierania dyń? Jaki to ma sens? Jak mam zdobyć nagrodę, kiedy kolejny raz - teraz już 4 dni (+ poprzednie 2 dni) - nie mogę korzystać z wydarzenia???
    Czy to są jakieś żarty?
     esperansa
  • cropek (PL1)cropek (PL1) PL1 Posty: 3
    dzisiaj nie weszły mi nowe dynie do zbioru. wyczyściłam historie, ma aktualna wersje firefox. co moge jeszcze zrobić?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    cropek (PL1) powiedział(a):
    dzisiaj nie weszły mi nowe dynie do zbioru. wyczyściłam historie, ma aktualna wersje firefox. co moge jeszcze zrobić?
    Witaj 
    Sprawdź na innej przeglądarce,czy nie ma nowych dyni.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 26.10.2019
    esperansa (PL1) powiedział(a):
    Rozumiem, że od piątku do poniedziałku jestem pozbawiona możliwości zbierania dyń? Jaki to ma sens? Jak mam zdobyć nagrodę, kiedy kolejny raz - teraz już 4 dni (+ poprzednie 2 dni) - nie mogę korzystać z wydarzenia???
    Czy to są jakieś żarty?
     esperansa
    Witaj :)
    W poniedziałek zgłoszę ,że na Twoim koncie nie pojawiają się dynie.
    Diana
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    Hej,

    ja mam nadal statystyki dyń zebranych w piątek. Wczoraj nie było nowych, dziś nadal nie ma, mimo, że jest 10:40.

    pozdrawiam
    Vavara
  • Renata.26 (PL1)Renata.26 (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 27.10.2019
    Witam
    Ja także mam statystyki zebranych dyni z piątku, nadal nie pojawiają się nowe. Szkoda, że gra tak bardzo nas zaskakuje, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu.
    Pozdrawiam
    Renata
  • cropek (PL1)cropek (PL1) PL1 Posty: 3
    u mnie było tak w sobotę. nie weszły dynie do zbioru, był stan z piątku
  • mola7777 (PL1)mola7777 (PL1) PL1 Posty: 6
    zmieniałam przeglądarkę, wyczyściłam historię, nic nie pomogło
  • mola7777 (PL1)mola7777 (PL1) PL1 Posty: 6
    u mnie było tak samo. nie było nowych dyń w sobotę. mimo wszystkich czynności o jakich mówicie: przeglądarka, historia ciasteczka itp
     mam nadzieje że dacie jakąś rekompensatę....
  • Rafik26 (PL1)Rafik26 (PL1) PL1 Posty: 1
    Od 4 dni nie mam dyń do zebrania 
  • @Diana Brak nowych dyń na farmie. 27.10.2019 g. 17:00      
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Jutro zgłoszę brak nowych dyń na Waszych farmach.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik