Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

18

Komentarz

  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 05.10.2019
    Ja zaczelam silos i teraz jestem na ostatnim miejscu w lidze a bylam 2.No ja ..... powinni to naprawic a nie leca w ... bo inaczej sie tego nie da napisac
    Post edited by Diana on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
    Zespół ma NAS gdzieś i tyle.
    Przedszkolaki tam pracują?
    Zespół nie ma możliwości... Nie, Zespół po prostu nie chce, kolejny raz pokazuje, że ludzie, którzy dają im zarobić nie liczą się.
    Kończę zabawę w lidze.
    A niedługo chyba zabawę w BF.
  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
    Zespół ma NAS gdzieś i tyle.
    Przedszkolaki tam pracują?
    Zespół nie ma możliwości... Nie, Zespół po prostu nie chce, kolejny raz pokazuje, że ludzie, którzy dają im zarobić nie liczą się.
    Kończę zabawę w lidze.
    A niedługo chyba zabawę w BF.
    Nie sądzę aby Zespół nie chciał. Zespół  po prostu nie potrafi naprawić błędu, jak każdego innego !!
    Swoją drogą jak będą zaliczane te wyniki?  Jeżeli gracze nie przystąpią do tego  wydarzenia to dostaną po medalu za free??  Czyli znaczy to że przez  nieudolność Zespołu mamy my ponosić konsekwencje?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Po prostu Zespół jest ciągle w Krainie Marzeń, już wiem skąd ta nazwa. Zapomnieli tylko że na jawie  jest inny świat
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Po prostu Zespół jest ciągle w Krainie Marzeń, już wiem skąd ta nazwa. Zapomnieli tylko że na jawie  jest inny świat
    Masz rację
    marzą i zapomnieli o realu.
    np o tym, że w czasie oktober osoby grające ponad 5 lat miały dostać dekorację... rok temu zabrakło mi trochę, teraz o tym nikt nie pisał.
    Rok temu za monety z oktober można było kupić dekoracje, teraz też o tym nikt nie pisze...
    a oktober zaraz się skończy...
  • ten silos to jakaś kpina ,ten co zaczął w sumie nie dostanie prawie nic a ci co nie zaczeli bedą mieli pkt z poprzedniego silosu i jak tu grać i po co grać jak jawnie nas oszukują
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    marta1226 (PL1) powiedział(a):
    ten silos to jakaś kpina ,ten co zaczął w sumie nie dostanie prawie nic a ci co nie zaczeli bedą mieli pkt z poprzedniego silosu i jak tu grać i po co grać jak jawnie nas oszukują
    A na końcu okaże się, że to nasza wina
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Po prostu Zespół jest ciągle w Krainie Marzeń, już wiem skąd ta nazwa. Zapomnieli tylko że na jawie  jest inny świat
    Masz rację
    marzą i zapomnieli o realu.
    np o tym, że w czasie oktober osoby grające ponad 5 lat miały dostać dekorację... rok temu zabrakło mi trochę, teraz o tym nikt nie pisał.
    Rok temu za monety z oktober można było kupić dekoracje, teraz też o tym nikt nie pisze...
    a oktober zaraz się skończy...
    Witaj  :)
    W tym roku też będzie można kupić dekoracje.
    Diana
  • Dostałam srebrny medal,bo złoty dostał ktoś,kto nie ruszył  lejka. i mił punktacje z poprzedniego!!!!
    To jana  kpina..teraz bf  będzie nagradzało za " NIEgranie"???
    To może wszyscy przestańmy grać,kupowac złoto...i w ogóle się logowac????
    Kto za to odpowiada?????
    I jak  to naprawicie??
    To jawne oszustwo!
    W sojuszu jest kilka  takich osób..przegrali bo grali!
    służe wszelkimi screenami,ze złoty medal dostał ktoś,kogo nie ma w lejku
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Farsa.....to mało powiedziane.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Dostałam srebrny medal,bo złoty dostał ktoś,kto nie ruszył  lejka. i mił punktacje z poprzedniego!!!!
    To jana  kpina..teraz bf  będzie nagradzało za " NIEgranie"???
    To może wszyscy przestańmy grać,kupowac złoto...i w ogóle się logowac????
    Kto za to odpowiada?????
    I jak  to naprawicie??
    To jawne oszustwo!
    W sojuszu jest kilka  takich osób..przegrali bo grali!
    służe wszelkimi screenami,ze złoty medal dostał ktoś,kogo nie ma w lejku
    To taka nowa tradycja albo dobra zmiana. Ręce opadają, kuku mogą zrobić gracze tylko w jeden sposób. Niestety do poniedziałku nikt ciała nie ruszy jest weekend i Oktoberfest. Po prostu piszcie sobie gracze na Berdyczów. Nie spodziewam się rekompensat adekwatnych do strat, bo to już dawno Zespół przerosło. 
    Otrzymamy tylko to co zawsze, zapewnienia itp. bajeczki
  • I wszystko jasne. Złoty medal otrzymała osoba, która lejka jeszcze nie rozpoczęła. To "uczciwe" podejście Zespołu do inicjowanych przez nich błędów zakrawa na kpinę. Nie przerwą wydarzenia, bo nie, bo im się to nie opłaca. Opłaca się im aby gracze gonili tych, którzy nie rozpoczęli lejka ... niech kupują złoto, mnóstwo złota. Wtedy przebiją może graczy zajmujących pierwsze pozycje przez niegrających. Cóż medale już rozdane... Takie działania Zespołu noszą znamiona przestępstwa w każdym Kraju. Są na to odpowiednie paragrafy.
    Żenada, farsa, kpina to mało powiedziane !!!!!!
    Na chwilę obecną kończę zabawę z Lejkiem. Świat jest piękny i nie kończy się na Oktberfescie.     
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    TOM powiedział(a):
    Witaj,
    jeżeli rozpoczniesz wydarzenie Twoje punkty się zerują. Te osoby które mają większe ilości punktów (z poprzedniego wydarzenia) stracą je w momencie gdy zdobędą pierwszy punkt w nowym wydarzeniu.

    A ja się zdziwiłam co za punkty jak nie brałam udziału, oczywiście jak napisane, punkty się wyzerowały. Wszystko już w porządku.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 06.10.2019
    no gdzie niby sie wyzerowaly? no gdzie? nic sie nie wyzerowało, jest jak wczoraj bylo..tylko doplusowało, to co zdobyte po 24 h w nocy
    prosze sobie porównac wczorajsze moje zrzuty i dzisiejsze, specjalnie pokazuje daty i godziny na zrzucie...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 06.10.2019

    Po rozpoczęciu święto ciężkiej pracy mój wynik przepadł, byłam na drugim miejscu, ponad 30 tys. punktów, teraz wygląda to tak, zaczęłam od nowa. Poprzedniego zrzutu nie mam niestety. Ale pisze prawdę.
  • hanpyc (PL1)hanpyc (PL1) PL1 Posty: 3
    witam!
    U mnie w lidze wyzerowały sie punkty wszystich  graczy, oprocz jednego . Dzisiaj gracz rozpoczał lejek i  punkty zaczały sie sumowac.
    Nie mam szansy na złoty medal mimo ze jestem druga.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    no cóż, zero reakcji, sprawa już przyschła, niech się ludzie wypiszą, a my -zespól swoje. A kto zrekompensuje niekompetencje?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    no cóż, zero reakcji, sprawa już przyschła, niech się ludzie wypiszą, a my -zespól swoje. A kto zrekompensuje niekompetencje?
    Dobry wieczór :)
    Wczoraj Tom przekazał informacje jakie dostaliśmy.
    Diana
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 06.10.2019
    kochana Diano, drogi Tomie zrozumcie, że my nie mamy do Was pretensji ale chyba widzicie co się wyprawia? żeby medale dostawali gracze którzy nie ruszyli lejka to chyba przegięcie,
    a do tego oszustwo pozbawiające wielu graczy możliwości brania udziału w Krainie Marzeń bo to jakby ucichło przy kolejnym wielkim przekręcie :/

    chcecie się pozbyć graczy za wszelką cenę? to po prostu zamknijcie serwery i będzie po problemie
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A medale miszczostw to kiedyś będą czy znowu ukryta aktualizacja?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 07.10.2019
    Diana napisała:
    "Witajcie Farmerzy!
    Zdajemy sobie sprawę z problemu dotyczącego rankingu dywizji ligi farmerskiej, w którym wyświetlane są  punkty / medale  z poprzedniego wydarzenia. Niestety, nie jesteśmy w stanie skorygować obecnego rankingu ligi podczas trwania wydarzenia, ponieważ może to powodować inne problemy w obu wydarzeniach. Punkty wyświetlane w rankingu dywizji powinny zostać zresetowane, gdy gracz rozpocznie wydarzenie Święto Ciężkiej Pracy. Medale są przyznawane zgodnie z rankingiem dywizji.

    Za wszelkie niedogodności przepraszamy,
    Wasz Zespół BigFarm"

    Czyli jest jak zwykle,tak jak się spodziewałem - Zespól ma nas głęboko. Tam kompletnie brakuje kogoś czytającego ze zrozumieniem. Jeżeli ktoś nie zacznie wydarzenia, to gra nie grając i wygrywa ,najczęściej.
    Czy to jest już taka świecka tradycja, że GGS potrafi spartolić wszystko? I co niby takiego w innych wydarzeniach miałoby się stać po poprawkach?.

    Napiszę jeszcze raz - jak się nie umie to się nie robi. Ile razy można? Ano bez końca. Ja rozumiem, że myślenie i kompetencje są obciążeniami, ale co działa w polityce w grze nie działa. Czyżby rządził najgłupszy? Pisałem już parę razy - zanim się wprowadzi produkt należy go przetestować!

    I CO MI PO TAKICH PRZEPROSINACH...
  • Drogi  Dogberry11 popieram Ciebie całym sercem,  totalna porażka , mój wnuk jest w pierwszej klasie w podstawowej szkole a to rozumie no zastanawiam się do Kogo My piszemy  :'(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Drogi  Dogberry11 popieram Ciebie całym sercem,  totalna porażka , mój wnuk jest w pierwszej klasie w podstawowej szkole a to rozumie no zastanawiam się do Kogo My piszemy  :'(
    Chętnie bym napisał, ale tu już nawet słowa prawdziwego dyplomaty nie pomogą. Żeby zrozumieć, ktoś musi mieć choćby zaczątki inteligencji. Poza tym GGS jest właścicielem gry i nasze protesty mogą przybrać jedną formę, ale po  pierwsze nie mogę tego napisać, bo regulamin, po drugie Ci którzy mogliby to zrobić nie chcą. Pozostaje wycie do księżyca :'(Głos graczy nie liczy się
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja mam pytanie "techniczne": skoro nie można naprawić rankingu podczas obecnego wydarzenia (jako obecne wydarzenie tratuję trwające właśnie Święto Ciężkiej Pracy), to czy błąd będzie występował tylko do końca obecnie trwającego Silosu czy do końca całego obecnego sezonu ligi farmerskiej, czy nie wiadomo i trzeba na bieżąco sprawdzać? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 08.10.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie "techniczne": skoro nie można naprawić rankingu podczas obecnego wydarzenia (jako obecne wydarzenie tratuję trwające właśnie Święto Ciężkiej Pracy), to czy błąd będzie występował tylko do końca obecnie trwającego Silosu czy do końca całego obecnego sezonu ligi farmerskiej, czy nie wiadomo i trzeba na bieżąco sprawdzać? 
    Witaj 
    Błąd powinien zostać naprawiony po zakończeniu obecnej edycji Ligi Farmerskiej.
    Diana
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 08.10.2019
    Jak mam to rozumieć, dostanę zloty medal a wycofają mi srebrny ? bo w sumie powinnam być obecnie w rankingu  na 4 miejscu a jestem na 7   ????. Przyznaje , że zajmuje się tą ligą tylko dla diamentów  :'(
    Chcę poinformować ,że Liga ma jeszcze trwać 32 dni i wg mojego przekonania w tej sytuacji ranking cały czas będzie błędny. Proszę o odpowiedź bo jestem wielce zmartwiona tą sytuacją  :o
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Jak mam to rozumieć, dostanę zloty medal a wycofają mi srebrny ? bo w sumie powinnam być obecnie w rankingu  na 4 miejscu a jestem na 7   ????. Przyznaje , że zajmuje się tą ligą tylko dla diamentów  :'(
    Chcę poinformować ,że Liga ma jeszcze trwać 32 dni i wg mojego przekonania w tej sytuacji ranking cały czas będzie błędny. Proszę o odpowiedź bo jestem wielce zmartwiona tą sytuacją  :o
    Witaj
    Medale będą przyznawane zgodnie z obecną pozycją w klasyfikacją dywizji.
    Diana
  • To odbieram to za mocno niesprawiedliwe i nieuczciwe i chciałabym wiedzieć dlaczego nie z mojej winy mam być stratna ????
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    I co ? Znowu problemy ? kiedy ruszy zapowiedziany event ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik