Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.08.2019 I Odkrywamy na nowo Tymczasową Wyspę Tropikalną i jeszcze więcej nowości

135

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mimo to rzecz przydatna dla wyzszych poziomow, jestem z tegozadowolony, wygląda, że wyjmować domy też mozna, ale nie próbowalem :)  Mamy czas, już gram prawie 9 lat, więc za następne 9 będę miał na wszystkich 3 farmach :))  ta gra uczy cierpliwości  :)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Gra wystartowała  29 października 2012 roku. ,raczej nie możliwe żebyś grał prawie 9 lat :)
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 05.08.2019
    domki można wystawiać bo przez przypadek włożyłem na 7 poziomie i wystawiłem bez problemu :)
    starczyło mi na 2 bloki więc mam na 2 farmach co mega mi pomoże bo już miałem zablokowany całkowicie jakikolwiek rozwój :)
    za kilka lat się je rozbuduje :)
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    gdzie są te bloki mieszkalne?
  • w zakładce buduj i oddzielna ikonka u góry na końcu

  • oczywiście potrzebujesz 6900 diamentów żeby go kupić
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    dziękuję , już mam
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 05.08.2019
    kaspaldo napisal : Gra wystartowała  29 października 2012 roku. ,raczej nie możliwe żebyś grał prawie 9 lat.

     a  mój błąd, będzie 7  :):)  ale to jest tak dawno, że mogłem siępomylić w liczeniu.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A ja mam pytanie dotyczące wyspy.
    Czy ostatnia nagroda za wysiłek jest aż tak cenna? 
    65 mln muszelek za dekorację to jest chyba odrobinę za dużo...
    niedawno za 65 mln muszelek były tropikalne krówki...
    ta dekoracja naprawdę jest aż tak cenna?

  • a ja z kolei w sprawie zapowiadanej rewolucji w nagradach na lejkach.
    no bez urazy ale w rybnym zmiany sa smieszne, dorzucono raptem malze i zlote pudelka tematyczne haha, reszta ta sama co byla :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zajrzałem wreszcie do tego leja z rybami, no nagrody zmienione że aż nie mogłem uwierzyć, nie wiem dla kogo ta atrakcja?
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    a ja mam tez pytanko do Diany
    w nagrodach za ruzne wydarzenia dostajemy  spec kwiatki 
    mozesz mi odpowiedziec kiedy je sadzic jak ciagle pola sa zajete sadzeniem   to kukurydzy czy lucerny i innych roslin a nanoc przenice  sie sadzi 
     moze czas pomyslec co z tymi spec kwiatkami zrobic  


  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 05.08.2019
    Edi, w grudniu oddasz mikołajowi ;)

    Diano, a dlaczego na te bloki nie pasują nakładki z domków? Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale gdzieś było napisane, że będą pasować... Mi się one nie podobają, wiem, że to rzecz gustu, ale naprawdę nie pasują do farmy...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć @FarmerEdi (PL1)   @amik23 (PL1)
    Nasiona specjalne można siać teraz jak trwa silos rybny.
    Nie ma nakładki na blok mieszkalny nie wiem czy 
    będzie.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, zapytaj o te nakładki :) Bardzo proszę :)
    może uda się zrobić tak, aby te co już mamy, pasowały na bloki,
    przecież to ten sam rozmiar

    Pozdrawiam
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    później blok rośnie w gorę, to mogą być kłopoty z sukienką z domku.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.08.2019
    Cześć @amik23 (PL1)
    Przekazałam Twoje pytanie odnośnie nakładek na blok mieszkalny Zespołowi,jak i również te dotyczące ostatniej nagrody na Tymczasowej wyspie tropikalnej.Czekam na odpowiedź.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, dziękuję :)
    to czekamy na odpowiedź.

    Miłego dnia :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.08.2019
    Cześć @karadok (PL1)
    Dostałam odpowiedź dlaczego w porcie na Tymczasowej wyspie tropikalnej stoją dwie pokazujące to samo łodzie.Oto ona:
    - informację są takie same ale ale po kliknięciu każdej łodzi otwiera się inna karta z informacja.
    -łodzie różnią się niewielkimi elementami wizualnymi ,dzięki temu w jednej znajdziesz informacje, a w drugiej ranking.
    Diana

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję, Diano.

    Wniosek: czyli ot tak, bez konkretnej przyczyny...

    Na Farmie Głównej Zespół stworzył Centrum Handlowe, by wszyscy kupcy byli w jednym miejscu (budynku). Na Farmie Tropikalnej natomiast widzimy działanie odwrotne: informacje porozdzielano na osobne budynki, przy czym w każdym i tak sprawdzić możemy obie informacje... W moim przekonaniu łączenie jest lepszym rozwiązaniem.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć @amik23 (PL1)
     Tropikalna obora jest w nagrodach rankingowych ,łódź -dekoracja ma wyższe zadowolenie niż miała do tej pory
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, ja wiem, że obora jest w nagrodach rankingowych. Osobiście, wcale mi nie jest potrzebna. Wiem też, że ta łódź ma wyższe zadowolenie niż miała wcześniej. Ale ... wcześniej była za dużo mniej muszelek, to raz. A dwa - chodziło mi przede wszystkim o to, że ta nagroda (łódź) jest za mała w stosunku do ilości muszelek, które potrzebne są, aby ją zdobyć.

    Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    No tak ,jedyne co można napisać ze łódź z nowym zadowoleniem, może się przydać do eventu Park Rozrywki ,jeśli ostatnią nagrodę się zdobędzie.
    Diana
  • zgadza sie Diano, jest w nagrodach rankingoiwych ale wczesniej byla takze w nagrodach za wysilek.
    no bez urazy ale zamiana obory na tandetna dekorke jest chyba istotnym pogorszeniem nagrod....
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Tylko czy warto o nią walczyć? Jest wiele innych dekoracji, które mogą się przydać w parku...

    Miłego wieczoru :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305

    Może czepiam się, ale uważam że te bliźniaki można było połączyć w jedną łódź. Jeden i drugi ukazuje te same informacje po prostu po kliknięciu któregoś z nich przekierowuje na inne zakładki.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Ja mam kilka spostrzeżeń odnośnie zmian w wyspie. Zadania codzienne na pewno nie są dopasowane do poziomu wyspy - chyba, że ktoś ciągnie rozbudowy złotem. Zadania w rozdziałach zmieniono. I co z tego wynika? było np.: zgromadź powiew lata 450 sztuk i zbierz pomarańcze 2.500 szt. a jest powiew lata 420 szt. ale już pomarańczy jest 3.000 i dołożono zebranie mango 3.600 sztuk. Być może pomarańcze to nie problem, ale jak się ma jeden sad mango to zebranie tylu owoców zajmuje sporo czasu. Czas i kasa na zakup działek, domów, sadów, zwierząt, obiektów przetwórczych i ich rozbudowa to nie jest jeden czy dwa dni w grze, tylko znacznie dłużej. Ludzie z GGS - litości - ale łatwiej to nie jest. Przestańcie myśleć tylko i wyłącznie $$$, a zacznijcie trochę o graczach. Kolejny raz, w krótkim czasie, jestem rozczarowana Waszym zachowaniem. Gram tu jakieś siedem lat i zaczynacie mnie po prostu męczyć, Wasze oszustwa / kłamstwa i brak poszanowania graczy. Na koniec: jak można zrobić ankietę przy wejściu do gry i dać nam Polakom odpowiedzi po niemiecku? wprawdzie tak i nie chyba każdy z nas rozpozna (ja/nein) ale to nie o to chodzi...  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ponieważ nie ma dyskusji do 10-lecia, targu z syrenkami i ankiety, to sobie tu popisze :D

    Pytanie: ankieta dotyczy parkowania...to dlaczego jest w niej pytanie dotyczące kupowania złota ? czy gracz, który zaznaczy, że nie kupuje, jest gorszy? jego ankieta pójdzie do kosza? 

    Doris
    robisz palmy? jeśli tak, to proszę napisz o wszystkich zauważonych zmianach w rozdziałach, porównam sobie...
    I popieram... zadania codzienne powinny być zależne od rozwoju wyspy...a nie na drugi dzień: zbierz banany :p

    Czy te 10 lat, to tylko złote wymyślne tematyczne sukienki i obiekty...czy szykuje się jakieś fajne wydarzenie/wydarzenia ? jest okazja wspaniała...

    I teraz nowe kontrakty...co ma być lepiej ? nie wiem...miałam dwa z potrawami z syrenek razem ze skorupiakami, których WCALE WIĘCEJ !
    Jak się w końcu pojawi jednocześnie więcej łowisk i więcej będzie w nich skorupiaków, to zacznie mieć sens.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    To ja tutaj coś napiszę  :smiley:
    I też chodzi o kontrakty...
    Jakiś czas temu pytałam o homary, dlaczego nigdy ich nie miałam w kontraktach.
    Diana napisała, że trzeba poczekać do naprawy targu.
    Targ był naprawiany ... chyba trzy razy ... kontraktów z homarami nadal nie mam ...
    Próbowałam wielu sposobów, które miały sprawić, że homary pojawią się w kontraktach ... nadal ich nie ma.
    Wiem, że są osoby, które je mają... Ktoś mi napisał, że po naprawie targu w kontraktach ma homary jeszcze częściej...
    Więc jeszcze raz pytam o kontrakty z homarami.
    Dlaczego ich nigdy nie miałam?
    Dlaczego po naprawie targu nadal ich nie mam?
    Dlaczego tylko nieliczni mają kontrakty z homarami?

    Jeśli po wprowadzeniu targu z jakiegoś powodu tylko wybrani dostali kontrakty z homarami  ... to chyba już upłynęło od tego dnia dużo czasu ... i teraz wszyscy powinni mieć kontrakty również z homarami. Gra powinna być sprawiedliwa a brak tych kontraktów sprawia, że tak nie jest...

    Tak często słyszymy o balansie gry. Chyba to, że tylko nieliczni mają kontrakty z homarami wpływa na zachwianie tego balansu... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Amik
    Ja uważam, że rybki w oceanie wraz z targiem rybnym wcale nie zostały naprawione.
    Zmiany konkretne są zapowiedziane na jesień...oby tego roku.
    Również ja nie mam homarów...mam ciągle skorupiaki...obrazki dawałam w temacie rybkowym, ilości okrutne ponad 2000 krewetek np. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik