Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 04/09/2019 - Ciesz się nową tymczasową wyspą cukrową i naszą nową krowią społecznością

24

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dziwne że nikt balansem się nie tłumaczy. Brak informacji od początku jest niestety działaniem nieładnym,  ciekawe jakie mieliśmy niedogodności związane z większym szczęściem? Może w głowach nam się poprzewracalo? Nie wiem
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    sprawa zadowolenia na Waszych farmach została zgłoszona. Czekamy na odpowiedź.

    Otrzymaliśmy odpowiedź:
    "Został usunięty błąd,  który sprawiał, że ​​negatywne szczęście magazynowanych domów w bloku nie było dodawane do ogólnego licznika szczęścia. Oznacza to, że zyskujesz „więcej” szczęścia, przechowując domy w bloku, ale nie było to zamierzone i zostało naprawione.
    Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności."

    Pozdrawiam
    Tom

    cyt. " nie było to zamierzone"
    czyli że co? że stawiając wtedy ten  wieżowiec zostaliśmy na chwilkę oszukani i dali nam odrobinę szczęścia..a dalej jak w horrorze...po łapach i nic  nam się nie należy...no tak postępować to umie tylko GGs... jednym słowem  dziadostwo...jednocześnie GGs wciska nam oferty do kupienia za realne polskie złotówki..no kpi,ą z nas  do vivatu!! to się żle skończy
    Po schowaniu domu do bloku przestawał on generować zadowoleniu ujemne i właśnie to było błędem. Przez moment wszyscy zyskali zadowolenie i nikt jakoś wtedy nie zauważył że coś jest nie tak :)
    Po tej aktualizacji wszystko wróciło do stanu jaki był przed postawieniem bloku więc nie rozumiem bardzo w czym problem.
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Witam,

    W związku z "niezamierzonym szczęściem" mam pytania:
    Czy ten "diamentowy bubel vel blok" można schować lub usunąć z farmy? Jakie warunki trzeba spełnić?

    Pozdrawiam
    Po usunięciu z niego domów można wyburzyć.
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Dziwne że nikt balansem się nie tłumaczy. Brak informacji od początku jest niestety działaniem nieładnym,  ciekawe jakie mieliśmy niedogodności związane z większym szczęściem? Może w głowach nam się poprzewracalo? Nie wiem
    Jako niedogodność zespół traktuje zmniejszenie zadowolenia na farmach w momencie kiedy gracze po schowaniu domków do bloku wybudowali na farmie inne budynki produkcyjne widząc dodatnie zadowolenie a po aktualizacji zadowolenie jest ujemne i nie ma miejsca na postawnie nowych dekoracji.

    Tom
  • beni (PL1)beni (PL1) PL1 Posty: 1
    No przepraszam bardzo jak błąd z zadowoleniem pracowników został usunięty skoro ja i jeszcze w naszym sojuszu jesteśmy na minusie i to sporym (+393 osobiście ) . Koszty produkcji lepiej nie mówić .....
    Raczej to nie zostało naprawione..........
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    nie no, ja cie proszę Tom, w całym  tym swoim zdaniu:
    "Jako niedogodność zespół traktuje zmniejszenie zadowolenia na farmach w momencie kiedy gracze po schowaniu domków do bloku wybudowali na farmie inne budynki produkcyjne widząc dodatnie zadowolenie a po aktualizacji zadowolenie jest ujemne i nie ma miejsca na postawnie nowych dekoracji."

    proszę, zastosuj jakieś znaki np przecinek, kropkę aby gracz mógł rozpoznać co chcesz/chciałeś napisać/
    powiedzieć i żeby można rozpoznać tok myślenia GGS lub Twój...no chyba , że taką lawiną słów chcesz ogłupić przeciwnika. A przeciwnik to taki sam gracz jak TY. Podobno. ale kto to wie...może ciebie nauczyli innego języka polskiego. 

    i dalej, jeśli dobrze zrozumiałam , to GGS świadomie wpuścił  graczy w tzw. maliny...czekał jakiś czas aż gracze postawią nowe budynki w  wolne miejsca, a teraz  w  świetle jupiterów zrobił naprawę swojego błędu...no...można powiedzieć..zagrywka godna mistrza - oszusta.    
     
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Paralusek (PL1) powiedział(a):

    i dalej, jeśli dobrze zrozumiałam , to GGS świadomie wpuścił  graczy w tzw. maliny...czekał jakiś czas aż gracze postawią nowe budynki w  wolne miejsca, a teraz  w  świetle jupiterów zrobił naprawę swojego błędu...no...można powiedzieć..zagrywka godna mistrza - oszusta.    
     

    Zgadzam się. Jak tylko błąd został wykryty, informacja o nim powinna się pojawić na forum. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro byliśmy tak dobrze o wszystkim poinformowani to czy w momencie zlikwidowania tego bloku otrzymam diamenty wydane na zakup?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro byliśmy tak dobrze o wszystkim poinformowani to czy w momencie zlikwidowania tego bloku otrzymam diamenty wydane na zakup?
    Cześć
    Jutro się dopytam Zespołu ,czy diamenty zostaną zwrócone.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro podczas aktualizacji zostalo to naprawione, to wiedzę Zespol miał wcześniej. I nie zająknął się nawet. Poza tym podczas wprowadzania tego budynku, że się naiwnie zapytam, Zespół nie sprawdzil tego?
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Diana powiedział(a):
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro byliśmy tak dobrze o wszystkim poinformowani to czy w momencie zlikwidowania tego bloku otrzymam diamenty wydane na zakup?
    Cześć
    Jutro się dopytam Zespołu ,czy diamenty zostaną zwrócone.
    Diana
    Diana, dzięki za chęć pomocy, będę śledził wątek.
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Dlaczego np. na farmie kwiatowej mam teraz zadowolenie +102, kiedy dopiero co miałam -97 i absolutnie nie robiłam żadnych zmian. Produkcja wszystkiego jest bardzo droga, Co to za babol
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Serio pierwszy poziom 60 tys. diamentów, chyba Wam się zero wgrało o jedno za dużo :( O reszcie nie wspomnę moje dzieci, a nawet wnuki będą zbierać. Katastrofa.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego np. na farmie kwiatowej mam teraz zadowolenie +102, kiedy dopiero co miałam -97 i absolutnie nie robiłam żadnych zmian. Produkcja wszystkiego jest bardzo droga, Co to za babol
    Cześć
    Masz na farmie kwiatowej postawiony blok mieszkalny i to spowodowało zmianę zadowolenia na farmie kwiatowej.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.09.2019
    A już myślałam że nadążam ;) za twórcami, a tu kicha...niestety nie...bo nie bardzo pojmuje pomysł budowania wieżowców...czy ma u nas powstać farmowy Nowy Jork ? :D
    Oczywiście rozumiem, że trzeba szukać rozwiązań co do kolejnych kawałków ziemi...pewnie kolejne rozszerzenie nie w chodzi w grę, bo kosztowałoby miliardy...ale wieżowce ?
    Znaczy wszystko pochowamy?
    Jasne jest, że niektórzy gracze mając i tak potężne "fabryki" chcą mieć jeszcze potężniejsze, ale gra to nie tylko rozgrywka i rywalizacja ale też przyjemność patrzenia czyli piękna grafika...dekorki...obiekty tematyczne i sukienki w różnych fasonach mody...nie po to zbierałam, ciułam żeby sobie ładnie zrobić...nie po to...
    Taka opcja wprowadzona do gry spowoduje dalsze pogłębienie różnic...

    Tylko patrzeć kiedy będzie gorąca :D zachęcająca do kupienia świecidełek...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro byliśmy tak dobrze o wszystkim poinformowani to czy w momencie zlikwidowania tego bloku otrzymam diamenty wydane na zakup?
    Cześć
    Jutro się dopytam Zespołu ,czy diamenty zostaną zwrócone.
    Diana
    Diana, dzięki za chęć pomocy, będę śledził wątek.
    Cześć 
    Otrzymałam odpowiedź,że jeśli blok mieszkalny zostanie zburzony, diamenty wydane na jego zakup, nie zostaną zwrócone.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    tez zastanawiam się o co chodzi wszystkim dokładnie. może głównie o niedoinformowanie. kiedyś informacje na forum były na bieżąco w każdej sprawie. teraz jesteśmy ograniczeni do wiadomości ogólnych, które pojawiają w grze. wiadomości Diany, które ograniczają się tylko do "dowiem się i dam znać". oraz tego co sama się domyśle. moim zdaniem forum umiera. kiedyś tu tętniło życie. wiadomo było ze ludzie graja. wymienialiśmy się doświadczeniami itd. nawet nie chce mi się dalej rozpisywać.

    ale do rzeczy:
    postawiłam blok mieszkalny, wstawiłam do niego 5 zwykłych domków. nie zburzyłam żadnej dekoracji oraz nie dostawiłam żadnego innego zwykłego domku. moje zadowolenie spadło jedynie o koszt postawienia bloku mieszkalnego na 2 poziom czyli o -20..... takie działanie jest logiczne w sumie, tak to powinno wyglądać. nie zwróciłam uwagi jak to wyglądało przed aktualizacja ponieważ mój blok jest świeżym nabytkiem. zanim się czegoś dorobię trochę to trwa, pewnie dlatego nie wpadłam w żadna pułapkę nowości.

    trochę dziwne by było jakby domki wstawione do bloku nagle niwelowały zadowolenie.

    ale myślę ze cala afera jest o NIEDOINFORMOWANIE nas graczy jak wszystko działa.

    pytanie:
    czy będziemy informowani o zmianach i mechanice działania wszystkiego co jest w grze (sumiennie) czy mamy się wszystkiego domyślać? 

    bo niestety często jest tak ze odnajdziemy mechanikę działania a potem z znienacka jest aktualizacja i wszystko jest zmieniane. nawet temat aktualizacji jest dla nas graczy wielka tajemnica do samego końca.

    można by było jeszcze długo się rozpisywać ale chyba szkoda mi czasu na więcej.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    tez zastanawiam się o co chodzi wszystkim dokładnie. może głównie o niedoinformowanie. kiedyś informacje na forum były na bieżąco w każdej sprawie. teraz jesteśmy ograniczeni do wiadomości ogólnych, które pojawiają w grze. wiadomości Diany, które ograniczają się tylko do "dowiem się i dam znać". oraz tego co sama się domyśle. moim zdaniem forum umiera. kiedyś tu tętniło życie. wiadomo było ze ludzie graja. wymienialiśmy się doświadczeniami itd. nawet nie chce mi się dalej rozpisywać.

    ale do rzeczy:
    postawiłam blok mieszkalny, wstawiłam do niego 5 zwykłych domków. nie zburzyłam żadnej dekoracji oraz nie dostawiłam żadnego innego zwykłego domku. moje zadowolenie spadło jedynie o koszt postawienia bloku mieszkalnego na 2 poziom czyli o -20..... takie działanie jest logiczne w sumie, tak to powinno wyglądać. nie zwróciłam uwagi jak to wyglądało przed aktualizacja ponieważ mój blok jest świeżym nabytkiem. zanim się czegoś dorobię trochę to trwa, pewnie dlatego nie wpadłam w żadna pułapkę nowości.

    trochę dziwne by było jakby domki wstawione do bloku nagle niwelowały zadowolenie.

    ale myślę ze cala afera jest o NIEDOINFORMOWANIE nas graczy jak wszystko działa.

    pytanie:
    czy będziemy informowani o zmianach i mechanice działania wszystkiego co jest w grze (sumiennie) czy mamy się wszystkiego domyślać? 

    bo niestety często jest tak ze odnajdziemy mechanikę działania a potem z znienacka jest aktualizacja i wszystko jest zmieniane. nawet temat aktualizacji jest dla nas graczy wielka tajemnica do samego końca.

    można by było jeszcze długo się rozpisywać ale chyba szkoda mi czasu na więcej.
    Cześć
    Czy będziecie informowani o zmianach w grze nie wiem .My przekazujemy informacje jak tylko je dostaniemy i jesteśmy na forum.Zmienił się jak widać cały system komunikacji.Udzielam informacji potwierdzonych przez Zespół ,żeby nie wprowadzać w błąd,wiec często muszę się dopytać .Nie jestem jasnowidzem,nie umiem przewidzieć wszystkich pytań.
    Diana 
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    ok, rozumiem. jak czegoś nie będziemy wiedzieć to dopytasz.
    a czy nie jest tak ze powinnaś być dokształcona z nowości zanim wejdą?
    nie wiem jak to wygląda u was.
    bo jak ja bym tak chodziła do szefa i ciągle pytała to jak klient do mnie przyjdzie to by ze mną nie wytrzymał.

    teraz proszę cie dopytaj czy mój blok mieszkalny zadziałał prawidłowo?

    ps. nie odbieraj tego osobiście. możliwe ze w ciebie zatapiam zęby a powinnam w kogoś innego...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.09.2019
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ok, rozumiem. jak czegoś nie będziemy wiedzieć to dopytasz.
    a czy nie jest tak ze powinnaś być dokształcona z nowości zanim wejdą?
    nie wiem jak to wygląda u was.
    bo jak ja bym tak chodziła do szefa i ciągle pytała to jak klient do mnie przyjdzie to by ze mną nie wytrzymał.

    teraz proszę cie dopytaj czy mój blok mieszkalny zadziałał prawidłowo?

    ps. nie odbieraj tego osobiście. możliwe ze w ciebie zatapiam zęby a powinnam w kogoś innego...
    Cześć
    Jeśli nie postawiłaś nowego budynku i nie zburzyłaś żadnej dekoracji to wszystko jest taka jak powinno być.Zrzut pokazuje zadowolenie i  ilość pracowników po tym jak schowałam domki i dostawiłam budynki produkcyjne.


  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Diana powiedział(a):
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Wcześniej istniał niezamierzony błąd polegający na tym, że domy wewnątrz budynku nie wpłynęły na zadowolenie farmy chociaż powinny. Podczas aktualizacji zostało to naprawione .
    Diana

    Skoro byliśmy tak dobrze o wszystkim poinformowani to czy w momencie zlikwidowania tego bloku otrzymam diamenty wydane na zakup?
    Cześć
    Jutro się dopytam Zespołu ,czy diamenty zostaną zwrócone.
    Diana
    Diana, dzięki za chęć pomocy, będę śledził wątek.
    Cześć 
    Otrzymałam odpowiedź,że jeśli blok mieszkalny zostanie zburzony, diamenty wydane na jego zakup, nie zostaną zwrócone.
    Diana
    Dziękuję.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jednym słowem, jak zwykle, GGS zawinił, a oberwal gracz, gracze powinni dostać rekompensatę, za te nbłędy, a przed aktualizacją poinformowani od razu gdy to zostalo zauważone, by mogli wcześniej zareagować, icoś przebudować, a nie samki wolać, co się stalo?? no, dobrze, nie bylo to jedno słowo, ale mogłoby tu nie przejść.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.09.2019
    Chciałam zapytać o jaką stabilną pamięć chodzi w tytule ???

    Z tłumaczenia niemieckiego i angielskiego wynika, że mamy się cieszyć odświeżonym cukrem i oborą mieszczącą obory. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pewnie chodzi o to, że GGS o nas pamięta, oferując nam kupno złota.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jak dla mnie, pamięć stabilna może oznaczać, że ktoś nie ma sklerozy, ale juz wyszło szydło z wora, że GGs ma pamięć niestabilną, bo...Ms zaczęły sie o 40 min później,  :dizzy:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Chciałam zapytać o jaką stabilną pamięć chodzi w tytule ???

    Z tłumaczenia niemieckiego i angielskiego wynika, że mamy się cieszyć odświeżonym cukrem i oborą mieszczącą obory. 
    Poszukałem jak to jest na obcych forach nazwane
    No właśnie, od kiedy to " Cowshed Storage" to stabilna pamięć. Dość kreatywne tłumaczenie. 
    niem. kuhgemeinschaft też nijak nie pasuje. 

    ros. cyt..."Вместительным Коровником" też nic o pamięci

    A na dodatek, taki wątek założony
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/196588/krowia-spolecznośc#latest
     
    To może trzymajmy się jednej nazwy
    Uśmiechy dla wszystkich


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 10.09.2019
    Skoro jednak został tytuł zmieniony, to mam nadzieję, że nie będą mi bezpodstawnie zwracane uwagi czy na forum czy w wiadomościach prywatnych.
    Moje pytania zawsze biorą się z braku wiadomości [konkretnych informacji] a nie złośliwości czy chęci utrudniania pracy moderatorów. W moim charakterze nie leżą takie działania. 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    tytuł aktualizacji został zmieniony chwilę przed publikacją, będąc w pracy nie zauważyłem tego i opublikowałem wersję, którą przygotowałem wcześniej. Dziękuję za zwrócenie uwagi i na przyszłość postaram się być bardziej uważny. Pamiętajcie że my również jesteśmy tylko ludźmi i możemy się mylić.
    Podobnie jak Wy mamy pracę, obowiązki prywatne i czasami możemy czegoś nie dopilnować.
    Prosimy o więcej wyrozumiałości :smiley: 

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Odkryłem właśnie nową. fantastyczną promocję 200 proc. Jest mega fajna - mam 500 tysięcy biletów, kupuję dwa pakiety pracowników po 250 tysięcy. I otrzymuję jeden. Super!. 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 10.09.2019
    Przyniosłam trochę nowości jakie mają się pojawić na stałe w grze, a jakie pojawiły się dzisiaj m.in. na moim serwerze. Mam nadzieję, że coś da się odczytać ze screenów jakie zrobiłam.
    Pozostawiam te nowości bez komentarza. :)

    Tutaj link do ogłoszenia na angielskim forum:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/196744/announcement-hotfix-tessas-dream-world

    Nie wiem gdzie to zamieścić, więc zamieszczam tutaj, jak źle to proszę moderatorów o przeniesienie we właściwe miejsce, bo ja nie znalazłam odpowiedniego. ;)




    Musimy budować nową farmę :):
    Złoto trzeba kupić oddzielnie, jeśli coś zostanie z niego na zakończenie wydarzenia ma być przeniesione na nasze konto główne.











    Wszystkie budynki specjalne są dostępne do budowy :)







    Jeszcze ciekawostka, postacie jakie wędrują po farmie, konik, lemur, pingwin, paw i odnalazł się zaginiony Lester!!! :D







    Jeszcze targ organiczny i budynek biblioteki. ;)











    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on
  • Dzięki MOna za informacje..szykuje się kolejny wyścig...
    Czy wiesz może od którego lvl będzie  można brac w nim udział????

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik