Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 04/09/2019 - Ciesz się nową tymczasową wyspą cukrową i naszą nową krowią społecznością

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie,
zapraszamy do dyskusji na temat najnowszej aktualizacji.
Szczegóły znajdziecie Tutaj

Pozdrawiamy
Wasz Zespół BigFarm
Post edited by TOM on
«134

Komentarz

  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Czy piętrowy budynek dla krów będzie do zdobycia za diamenty czy jako nagroda z wyspy cukrowej?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    zeida (PL1) powiedział(a):
    Czy piętrowy budynek dla krów będzie do zdobycia za diamenty czy jako nagroda z wyspy cukrowej?
    Cześć
    Nie jest to nagroda z tymczasowej wyspy cukrowej,będzie do kupienia i ulepszania za diamenty.
    Diana
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    dziękuję za informację :)
  • Arti79 (PL1)Arti79 (PL1) PL1 Posty: 32
    Niestety cena budynku piętrowego (bloku) dla krów to delikatnie mówiąc kpina:/ przykro o tym pisać, ale trzeba nazwać rzeczy po imieniu:(
  • Yazz (PL1)Yazz (PL1) PL1 Posty: 2
    Co sie stao z aktualna Liga ???
    Oma miala trwac do 20-stej dzis i zrobiliscie aktualizacje i cala gra po prostu ZNIKNELA !!!???
    Ani punktow, ani medali ani rankingow - NIC !!!

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Yazz (PL1) powiedział(a):
    Co sie stao z aktualna Liga ???
    Oma miala trwac do 20-stej dzis i zrobiliscie aktualizacje i cala gra po prostu ZNIKNELA !!!???
    Ani punktow, ani medali ani rankingow - NIC !!!

    Cześć
    Wszystko jest,kończy się jedno wydarzenie i trzeba poczekać na rozpoczęcie nowego wydarzenia.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Arti79 (PL1) powiedział(a):
    Niestety cena budynku piętrowego (bloku) dla krów to delikatnie mówiąc kpina:/ przykro o tym pisać, ale trzeba nazwać rzeczy po imieniu:(
    60000 diamentów, za  krowy, chyba szalone. Myślę, że na razie nikogo nie będzie stać (albo niewielu). Ale niedługo będą oferty diamentów za kasę, nie ma się co martwić. Naprawdę.
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Arti79 (PL1) powiedział(a):
    Niestety cena budynku piętrowego (bloku) dla krów to delikatnie mówiąc kpina:/ przykro o tym pisać, ale trzeba nazwać rzeczy po imieniu:(
    60000 diamentów, za  krowy, chyba szalone. Myślę, że na razie nikogo nie będzie stać (albo niewielu). Ale niedługo będą oferty diamentów za kasę, nie ma się co martwić. Naprawdę.
    traafione w punkt .
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    A ja jestem ciekawa jak to w praktyce będzie wyglądąło zbieranie mleka z takiego magazynu gdzie jest kilka obór? Wszystko na raz?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    A ja jestem ciekawa jak to w praktyce będzie wyglądąło zbieranie mleka z takiego magazynu gdzie jest kilka obór? Wszystko na raz?
    Cześć
    Zbierasz osobno.
    Diana
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Cena tego magazynu ...przekracza pojęcie :(:(:( ...liczyłam że będzie duża ..( 10 -12 tys ..? )  ale tak wielkiej kwoty się nie spodziewałam :(....by uzbierać na nią diamenty ..trzeba lata zbierać chyba ...hahaha
    jak coś fajnego wymyślacie ..to zawsze dołujecie nas cenami za to .. :(
  • klamir (PL1)klamir (PL1) PL1 Posty: 9
    Stabilna pamięć pokazuje swoje możliwości,po aktualizacji spadek zadowolenia na -156% z +88%..Ciekawi mnie kiedy przywrócicie stan właściwy.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    u mnie natomiast spadło zadowolenie na Smakoszu..i to sporo;-((((
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16

    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    u mnie natomiast spadło zadowolenie na Smakoszu..i to sporo;-((((

    Potwierdzam, mój "smakosz" też już mi nie smakuje:///

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 04.09.2019
    Macie rację, zadowolenie spadło, znowu ukryta aktualizacja

    Widze, że kierunek zmian jest jak na razie jeden, tworzy się budynki w które pakuje się inne. Za koszmarne koszty, dla kogo? to jest robione
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Na głównej farmie też cuda się dzieją-odświeżyłem grę i koszty produkcji z -41 skoczyły na +367, o co chodzi....
  • Yazz (PL1)Yazz (PL1) PL1 Posty: 2
    Diana powiedział(a):
    Yazz (PL1) powiedział(a):
    Co sie stao z aktualna Liga ???
    Oma miala trwac do 20-stej dzis i zrobiliscie aktualizacje i cala gra po prostu ZNIKNELA !!!???
    Ani punktow, ani medali ani rankingow - NIC !!!

    Cześć
    Wszystko jest,kończy się jedno wydarzenie i trzeba poczekać na rozpoczęcie nowego wydarzenia.
    Diana
    Skonczyc sie owszem skonczylo - ale 8-10 godzin przed zaplanowanym czasem. Do tego nie dostalem zlotego medalu za ponad 500000 punktow i zadnych innych nagrod i dodatkow !!!???
    Wiec nic nie jest w porzadku. A gra jest faktycznie nowa, tyle ze zniknela poprzednia i jej wyniki.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Yazz (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Yazz (PL1) powiedział(a):
    Co sie stao z aktualna Liga ???
    Oma miala trwac do 20-stej dzis i zrobiliscie aktualizacje i cala gra po prostu ZNIKNELA !!!???
    Ani punktow, ani medali ani rankingow - NIC !!!

    Cześć
    Wszystko jest,kończy się jedno wydarzenie i trzeba poczekać na rozpoczęcie nowego wydarzenia.
    Diana
    Skonczyc sie owszem skonczylo - ale 8-10 godzin przed zaplanowanym czasem. Do tego nie dostalem zlotego medalu za ponad 500000 punktow i zadnych innych nagrod i dodatkow !!!???
    Wiec nic nie jest w porzadku. A gra jest faktycznie nowa, tyle ze zniknela poprzednia i jej wyniki.
    Cześć
    w takim przypadku skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Pytanie: Kiedy naprawicie poprawny stan wyświetlania zadowolenia, bo to są za przeproszeniem jakieś jaja a co do krowiej społeczności, to chyba już wam się w dupach poprzewracało,aby dać budynek dla zwierząt droższy niż dla ludzi.To już chyba taka polityka tej gry, jak i z resztą w innych grach,stawianie wszystkiego na wydawanie real kasy..
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry...gdzie jesteście Moderatorzy??? dlaczego nie działacie w naszej sprawie???
    .. żeby było śmieszniej, to dziś spadło zadowolenie na  wielki minus na farmie głównej... a wczoraj.. to już pisałam ... spadło zadowolenie na smakoszu....tez na wielki minus...co jest  w moim przypadku nienormalne... wiec HALO!! MODERATORZY..proszę zacząć działać , bo tak sie nie da pracować na farmach, gdzie koszty są  olbrzymie , bo przecież lepiej płacić mniej niz więcej, np 10 tys dol za uruchomienie kompostu niż płacić 90 tys dol
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Potwierdzam,  u mnie również znacząco spadło zadowolenie na farmie głównej i smakoszu
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 05.09.2019
    Witajcie,
    sprawa zadowolenia na Waszych farmach została zgłoszona. Czekamy na odpowiedź.

    Otrzymaliśmy odpowiedź:
    "Został usunięty błąd,  który sprawiał, że ​​negatywne szczęście magazynowanych domów w bloku nie było dodawane do ogólnego licznika szczęścia. Oznacza to, że zyskujesz „więcej” szczęścia, przechowując domy w bloku, ale nie było to zamierzone i zostało naprawione.
    Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności."

    Pozdrawiam
    Tom

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no to OK...tylko niech się pospieszą, bo to nie jest juz śmieszne, to jest tragedia , i to nie nasza, tylko dla tego zespołu, który, niby naprawia psując wszystko...oto dowód następny
    wystrzelane co nieco

  • Nie działa tryb "pełnoekranowy" !!!
    Zaznaczam, że wiem jak to się robi...
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no to OK...tylko niech się pospieszą, bo to nie jest juz śmieszne, to jest tragedia , i to nie nasza, tylko dla tego zespołu, który, niby naprawia psując wszystko...oto dowód następny
    wystrzelane co nieco

    Zadowolenie w tej chwili jest wyświetlane poprawnie, błędne było przed aktualizacją.
    Cóż jest nie tak w tej klasyfikacji?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    mania2011 (PL1) powiedział(a):
    Nie działa tryb "pełnoekranowy" !!!
    Zaznaczam, że wiem jak to się robi...
    Witaj,
    Problem został zgłoszony.
    Proszę o zgłaszanie błędów w wątku który jest do tego przeznaczony.
    Pozdrawiam

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    sprawa zadowolenia na Waszych farmach została zgłoszona. Czekamy na odpowiedź.

    Otrzymaliśmy odpowiedź:
    "Został usunięty błąd,  który sprawiał, że ​​negatywne szczęście magazynowanych domów w bloku nie było dodawane do ogólnego licznika szczęścia. Oznacza to, że zyskujesz „więcej” szczęścia, przechowując domy w bloku, ale nie było to zamierzone i zostało naprawione.
    Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności."

    Pozdrawiam
    Tom

    cyt. " nie było to zamierzone"
    czyli że co? że stawiając wtedy ten  wieżowiec zostaliśmy na chwilkę oszukani i dali nam odrobinę szczęścia..a dalej jak w horrorze...po łapach i nic  nam się nie należy...no tak postępować to umie tylko GGs... jednym słowem  dziadostwo...jednocześnie GGs wciska nam oferty do kupienia za realne polskie złotówki..no kpi,ą z nas  do vivatu!! to się żle skończy
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć 
    Krowia społeczność to nowy budynek magazynu ,w którym można schować wszystkie rodzaje obór.


    etapy ulepszeń :

    poziom

    koszty budowy   czas budowy  ilość schowanych obór
     punkty doświadczenia
    1

    60000  diamentów  
    01:20:00               2

     5000
    2
    80000  diamentów03:30:00               3   6000
    3
    100000 diamentów06:10:00               4
    7000
    4120000 diamentów09:00:00               5
    8000
    5140000 diamentów12:10:00               6
    9000


    Diana


  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Witam,

    W związku z "niezamierzonym szczęściem" mam pytania:
    Czy ten "diamentowy bubel vel blok" można schować lub usunąć z farmy? Jakie warunki trzeba spełnić?

    Pozdrawiam
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 05.09.2019
    Ceny masakryczne. Ciężko.
    Nazwa też nie cudowna. Jak będzie nazywać się budynek dla świń? Już się boję Folwark zwierzęcy zamiast farmy nam się robi, ale tam marnie się to skończyło. Tylko bodaj świnie na tym najlepiej wyszły...
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik