Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w sposobie komunikacji

135

Komentarz

  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    No tak, wioskowy jarmark i zero informacji :((((((((((((((((((((((
    Akurat wszystko zebrałam
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A nie można by tak odwrotnie?
    najpierw poprawka, potem nowe wydarzenia?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jutro zaczynają się już trzecie mistrzostwa w zmienionej wersji.


    Czy Zespół już zbadał problem z punktami sojuszu?
    Czy znów tylko jeden sojusz dostanie dodatkowy bonus do mistrzostw światowych?
    Myślę, że wszyscy by coś chcieli wiedzieć.

    A jeśli jest tak jak myślimy i te punkty zostały zabrane celowo to może niech Zespół napisze nam o tym otwarcie... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zdecydowanie najwyższy czas postawić sprawę jasno, bo jest zapowiadajka MS i tak jak napisała Amik, punktów sojuszu ponownie nie ma !
    Punktów sojuszu z MS było sporo, widać to po 4 przegródce w światowych, sama wioska i brzegowe niewiele dodają a w misjach ile jest punktów, było pokazane wcześniej.
    Czekamy na konkretną informację.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Zdecydowanie najwyższy czas postawić sprawę jasno, bo jest zapowiadajka MS i tak jak napisała Amik, punktów sojuszu ponownie nie ma !
    Punktów sojuszu z MS było sporo, widać to po 4 przegródce w światowych, sama wioska i brzegowe niewiele dodają a w misjach ile jest punktów, było pokazane wcześniej.
    Czekamy na konkretną informację.
    Jest piatek a wtedy zaczyna się weekend, i zespół ma wolne. Sprawa jest caly czas badana i w poniedziałek już się nia zajmie  na poważnie. MS i tak się odbędą a rekompensata nie zostanie przyznana, gdyż naruszyłoby to balans gry i stanowilo nieuzasadnione wsparcie dla graczy.
    W weekend pies z kulawa nogą sie tym nie zajmie...🤣
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Zdecydowanie najwyższy czas postawić sprawę jasno, bo jest zapowiadajka MS i tak jak napisała Amik, punktów sojuszu ponownie nie ma !
    Punktów sojuszu z MS było sporo, widać to po 4 przegródce w światowych, sama wioska i brzegowe niewiele dodają a w misjach ile jest punktów, było pokazane wcześniej.
    Czekamy na konkretną informację.
    Jest piatek a wtedy zaczyna się weekend, i zespół ma wolne. Sprawa jest caly czas badana i w poniedziałek już się nia zajmie  na poważnie. MS i tak się odbędą a rekompensata nie zostanie przyznana, gdyż naruszyłoby to balans gry i stanowilo nieuzasadnione wsparcie dla graczy.
    W weekend pies z kulawa nogą sie tym nie zajmie...🤣
    To tak jak z silosem, od dłuższego czasu pracują nad rozwiązaniem problemu.

    Szkoda, że wielu rzeczy musimy się domyślać. Gdy w pierwszych światowych (z ligą mistrzowską) nie było punktów sojuszu, myśleliśmy, że to błąd. Gdy w następnych znów nie było tych punktów, dowiedzieliśmy się, że Zespół bada, dlaczego tych punktów nie ma w innych ligach. To czego teraz się dowiemy? Że Zespół zastanawia się jak je znów dołączyć do nagród?
    Tu grają głównie ludzie dorośli. Chyba nikt nie lubi jak jest traktowany jak 5 letnie dziecko. A tak się czuję traktowana... jak dziecko, któremu zabrano zabawkę... jeszcze te bajki, które musimy czytać, aby dowiedzieć się, że będzie np silos... 
    My naprawdę jesteśmy starsi, nie mamy 5 lat. I nie jest tak, że gdy dostaniemy "nową zabawkę" w postaci ligi farmerów to zapomnimy o tym, co zostało zabrane...
    Wiele razy słyszeliśmy o balansie gry, całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że pomniki z mistrzowskiej będzie można stawiać tylko na głównej i to jest związane z balansem gry.

    Pisałam już chyba kiedyś o tym, napiszę jeszcze raz. Gra powinna być sprawiedliwa, powinniśmy mieć równe szanse a tak nie jest. Zabranie punktów sojuszu z pozostałych lig narusza balans gry. Tylko jeden sojusz w danych mistrzostwach dostanie dodatkowy bonus w postaci punktów sojuszu. Osoby z tego sojuszu dzięki temu mają większe szanse na sukces w Mistrzostwach Światowych. I gdzie tu balans gry? Gdzie zachęta dla innych aby walczyli, zbierali punkty, wydawali złoto? Ja takiej zachęty nie widzę... A brak konkretnej informacji jeszcze bardziej zniechęca. Niedługo będziemy zaglądać na farmę, aby nakarmić krówki albo kaczki i pogadać ze znajomymi, których poznaliśmy dzięki tej grze. A nie po to, aby walczyć w mistrzostwach sojuszniczych albo światowych. Po co walczyć jak się jest na straconej pozycji? Max 75 osób może być w sojuszu. I tylko tyle osób dostanie dodatkowy bonus w postaci punktów sojuszu. Gdzie są pozostali? Chyba dużo więcej osób gra...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    jutro zaczynają się już trzecie mistrzostwa w zmienionej wersji.


    Czy Zespół już zbadał problem z punktami sojuszu?
    Czy znów tylko jeden sojusz dostanie dodatkowy bonus do mistrzostw światowych?
    Myślę, że wszyscy by coś chcieli wiedzieć.

    A jeśli jest tak jak myślimy i te punkty zostały zabrane celowo to może niech Zespół napisze nam o tym otwarcie... 
    Cześć
    Nie jeszcze nie wiadomo dlaczego w innych ligach w Mistrzostwach Sojuszniczych nie  ma punktów sojuszu.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    To bardzo dobrze, że mamy świadomość poprzez info od zespołu, jak taka ważna sprawa, jak brak po raz 3 punktów sojuszowych została potraktowana przez zespół BF. Teraz. Poprzednio też się takie sytuacje miały miejsce.

    Najważniejsze wydarzenie sojusznicze jakim są MS, zostało w tej chwili sprowadzone tylko do dbania o mistrzowską ligę, która rywalizuje trzaskając miliardy reputacji...nikt mi nie powie, że w tradycyjnym robieniu misji, nawet przy najbardziej wypasionej farmie, można te miliardy normalnie zdobyć, za długo gram by uwierzyć w ściemę.
    Właściwie mnie to cieszy, jest powód by prawie nie brać udziału w MS...i jednocześnie nie trzeba podważać autorytetu firmy, która sama się kompromituje, kwestionując lub zaprzeczając swoim poprzednim oficjalnym ogłoszeniom. Nie wiem po co je dalej czytać, i dyskutować, skoro będzie to co zespół zadecyduje nie zważając na nic. 

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 13.07.2019
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    jutro zaczynają się już trzecie mistrzostwa w zmienionej wersji.


    Czy Zespół już zbadał problem z punktami sojuszu?
    Czy znów tylko jeden sojusz dostanie dodatkowy bonus do mistrzostw światowych?
    Myślę, że wszyscy by coś chcieli wiedzieć.

    A jeśli jest tak jak myślimy i te punkty zostały zabrane celowo to może niech Zespół napisze nam o tym otwarcie... 
    Cześć
    Nie jeszcze nie wiadomo dlaczego w innych ligach w Mistrzostwach Sojuszniczych nie  ma punktów sojuszu.
    Diana
    Cześć 
    Dziękuję za informację. Teraz wiemy, że w najbliższym czasie nic się nie zmieni ...

    Ja myślę, że wiadomo dlaczego w innych ligach w Mistrzostwach Sojuszniczych nie ma punktów sojuszu...
    Zabrano te punkty świadomie...
    Tylko nie wiem po co ... aby ludzie bili się o wejście do mistrzowskiej? ... czy aby wydawali dużo złota aby nadrobić brak tych punktów? ...
    myślę że skutek będzie zupełnie inny - po prostu będziemy odpuszczać jeszcze więcej wydarzeń ... po co walczyć jak wiadomo, że się jest na straconej pozycji? ...

    ... tylko Zespół chyba nie wie, jak nam przekazać tę informację ...
    a może liczy na to, ze w końcu zapomnimy o tych punktach i przestaniemy pytać?

    Pozdrawiam.
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Te powiadomienia o eventach przy wejściu do gry mnie irytują... To zaczyna się dzisiaj ! Tamto zaczyna się dzisiaj ! Ale dzisiaj to kiedy było? Bo raczej nie dzisiaj skoro niektóre się kończą lub są dawno w trakcie.... Nie pamiętam ile co trwa (bo i po co?) więc nie wiem czy jestem na początku czegoś, w środku czy na końcu.... Genialna zmiana.. naprawdę.. Brawo !

    P.S. To był sarkazm - dla wyjaśnienia. Jak się piszę "dzisiaj" to powinna być informacja kiedy to "dzisiaj" jest, bo nie każdy się loguje codziennie. Ale licha tu organizacja.... Jeszcze trochę a zacznę tą grę traktować jak dawny Sim i nawet nie zajrzę do namiotów.
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 29.07.2019
    ot i kalendarza nie ma, i teraz nawet GGS się gubi w swoich własnych planach...



    nie ma, jak koło MS jakieś 12 godz po mistrzostwach.... :/ kolejny "mistrzowski" popis GGSu  :s 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    madllen (PL1) powiedział(a):
    ot i kalendarza nie ma, i teraz nawet GGS się gubi w swoich własnych planach...



    nie ma, jak włączyć koło MS jakieś 12 godz po mistrzostwach.... :/ kolejny "mistrzowski" popis GGSu  :s 
     Już to zgłosiłam  :)
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Diana powiedział(a):
    madllen (PL1) powiedział(a):
    ot i kalendarza nie ma, i teraz nawet GGS się gubi w swoich własnych planach...



    nie ma, jak włączyć koło MS jakieś 12 godz po mistrzostwach.... :/ kolejny "mistrzowski" popis GGSu  :s 
     Już to zgłosiłam  :)
    Diana
    a po co?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    madllen (PL1) powiedział(a):
    ot i kalendarza nie ma, i teraz nawet GGS się gubi w swoich własnych planach...



    nie ma, jak włączyć koło MS jakieś 12 godz po mistrzostwach.... :/ kolejny "mistrzowski" popis GGSu  :s 
     Już to zgłosiłam  :)
    Diana
    a po co?
    Bo koło Mistrzostw Sojuszniczych nie powinno się pojawić. Mistrzostwa się skończyły dziś rano.
    Diana
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    Diana powiedział(a)

     Już to zgłosiłam  :)
    Diana
    marny trud Diano- koło się skończy zanim zespół wróci do pracy,
    zresztą nie jest to błąd w grze, tylko kolejny(!) błąd zespołu... >:) przecież właśnie dlatego zabrali kalendarz- coby dowodów fuszery na "piśmie" nie było.... A skutek tego taki, że nie ma kalendarza, Graczy krew zalewa, kompletnie bezużyteczne i bezsensowne info o wydarzeniach pojawiające się po czasie (i to grubo po czasie) irytują jeszcze bardziej niżby nawet takiego info wcale nie było, a osoba/y odpowiedzialna za organizację wydarzeń w grze nadal nie ma pojęcia o tym co robi....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    madllen (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a)

     Już to zgłosiłam  :)
    Diana
    marny trud Diano- koło się skończy zanim zespół wróci do pracy,
    zresztą nie jest to błąd w grze, tylko kolejny(!) błąd zespołu... >:) przecież właśnie dlatego zabrali kalendarz- coby dowodów fuszery na "piśmie" nie było.... A skutek tego taki, że nie ma kalendarza, Graczy krew zalewa, kompletnie bezużyteczne i bezsensowne info o wydarzeniach pojawiające się po czasie (i to grubo po czasie) irytują jeszcze bardziej niżby nawet takiego info wcale nie było, a osoba/y odpowiedzialna za organizację wydarzeń w grze nadal nie ma pojęcia o tym co robi....
    z tym kołem to niezłe jaja ;) Ale tak się kończy mieszanie w ustawieniach, uszczęśliwianie graczy itp.
    Najlepsze jest to że likwidacja kalendarza,  rozszarpaniem własnego dzieła to nazwać należy, i tak kończy się kompletnym chaosem.
    Niekompetencja to i tak łagodne określenie
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Przemielonych i wyświechtanych wydarzeń mamy zaledwie kilka, 5 eventów, MS, 2 buble, 1 lejek, 1 jarmark [ jeszcze najsmaczniejszy] oraz 3 wyspy i cukier.
    Nie wypalił globus !!!
    Nie wypaliły szczęśliwe godziny !!!
    W końcu nie wypalił kalendarz !!!

    Masz racje Dog...nikt tego nie rozgryzie, nawet enigma by sobie nie poradziła :p...dlaczego takim wielkim problem jest ułożenie tych kilku wydarzeń w ciągu miesiąca.

  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 29.07.2019
    Żyjemy w czasach, kiedy: człowiek chodził po księżycu, ludzie latają w kosmos, przeszczepy: serca, nerek, płuc i innych organów są rzeczą absolutnie powszechną, odkrywamy nowe galaktyki, kiedy cały świat- i to dosłownie- mieści się w kieszeni spodni, kiedy mogę rozmawiać z kolegą w Chinach jednocześnie oglądając zachód słońca nad Alaską nie ruszając się przy tym nawet z fotela, kiedy bracia Wachowscy stają się siostrami Wachowskimi, kiedy mamy inteligentne piekarniki, inteligentne spryskiwacze do trawy, odkurzacze, żarówki.... (baa- nawet widziałem inteligentny długopis!), mleko bez laktozy, chleb bez glutenu i parówki z MIĘSA (!) :dizzy:;) noo faktycznie... ułożenie kalendarza z 15tu no nawet niech będzie 20tu wydarzeń jest kompletnie, ale to zupełnie NIEREALNE...  B)
    Post edited by maRuda (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Żyjemy w czasach, kiedy: człowiek chodził po księżycu, ludzie latają w kosmos, przeszczepy: serca, nerek, płuc i innych organów są rzeczą absolutnie powszechną, odkrywamy nowe galaktyki, kiedy cały świat- i to dosłownie- mieści się w kieszeni spodni, kiedy mogę rozmawiać z kolegą w Chinach jednocześnie oglądając zachód słońca nad Alaską nie ruszając się przy tym nawet z fotela, kiedy bracia Wachowscy stają się siostrami Wachowskimi, kiedy mamy inteligentne piekarniki, inteligentne spryskiwacze do trawy, odkurzacze, żarówki.... (baa- nawet widziałem inteligentny długopis!), mleko bez laktozy, chleb bez glutenu i parówki z MIĘSA (!) :dizzy:;) noo faktycznie... ułożenie kalendarza z 15tu no nawet niech będzie 20tu wydarzeń jest kompletnie, ale to zupełnie NIEREALNE...  B)
    Wydaje mi się, że to właśnie ta inteligencja zabiła myślenie, zabrakło zwyczajnego człowieka, który będzie to kontrolował, wydawało się Zespołowi, ze automat to załatwi. No i faktycznie, załatwił :'(:'(
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    aaa może...(ale tylko może ;) ) długopis ma po prostu więcej inteligencji niż zespół...  :'(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    te wyskakujące ( ale tylko przy pierwszym logowaniu) mogłyby  być, gdyby zamiast DZISIAJ, pisało  np. 31.07 już nawet godziny nie muszą... kto wejdzie 2.08 będzie wiedzial , ze trwa już 3 dni, a nie dzisiaj się zaczęło :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 01.08.2019
    Kalendarza nie ma ... co chwilę czekają nas niespodzianki ... to już teraz nawet trójkąta informującego o aktualizacji nie będzie? ... liga farmerska ... jarmark ... teraz jeszcze park ...
    jakie mamy mieć szanse na ogarnięcie wszystkiego jak nawet nie wiemy, że za moment nas wyrzuci z gry bo prace techniczne zaplanowano? 
    wczoraj wieczorem z 15 min nie mogłam wejść na farmę... tyle trwało logowanie ...
    jak tu grać?
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Nastąpiły zmiany w sposobie komunikacji ,przyzwyczajamy się do nowości.Tak od paru dni wystepuja problemy z zalogowaniem się do gry .Zespół został o nich poinformowany.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 01.08.2019
    Jakieś nowe zmiany?
    Trójkąta już nie będzie?

    w chwili obecnej Zespół przeprowadza poprawkę naprawiającą jakiś błąd z targiem ...
    ok, niech poprawiają
    ale chyba zasługujemy choć na trójkąt z inf, że będzie przerwa w grze? tym bardziej, że w toku jest kilka wydarzeń...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.08.2019
    Cześć
    Postaram się ,aby trójkat się pojawiał .Nie zmiany to brak kalendarza i nowy sposób komunikacji.
    Diana
  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    edytowano 01.08.2019
    Na angielskim forum jest napisane że przerwa w grze dzisiaj będzie trwała około godziny, tutaj też mamy taką informację. Pozdrawiam wszystkich.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jeśli zaloguję się raz rano i nie wychodzę z gry do wieczora, to nic informacji nie dostanę, bo wskakuje te info DZIŚ  tylko przed logowaniem :((( i np. o tym że zaczyna się wioskowy jarmark nie mam info,  teraz po przerwie technicznej napewno wskoczy :((((((((((((((((((((((((((((((((
  • czas leci godzina za godziną a do gry i tak nie mozna wejśc bo nadal aktualka widnieje ,a wyzwanie samo sie pewnie zrobi :)
    pewnie juz sie powiniśmy do tego przyzwyczajić że gra chodzi jak chce błąd goni bład a my sie z tym wszystkim zmagamy jak syzyf :))
  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    fakt, gra nie działa już grubo ponad godzinę :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    W OO była informacja o aktualizacji ,więc można było wszystko dopasować.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik