Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z logowaniem

Witam ponownie w dalszym ciągu nie mogę się zalogować na swoje konto mam lv 303 a wchodząc na farmę mam coś takiego przez to że nie mogę się zalogować tracę we wszystkim ....czy ktoś potrafi to naprawić????? : >:)>:)>:)

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Witaj,
    Sprawdź może czy logujesz się na odpowiedni serwer.
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Tyle tylko że tak mi wyskakuje i nic nie mogę zrobić najlepiej to niech usuną te konto i tak się zakończy przygoda z BIG FARM >:)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 23.09.2019
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Witam ponownie w dalszym ciągu nie mogę się zalogować na swoje konto mam lv 303 a wchodząc na farmę mam coś takiego przez to że nie mogę się zalogować tracę we wszystkim ....czy ktoś potrafi to naprawić????? : >:)>:)>:)
    Witam 
    Wydaje mi się ,że masz inny serwer .Sprawdź czy masz wybrany serwer PL. Standardowo wyczyść pamięć podręczna i
     ciasteczka.


    Diana
    Post edited by Diana on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Tyle tylko że tak mi wyskakuje i nic nie mogę zrobić najlepiej to niech usuną te konto i tak się zakończy przygoda z BIG FARM >:)
    Jeśli tak tylko wyskakuje to wyloguj się i zmień serwer na który się rejestrowano a zapewne to serwer PL. Bo wynika z loginu na forum. A z zrzutu ekranu dzień tyg. niedziela masz tłumaczenie po angielsku powinno widnieć NIE (niedziela) a nie SUN (sunday).
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    U mnie natomiast to:


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam to samo :'(
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    U mnie to samo j.w.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 23.09.2019
    U mnie też. Czyli standard GGS. Ciekawe, czy dostanę jakąś rekompensatę za ciężko wywalczony a zmarnowany skrócony czas produkcji. Jak znam GGS - skontaktuj się z supportem, ble ble ble... 

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    U mnie też. Czyli standard GGS. Ciekawe, czy dostanę jakąś rekompensatę za ciężko wywalczony a zmarnowany skrócony czas produkcji. Jak znam GGS - skontaktuj się z supportem, ble ble ble... 
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    U mnie to samo j.w.
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mam to samo :'(

    Cześć
    Problemy z zalogowaniem do gry występujące w tej chwili są chwilowe.Serwer musi wczytać wszystkie dane po zakończonych wydarzeniach.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 23.09.2019
    Wczytać - wow, a przecież niedawno je optymalizowano, miało być szybciej, bezpieczniej, sprawniej... Sory, ale nie kupuję tego. I tak będzie po każdym evencie teraz? 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Wczytać - wow, a przecież niedawno je optymalizowano, miało być szybciej, bezpieczniej, sprawniej... Sory, ale nie kupuję tego. I tak będzie po każdym evencie teraz? 

    Niestety tak będzie, to jest żałosne
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Wczytuje od około godziny... Coś długa ta chwila. 
  • sth (PL1)sth (PL1) PL1 Posty: 6
    Coś się to wczytywanie rozciągnęło w czasie


  • sth (PL1) powiedział(a):
    Coś się to wczytywanie rozciągnęło w czasie


    tak bylo wczoraj po 23h.gra niedostepna..ale dzis juz można było sie zalogowac,  ale dzis znowu..nie ma Śpiocha...strzałka wyrzuca np na kwiatowa,bo tam ma byc akurat, ale nie ma go;-((((
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    sth (PL1) powiedział(a):
    Coś się to wczytywanie rozciągnęło w czasie


    tak bylo wczoraj po 23h.gra niedostepna..ale dzis juz można było sie zalogowac,  ale dzis znowu..nie ma Śpiocha...strzałka wyrzuca np na kwiatowa,bo tam ma byc akurat, ale nie ma go;-((((
    Ja nie miałam dziś takiego okienka, ale wczoraj się pojawiło, odświeżyłam stronę i pomogło, a wcześniej nawet przelogowanie nie pomogło więc usuwałam ciasteczka.
    A Śpiocha dzisiaj bez problemu znalazłam, więc musi być. Tylko się ukrył dobrze żeby go nie zbudzić :P

  • taa, ukrył sie rzeczywiscie za domkiem, dopiero jak odsunęłam to go zobaczyłam
  • Ne mogę zalogować sie do gry , wyskakuje info ta czynność jest niedostępna
    Wyczyścilam ciasteczka itp nie pomaga  :(
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Ne mogę zalogować sie do gry , wyskakuje info ta czynność jest niedostępna
    Wyczyścilam ciasteczka itp nie pomaga  :(
    Witaj,
    w godzinach porannych występowały pojedyncze problemy z dostępem do gry, powinno wszystko być już ok.
  • TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Ne mogę zalogować sie do gry , wyskakuje info ta czynność jest niedostępna
    Wyczyścilam ciasteczka itp nie pomaga  :(
    Witaj,
    w godzinach porannych występowały pojedyncze problemy z dostępem do gry, powinno wszystko być już ok.
    Cóz dzisiaj te ten sam problem  z logowaniem to jakaś kpina chyba, bo nie dość że wszystkie wydarzenia startują u mnie z opóźnieniem ..to jeszcze codzienne problemy z logowaniem.

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 01.10.2019
    1 października przywitał mnie niemożnością zalogowania do gry. Problem jest sygnalizowany od kilku dni,
    przez wielu graczy.
    Kiedy wreszcie przestanie być testowana nasza cierpliwość?

    3 minuty później
    O dziwo, po wpisaniu uwagi na forum logowanie został udostępnione.
    To teraz zawsze już tak będzie, że aby się zalogować do gry, najpierw będzie trzeba poskarżyć się na forum?
    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.10.2019
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Ne mogę zalogować sie do gry , wyskakuje info ta czynność jest niedostępna
    Wyczyścilam ciasteczka itp nie pomaga  :(
    Witaj,
    w godzinach porannych występowały pojedyncze problemy z dostępem do gry, powinno wszystko być już ok.
    Cóz dzisiaj te ten sam problem  z logowaniem to jakaś kpina chyba, bo nie dość że wszystkie wydarzenia startują u mnie z opóźnieniem ..to jeszcze codzienne problemy z logowaniem.

    makao (PL1) powiedział(a):
    1 października przywitał mnie niemożnością zalogowania do gry. Problem jest sygnalizowany od kilku dni,
    przez wielu graczy.
    Kiedy wreszcie przestanie być testowana nasza cierpliwość?

    3 minuty później
    O dziwo, po wpisaniu uwagi na forum logowanie został udostępnione.
    To teraz zawsze już tak będzie, że aby się zalogować do gry, najpierw będzie trzeba poskarżyć się na forum?
    Cześć
    Tak się dzieje jak wydarzenie dobiega końca .Serwer musi wczytać dane. 
    Diana
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 01.10.2019
    Diana powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Ne mogę zalogować sie do gry , wyskakuje info ta czynność jest niedostępna
    Wyczyścilam ciasteczka itp nie pomaga  :(
    Witaj,
    w godzinach porannych występowały pojedyncze problemy z dostępem do gry, powinno wszystko być już ok.
    Cóz dzisiaj te ten sam problem  z logowaniem to jakaś kpina chyba, bo nie dość że wszystkie wydarzenia startują u mnie z opóźnieniem ..to jeszcze codzienne problemy z logowaniem.

    makao (PL1) powiedział(a):
    1 października przywitał mnie niemożnością zalogowania do gry. Problem jest sygnalizowany od kilku dni,
    przez wielu graczy.
    Kiedy wreszcie przestanie być testowana nasza cierpliwość?

    3 minuty później
    O dziwo, po wpisaniu uwagi na forum logowanie został udostępnione.
    To teraz zawsze już tak będzie, że aby się zalogować do gry, najpierw będzie trzeba poskarżyć się na forum?
    Cześć
    Tak się dzieje jak wydarzenie dobiega końca .Serwer musi wczytać dane. 
    Diana

    Diano, tak  dzieje się, a nie powinno, i w tym jest cały problem.
    Gram od lat, a  dopiero teraz  gdy "Serwer musi wczytać dane", pojawiają się komplikacje przy logowaniu.
    Może by tak postarano się, aby to rozwiązać?


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    "Serwer musi wczytać dane" to taka ściema informatyczna po prostu. Na całym świecie dział IT karmi takimi sformułowaniami innych, gdy sam albo nie nie ma pojęcia dlaczego coś się dzieje, albo nie chce mu się grzebać w kodzie. Przerabiałem to wiele razy w swojej pracy. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik