Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

brak nagrod za MS

2»

Komentarz

  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    i ja nic nie otrzymałam....proszę o szybka reakcję i zwrot nagród
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    Co z tymi nagrodami? Po całym dniu nadal nic nie wiadomo?
  • U mnie to samo !  Sojusz  nie otrzymał nagród za pozycje. Brak też nagród indywidualnych. czekamy na nagrody , które się nam należą.

  • renia50 (PL1)renia50 (PL1) PL1 Posty: 1
    U nas tez brak nagród za MS :(
  • Ja dostałam standardową wiadomość ale nagród nadal niema porażka :neutral:
  • tesciowa (PL1)tesciowa (PL1) PL1 Posty: 3
     mój sojusz również nie otrzymał nagród za 1 miejsce :(:s:'(
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    Czy ktoś nam wreszcie udzieli jakichś wyjaśnień ? Nagród jak nie było tak nie ma ,ludzie się skarżą , a ze strony zarządu gry martwa cisza.To jakas kpina.
  • ewawrona (PL1)ewawrona (PL1) PL1 Posty: 7
    GGS wyraźnie  sobie zakpił  z nas graczy nie dając do chwili obecnej nagród za ukończone wczoraj mistrzostwa sojusznicze.Ponad to nie ma żadnej konkretnej informacji kiedy  nagrody otrzymamy.To niepoważne i urągające nam graczom.
  • Czekamy na nagrody . Mam propozycje , może by tak szanowny zarząd  zmienił informatyków skoro sobie nie radzą
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.10.2019
    Jak kiedyś liga mistrzowska nie dostała nagród, szybko była aktualizacja i nagrody zostały im oddane. Teraz liga mistrzowska dostała nagrody, inne ligi już nie...  Dostaniemy je kiedyś??? Po co walczyliśmy w mistrzostwach? Bo chyba nie po to, aby nic nie dostać...

    Poniżej inf z lipca 2019, zamieszczona w Nowinkach:
    Cześć 
    Dostałam informację od Zespołu ,że nagrody w Mistrzowskiej Lidze zostaną przyznane dziś popołudniu .Za utrudnienia przepraszamy.
    Diana


    Wtedy można było szybko przyznać nagrody, teraz musimy czekać na informację, co się stało... Diana i TOM, do Was i innych moderatorów nic nie mamy, chodzi o to, jak Zespół traktuje graczy z lig innych niż mistrzowska... A my też gramy, zasłużyliśmy na nagrody, o które walczyliśmy...
  • Właśnie wyszło to  w kto jest najważniejszy..tylko liga mistrzowska, pozostali mogą grać bez nagród :pensive:
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, wytłumacz nam dokładnie to co jest w Nowinkach.
    Cytuję:
    "
    Witajcie Farmerzy!
    Zdajemy sobie sprawę z problemu dotyczącego nagród końcowych w ostatnich mistrzostwach sojuszniczych, w których to nagrody rankingowe i indywidualne  nie zostały poprawnie przyznane na koniec wydarzenia. Dzisiaj zrekompensujemy sojuszom i graczom odpowiednie nagrody. 
    Szczegóły  wyglądają następująco:
    - Wszystkie sojusze w Lidze Mistrzowskiej otrzymają  nagrody rankingowe.
    - Gracze w sojuszach,którzy zdobyli nagrody indywidualne otrzymają je .
    Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
    Wasz Zespół Big Farm"


    Kto dostanie te nagrody? Liga Mistrzowska? Wiem, że oni dostali nagrody na koniec mistrzostw... A inne ligi????? Nic o tym nie ma.....
    Są mistrzostwa światowe, znów część osób dostanie dodatkowy prezent, inni nic... Chyba nie tak powinno być. GRA POWINNA BYĆ SPRAWIEDLIWA.  A tak nie jest...
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 23.10.2019
    No właśnie a pozostali to jakieś kpiny :( 
    Inne ligii się nie liczą , też mamy swój wkład i to nie raz stokrotne większy , aniżeli liga mistrzowska .
    To doczekaliśmy mocno " satysfakcjonującej " odpowiedzi :wink:

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Chyba czas wrócić do realu, rzucić całkiem tę grę....Jak nie dostanę nagród, które mi się należą, przestaję grać.
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Co to znaczy "sojusze w lidze mistrzowskiej"???!!!
     Tylko w mistrzowskiej???!!!
    Mam nadzieję,że to pomyłka...???
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    @Diana prosimy o odpowiedź, czy tylko Liga Mistrzowska otrzyma zaległe nagrody?  Co z pozostałymi sojuszami?
    Hania
  • konicziła (PL1)konicziła (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 23.10.2019
    weszłam do gry, zamykam przeróżne komunikaty, a  wśród nich taki oto...teraz czytam ze 2 dni nie dostalismy nagród za Ms... wszystko mozliwe w tej grze..a to to to co to jest? a za bład w grze..o, ale co to jest to w srodku okienka? jakis humus,5000 szt,  tylko tyle ze nie mam go w magazynie, na dodatek taaaaaka ilosc...czy nie za duzo? ...albo za mało? no nie ma takiego cudu w magazynie, humus z trzema kuleczkami na grzbiecie,dwie boczne nagrody są  w magazynie, oto co mam  w magazynie
    wiec jak to jest z tym nagradzaniem czy przeprosinami za błąd?  błąd w błędzie? obłędne przeprosiny?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.10.2019
    Dziś w końcu dostaliśmy nagrody za ms...
    szkoda tylko, że liga mistrzowska też je dziś dostała ... drugi raz ...
    ......... kiedyś jak mistrzowska nie dostała, potrafili przypisać nagrody tylko im...
    a dziś... szkoda słów ...
    Rozumiem, że Zespół bardzo się stara, abyśmy w końcu rzucili tę grę
    jeśli o mnie chodzi, jest coraz bliżej tego.
    Post edited by Diana on
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 23.10.2019
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    weszłam do gry, zamykam przeróżne komunikaty, a  wśród nich taki oto...teraz czytam ze 2 dni nie dostalismy nagród za Ms... wszystko mozliwe w tej grze..a to to to co to jest? a za bład w grze..o, ale co to jest to w srodku okienka? jakis humus,5000 szt,  tylko tyle ze nie mam go w magazynie, na dodatek taaaaaka ilosc...czy nie za duzo? ...albo za mało? no nie ma takiego cudu w magazynie, humus z trzema kuleczkami na grzbiecie,dwie boczne nagrody są  w magazynie, oto co mam  w magazynie
    Zespołowi się nawet nie chciało nowego monitu zrobić tylko nakleił w paintcie karmę na żeton i humus na punkty sojuszu ze światowych (gratuluję profesjonalizmu i wspaniałej obsługi Painta ;p moje dzieci w SP potrafią lepiej;p ). Ja oczywiście też takich ilości nie otrzymałam, ale nie spodziewałam się wcale;) 

    Ale jaka to ironia losu, że nawet zepsuł rekompensując błędy, robi błędy :wink:
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    ja nawet wodorostow nie dostalam.Tylko do wyboru dekorka i nic wiecej. Oszustwko w ciul straszna jest.
    Smieszne to jest.
  • Dostałam dziś nagody 100 karmy z wodorostów oraz 5 humusów z wodorostów za błąd w grze może to była nagroda za MS
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    devil272 (PL1) powiedział(a):
    ja nawet wodorostow nie dostalam.Tylko do wyboru dekorka i nic wiecej. Oszustwko w ciul straszna jest.
    Smieszne to jest.
    martusia2011x (PL1) powiedział(a):
    Dostałam dziś nagody 100 karmy z wodorostów oraz 5 humusów z wodorostów za błąd w grze może to była nagroda za MS
    Witajcie :smile:
    A jakie konkretnie nagrody powinniście dostać?
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    devil272 (PL1) powiedział(a):
    ja nawet wodorostow nie dostalam.Tylko do wyboru dekorka i nic wiecej. Oszustwko w ciul straszna jest.
    Smieszne to jest.
    martusia2011x (PL1) powiedział(a):
    Dostałam dziś nagody 100 karmy z wodorostów oraz 5 humusów z wodorostów za błąd w grze może to była nagroda za MS
    Witajcie :smile:
    A jakie konkretnie nagrody powinniście dostać?
    Diana
    Ja napewno 150 karmy i nie wiem czy coś jeszcze:(
  • Wciąż nie otrzymałem nagród za mistrzostwa pozycja 24 , to po co j rozbić skrucony czas to nie skrzynie pkt i
    dekoracje o wysokim zadowoleniu :) pozdrawiam :)
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 28.10.2019
    basiarunner powiedział(a):
    Witaj Diano dziś rano poprawka miała naprawić błąd braku nagród rankingowych za mistrzostwa światowe jakoś nie dostałam swoich nagród ani nie wiadomo czy dostane dodam że jest nas więcej poszkodowanych ładna nagroda za miesiąc grania i walki o punkty .....

    dokładnie, żadna  z trudem zdobyta nagroda nie wpadła do magazynu, a był tam znowu skrócony czas, dekor, i cos tam jeszcze, aaa  juz wiem, monety mistrzostw,,hahaha najwazniejsze
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 29.10.2019
    dzień dobry
    weszłam  do gry, patrze, a tu NOWE MŚ....hhah jeszcze za poprzednie nie oddali nagród a juz nowe uskuteczniaja, noco  z  tym GGS-em?  w kulki sobie lecą czy jaja robią? od robienia jaj my jesteśmy ...a może GGs zaszło tak daleko, że juz samo nie wie co robi?  najpewniej!! GGs powinno sie juz liczyc tym razem z tym, że coraz więcej ludzi porzuci ta gre, bo takiego balaganu nikt nie zniesie..takiego ignoranctwa, olewania gracza, robienia  w konia, jak zwał tak zwał, my nie mówimy że ma byc jak było, my mówimy że ma być lepiej  anie gorzej..a tymczasem jest bardzo źle~~sami sobie wyliczyli ilosc popsutych/żle zrobionych /niedopracowanych akcji i teraz naprawiają w świetle dziennym...;-((((
    za chwilke skonczy sie Kraina Marzeń,, no ciekawa jestem co  z tego bedzie, znaczy jaki skutek...znając działąnie GGS-u..bedzie tak....znowu w grze mi nie wyszło, i nie że mi nie wyszło, tylko GGS-owi hahahahah
    ps. godz.12.14,,wpłynęlo Szemrzące żródło z  nagród w MŚ,,,a gdzie reszta?
    ps.godz.13.52..włąsnie wpłynęly monety mistrzostw...dzieki
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Witam
    Po zakończonych mistrzostwach nie dostalismy nagród .Sojusz -FENIKS-

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 05.11.2019
    Właśnie gdzie nagrody za mistrzostwa sojusznicze ?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    RulerAgnieszk04 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Po zakończonych mistrzostwach nie dostalismy nagród .Sojusz -FENIKS-

    Witaj,
    Sprawa braku nagród dla Twojego sojuszu została już zgłoszona.
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik