Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

159

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    I cały misterny plan w ... Silos zaczął się od śledzi :D:D:D:D:D:D
    poprzednio tez był od śledzi, chyba jakaś zmiana nastąpiła w silosie, pytanie co będzie w następnym.  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie podejrzewam by zmiana była z myślą o nas, a raczej po to by w ogóle zacząć lejka, bo potem szkoda przerwać, więc nawet przesuwaczka może pójść w ruch :D;) nie wiem jak u innych, ale u mnie full łowisk śledziowo-tuńczykowo-homarowych...

     i żeby zakończyć dyskusje o tym że wszystko jest losowe...oto kontrakt, który robię, robię i zrobić nie mogę :D ilości skorupiaków wkurzają...
    A śledzie...dobre śledzie to przysmak :D:D:D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Nie podejrzewam by zmiana była z myślą o nas, a raczej po to by w ogóle zacząć lejka, bo potem szkoda przerwać, więc nawet przesuwaczka może pójść w ruch :D;) nie wiem jak u innych, ale u mnie full łowisk śledziowo-tuńczykowo-homarowych...

     i żeby zakończyć dyskusje o tym że wszystko jest losowe...oto kontrakt, który robię, robię i zrobić nie mogę :D ilości skorupiaków wkurzają...
    A śledzie...dobre śledzie to przysmak :D:D:D
    Takich kontraktów to mam tyle, że prosze siadać. skorupy z krewetkami w ilościach jak na Maersk'u. No nie idzie tego zrobić w sensownym czasie. I najczęściej 6 rodzajów "ryb", czyli max. Losowość, he, he, he.
    Co do śledzi zgadzam się  ;);)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym przypomnieć, że wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie zadane miesiąc temu: czego dotyczą uzyskane rangi w klasyfikacji dywizji Ligi Farmerskiej? Skoro nie powinien wyświetlać (i nie wyświetla) się tytuł, który obecnie posiadamy oraz nie jest to tytuł, z którym zaczynamy wydarzenie, jak wcześniej sugerowała Diana, to czego dotyczy ten tytuł? Czy Zespół zamierza w ogóle odpowiedzieć? Jeżeli nie, to również bardzo proszę o taką informację. Przynajmniej będzie wiadomo, że nie warto na nią czekać.

    I żeby nie powielać: inne pytania, które wciąż pozostają bez odpowiedzi:

    ilość grup w poszczególnych ligach w Wioskowym Jarmarku
    przedziały poziomowe w dziennych zadaniach



    Cześć
    Nie dostałam jeszcze odpowiedzi na Twoje pytania.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Nie podejrzewam by zmiana była z myślą o nas, a raczej po to by w ogóle zacząć lejka, bo potem szkoda przerwać, więc nawet przesuwaczka może pójść w ruch :D;) nie wiem jak u innych, ale u mnie full łowisk śledziowo-tuńczykowo-homarowych...

     i żeby zakończyć dyskusje o tym że wszystko jest losowe...oto kontrakt, który robię, robię i zrobić nie mogę :D ilości skorupiaków wkurzają...
    A śledzie...dobre śledzie to przysmak :D:D:D
    Takich kontraktów to mam tyle, że prosze siadać. skorupy z krewetkami w ilościach jak na Maersk'u. No nie idzie tego zrobić w sensownym czasie. I najczęściej 6 rodzajów "ryb", czyli max. Losowość, he, he, he.
    Co do śledzi zgadzam się  ;);)
    Cześć
    Zarówno w kontraktach na targu rybnym jak i w organicznym ilości jakie są potrzebne do ukończenia kontraktu są duże.Zostało to już zgłoszone do Zespołu- ilości skorupiaków w kontraktach.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dziękuję, miło by było, jakby zmniejszyli te ilości.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Diano - wybacz - ale nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź, zostało zgłoszone do zespołu, zespołu, który tworzy grę, kreuje i przelicza by balans miał się dobrze, że skorupiaków jest za mało na łowiskach a za dużo w kontraktach...bo zespół o tym nie wie, czy o co chodzi ?
    Te ilości skorupiaków [oprócz homarów] są celowe, byśmy nie mogli długo zrealizować kontraktu, byśmy nie zarabiali...taki był cel zmian wprowadzonych na oceanie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Diano - wybacz - ale nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź, zostało zgłoszone do zespołu, zespołu, który tworzy grę, kreuje i przelicza by balans miał się dobrze, że skorupiaków jest za mało na łowiskach a za dużo w kontraktach...bo zespół o tym nie wie, czy o co chodzi ?
    Te ilości skorupiaków [oprócz homarów] są celowe, byśmy nie mogli długo zrealizować kontraktu, byśmy nie zarabiali...taki był cel zmian wprowadzonych na oceanie.
    Cześć 
    Nie wiem czego nie rozumiesz.Uwierz mi, że kontrakty można zrealizować nawet z tak dużymi ilościami wymaga to tylko czasu.Wydaje mi się,że to dobrze,iż został ten fakt zgłoszony.Czekamy na odpowiedz zwrotną od Zespołu.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Teraz ewidentnie Ty Diano mnie nie zrozumiałaś, i nie muszę Ci wierzyć, bo gram na tyle długo, że nabrałam tyle doświadczenia, że raczej nie ma nikogo takiego, kto przekona mnie o życzliwości zespołu dla graczy. Przykre ale prawdziwe...
    Nigdzie nie napisałam, że kontraktów ze skorupiakami zrobić nie można...obrazek który jest powyżej w moim poście, obrazuje że długie zbieranie w końcu się skończy :D 
    A pisanie do kogoś o jego pracy, że zrobił to co zrobił jest dziwne...więc jak to jest ? bo nie odpowiedziałaś Diano...zespół wie co się dzieje na oceanie ?

    Oczywiście że dobrze że zgłoszono coś co jest wiadome dla zespołu......przypominam tylko że na forum jest temat o propozycjach graczy do rybek na oceanie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 24.08.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Teraz ewidentnie Ty Diano mnie nie zrozumiałaś, i nie muszę Ci wierzyć, bo gram na tyle długo, że nabrałam tyle doświadczenia, że raczej nie ma nikogo takiego, kto przekona mnie o życzliwości zespołu dla graczy. Przykre ale prawdziwe...
    Nigdzie nie napisałam, że kontraktów ze skorupiakami zrobić nie można...obrazek który jest powyżej w moim poście, obrazuje że długie zbieranie w końcu się skończy :D 
    A pisanie do kogoś o jego pracy, że zrobił to co zrobił jest dziwne...więc jak to jest ? bo nie odpowiedziałaś Diano...zespół wie co się dzieje na oceanie ?

    Oczywiście że dobrze że zgłoszono coś co jest wiadome dla zespołu......przypominam tylko że na forum jest temat o propozycjach graczy do rybek na oceanie.
    Tu masz https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/187324/funkcje-nadchodzace-w-roku-2019-drobna-aktualizacja#latest  informacje od Zespołu jakie zmiany są zaplanowane.Wydaje mi się ze Zespół, wie co się dzieje na oceanie.Reszty Twoich uwag nie będę komentować bo uważam, że są nie na miejscu.Jak dostaniemy informacje odnośnie kontraktów ,skorupiaków i łowienia ryb na oceanie zostaniecie o tym poinformowani.Dalszą dyskusje na ten temat uważam za zbędną.
    Diana

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Teraz ewidentnie Ty Diano mnie nie zrozumiałaś, i nie muszę Ci wierzyć, bo gram na tyle długo, że nabrałam tyle doświadczenia, że raczej nie ma nikogo takiego, kto przekona mnie o życzliwości zespołu dla graczy. Przykre ale prawdziwe...
    Nigdzie nie napisałam, że kontraktów ze skorupiakami zrobić nie można...obrazek który jest powyżej w moim poście, obrazuje że długie zbieranie w końcu się skończy :D 
    A pisanie do kogoś o jego pracy, że zrobił to co zrobił jest dziwne...więc jak to jest ? bo nie odpowiedziałaś Diano...zespół wie co się dzieje na oceanie ?

    Oczywiście że dobrze że zgłoszono coś co jest wiadome dla zespołu......przypominam tylko że na forum jest temat o propozycjach graczy do rybek na oceanie.
    Tu masz https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/187324/funkcje-nadchodzace-w-roku-2019-drobna-aktualizacja#latest  informacje od Zespołu jakie zmiany są zaplanowane.Wydaje mi się ze Zespół, wie co się dzieje na oceanie.Reszty Twoich uwag nie będę komentować bo uważam, że są nie na miejscu.Jak dostaniemy informacje odnośnie kontraktów ,skorupiaków i łowienia ryb na oceanie zostaniecie o tym poinformowani.Dalszą dyskusje na ten temat uważam za zbędną.
    Diana

    Witam ponownie.
    Diano, podawanie linku o planach Zespołu na ten rok to fajny żarcik, tyle tylko że plany Zespołu a ich realizacja to jednak czasami wzbudza śmiech, a nie podziw. Najlepsze jest powoływanie się na sugestie i propozycje Graczy, na podstawie których jest to robione. Kiedyś jeszcze były takie słynne ankiety, których świat nie widział, ale stanowiły podstawę argumentacji do  wprowadzanych zmian. 
    Ja tam już chyba jednak wyleczyłem się z wiary w pozytywne zmiany.

    Jaki to jest problem zrobienia porządku ze skorupiakami? Tyle się o tym pisze na forach od dawna i nic.
    A jak coś zostanie zmienione?  strach się bać
    A kocia kryjówka? 
    Ech, zaraz się rok skończy...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ludzie narzekali na skorupiaki, to już poprzedni silos zaczął się od śledzi :)
  • takie ilości skorupiaków to odrzucam od razu nawet nie bacząc jakie to przynosi konsekwencje :/

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/173139/wasze-pomysly-dotyczace-polowow

    Diano...nie masz się co obrażać...tak to jest, jak się kogoś reprezentuje...czasami trzeba się tłumaczyć...

    Ale jednak mamy jasność sytuacji...zespół wie ! i nic z tym od wprowadzenia targu rybnego nie zrobił...temat powyżej to pokazuje...a zapowiedzi to nie realizacja...z wielu zapowiedzi zespół się wycofał...np z wulkanu...
    I druga sprawa...że widocznie zmiany na oceanie nie mają priorytetu błyskawicznych zmian...skoro liga, parkowanie i różne złote udogodnienia jak siewniki, żniwiarki i subskrypcje miały zielone światło.

    Teraz zastosuje inną metodę a mianowicie będę odrzucać kontrakty zawierające skorupiaki, oczywiście liczyć te odrzuty...żeby się doczekać kontraktu z rybkami...sama jestem ciekawa wyników...oczywiście napisze...

    Jolek...nie chodzi o to, od czego się zaczyna lejek rybny, który jest raz na miesiąc...a o to ile jest
    skorupiaków na łowiskach a ile w kontraktach.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/162378/27-09-2017-nowy-przyjaciel-i-zmiany-na-glebokich-morzach/p7
    i jeszcze proszę zobaczyć wpis Piotra, który pokazuje niesamowitą ilość skorupiaków...
  • anka1999 (PL1)anka1999 (PL1) PL1 Posty: 2
    Jak to jest z tym przydziałem? Za przeciwników mam ludzi z 401 i 334 poziomem, ja mam 48. To niby jak mam z nimi konkurować. Pozdrawiam.
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Jak to jest z tym przydziałem? Za przeciwników mam ludzi z 401 i 334 poziomem, ja mam 48. To niby jak mam z nimi konkurować. Pozdrawiam.


    Witaj ))) To taki mały balans w grze ...pewnie byś musiała kupić i podgonić złotem bo o tu chodzi...gracze chyba tak są dobierani żeby te słabsze farmy goniły złotem tak jest w MS , bublu sojuszniczym i we wszystkim...najlepiej to olać ...i cieszyć się ostatnimi dniami lata...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dobór osób do dywizji jest prosty - im lepszy tytuł i więcej złotych medali posiadamy, tym na mocniejszych przeciwników (z podobnym do naszego wyniku) trafiamy. Jest to pierwszy event, w którym właśnie osoby słabsze, nie grające regularnie, również mają szansę na niezły wynik. Wszystko zależy od naszego nastawienia i taktyki, w której nie zawsze opłaca się wygrywać dywizję.



  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Sprawdzałem jak wyglądało to w moim przypadku,  podczas startu Święta ciężkiej pracy edycja rybna dostałem w swojej dywizji zawodników którzy mieli podobną ilość medali do tego jakie miałem na swoim koncie. Także jeżeli np. dostaniemy w pierwszym evencie słabych przeciwników i pokonamy ich zdobywając 3 złote medale w kolejnym evencie będziemy mieli duże szanse na spotkanie się z graczami którzy są obok nas w klasyfikacji. Także niski poziom nie wyklucza tu trafienia na kogoś z dużym stażem i rozbudowaną farmą.....
    TOM
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    Sprawdzałem jak wyglądało to w moim przypadku,  podczas startu Święta ciężkiej pracy edycja rybna dostałem w swojej dywizji zawodników którzy mieli podobną ilość medali do tego jakie miałem na swoim koncie. Także jeżeli np. dostaniemy w pierwszym evencie słabych przeciwników i pokonamy ich zdobywając 3 złote medale w kolejnym evencie będziemy mieli duże szanse na spotkanie się z graczami którzy są obok nas w klasyfikacji. Także niski poziom nie wyklucza tu trafienia na kogoś z dużym stażem i rozbudowaną farmą.....
    TOM
    Hm, to wygląda na to że głównym determinantem przydziału do dywizji nie jest pozycja w rankingu, ale medale. To chyba jednak tak być nie powinno. W silosie rybnym to jest bez sensu. Bo i co z tego że gracz, np. na poziomie 40 szalał złotem i zdobył , np. 3 złote medale. I jest ze mną w dywizji. Jak (o ile) ma zwykłe łódki, to złotem by musiał z całego Układu Słonecznego sypać, żeby skończyć silos, albo rywalizować z kutrami. Tu akurat PD rybackie powinny mieć większe znaczenie.
    Teraz u mnie w dywizji oprócz mojego levelu (296)  są gracze o poziomach: 324, 344, 259, 302. I tylko my punktujemy w rywalizacji=silosie. Pozostali to poziomy: 21 35 44 50  i stoją na zerze, bo... nawet łodzi żadnych nie mają.  To jest kompletnie bez sensu. To jak nie mają łodzi  bo za słaby poziom stoczni, to po co są losowani do dywizji. System tego nie widzi? 

    Dziwne to jakieś wszystko...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    dziwne to wszystko, wczoraj byłem na 298 miejscu, pozdobyciu zlotego medalu o połnocy, teraz jestem na 355... jak to jest liczone?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Ranking sezonowy jest oparty na tytułach - od najlepszego do najgorszego, czyli np. osoby z zaawansowanym sadownikiem będą zawsze przed osobami z utalentowanym sadownikiem, osoby z utalentowanym sadownikiem zawsze przed osobami ze zwykłym sadownikiem bez względu na ilość posiadanych przez siebie medali. Medale dopiero mają znaczenie w obrębie danego tytułu. I tak najpierw będą osoby z największą ilością złotych medali, a gdy kilka osób będzie miało tyle samo złotych, to zaczną się liczyć srebrne, potem brązowe.

    Przykład:


    Wszyscy przede mną mają lepszy tytuł (chociaż mniej złotych medali niż ja), dlatego jestem za nimi. Dzięki dzisiejszemu medalowi jednak awansuję tytuł wyżej i wtedy w klasyfikacji (gdyby pozostała bez zmian) wylądowałabym tutaj: 



    Niestety jednak osoby przede mną również zdobędą medale i zapewne niektórym zmienią się tytuły, więc gdzie rzeczywiście się uplasuję... nie wiadomo :). Stąd zdobycie złotego medalu nie zawsze gwarantuje nam zmiany miejsca na wyższe w rankingu.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    tylko jak ktoś zdobył ten lepszy tytul, gorszymi medalami?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.08.2019
    A dlaczego gorszymi medalami? Co to są gorsze medale? Przy zdobywaniu tytułów liczą się punkty:



    Poziom zdobywamy co 2000 pkt i jak widać, można je zdobywać i bez złotych medali. Kombinacji może być wiele... W rankingu sezonowym widzimy tylko złote, srebrne i brązowe medale, ale to wcale nie oznacza, że ktoś nie ma szklanych, miedzianych, kamiennych czy drewnianych.

    Poza tym pamiętajmy, że w rankingu znajdują się tylko osoby, które posiadają minimum jeden złoty medal.

    I teraz przykład: jeżeli ktoś miał wyjątkowego pecha i do tej pory zdobywał same srebrne medale, to po 15 dniach ma 14 250 pkt i tytuł profesjonalnego ogrodnika, ale nie ma go w rankingu. Jeżeli jednak dziś zdobędzie złoty medal (dla potrzeb przedstawienia sytuacji znów posłużę się dzisiejszym rankingiem), to będzie miał miejsce za osobą na miejscu 36, a przed 37 (tytuł: profesjonalny ogrodnik, 1 złoty medal i 14 srebrnych medali):



    To tylko jeden scenariusz (jasne, ekstremalny, ale myślę, że pokazuje zasadę). Samych kombinacji może być znacznie więcej. I to właśnie w Lidze Farmerskiej jest pozytywne. Nie trzeba wygrywać każdej dywizji, by być wysoko w rankingu ogólnym. Osoby grające rzadziej i mniej agresywnie również mogą coś (coś = minimum 4000 diamentów) w tym evencie osiągnąć, wystarczy, że zdobędą minimum 1 złoty medal. 

    edit: a tu właśnie przykład z życia:


    Przede mną jest 18 osób z lepszym tytułem i tylko 1 złotym medalem (ale właśnie całą gamą innych) i może właśnie dziś zdobyły ten swój pierwszy złoty medal i niejako "z kosmosu" pojawiły się w rankingu :)
    Post edited by karadok (PL1) on
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Gdzie jest namiot? czy to nie te MS?
  • podpinam sie ..gdzie ms???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie jest namiot? czy to nie te MS?
    Cześć
    Mistrzostwa Sojusznicze zaczną się dziś.Dokładniej godziny rozpoczęcia wydarzenia nie znamy.
    Diana

  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Mam dosyć. Powinnam mieć możliwość odłożenia misji na 30 min. Mam na 8 h a tak naprawdę nie mam w ogóle. Może pisze wszyskich wątkach.złym wątku ale big farm wszystko zabiera  we wszyskich wątkach.o pomocy nie piszę bo nigdy nie odpowiadaja.. Kurcze mam dosyć.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego gorszymi medalami? Co to są gorsze medale? Przy zdobywaniu tytułów liczą się punkty:



    Poziom zdobywamy co 2000 pkt i jak widać, można je zdobywać i bez złotych medali. Kombinacji może być wiele... W rankingu sezonowym widzimy tylko złote, srebrne i brązowe medale, ale to wcale nie oznacza, że ktoś nie ma szklanych, miedzianych, kamiennych czy drewnianych.

    Poza tym pamiętajmy, że w rankingu znajdują się tylko osoby, które posiadają minimum jeden złoty medal.

    I teraz przykład: jeżeli ktoś miał wyjątkowego pecha i do tej pory zdobywał same srebrne medale, to po 15 dniach ma 14 250 pkt i tytuł profesjonalnego ogrodnika, ale nie ma go w rankingu. Jeżeli jednak dziś zdobędzie złoty medal (dla potrzeb przedstawienia sytuacji znów posłużę się dzisiejszym rankingiem), to będzie miał miejsce za osobą na miejscu 36, a przed 37 (tytuł: profesjonalny ogrodnik, 1 złoty medal i 14 srebrnych medali):



    To tylko jeden scenariusz (jasne, ekstremalny, ale myślę, że pokazuje zasadę). Samych kombinacji może być znacznie więcej. I to właśnie w Lidze Farmerskiej jest pozytywne. Nie trzeba wygrywać każdej dywizji, by być wysoko w rankingu ogólnym. Osoby grające rzadziej i mniej agresywnie również mogą coś (coś = minimum 4000 diamentów) w tym evencie osiągnąć, wystarczy, że zdobędą minimum 1 złoty medal. 

    edit: a tu właśnie przykład z życia:


    Przede mną jest 18 osób z lepszym tytułem i tylko 1 złotym medalem (ale właśnie całą gamą innych) i może właśnie dziś zdobyły ten swój pierwszy złoty medal i niejako "z kosmosu" pojawiły się w rankingu :)
    pod warunkiem, że Ty byś kilka razy nic nie zdobył(a), ale jak masz 11 zlotych to daje więcej pkt niż 10 brązowych...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jak pisałam, samych kombinacji jest wiele. Jeden zdobędzie wymagane punkty kilkoma złotymi medalami (a potem nie zdobędzie nic), drugi za każdym razem jakiś medal zdobędzie... Stąd nie wszyscy w tym samym samym momencie awansują z tytułem, czyli przesuwają się znacząco wyżej w rankingu ( i dlatego zdobycie złotego medalu mimo wszystko może przynieść spadek w rankingu sezonowym). Medale i tytuły determinują również przydział do dywizji - im słabsze medale zdobywamy (im niższy tytuł mamy), tym potem w słabszej dywizji lądujemy, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :).
  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    a ja się zapytam jak wszyscy z niższymi poziomami mają zdobyć choć jeden złoty medal ( taki jest warunek) aby otrzymać nagrody końca ligi ? co z tego że intensywnie walczę jak mając np 250 poziom nigdy w życiu nie pokonam tych z poziomem 650+ ,a w każdym rozdaniu mam takich w grupie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik