Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa Sojusznicze

Witam wszystkich .Juz wiele razy chcialam wypowiedziec sie na temat mistrzostw sojuszniczych.Zauwazylam po moim sojuszu i na pewno u innych wystepuje ten sam problem.Ludzie sa znudzeni zbyt czestymi mistrzostwami i jak w czesniej potrafilismy powalczyc i o miejsce jak i o nagrody teraz im sie nie chce.Po prostu ludzie sa aktywni i nie walcza i ja tez to rozumie .Mistrzostwa sa za czesto i w dodatku nagrody sa marne.Przez mistrzostwa wiele osob aktywnych musielismy usunac z sojuszu a to tez mi sie nie podoba do czego doprowadzil ten event.Po przez zaduza czestotliwosc tego eventu zostal zabity w ludziach entuzjazm.Bardzo prosze aby administratorzy tej gry przemysleli ten temat.
nikol727
«1

Komentarz

  • tu trzeba grac caly dzień a efekt marny na koniec bylam klasyfikacja w gmo i mnie wyrzucili,wymyslcie cos innego niż te durne misje
  • jestem w następnym sojuszu tylko na jak dlugo
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Popieram, te mistrzostwa zrobiły się okropnie nudne i odbierają chęć gry.
    Poza tym nagrody fatalne, nie ma o co się bić. Mam rozbudowane farmy na Maksa, kilka zagród dla kaczek i wielkich obór w magazynie, nie ma już gdzie postawić ani co z nimi zrobić. To samo z dekoracjami. Wymyślcie coś co doda grze aerakcyjności
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    atrakcyjności

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Dlaczego nie pomyślicie o długoletnich graczach i o tym by dla nich ta gra stanowiła jakieś wyzwanie?????
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie pomyślicie o długoletnich graczach i o tym by dla nich ta gra stanowiła jakieś wyzwanie?????
    Liczą się inni gracze, niestety. A  atrakcyjność, to chyba tylko przez generowane błędy, to tak.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
     namiot MS pojawił się o wiele pózniej niz był zapowiedziany,  po co umawiacie się z nami graczami na odpowiednią godzinę a nie jest to dotrzymane? misje poszly, ale wychodzi na to że poszly w kosmos...no tak sie nie robi...czy w tej grze kiedys cos bedzie odbywało się normalnie? GGS udaje że naprawia błędy,  a tymczasem psuje wszystko sobie, sobie bo nie nam, nasze to nie jest....o to co robi GGS w  stosunku do nas to zwykle chamstwo i olewanie ludzi, ignorowanie nas, zbywanie, oszukiwanie.nawet teraz ani namiot ani Liga nie działaja poprawnie, prosze bardzo, brak klasyfikacji
    .....
    w namiocie nie przejscia do Ligi..wiec jak? to jest poprawne?  no niech się GGS nie ośmiesza

  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry
     namiot MS pojawił się o wiele pózniej niz był zapowiedziany,  po co umawiacie się z nami graczami na odpowiednią godzinę a nie jest to dotrzymane? misje poszly, ale wychodzi na to że poszly w kosmos...no tak sie nie robi...czy w tej grze kiedys cos bedzie odbywało się normalnie? GGS udaje że naprawia błędy,  a tymczasem psuje wszystko sobie, sobie bo nie nam, nasze to nie jest....o to co robi GGS w  stosunku do nas to zwykle chamstwo i olewanie ludzi, ignorowanie nas, zbywanie, oszukiwanie.nawet teraz ani namiot ani Liga nie działaja poprawnie, prosze bardzo, brak klasyfikacji
    .....
    w namiocie nie przejscia do Ligi..wiec jak? to jest poprawne?  no niech się GGS nie ośmiesza
    Nie no, fajnie było  :) Ja na przykład przez chwilę miałam cudowne nagrody: złotniczki i licencje. Po chwili poznikało. A szkoda :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    taaa fajnie..13 piątek...a ja mowie..srątek...co by GGs nie popsuło to i tak będzie na nas hhahhahah
  • Dorota11115Play (PL1)Dorota11115Play (PL1) PL1 Posty: 93
    edytowano 23.12.2019
    kolejne mistrzostwa a gra wciąż zamula ,,,,,,,,,jedyne co jest niezawodne to wciąż wskaujące promocje na zakupy ,,,,,czy to się wogóle kiedyś skończy??odświeżanie strony co 5 minut to średnio ciekawe zajęcie 
  • olivia05 (PL1)olivia05 (PL1) PL1 Posty: 6
    Kolejne MS jutro.O ile pamietampoprzednie skonczyly sie we wtorek lub srodewczasie Swiat!Proponowalbym TOTALNY BOJKOT MS zeby pomyslodawcy z ggs nie mysleli.ze to jest akurat sprawa najwazniejsza w naszym zyciu  w okresie noworocznym!!!Dopoki nie odpuscimy sobie tego w100%beda robic sobie z nami co zechca!!!A rywalizacyjne EGO pewnych sojuszy wlozmy sobie miedzy bajki...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no teraz to GGS przegiął niesamowicie...Ms maja się rozpocząć o 16,30...a tu taki zonk...już są ...no chyba ze w Niemcy maja inny czas,

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no teraz to GGS przegiął niesamowicie...Ms maja się rozpocząć o 16,30...a tu taki zonk...już są ...no chyba ze w Niemcy maja inny czas,

    Witaj  :)
    Zostało to już zgłoszone.
    Diana
  • Niech pomyślą o lepszych nagrodach za misje a nie zawsze te same aż do znudzenia ,po wszystkim ,nagrody się wyrzuca do kosza ,pozdrawiam .
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich :)
    Mistrzostwa sojusznicze w złotej lidze stały się nudne przewidywalne i reszta sojuszy z poza pierwszej piątki straciła chęć rywalizacji ( to jest tylko moje odczucie i od razu przepraszam jeśli kogoś uraziłem ).
    Wydaje mi się że stworzenie podobnego systemu ligowego jaki ma miejsce na Jarmarku (chodzi o stworzenie podwójnej dywizji dla złotej ligi) uatrakcyjniło by grę w złotej lidze i zwiększyło motywację do zabawy dla większej liczby sojuszy :) 
    Proszę moderatorów o odpowiedz czy istnieje szansa na taką zmianę ?
    Z góry dziękuję  :)
    Ps. Nagrody które obecnie zdobywa pierwsza piątka zdobywało by po zmianie w sumie dziesięć sojuszy :)
    Witaj :)
    Przekażę Twój pomysł jutro w raporcie.Zapytam się również CM,czy jest możliwość urozmaicenia Mistrzostw sojuszniczych.
    Diana   
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Popieram Diane.. powinna Liga Mistrzowska być osobno w MS...i lepsze nagrody aby motywacja była...
  • Miro1963 (PL1)Miro1963 (PL1) PL1 Posty: 2
    1.Coraz marniejsze nagrody w wydarzeniach.
    2.Zbieranie przedmiotów do kolekcji-masakra.
    3.Każda aktualizacja to ileś tam błędów w grze.
    4.Limit ilości kutrów (mam ich 37 w magazynie.I po co mi one?).
    5.Powiększyć pojemność magazynu.Zwłaszcza nasion do szkółki.
    Działania zespołu BF sprawiły,że gra stała się nudna dla zwykłych graczy.Pomijam  kasiastych snobów.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Szczególnie, że odnoszę wrażenie, że większa walka i emocje w lidze złotej jest o to aby spaść do ligi niżej :p bo topowe nagrody i tak są praktycznie z góry rozdane.
  • gapa1808 (PL1)gapa1808 (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam, nie wiem gdzie umieścić to, ale mam pytanie: jak może wygrać misję farmer poziomu 247 z poziomem 544? Jak dobierani są gracze? 
  • wanda91 (PL1)wanda91 (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 30.04.2020
    I JA DORZUCĘ SWOJE SŁOWA, SPECJALNIE PISZE Z DUŻEJ LITERY, MOŻE MNIE ZAUWAŻĄ--- MAMY DOŚĆ TAK CZĘSTYCH MISTRZOSTW, CIAGLE TRZEBA SIEDZIEĆ I ROBIĆ TE P.........  MISJE, CO TRZY DNI, NIE MA KIEDY NAWET POROBIĆ SPECJALNYCH NASION, CHYBA ŻE LICZYCIE IŻ GRACZE BĘDĄ WSZYSTKO KUPOWAĆ ZA ZŁOTO, JA OSOBIŚCIE JUŻ RZYGAM TYMI MISJAMI, NIE POWIEM SZEFOWI ŻE NIE ROBIE, BO TO SZEF DECYDUJE , MAM JUŻ DOŚĆĆĆĆĆĆĆ WASZEJ ZAGRYWKI Z GRACZAMI,,,,,,,,,,,,,,,, K..A BIERZECIE POD UWAGE TO CO GRACZE PISZĄ ????????????????
    Post edited by Diana on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    Mistrzostwa miały być rzadziej.I były,przez krótki czas.Teraz to jakieś jaja są: MS - lej - MS - lej - MS. Olewacie graczy totalnie.Obiecujecie rzadsze MS,przez chwilę jest lepiej a potem jeszcze częściej. U mnie w sojuszu też ludziom sie nie chce już robić misji. Zniechęcacie do gry. Jeśli chcecie zarabiać to nie tędy droga :(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich :))
    A ja wręcz przeciwnie jestem za wprowadzeniem Mistrzostw sojuszniczych w pętli :))) czyli mistrzostwa po mistrzostwach :)))
    Dlaczego? A bo wolę grać w to co lubię :)))
    I jestem za likwidacją szkółki :)))) Bo to niesprawiedliwe udogodnienie dla niektórych graczy :)))
    Jak to prowokacja, to kiepska a jak nie, to:
    Każdy ma prawo grać jak mu się podoba, więc są też tacy których nużą te mistrzostwa. Dlatego 
    wanda91 (PL1) ma trochę racji:)
    Są tacy dla których ważna jest szkółka, nie widzę tu za bardzo niesprawiedliwego udogodnienia. Już większą niesprawiedliwością są fiolety, nawet te kupowane za złoto, koniczynki, zbieranie plonów za jednym zamachem (za złoto). Tymi niesprawiedliwymi szkółkami można czasem zniwelować nieco używanie złota przez innych graczy. Niesprawiedliwych rzeczy w tej grze jest wiele, wzmocnienia, skrócone czasy możliwości przyspieszenia itd.

    Niesprawiedliwością może  być udział słabego gracza w topowym sojuszu i zdobycie przedmiotów ułatwiających znacznie grę.

    W mistrzostwach wolałbym zwiększenie różnorodności wyzwań, już mi się dawno opatrzyły te same wyzwania, powinny być zbiory z sadów, z pól z kwiatowej i smakosza- byłoby to lekkim ukłonem wobec graczy-niespecjalistów, posiadających inne struktury farm nienastawionych na już dawno oklepane wyzwania.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 01.05.2020
    Nie przesadzasz Rollo ? Kto cię tu hejtuje ?? Przerost formy nad praktyką. Jak u Witkacego. Tam chodziło o formę.
      Ludzie wyraźnie mówią czego NIE chcą, a ty odwrotnie. Nie dziwię się, że Doga popierają=poczta poza forum też działa
    W twoim tekście..."żeby zabrać głos należy mieć doświadczenie"...To śmieszne jest. Wystarczy być cwanym, a to z mądrością w parze nie chodzi. Ty poprostu lubisz mieć zawieruchę wokół swojej osoby, kto mało robi to więcej szumu potrzebuje.
    Taki to gość z ciebie. Szu, szumie i widać mnie, taka przykrywka ))
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Rollo nauczyłeś się klikać misje i uznałeś , że cała gra na tym polega. Otóż nie, Big Farm to gra strategiczna wymagająca rozwijania wielu umiejętności. planowania i myślenia. O umiejętnościach gracza świadczy jego pozycja w klasyfikacji ogólnej , a nie w rankingu reputacji.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 02.05.2020
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich :))
    A ja wręcz przeciwnie jestem za wprowadzeniem Mistrzostw sojuszniczych w pętli :))) czyli mistrzostwa po mistrzostwach :)))
    Dlaczego? A bo wolę grać w to co lubię :)))
    I jestem za likwidacją szkółki :)))) Bo to niesprawiedliwe udogodnienie dla niektórych graczy :)))
    Jak to prowokacja, to kiepska a jak nie, to:
    Każdy ma prawo grać jak mu się podoba, więc są też tacy których nużą te mistrzostwa. Dlatego 
    wanda91 (PL1) ma trochę racji:)
    Są tacy dla których ważna jest szkółka, nie widzę tu za bardzo niesprawiedliwego udogodnienia. Już większą niesprawiedliwością są fiolety, nawet te kupowane za złoto, koniczynki, zbieranie plonów za jednym zamachem (za złoto). Tymi niesprawiedliwymi szkółkami można czasem zniwelować nieco używanie złota przez innych graczy. Niesprawiedliwych rzeczy w tej grze jest wiele, wzmocnienia, skrócone czasy możliwości przyspieszenia itd.

    Niesprawiedliwością może  być udział słabego gracza w topowym sojuszu i zdobycie przedmiotów ułatwiających znacznie grę.

    W mistrzostwach wolałbym zwiększenie różnorodności wyzwań, już mi się dawno opatrzyły te same wyzwania, powinny być zbiory z sadów, z pól z kwiatowej i smakosza- byłoby to lekkim ukłonem wobec graczy-niespecjalistów, posiadających inne struktury farm nienastawionych na już dawno oklepane wyzwania.
    Za co gracz Dogberry11 dostał bana ???, tu nie ma nic obraźliwego, wyraził opinie z którą i ja się zgadzam i pewnie jeszcze więcej osób. Bo wyraził inna opinie niż gracz Rollo , chyba każdy może mieć inne zdanie !!!
    ps , robi się znowu nie ciekawie ,zamknijcie to forum od razu bo już nikt nic nie będzie pisał ze strach przed karą i tak juz większość przestała pisać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik