Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.08.2019 I Odkrywamy na nowo Tymczasową Wyspę Tropikalną i jeszcze więcej nowości

124

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Malwina, a jednak coś się zmieniło, niestety nie u mnie
    kilka osób z sojuszu pisało, że po tej naprawie ma lepsze kontrakty, jedna osoba, że teraz homary ma jeszcze częściej...
    a u mnie jest to co było, nadal homarów nie ma...
    czym sobie na to zasłużyliśmy? bo coraz częściej wydaje mi się, że to zostało zrobione celowo...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Amik
    Dla mnie się nic nie zmieniło
    Obrazki to pokazują dobitnie...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A to kontrakt, który dziś dostał kolega z mojego sojuszu:

    czyli niektórzy zasłużyli na kontrakty z homarami...
    a inni z jakiegoś powodu ich nigdy nie dostaną...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    Homary mi się zdarzają regularnie, jeszcze jeden kontrakt mam na ponad 1300. Więc dziwna ta losowość.
    Martwi mnie fakt krewetek, zawsze moje kontrakty wiszą ze względu brak rodzaju tego ryb.

    Takie ilości na 6 kontraktów zdarzają się zamówienia 3 po ilości przynajmniej 1200. A w łowiskach ilość mizerna do wyłowienia.
    Zdarza mi się odrzucić kontrakt bo miesiąc łowienia zanim się uda. A wychodzę z założenia aby wysyłać wszystkie kontrakty naraz, a nie pojedynczo pełne. Za odrzucanie kontaktów są jakieś minusy?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    O ile wiem za odrzucenie kontraktu spada chyba liczba dodatkowych procentów, 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    na jakim poziomie masz obecnie kontrakty?

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 11.08.2019
    TOM, kontrakty z 1 rybą mam na poz 99, z 2 rybami 62, reszta na niższych poziomach.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    To raczej kwestia losowości, mam kontrakty mniej więcej podobne i homary również mi się trafiają, może nie tak często jak pozostałe ryby ale występują zarówno w kontraktach mieszanych jak i samodzielnie....

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ech ta losowość w BF...Tom...mocno dyskusyjna...bo z niej można wyciągnąć wniosek jeden...jednemu wiatr w oczy, drugiemu szczęście spada z nieba.
    Nie muszę mieć tylko homarów w kontraktach, może być co chce, byle łowiska były sensowne, w postaci takiej, że krewetek znajdę tam tyle, co znajduję homarów.
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    czy te liga farmerow rozpoczyna sie dzisiaj czy jutro?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Rozpoczęła się, ale trzeba sie przelogować. 

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    TOM, to raczej nie jest kwestia losowości
    Targ jest już prawie dwa lata, wydaje mi się, że gdyby to było losowe, czasem bym trafiała na homary w kontraktach. A ja ich nigdy nie miałam. Kolega, o którym pisałam wczoraj, dziś miał też kontrakt z homarami. Pisał, że często ma homary w kontraktach.
    Więc dlaczego tak jest?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    @XxasieczekxX (PL1) Witam
    Istnieje sześć rodzajów kontraktów:
    - z jednym towarem, z dwoma itd. do sześciu (dla których jest to absolutnie nieistotne)
    - dla każdego zakończonego kontraktu następny (tego samego rodzaju) pojawia się w wartości dwa wyższej
    - tzn. jeśli dostarczysz kontrakt z jednym towarem na poziomie 26, następny z jednym towarem (kiedy to przychodzi czasem - może tydzień) będzie wart 28
    - Dla każdego odrzuconego kontraktu poziom Ti odpowiedniego typu jest obniżany o 1
    tak to idzie do poziomu 50. Następnie, to jest tak, że kontrakt zakończony dodaje jeden punkt odrzucony także.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 13.08.2019
    Cześć @amik23 (PL1)
    Przekazałam te sprawę do Zespołu czekamy na odpowiedz .
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Diano

    nie działa u mnie sklep ! chciałam pooglądać co na półkach ciekawego :D a tu ... zamknięte ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Ja wyczyściłam wszystko i ponownie się zalogowałam i sklep się otworzył.
    Diana
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Trzeba chwile poczekać to się otworzy ;)


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    U mnie zawsze czysto Diano.

    Poczekałam ;) Damian...ciemność nastawała...sklep się ukazał :D 

    Diano
    a będzie jakieś info o nowych konikach? temat to ???


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witaj ponownie  ;)
    Pewnie tak jak wszystkie informacje odnośnie wydarzeń,pojawi się informacja o nowym sezonie jeździeckim. :)
    Diana
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Tyle że zawsze była zapowiedź w aktualizacji o konikach bo chyba nie było nic powiedziane jakie avatary itp, prawda ?? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tak nie było zapowiedzi  :(
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    To możemy się spodziewać że dzisiaj będzie jakaś zapowiedź ?? 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Otrzymaliśmy odpowiedź zespołu w sprawie Twoich kontraktów.
    Są one zawsze w pełni losowe więc to przypadek że akurat nie pojawiają się u Ciebie.
    Być może z czasem nadejdzie ich kumulacja ;)
    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Wprawdzie odpowiedziałeś tylko Amik Tom...

    Ale ja napiszę swoje zdanie w odpowiedzi na info zespołu.
    Z pustego i Salomon nie naleje, z piasku bicza nie ukręcisz.

    Taka prawda ! i tu nie chodzi o żadną losowość ani żadną kumulacje...a chodzi o to, co jest w puli a mianowicie o rodzaj kontraktów...ile jest z jedną rybą, ile z dwiema ? 
    Rozdzielę tutaj homary i skorupiaki [krewetki, ostrygi, małże] mimo że homary to też skorupiaki...ale mamy ogromne ilości w różnicy występowania na łowiskach.
    Kontraktów rybnych prawie nie ma, i nie jest to sprawdzenie z paru dni, tylko wielu miesięcy...tak jak nie ma kontraktów rybno-homarowych...w moim przypadku są to ciągle [ jak powyżej na obrazkach] kontrakty z przewagą krewetek.
    Można więc wniosek wyciągnąć jeden...na 100% kontaktów, 80% to takie jak moje a reszta te, które idzie zrobić bez problemu.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy w wydarzeniu lejka trzeba kupić przepustkę bo zauważyłam że nic mi się nie posuwa cały czas ogrodnik
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    trzeba zdobywać medale, jesli ich nie masz, to się nie przesunie... a dają je raz dziennie o połnocy.
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    kiedy zacznie się nowy sezon jeździecki hmm
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć :)
    Już się zaczął nowy Sezon Jeździecki.
    Diana
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Pytanie z innej beczki: czemu nie ma tutaj kalendarza z datami ważnych wydarzeń jak było to wcześniej?Trochę nie grałem,może coś się zmieniło?Teraz o wydarzeniach dowiaduję się tego samego dnia lub jak nie zaloguję to mnie coś omija.Nie szczególnie mi to pasuje a Wam?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    @Czaga (PL1) Kalendarz został niestety zlikwidowany  

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik