Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa odsłona wioskowego jarmarku!

2

Komentarz

  • eewaa (PL1)eewaa (PL1) PL1 Posty: 15
    Witam. Czytam i przyznaję racje, gdzie licencje i gdzie te lepsze nagrody ??????????????????????
  • eewaa (PL1)eewaa (PL1) PL1 Posty: 15
    nie dość, że nagrody do du........, to jeszcze nie zaliczają się, np, żetony konstrukcyjne
  • wlww (PL1)wlww (PL1) PL1 Posty: 4
    minęło 6 godzin i nikt się nie przejmuje grającymi jarmark dalej nie działa
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 10.10.2019
    To już szczyt wszystkiego...Nic tylko pierdzielnąć tą grę, i poszukać sobie gry, która nie zmusza  gracza do ustawiania zegarka w nocy. Szczytem jest zabranie indywidualnych nagród
    w wioskowym jarmarku , jakimi były 3 licencje, od nas wymagacie byśmy kupowali złoto, ale od siebie to tylko jednorazowe nagrody,tak by  poszczuć graczy . Farmę za farmą otwieracie już nie wiecie jak zmusić gracza do kupowania złota. A ja  wam powiem, że w wielkim "D" mam ten wasz jarmark, i te 3 licencje 
    Post edited by Diana on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    A TO EFEKT NOWEJ ODSŁONY JARMARKU 

  • sabatka (PL1)sabatka (PL1) PL1 Posty: 5
    Nadal nie mogę uruchomić wyzwania.Jako jedyna w dywizji.
  • Nowy błąd - gracz rzuca wyzwanie a reszta sojuszu go nie widzi, dopiero przelogowanie pomaga, wcześniej tego nie było.
  • te nowe nagrody  to jeden wielki badziew !!!
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Po wprowadzeniu Jarmarku mamy problem z wejściem do gry. Pojawia się stronka z Logowaniem/Rejestracją i po wprowadzeniu Niku mówi że jest on zajęty. Mam wciśnięte : nie wyloguj i nie działa bo każdorazowo muszę logować się. Nie wyskakują też nagrody indywidualne (jak było wcześniej)  To informatycy nie popisali się znowu !!
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Bo nagród indywidualnych po prostu nie ma
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 09.10.2019
    Ludzie tak czekali na Jarmark i te 3 licencje jak perełki... tacy zwykli gracze co to złota w grze nie kupują, a tylko dzielnie "klepią" by je zdobyć, a tu zabrano sprzed nosa taką możliwość. Czyli jasny jest przekaz - liczą się ci co grają złotą walutą. Przykre to.
      Wolę, by utworzono kasty w grze i biedniejsi do jednego przedziału, a ci lepsi do zupełnie innego - to będzie sprawiedliwe.

      Oczywista sprawa, że Diana tu niczemu nie winna.
  • sabatka (PL1)sabatka (PL1) PL1 Posty: 5
    Przez inną przeglądarkę ruszyło ,choć niespiesznie.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Od dzisiejszej "nowej odsłony" w grze nie zostało już nic fajnego, poza ludźmi, których tu poznałam. Proszę o przekazanie feedbacku zepsułowi :neutral:

    Z pozdrowieniami dla wszystkich wspaniałych ludzi, których nigdy nie miałabym okazji poznać, gdyby nie ta durna gierka :blush: to jedno im się udało! <3<3<3
  • jabłońska (PL1)jabłońska (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 09.10.2019
    No, nie fajnie to wyszło, znowu dziadostwo. Zauważyłam, że bardzo wiele sojuszy jest w "zawieszeniu" albo to sojusze po 5 osób i mniej i zamykają się bo widać, że nie ma sensu grać.Klepać sobie na farmie dla rozrywki - tylko tyle się robi. Mocna fala gry i sojuszy, które się wykruszyły - dawno już minęła - i nie rozumie, dlaczego GGS nie stara się tego przywrócić, dla własnego dobra.

    A, Diana...to nic do Ciebie.

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    brak motywacji spadam

  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
     mam prośbę zlikwidujcie licencję na złoto w turnieju końskim!!!!!!
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Zniknęły nagrody za wysiłek dla gracza.... zdecydowałam,że bycie w sojuszu w takim wypadku jest bez sensu... bo po co? Nie jestem emocjonalnie związana... octoberfest nie jest eventem dla grających dla rozrywki, dorywczo.... a dla grających dla zysków i wygranej... święto pracy mogę klikać sama... zostały mistrzostwa.. ale to mogę dołączyć na chwilę. Chociaż jak nie wiem kiedy będą to i dołączyć nie będzie kiedy... Niby są zyski ze sprzedaży, ale to nie jest mi niezbędne do grania.. Wioska? Wioska się robi sama dla siebie, nie czuję potrzeby jej budowania.. Ja tu buduję farmę a nie wioskę :p
    Czy o to chodziło? Aby obniżyć sens sojuszy? 
    Kiedy gra się zrobiła czysto rankingowa? Nie liczy się sama gra, same zbiory, czy faremka, którą buduję, ale miejsce, które zajmę w rankingu, bo tylko za to są nagrody..... 

    Dla mnie atrakcyjność gry osiągnęła poziom tetrisa.... budujemy i układamy :)   
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 10.10.2019
    Taka nowa odsłona wioskowego jarmarku nie cieszy nie nadałabym takiego tytułu. Może zgorszenie WJ. Jak można odebrać wartościowe nagrody. Co do narzekań Graczy i tak widzę poprzeczka jest wysoko postawna. Staramy się dosyć ale wiadomo złoto górą.
    Sprawa obniżonych ilości prawidłowo ale wobec takich nagród już nie :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 10.10.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
    Witaj 
    Nagrody są dopisywane, nawet podczas nieobecności gracza,nic się tu nie zmieniło. Wyczyść pamięć podręczną,jeśli nie pojawią się nagrody, skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    No i popsuliście jedyne wydarzenie, które było przyjemne w tej grze :( 
    smuteczek...
  • Furia (INT1)Furia (INT1) INT1 Posty: 8
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    No i popsuliście jedyne wydarzenie, które było przyjemne w tej grze :( 
    smuteczek...
    Witam, został jeszcze złoty tydzień, chiński event, wydarzenie z Patrykiem, rybny silos, połów ryb,zatoka syrenek, targ rybny,  ceny sprzedaży tego co zbierzemy, . Jest jeszcze dużo do zepsucia
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    a gdzie licencja za  ciezka prace 

  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Furia (INT1) powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    No i popsuliście jedyne wydarzenie, które było przyjemne w tej grze :( 
    smuteczek...
    Witam, został jeszcze złoty tydzień, chiński event, wydarzenie z Patrykiem, rybny silos, połów ryb,zatoka syrenek, targ rybny,  ceny sprzedaży tego co zbierzemy, . Jest jeszcze dużo do zepsucia
    Ciiii... nie podpowiadaj psujom... A targ rybny to juz dawno popsuty...
  • Furia (INT1)Furia (INT1) INT1 Posty: 8
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Furia (INT1) powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    No i popsuliście jedyne wydarzenie, które było przyjemne w tej grze :( 
    smuteczek...
    Witam, został jeszcze złoty tydzień, chiński event, wydarzenie z Patrykiem, rybny silos, połów ryb,zatoka syrenek, targ rybny,  ceny sprzedaży tego co zbierzemy, . Jest jeszcze dużo do zepsucia
    Ciiii... nie podpowiadaj psujom... A targ rybny to juz dawno popsuty...
    Po prostu próbuję sobie/graczom uświadomić, że już jesteśmy coraz bliżej likwidacji pozycji, które dawały/dają normalnie grającym jakąś przyjemność z gry i niewielkie korzyści. Po jarmarku będzie pewnie silos sojuszniczy, też pewnie szczęki nam opadną i zostaną na ziemi
  • PITERSAN (PL1)PITERSAN (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 10.10.2019
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
    Witaj 
    Nagrody są dopisywane, nawet podczas nieobecności gracza,nic się tu nie zmieniło. Wyczyść pamięć podręczną,jeśli nie pojawią się nagrody, skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Chyba jednak nie. U mnie nie dopisały się żetony konstrukcyjne więc zakładam że reszta też się nie zapisała.
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 10.10.2019
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
    Witaj 
    Nagrody są dopisywane, nawet podczas nieobecności gracza,nic się tu nie zmieniło. Wyczyść pamięć podręczną,jeśli nie pojawią się nagrody, skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    U mnie jest ten sam błąd. Z resztą u wielu sojuszników. Po nieobecności jedynie wyskakuje informacja,że sojusz zdobył takie a takie nagrody po czym nie ma ich w inwentarzu. Dostaje jedynie jesli jestem akurat w mimencie zdobycia zalogowana. Czyszczenie niczego nie naprawiło.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 10.10.2019
    PITERSAN (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
    Witaj 
    Nagrody są dopisywane, nawet podczas nieobecności gracza,nic się tu nie zmieniło. Wyczyść pamięć podręczną,jeśli nie pojawią się nagrody, skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Chyba jednak nie. U mnie nie dopisały się żetony konstrukcyjne więc zakładam że reszta też się nie zapisała.
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nagrody sojusznicze za wysiłek dopisują się do konta/inwentarza tylko wtedy, gdy sojusz je zdobywa podczas naszej obecności? To nowa zasada? Myślałam, że powinno to wyglądać jak w MS - nawet gdy nie jesteśmy online w momencie zdobywania poszczególnych nagród przez sojusz, to je dostajemy. A tu niespodzianka. Podczas mojej nieobecności sojusz zdobył ponad 40 nagród i żadnej nie dostałam... Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. 
    Witaj 
    Nagrody są dopisywane, nawet podczas nieobecności gracza,nic się tu nie zmieniło. Wyczyść pamięć podręczną,jeśli nie pojawią się nagrody, skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    U mnie jest ten sam błąd. Z resztą u wielu sojuszników. Po nieobecności jedynie wyskakuje informacja,że sojusz zdobył takie a takie nagrody po czym nie ma ich w inwentarzu. Dostaje jedynie jesli jestem akurat w mimencie zdobycia zalogowana. Czyszczenie niczego nie naprawiło.
    Witajcie:)
    Przekazałam do Zespołu informację.
    Diana
  • My  gracze oczekujemy ( hihihi ), że Twórcy tą grę poprawią a Oni siedzą i intensywnie ją psują  :'(
    ( a to już nie jest do śmiechu )
  • byly licencje, były zlote skrzynki i widac ggs bolalo ze gracze zadowolenia
    a teraz wielkie goowno i nikomu niepotrzebne kurniki...
    dobra zmiana toto nie jest...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik