Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

169

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wygląda to bardzo cienko. Złoty medal udało mi się zdobyć wczoraj/dzisiaj w misjach, ale urobilem się, że proszę siadać. Dobrze że tylko jeden gracz tak naprawdę walczył. Filolety z zapasów mi  pomogły i tym samym jakąś tam nagrodę końcową może dostanę.. Ciśnienie do gry już mi spadło:)
    Przydział do dywizji to jednak nadal Terra incognita. 

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    może wlaśnie musisz kilka raz nic nie zdobyć i dadzą cię do słabszej dywizji. ciekawa zresztą ta dywizja z 9 ludzi, toz to nawet druzyna nie jest.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 03.09.2019
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    może wlaśnie musisz kilka raz nic nie zdobyć i dadzą cię do słabszej dywizji. ciekawa zresztą ta dywizja z 9 ludzi, toz to nawet druzyna nie jest.
    Na jak nie Drużyna Pierścienia przecież ;)
    Z tym niezdobywaniem to nie tak łatwo. Chyba tylko w normalnym silosie mogę odpuścic. A moze spróbuję

    Znowu mistrzostwa sojusznicze. Gdzie jesteś wioskowy jarmarku?
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Czy Liga farmerska ma swój jasny grafik? Czy ktoś odkrył jakie wydarzenie jest po następnym? Można liczyć że po MS będzie silos rybny?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No nie wiem, chyba żadnego grafiku nie ma, to raczej wolna amerykanka, silosu spodziewam się ale takiego sojuszniczego. A może jeszcze coś innego włączą, kto wie.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Asieńka ...nie ma żadnego grafiku i nie sądzę że będzie, skoro jest problem z przestrzeganiem ustalonych przez zespół terminów.
    Ale wystarczy zapisywać starocie wydarzenia [jest ich kilka] żeby wiedzieć czy coś było czy nie było...pamiętając że MS są 3 razy w miesiącu a buble i lejek czasami 2 a jarmarkowanie 1.  

    A w sprawie drużyny pierścienia, potwierdza się to co pisałam wcześniej, że wystarczy nie być w grze, żeby trafić do takiej, w której gracze są zupełnie nieaktywni.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Dlaczego Zepsuł nie informuje o nowościach, zwłaszcza o takim ułatwieniu jak konieczność przelogowania by ukończyć misję. Hę?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    No i sprawa się wyjaśniła :). Różne tytuły w rankingu dywizji i rankingu sezonowym to jednak był najzwyklejszy błąd. Bardzo się cieszę, że został naprawiony. Teraz już na pierwszy rzut oka widzimy, z jak silnymi przeciwnikami zostaliśmy sklasyfikowani w dywizji. Szczególnie pomocne będzie to w stosunku do graczy bez złotych medali, których znaleźć w rankingu sezonowym nie możemy, więc tym samym nie możemy określić samodzielnie ich tytułu i "siły".
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Liga Farmerska wielka lipa wszystkie wydarzenia wrzucone do jednego wora ((( jedno się kończy i zaczyna drugie ...przeważnie są te z których płynie się złoto.....chyba najwięcej płynie z Mistrzostw Sojuszniczych bo znowu będą do znudzenia ....
  • Liga Farmerska - kolejny konkurs w którym brałem udział dwa razy - pierwszy i ostatni.
    Zdobyłem 12 złotych i 10 srebrnych (nie startowałem w konkurencjach sojuszniczych) i dostałem całe g...
    Kompletne nieporozumienie, szkoda czasu i zużytych fioletowych nawozów.
    Porównując ile trzeba poświęcić czasu i zasobów własnych, po prostu NIE WARTO!

    Nawet nie przyszło nikomu do łebka by dla indywidualnych oprócz ciężkiej pracy wrzucić choćby łowiska...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    RolnikMarcel 1 (PL1) powiedział(a):
    Liga Farmerska - kolejny konkurs w którym brałem udział dwa razy - pierwszy i ostatni.
    Zdobyłem 12 złotych i 10 srebrnych (nie startowałem w konkurencjach sojuszniczych) i dostałem całe g...
    Kompletne nieporozumienie, szkoda czasu i zużytych fioletowych nawozów.
    Porównując ile trzeba poświęcić czasu i zasobów własnych, po prostu NIE WARTO!

    Nawet nie przyszło nikomu do łebka by dla indywidualnych oprócz ciężkiej pracy wrzucić choćby łowiska...

    Najgorsze, że do klasyfikacji trzeba zdobyć co najmniej 1 złoty medal. Czasem koszty są koszmarne. Niestety jak się chce diamenty  innych opcji nie ma. 

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 29.09.2019
    Nie mam wglądu do klasyfikacji wydarzenia, widnieje info o aktualizacji ale od dłuższego czasu nie widzę listy. Aktualnie święto ciężkiej pracy uruchomione więc nie wiem czemu nie mam podglądu.


    Rozumiem jakby nie było wydarzenia to wtedy przygotowanie do kolejnego konkursu.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    odśwież stronę, mi pomogło.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Oczywiście przed dodaniem posta wykonuje takie czynności, dopiero gdy jestem bezradna radzę się na forum. Więc mi tam odświeżenie nie pomaga.



    Aktualnie pokazuję mi tak, lista Graczy na pierwszym miejscu brak informacji o mnie.
    Dodam że biorę udział o to moje wyniki: 


    Więc powinno wykazać moją klasyfikacje i miejsce.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.10.2019
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście przed dodaniem posta wykonuje takie czynności, dopiero gdy jestem bezradna radzę się na forum. Więc mi tam odświeżenie nie pomaga.



    Aktualnie pokazuję mi tak, lista Graczy na pierwszym miejscu brak informacji o mnie.
    Dodam że biorę udział o to moje wyniki: 


    Więc powinno wykazać moją klasyfikacje i miejsce.
    Witaj 
    Pokaże w jak zdobędziesz złoty medal.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
     
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście przed dodaniem posta wykonuje takie czynności, dopiero gdy jestem bezradna radzę się na forum. Więc mi tam odświeżenie nie pomaga.



    Aktualnie pokazuję mi tak, lista Graczy na pierwszym miejscu brak informacji o mnie.
    Dodam że biorę udział o to moje wyniki: 


    Więc powinno wykazać moją klasyfikacje i miejsce.
    .. żeby cie pokazalo w Lidze sezonowej, musisz zdobyć przynajmniej 1 złoty medal, zjedź na koniec klasyfikacji zobacz koniec
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.10.2019
    Witam 
    Faktycznie nie spojrzałam to nie błąd ,tylko brak złotego medalu spowodował ,że nie ma Cie w klasyfikacji .Dziękuję @Paralusek (PL1)


    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A kiedy ruszy zapowiedziany od ponad h event?
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Czekam i czekam :-(((
  • pewnie tfu...rcy zaspali :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A kiedy ruszy zapowiedziany od ponad h event?
    danabog (PL1) powiedział(a):
    Czekam i czekam :-(((
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    pewnie tfu...rcy zaspali :/
    Witam
    Nie znamy godziny rozpoczęcia wydarzenia .
    Diana
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Ja rozumiem, że dokładna godzina nie jest znana, ale... trzy godziny czekania i dwie trzymania kukurydzy na polach to chyba lekka przesada. Szanujcie nas i nasz czas.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Ja rozumiem, że dokładna godzina nie jest znana, ale... trzy godziny czekania i dwie trzymania kukurydzy na polach to chyba lekka przesada. Szanujcie nas i nasz czas.
    To już nie pierwszy raz, kiedy ma się nas w poważaniu. Jak zwykle
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    I mamy aktualizację... 
  • Która nic nie dała, silosu nie ma jak nie było :persevere:
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    znowu klapa:((

  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    czy kiedykolwiek zaczną się z nami liczyć i nas szanować?????
    trzymaj wszystko na farmie i czekaj aż łaskawie coś w końcu wystartuje:((

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    I powtórka z rozrywki :D:D:D

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    silos ruszył ale liga farmerska nie!
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    silos ruszył ale liga farmerska nie!

    taka prawda!!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik