Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 01/10/2019 Kraina marzeń czeka na Was!

13»

Komentarz

  • anka1999 (PL1)anka1999 (PL1) PL1 Posty: 2
    anna6165 (PL1) powiedział(a):
    Witam, też nie mogę wejść, nie było mnie parę dni, wróciłam i kicha. I proszę mi nie wmawiać, że wersja nieaktualna. Mój facet gra na tym samym kompie i marzenia ma.
    U mnie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 06.10.2019
    Po powyższej aktualizacji zmieniło się u mnie działanie pewnych rzeczy:

    • nie mam możliwości "kliknięcia" w nick osoby w rankingu np. Mistrzostw Światowych czy Parku Rozrywki, by sprawdzić, kim jest mój przeciwnik. Nie wyświetla się informacja o graczu, która do tej pory się wyświetlała (czyli ta główna tabelka z informacjami o graczu, z której możemy odwiedzić poszczególne farmy gracza). 
    • ukończenie produkcji w monumencie nie jest sygnalizowane poprzez pojawienie się informacji w postaci "dymku" nad budowlą, co do tej pory jak najbardziej miało miejsce (po ukończeniu produkcji nad monumentem pojawiała się ikonka produkowanego produktu, jak to ma miejsce w przypadku wszystkich innych budynków produkcyjnych). Teraz nad monumentem pomimo gotowości do zbioru nie wyświetla się nic - wygląda on tak, jakby produkcja nadal w nim trwała.
    Nie znalazłam informacji, by cokolwiek w tej kwestii podczas aktualizacji miało zostać zmienione, więc stąd pytanie: czy są to błędy, czy też świadome zmiany, które po prostu nie zostały wpisane na listę?
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 08.10.2019
    Po zmianie tygodni mocno spadłam w klasyfikacji a mam wysoki lvl w krainie marzeń ..pytam więc dlaczego wyżej ode mnie są osoby z 1 lvl ???????? O co chodzi?????? Dodam , że cały czas działam na wyspie marzeń...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Po powyższej aktualizacji zmieniło się u mnie działanie pewnych rzeczy:

    • nie mam możliwości "kliknięcia" w nick osoby w rankingu np. Mistrzostw Światowych czy Parku Rozrywki, by sprawdzić, kim jest mój przeciwnik. Nie wyświetla się informacja o graczu, która do tej pory się wyświetlała (czyli ta główna tabelka z informacjami o graczu, z której możemy odwiedzić poszczególne farmy gracza). 
    • ukończenie produkcji w monumencie nie jest sygnalizowane poprzez pojawienie się informacji w postaci "dymku" nad budowlą, co do tej pory jak najbardziej miało miejsce (po ukończeniu produkcji nad monumentem pojawiała się ikonka produkowanego produktu, jak to ma miejsce w przypadku wszystkich innych budynków produkcyjnych). Teraz nad monumentem pomimo gotowości do zbioru nie wyświetla się nic - wygląda on tak, jakby produkcja nadal w nim trwała.
    Nie znalazłam informacji, by cokolwiek w tej kwestii podczas aktualizacji miało zostać zmienione, więc stąd pytanie: czy są to błędy, czy też świadome zmiany, które po prostu nie zostały wpisane na listę?
    Witaj
    W Mistrzostwach Światowych zostało to zgłoszone, natomiast innych wydarzeniach pojawia się taka informacja np w silosie po kliknięciu w prezent.Brak dymku nad monumentem też został zgłoszony.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 08.10.2019
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Po zmianie tygodni mocno spadłam w klasyfikacji a mam wysoki lvl w krainie marzeń ..pytam więc dlaczego wyżej ode mnie są osoby z 1 lvl ???????? O co chodzi?????? Dodam , że cały czas działam na wyspie marzeń...
    Witaj  :)
    Nowy tydzień, zaczynasz od nowa zbieranie diamentów i pewnie dlatego jesteś nieco niżej w klasyfikacji.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Po zmianie tygodni mocno spadłam w klasyfikacji a mam wysoki lvl w krainie marzeń ..pytam więc dlaczego wyżej ode mnie są osoby z 1 lvl ???????? O co chodzi?????? Dodam , że cały czas działam na wyspie marzeń...
    Witaj  :)
    Nowy tydzień, zaczynasz od nowa zbieranie diamentów i pewnie dlatego jesteś nieco niżej w klasyfikacji.
    Diana
    Diano z całym szacunkiem w przeciągu kilku sekund niżej o ponad 1500 miejsc????

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Mamy aktualizację w Krainie. O co tym razem chodzi?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Mamy aktualizację w Krainie. O co tym razem chodzi?
    Zacznie się o godzinie 13:30.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Diana powiedział(a):
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Mamy aktualizację w Krainie. O co tym razem chodzi?
    Zacznie się o godzinie 13:30.
    Diana
    Dziękuję za wyczerpująca informację nie na temat. 
  • A kiedy zbieranie grzybków?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Czemu nie ma ukrytych dekoracji na polach po wyrwaniu krzaków jak to było zawsze czy to na głównej czy na smakoszu itd. nawet na tymczasowych są jak dobrze pamiętam. Ledwo idzie Kraina, pieniędzy nie ma, dekoracje drogie. A te pochowane by coś pomyły cosik.
  • witam mam pytanie czy ktoś wie gdzie jest ta żniwiarka marzeń inaczej zwaną żniwiarką powtarzalną.,nie mogę zrobić zadania

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zasiej coś na polu, a potem wejdź w menu kołowe, jak byś chciała użyć humusu. Zobaczysz coś takiego:



    To zaznaczone na czerwono, to właśnie żniwiarka :)

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.10.2019
    Jak dla mnie, Kraina Marzeń Tessy to Główna Farma - Bis. Nuda.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    makao (PL1) powiedział(a):
    Jak dla mnie, Kraina Marzeń Tessy to Główna Farma - Bis. Nuda.
    Niby tak, ale jednak różna, trzeba kombinować inaczej, masz np. kilka młynow, a normalnie tylko jeden... a najwazniejsze, że nie trzeba dokladać dolarow z glownej, jest samowystarczalna,  więc mozna sobie kilka diamentów uciułać...
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 13.10.2019
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    makao (PL1) powiedział(a):
    Jak dla mnie, Kraina Marzeń Tessy to Główna Farma - Bis. Nuda.
    Niby tak, ale jednak różna, trzeba kombinować inaczej, masz np. kilka młynow, a normalnie tylko jeden... a najwazniejsze, że nie trzeba dokladać dolarow z glownej, jest samowystarczalna,  więc mozna sobie kilka diamentów uciułać...
    Bardziej mi pasowało aby zamiast "kombinowania" na powtórce Farmy Głównej była np. przetwórnia owoców z sadów na dżemy, aby zdobywać diamenty. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik