Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Punktacja Wioskowego Jarmarku

Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
edytowano 11.07.2019 w Pytania ogólne Big Farm
Witam serdecznie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega punktacja w jarmarku? 
Chodzi mi przede wszystkim o punkty przy danym wyzwaniu :smile:

na przykład -

2 446 - Centrum BigFarm 

Co oznacza to 2446? Czy jest to tylko mały dodatek punktowy do wyzwania, czy coś więcej? Dziękuję za odpowiedź :)

Post edited by Kuba0012 (PL1) on

Komentarz

  • Ja to nazywam "mocą wyzwania" czyli czym większa ta liczba przy nazwie sojuszu tym mocniejsze wyzwanie i trzeba więcej towarów zebrać by zaliczyć wszystko na 100%. 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    witam jak zwykle musimy sami to rozkminiac macie racje tez  doszlam do takich wnioskow

    po za tym ciagle rozkminiamy na co ma wplyw dlugosc wyzwan
  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    edytowano 12.07.2019
    Dziękuję za odpowiedzi :) ale cały czas szukam konkretnego wyjaśnienia dla mojego pytania, ponieważ krąży "plotka" że im większe te punkty przy wyzwaniu to całe wyzwanie jest bardziej opunktowane, czy to prawda? Dla przykładu : sojusz ukończył wyzwanie z punktacją  - 500 000 pt, to jaki wpływ ma teraz to 2446 ? Dodaje się te punkty? Mnoży? Dzieli ? Czy tylko 500 000 plus te 2446 = 502 446?
    Nie chodzi mi o " moc" wyzwania a konkretną punktację. Może ktoś wie?
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349

    Przykład najwyższego wyzwania na liście: 
    Tylko dlatego, że to wyzwanie nosi nazwę Brat Pack, co nie oznacza, że ​​koniecznie będziesz z nimi konkurować , tylko ich siła w doborze towarów jako spółdzielni.



    Wynik wydajności. 
    Im wyższy wynik, tym trudniejsze będzie wyzwanie.

    ps. ściągnięte z CrazyBigfarm

  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    czyli ta liczba nie oznacza żadnych punktów tylko trudność wyzwania ? myślałam, że to właśnie punkty za wynik.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Tez tak myśleliśmy ale jak widać to raczej jest "trudniejsze wyzwanie"

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik