Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

29

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 23.07.2019
    Amik...to wprawdzie nie temat o rybkowaniu, choć mamy lejka...ale zajrzyj na tematy rybne, poczytaj...
    A w skrócie napisze, że od rewolucji rybnej, rozwinięcie targu było trudne, przez to że w kontraktach przeważały skorupiaki, w ilościach ogromnych, a łowiska jak się pojawiały, miały ilość żałosną.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/159332/16-08-2017-zmiany-na-glebokich-morzach#latest

    Mam nadzieję że jesienne zmiany uporządkują w końcu rybkowanie. Tym bardziej że lejek rybny zalicza się do farmerskiej ligi.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Amik...to wprawdzie nie temat o rybkowaniu, choć mamy lejka...ale zajrzyj na tematy rybne, poczytaj...
    A w skrócie napisze, że od rewolucji rybnej, rozwinięcie targu było trudne, przez to że w kontraktach przeważały skorupiaki, w ilościach ogromnych, a łowiska jak się pojawiały, miały ilość żałosną.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/159332/16-08-2017-zmiany-na-glebokich-morzach#latest

    Mam nadzieję że jesienne zmiany uporządkują w końcu rybkowanie. Tym bardziej że lejek rybny zalicza się do farmerskiej ligi.
    Dzięki za ten link :)
    może w wolnej chwili coś tam poczytam.
    o rybach wiem chyba to co potrzebne, tylko te homary są wciąż zagadką... Dlaczego jedni je mają w kontraktach, inni nie? Nigdy nie miałam kontraktu z homarami...

    Ale skoro silos rybny jest w tej farmerskiej lidze, może faktycznie coś kiedyś z tym zrobią.

    Pozdrawiam :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Mam pytania odnośnie bloku mieszkalnego:
    1. co będzie potrzebne do ulepszania ?
    2. czy wszystkie domy pracowników będzie można do wieżowca dodać ? bo mamy kilka rodzajów domów...
    Cześć :):smile:
    Do ulepszania bloku mieszkalnego potrzebne będą diamenty. Będzie można w nim pomieścić wszystkie domy.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie czekam na odpowiedz.Łowiska przydzielane są losowo ,wiec nie wiadomo co będziesz mieć .
    Diana
    Dziękuję
    to czekam na odpowiedź

    ja wiem, że łowiska przydzielane są losowo... ale teraz jest silos, oprócz tego jest targ ... a ja mam same homary...

    a skoro zaczęłam o homarach to jeszcze jedno pytanie - Dlaczego w kontraktach z jedną rybą NIGDY nie miałam homarów? Co zrobić, aby też czasem tam były? Wiem, że niektórzy trafiają na homary w kontraktach, ja jeszcze nigdy ich nie miałam... 

    Pozdrawiam
    Cześć :):)
    Trzeba poczekać na naprawę targu rybnego.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dziękuję Diano.
    Takiej się właśnie odpowiedzi spodziewałam, inaczej liga nie zachęcałaby do rywalizacji.
    Drapacz chmur a potem następne, da dodatkowe miejsce na farmie na kolejną produkcje, co wzmocni farmę do udziału w wydarzeniach placowych, więc muszą diamenty być cały czas zdobywane.
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Amik...to wprawdzie nie temat o rybkowaniu, choć mamy lejka...ale zajrzyj na tematy rybne, poczytaj...
    A w skrócie napisze, że od rewolucji rybnej, rozwinięcie targu było trudne, przez to że w kontraktach przeważały skorupiaki, w ilościach ogromnych, a łowiska jak się pojawiały, miały ilość żałosną.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/159332/16-08-2017-zmiany-na-glebokich-morzach#latest

    Mam nadzieję że jesienne zmiany uporządkują w końcu rybkowanie. Tym bardziej że lejek rybny zalicza się do farmerskiej ligi.
    Dzięki za ten link :)
    może w wolnej chwili coś tam poczytam.
    o rybach wiem chyba to co potrzebne, tylko te homary są wciąż zagadką... Dlaczego jedni je mają w kontraktach, inni nie? Nigdy nie miałam kontraktu z homarami...

    Ale skoro silos rybny jest w tej farmerskiej lidze, może faktycznie coś kiedyś z tym zrobią.

    Pozdrawiam :)
    z moich obserwacji wynika, że kontrakty zbudowane są tak aby wołać to czego masz najmniej. (tzw. kopanie leżącego ;):D ) Przykładowo: łowisk ze skorupiakami jest najmniej, a w łowiskach tych jest najmniej "towaru" do zdobycia, więc kontrakty wołają o najwięcej skorupiaków.... wypełniając wciąż kontrakty ze skorupiakami (bo innych nie ma ;) ) w magazynie masz najmniej tychże skorupiaków więc znowu dostajesz kontrakty ze skorupą ;) i tak wkoło... jeśli sprzedasz wszystkie homary i nie będziesz łowić nowych istnieje szansa że oprócz skorupy w kontrakcie zaczną pojawiać się i homary- oczywiście są to tylko moje domysły, nie daję Ci żadnej gwarancji na to, że tak się stanie ;)

    Diana powiedział(a):
    Cześć :):)
    Trzeba poczekać na naprawę targu rybnego.
    Diana
    aż mnie ciarki przechodzą jak czytam coś takiego... ja osobiście jestem przerażona samą myślą o tym że GGS "naprawia" rybki- wiadomo daleko im od ideału, ale gram już trochę i zdążyłam się nauczyć jednego: jeśli GGS tetra swoimi paluchami w czymś aby to "naprawić"- to na pewno zrobi tak, że wszystkim się grania odechce...  :'(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tylko napiszę że popieram Madllen...kiedyś o tym pisałam, pewnie kilka razy, że oba targi oraz statek, zawsze chcą tego, czego się nie ma...zauważyłam ostatnio, że stoiska z parkowania postępują podobnie.
    Nie mam skąd wziąć krewetek i małży, to nie znikają z kontraktów, jak widzę kontrakt rybkowy albo rybkowo-homarowy, robię wielkie oczy :D;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kontrakt pojedynczy na homary miałem raz, ze trzy dni temu. Poza tym zgadzam się z poprzednikami, nawet odrzucanie kontraktów niewiele pomaga.
    Boje się że jak pomajstrują przy rybach to będą łowiska za złoto, bo tak najłatwiej i problem rozwiązany
  • wiemy jak sie skończyło poprzednie "naprawianie" ryb wiec oby przenigdy już tam nic nie naprawiali :)
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Przyszłam... zobaczyłam.. wzruszyłam ramionami i poszłam dalej :D Tak można podsumować moja opinię o Lidze. Przecież to żadna nowość - Ci, którzy się ścigali to będą to robić nadal, Ci, którzy nie mieli ochoty lub czasu na to, to nagle, nawet dla diamentów, nie zaczną.... 

    A szukania, coby było po co się codziennie logować jak nie było tak nie ma..... :( 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):

     Cześć
    Trzeba chwile poczekać i jest informacja w języku polskim.

    Diana
    Chwila to pojęcie względne ;). Raz rzeczywiście jest to moment, raz 10 minut...


    Ale moją uwagę zwróciło jeszcze jedno:



    Z tekstu angielskiego wynika, że wymienione nagrody otrzymujemy na zakończenie każdego wydarzenia ligowego. Z tekstu polskiego, że na zakończenie całego eventu (sezonu ligowego). To jak to właściwie być powinno?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):

     Cześć
    Trzeba chwile poczekać i jest informacja w języku polskim.

    Diana
    Chwila to pojęcie względne ;). Raz rzeczywiście jest to moment, raz 10 minut...


    Ale moją uwagę zwróciło jeszcze jedno:



    Z tekstu angielskiego wynika, że wymienione nagrody otrzymujemy na zakończenie każdego wydarzenia ligowego. Z tekstu polskiego, że na zakończenie całego eventu (sezonu ligowego). To jak to właściwie być powinno?
    Cześć
    Na zakończenie danego wydarzenia nagrody są przyznawane .
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A gra nie działa...:(
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No właśnie, znowu coś nie poszło...
    Cześć
    Problemy z grą zgłaszamy w odpowiednim dziale na forum. Wasze wpisy przeniosłam .Proszę o trzymanie się wątku dyskusji.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    I w dalszym ciągu jest niesprawiedliwość w grze......... Dlaczego są tak duże różnice poziomów graczy w lidze farmerskiej ( 30-40 poziomów)? Czy to takie trudne żeby wszyscy byli z jednego poziomu? Powinniśmy mieć równe szanse chociaż w tym evencie........
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    heh...sprawiedliwości to ja na pewno w BF nie znajdę...ale już myślałam że zespół coś wymyślił, żeby choć dać namiastkę szans...
    w mojej 9 w lejku rybnym tak było...wszyscy zbliżeni poziomem...

    natomiast teraz jest RÓŻNICA 500 lvl !!!!! najmniejszy gracz 1XX, największy 6XX

    żebym nie wiem co zrobiła, szans na nic nie mam i dobrze, najwyższy czas zakończyć grę, raduję się że zespół robi absolutnie wszystko żebym zrezygnowała z tej beznadziejnej "rozrywki"
    jeszcze chwila przyjdę tylko pomachać znajomym i życzyć miłego dnia...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Może się przydadzą zawarte tu informacje:

    https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Farmerliga
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.07.2019
    Zauważyłam błąd wyświetlania w przedstawianiu naszych osiągnięć (tytułów).

    W rankingu ogólnym wygląda to tak:


    W rankingu dywizji natomiast tak:



    Przeglądając tytuły widzimy, że przed sadownikiem jest doświadczony ogrodnik, 

    więc jak najbardziej tytuł wyświetlany w rankingu dywizji wyświetla się niepoprawnie. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dla GGS tego typu uwagi  i tak, niestety, nie mają znaczenia. 
    1. w weekend nie pracują,
    2. w poniedziałek dowiemy się że problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem,
    3. Przygotowana aktualizacja, coś zmieni, niekoniecznie ten błąd, za to wygeneruje nowy,

    Mnie natomiast brakuje ofert diamentów za złoto, dlaczego tego nie ma?
    ten nowo-stary event i tak już dla GGS odniósł sukces. Jak obserwuję to co się dzieje w misjach, to stan konta GGS wzrósł , że ho, ho. No nie moja kasa, każdy gra za swoje.
    W efekcie event będzie kontynuowany non stop, chociaż nadal twierdzę, że to jest wyciskanie co się da z gry.

  • a ja mam pytanie co się bierze pod uwagę w awansie ogrodników?
    bo mam 1 złoty medal(mam ambitnego ogrodnika), a w klasyfikacji sezonowej wyprzedzam graczy z 3 złotymi medalami (mają tytuł biegłego ogrodnika)!
    więc nie medale są brane pod uwagę? wiec co? zdobyte punkty?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    a ja mam pytanie co się bierze pod uwagę w awansie ogrodników?
    bo mam 1 złoty medal(mam ambitnego ogrodnika), a w klasyfikacji sezonowej wyprzedzam graczy z 3 złotymi medalami (mają tytuł biegłego ogrodnika)!
    więc nie medale są brane pod uwagę? wiec co? zdobyte punkty?
    Celna uwaga, tylko nie wiadomo czy to błąd, celowe działanie, albo GGS nie wie...
    Poza tym nie wiadomo, czy zaraz jakimś balansem się nie zasłonią :'(

    Szkoda, że zasady gry są niejasne, wszystkim ułatwiłoby to zabawę, ale po co...

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.07.2019
    Jeżeli chodzi o ranking sezonowy, to w pierwszej kolejności liczy się tytuł. Pierwszy będzie gracz z najwyższym tytułem. Jeżeli jest kilku graczy z tym samym tytułem, wtedy zaczynają liczyć się medale (jak w każdej klasyfikacji medalowej - najpierw ilość złotych, potem srebrnych, potem brązowych, itd).  Same punkty do awansu zdobywa się (podobnież) poprzez medale - gdzieś była rozpiska (nieoficjalna), ile punktów daje każdy rodzaj medalu.  Wtedy brane pod uwagę są też te za miejsca dalsze (4-7).


    A tu taka ciekawostka:



    edit: znalazłam :)



    Post edited by karadok (PL1) on
  • wreszcie cos wiadomo!
    szkoda tylko że na innych serwerach to są jawne informacje tylko na naszym kompletnie nikt nic nie wie no chyba że któryś gracz coś gdzieś wygrzebie i tu umiesci :)
    przeogromnie dziekuję Ci Karadok ja niestety niepoliglota wychowany w czasach kiedy jedynie rosyjskiego uczyli w szkołach więc inne fora raczej poza moim zasięgiem :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.07.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam błąd wyświetlania w przedstawianiu naszych osiągnięć (tytułów).

    W rankingu ogólnym wygląda to tak:


    W rankingu dywizji natomiast tak:



    Przeglądając tytuły widzimy, że przed sadownikiem jest doświadczony ogrodnik, 

    więc jak najbardziej tytuł wyświetlany w rankingu dywizji wyświetla się niepoprawnie. 
    Cześć 
    Nie wydaje mi się ,żeby coś było wyświetlane niepoprawnie .Podejrzewam ze do awansu ,jeszcze trochę punktów Ci brakuje.W klasyfikacji dywizji jest tytuł jaki miałaś w momencie rozpoczęcia wydarzenia ,natomiast w ogólnym pokazuje już tytuł z awansem.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.07.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Może się przydadzą zawarte tu informacje:

    https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Farmerliga
    Cześć @Karolineczka7 (PL1)
    W poście powyżej Malwina podała link z informacjami .
    Diana
    Post edited by Diana on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dziękuje Diano...
    Celowo dałam link w osobnym wpisie, żeby jak najwięcej osób skorzystało.
    Kiedy nie ma info, sama często o tym pisze, kiedy jest, nawet szukać nie trzeba, ponieważ ważne wpisy są najczęściej w komentarzach do OO. 
    Jest taka dobra niepisana zasada ogółu forów, że zawsze zaczynamy od początku, jeśli nie czytaliśmy wątku, a to że jest więcej niż jedna strona, świadczy że temat jest "na topie", więc logiczne że może zawierać ciekawe informacje. Jeśli czytaliśmy wcześniej, zaczynamy od swojego ostatniego postu, lub tego na którym skończyliśmy.

    A farmerska jest wyduszaniem z niczego...haribo kupię u mikołaja :D liczę że jeszcze gra dotrwa, a jak nie, to na haribowym stoisku :D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):

    Cześć 
    Nie wydaje mi się ,żeby coś było wyświetlane niepoprawnie .Podejrzewam ze do awansu ,jeszcze trochę punktów Ci brakuje.
    Diana

    Diano, skoro wszystko wyświetla się poprawnie, to wytłumacz mi proszę, dlaczego gdy patrze w ranking aktualnej mojej dywizji, wyświetla mi się, że posiadam tytuł "biegły ogrodnik", natomiast w rankingu sezonu wyświetla mi, że posiadam tytuł" doświadczony ogrodnik"? O co tu chodzi? Ja tego nie rozumiem, więc uznałam to za błąd (screeny są w poście wyżej). 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam błąd wyświetlania w przedstawianiu naszych osiągnięć (tytułów).

    W rankingu ogólnym wygląda to tak:


    W rankingu dywizji natomiast tak:



    Przeglądając tytuły widzimy, że przed sadownikiem jest doświadczony ogrodnik, 

    więc jak najbardziej tytuł wyświetlany w rankingu dywizji wyświetla się niepoprawnie. 
    Cześć 
    Nie wydaje mi się ,żeby coś było wyświetlane niepoprawnie .Podejrzewam ze do awansu ,jeszcze trochę punktów Ci brakuje.W klasyfikacji dywizji jest tytuł jaki miałaś w momencie rozpoczęcia wydarzenia ,natomiast w ogólnym pokazuje już tytuł z awansem.
    Diana
    Cześć
    Wydaje mi się że już wyjaśniłam.Czy coś jeszcze jest niejasne dla Ciebie ?
    Diana
  • Ehrmani (PL1)Ehrmani (PL1) PL1 Posty: 2
    Teamik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie czekam na odpowiedz.Łowiska przydzielane są losowo ,wiec nie wiadomo co będziesz mieć .
    Diana
    Dziękuję
    to czekam na odpowiedź

    ja wiem, że łowiska przydzielane są losowo... ale teraz jest silos, oprócz tego jest targ ... a ja mam same homary...

    a skoro zaczęłam o homarach to jeszcze jedno pytanie - Dlaczego w kontraktach z jedną rybą NIGDY nie miałam homarów? Co zrobić, aby też czasem tam były? Wiem, że niektórzy trafiają na homary w kontraktach, ja jeszcze nigdy ich nie miałam... 

    Pozdrawiam
    Też jestem ciekawa zasad przydzielania do dywizji - bo u mnie są osoby na np. 925, 569 poziomie, jedna na 68. Ja mam 126, a tylko ta jedna osoba z 68 ma poziom niższy ode mnie. W obecnej chwili jak miejsce w dywizji gwarantują punkty reputacji z misji, to trochę lipa...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Ehrmani (PL1) powiedział(a):
    Teamik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie czekam na odpowiedz.Łowiska przydzielane są losowo ,wiec nie wiadomo co będziesz mieć .
    Diana
    Dziękuję
    to czekam na odpowiedź

    ja wiem, że łowiska przydzielane są losowo... ale teraz jest silos, oprócz tego jest targ ... a ja mam same homary...

    a skoro zaczęłam o homarach to jeszcze jedno pytanie - Dlaczego w kontraktach z jedną rybą NIGDY nie miałam homarów? Co zrobić, aby też czasem tam były? Wiem, że niektórzy trafiają na homary w kontraktach, ja jeszcze nigdy ich nie miałam... 

    Pozdrawiam
    Też jestem ciekawa zasad przydzielania do dywizji - bo u mnie są osoby na np. 925, 569 poziomie, jedna na 68. Ja mam 126, a tylko ta jedna osoba z 68 ma poziom niższy ode mnie. W obecnej chwili jak miejsce w dywizji gwarantują punkty reputacji z misji, to trochę lipa...
    Cześć
    Jeszcze nie dostałam odpowiedzi .
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Przeczytałam Twoją pierwszą odpowiedź, Diano, sprzed edycji, a tam nie było tej istotnej części: 

    W klasyfikacji dywizji jest tytuł jaki miałaś w momencie rozpoczęcia wydarzenia ,natomiast w ogólnym pokazuje już tytuł z awansem.

    A jak wiadomo forum nie uwzględnia edycji postu w nowych (nieprzeczytanych) treściach, więc nie miałam pojęcia, że uzupełniłaś swoją odpowiedź. A to totalnie zmienia postać rzeczy. Tak, teraz jest jasne :).

     

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik