Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Punktacja Wioskowego Jarmarku

Pasjo_natka (PL1)Pasjo_natka (PL1) PL1 Posty: 21
edytowano 11.07.2019 w Pytania ogólne Big Farm
Witam serdecznie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega punktacja w jarmarku? 
Chodzi mi przede wszystkim o punkty przy danym wyzwaniu :smile:

na przykład -

2 446 - Centrum BigFarm 

Co oznacza to 2446? Czy jest to tylko mały dodatek punktowy do wyzwania, czy coś więcej? Dziękuję za odpowiedź :)

Post edited by Pasjo_natka (PL1) on

Komentarz

• Ja to nazywam "mocą wyzwania" czyli czym większa ta liczba przy nazwie sojuszu tym mocniejsze wyzwanie i trzeba więcej towarów zebrać by zaliczyć wszystko na 100%. 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    witam jak zwykle musimy sami to rozkminiac macie racje tez  doszlam do takich wnioskow

po za tym ciagle rozkminiamy na co ma wplyw dlugosc wyzwan
    aurelka40 @ pl 1
  • Pasjo_natka (PL1)Pasjo_natka (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 12.07.2019
    Dziękuję za odpowiedzi :) ale cały czas szukam konkretnego wyjaśnienia dla mojego pytania, ponieważ krąży "plotka" że im większe te punkty przy wyzwaniu to całe wyzwanie jest bardziej opunktowane, czy to prawda? Dla przykładu : sojusz ukończył wyzwanie z punktacją  - 500 000 pt, to jaki wpływ ma teraz to 2446 ? Dodaje się te punkty? Mnoży? Dzieli ? Czy tylko 500 000 plus te 2446 = 502 446?
    Nie chodzi mi o " moc" wyzwania a konkretną punktację. Może ktoś wie?
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 312

Przykład najwyższego wyzwania na liście: 
    Tylko dlatego, że to wyzwanie nosi nazwę Brat Pack, co nie oznacza, że ​​koniecznie będziesz z nimi konkurować , tylko ich siła w doborze towarów jako spółdzielni.

Wynik wydajności. 
    Im wyższy wynik, tym trudniejsze będzie wyzwanie.

ps. ściągnięte z CrazyBigfarm

Kaspaldo @ pl 1
  • czyli ta liczba nie oznacza żadnych punktów tylko trudność wyzwania ? myślałam, że to właśnie punkty za wynik.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 312
    Tez tak myśleliśmy ale jak widać to raczej jest "trudniejsze wyzwanie"

Kaspaldo @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik