Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 04/09/2019 - Ciesz się nową tymczasową wyspą cukrową i naszą nową krowią społecznością

13

Komentarz

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Dzięki MOna za informacje..szykuje się kolejny wyścig...
    Czy wiesz może od którego lvl będzie  można brac w nim udział????

    Proszę bardzo :)
    Niestety tego nie wiem.


    Dodałam jeszcze budynek biblioteki (trochę jego zawartości) i targ. ;)
  • nie do konca to wszystko zrozumialem, diamenty zarobione na tej dziwnej farmie przechodza na zwykla czy tylko tam je bedzie mozna zuzyc?
    jakies zyski dla naszych prawdziwych farm beda z tej tymczasowej?
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    nie do konca to wszystko zrozumialem, diamenty zarobione na tej dziwnej farmie przechodza na zwykla czy tylko tam je bedzie mozna zuzyc?
    jakies zyski dla naszych prawdziwych farm beda z tej tymczasowej?
    Wydaje mi się, że zyskiem będą diamenty uzbierane na koniec wydarzenia.
    Jest ranking, ranking międzynarodowy, (obok nicków graczy są flagi) wg niego dostaniemy zarobione diamenty.
    Oczywiście to tylko moje spostrzeżenie. Należy pamiętać, że to testy, mogą być jakieś zmiany zanim wejdzie to do gry na stałe.


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 10.09.2019
    Cześć
    Obecnie to wydarzenie jest testowane na 3 serwerach.Jeśli testy zakończa się pomyślnie w następnym miesiącu będzie wprowadzone do gry.Wydarzenie będzie dostępne od 30 levelu. Więcej  informacji pojawi się w późniejszym terminie.
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Chyba nie mam chęci od nowa budować to wszystko co budowałam tyle lat i jest nudne, tak samo wyspy tymczasowe są jak flaki z olejem. Więc pomysł słaby. Jednak wolałabym całkowitą nowość, w której bym się wciągnęła. Nagroda diamenty również nie kusi, ponieważ ile bym się starała, przyjdą bogacze ze złotem. Taka reguła gry. Przykro się robi w takiej sytuacji.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A nie lepiej zrobić było jednak czwartą farmę?. No ile razy te odgrzewane kotlety, najpierw event ze staroci, a teraz to. Znowu BCG. No po prostu już mi się  flaki przewracają,   No co to za atrakcja robić to samo. Mogę skoczyć grającym złotem, co to za wyścig z góry przegrany.
    Marzy mi się, naiwnie, event bez złota fioletów itp. Taki normalny. Tylko wielkość farmy decyduje i czas poświęcony. I podziały na grupy z sensem. Ale tego to nie dożyję.
     
  • no pierwszy poziom mogli dać tani dla zachęty...może to i lepiej bo jeszcze by mi do głowy przyszło toto kupić a tak wiem że dopiero dzieci będzie na to stać
  • o matko nic gorszego nie mogli chyba wymyśleć :/
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    No już ceny nie w złocie a w diamentach, Serio??
    Po co mam kosztować się na nakładki wyglądów ? Aby je schować w nowym magazynie !! 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    No już ceny nie w złocie a w diamentach, Serio??
    Po co mam kosztować się na nakładki wyglądów ? Aby je schować w nowym magazynie !! 
    to nie nakładki, to budynek, który pomieści 4 obory(małe i duze), o tym tu mowa..i o wieżowcu , który mieści 4 małe domki, i to wszystko ulepsza sie za diamenty
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Helloł znowu zadowolenie wyskakuje nie takie jak powinno być a nic nie usuwałem z dekoracji i nie dostawiałem budynków.Może najpierw naprawcie to co jest a nie się bierzecie za wprowadzanienikomu niepotrzebnych nowości..
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jak nikomu?  skoro wprowadzają, to komuś potrzebne!!! niekoniecznie graczom.
  • Anna1955 (PL1)Anna1955 (PL1) PL1 Posty: 16
    U mnie  zadowolenie jest też  nie takie jak powinno być. Naprawcie to w końcu.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Anna1955 (PL1) powiedział(a):
    U mnie  zadowolenie jest też  nie takie jak powinno być. Naprawcie to w końcu.
    Cześć :)
    Masz zbudowany blok mieszkalny i dlatego zadowolenie jest inne niż miałaś do tej pory.
    Diana

  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Może ktoś zapodać ss różowego kontraktu? z góry dzięki
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Czaga (PL1) powiedział(a):
    Może ktoś zapodać ss różowego kontraktu? z góry dzięki
    Cześć
    Nie bardzo wiem o co Ci chodzi, możesz bardziej sprecyzować pytanie?
    Diana
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Chodzi mi o ilość produktów potrzebnych do zrealizowania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Czaga (PL1) powiedział(a):
    Chodzi mi o ilość produktów potrzebnych do zrealizowania
    Ale gdzie w silosie? na wyspie? na targu?
    Diana
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Eh wybacz nie sprecyzowanie pytania.Targ organiczny
  • Anna1955 (PL1)Anna1955 (PL1) PL1 Posty: 16
    To powinno być tylko -20, zgodnie z info jakie jest  przy zakupie bloku ( I i II poziom bloku -20 zadowolenia).
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Anna1955 (PL1) powiedział(a):
    To powinno być tylko -20, zgodnie z info jakie jest  przy zakupie bloku ( I i II poziom bloku -20 zadowolenia).
    + ujemne zadowolenie schowanych do bloku domów
  • CelekSze (PL1)CelekSze (PL1) PL1 Posty: 7
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 16.09.2019
    Diana powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
    dzień dobry
    tzn. jak? klikając  4 x? czy klikając 1x i zbierze się z 4 obór umieszczonych w tej "krowiej społeczności"?  a tak właściwie , Diano, mogłabyś od razu wyjawić w swojej wypowiedzi interesujący nas temat, poprostu bardziej opisowo, bo przecież chyba większość mało wie na temat tych nowości, bo poprostu naprawdę brak komunikacji między nami a Wami moderatorami, a juz nie wspomnę o braku komunikacji między nami a GGS-em...to mi wygląda na wielką ignorancję z ich strony..w stosunku do nas graczy....brak wiedzy jak postępować doprowadza nas  DO BŁĘDÓW, no chyba że GGS-owi o to chodzi..a moze to tak będzie, ze wklikając w taki krowi magazyn, on sie poprostu otworzy w nowym wydaniu i ujrzymy te obory, i wtedy wybiore sobie która chce zebrac? bo przeciez nie musze zbierac ze wszystkich obór, tylko wg potzreby
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
    W takim bądź razie jak to będzie z podświetleniem obory przyjaciela, będę mogła wejść w krowią społeczność i wybrać np. dwie obory. Czy jak?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
    W takim bądź razie jak to będzie z podświetleniem obory przyjaciela, będę mogła wejść w krowią społeczność i wybrać np. dwie obory. Czy jak?
    Ciekawe, czy GGS to przewidział, czy znowu jakiś błąd będzie.
    Pewnie nawet nikt tego nie sprawdził, a szkoda. Co prawda nie wiem, czy ktoś w sojuszu się tego dochrapie, ale powinno to zostac wyjaśnione
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
    dzień dobry
    tzn. jak? klikając  4 x? czy klikając 1x i zbierze się z 4 obór umieszczonych w tej "krowiej społeczności"?  a tak właściwie , Diano, mogłabyś od razu wyjawić w swojej wypowiedzi interesujący nas temat, poprostu bardziej opisowo, bo przecież chyba większość mało wie na temat tych nowości, bo poprostu naprawdę brak komunikacji między nami a Wami moderatorami, a juz nie wspomnę o braku komunikacji między nami a GGS-em...to mi wygląda na wielką ignorancję z ich strony..w stosunku do nas graczy....brak wiedzy jak postępować doprowadza nas  DO BŁĘDÓW, no chyba że GGS-owi o to chodzi..a moze to tak będzie, ze wklikając w taki krowi magazyn, on sie poprostu otworzy w nowym wydaniu i ujrzymy te obory, i wtedy wybiore sobie która chce zebrac? bo przeciez nie musze zbierac ze wszystkich obór, tylko wg potzreby
    Witam:)
    Na to pytanie już odpowiadałam ,zbiera się mleko z każdej obory osobno. Jeśli dostaje jakieś informacje na temat nowości to od razu się z Wami dziele.Czasami muszę dopytać się Zespołu i nie zawsze odpowiedz jest tego samego dnia.

    .XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    CelekSze (PL1) powiedział(a):
    hmmm a jak się będzie zbierać z tego mleko?
    Cześć
    Będzie się zbierać wchodząc do środka do krowiej społeczności.
    Diana
    W takim bądź razie jak to będzie z podświetleniem obory przyjaciela, będę mogła wejść w krowią społeczność i wybrać np. dwie obory. Czy jak?
    Niestety nie będzie można podświetlić obory,która będzie schowana w  nowym budynku krowia społeczność.Jeśli Zespół dokona zmian to poinformuje o tym.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czyli zmiana jest dyskusyjna. Niby więcej miejsca, ale sojusznik nie może wesprzeć.
    To jeszcze jedno, a czy będzie można schować oborę , jak już ktoś mi koniczynkę dołoży?
    Na zdrowy rozum tak powinno być, ale trzeba brać poprawkę....
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czyli zmiana jest dyskusyjna. Niby więcej miejsca, ale sojusznik nie może wesprzeć.
    To jeszcze jedno, a czy będzie można schować oborę , jak już ktoś mi koniczynkę dołoży?
    Na zdrowy rozum tak powinno być, ale trzeba brać poprawkę....
    Witaj
    Tak będziesz mógł schować oborę z koniczynką.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Tak wygląda od środka krowia społeczność.Zbieramy mleko z każdej obory osobno ,karmę dajemy również osobno.Jak już jesteśmy w środku krowiej społeczności to nie można zrobić nic na zewnątrz.



    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik