Strona główna Polish Rozrywka i zabawa

Konkursy Publiczności

lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
edytowano 05.05.2019 w Rozrywka i zabawa
DZIAŁ KONKURSÓW PUBLICZNOŚCI
OD GRACZY DLA GRACZY :) 



Tutaj organizujemy Konkursy od Graczy dla Graczy. Rozdajemy Nagrody Publiczności dla innych konkursów na forum i tworzymy własne wg naszej fantazji.... najładniejsza farma, najbystrzejszy komentarz, najśmieszniejszy post itd :) Co tutaj umieścimy i jakie nagrody wymyślimy zależy tylko od Was :)

Regulamin (musi być jakiś ;) ):
- jeden konkurs na raz
- nie mogą to być kategorie ujemne (wiem, wiem, że są Złote Maliny... ale na forum wchodzą nie tylko osoby pełnoletnie, a uważam, że wręczanie takiej Maliny 10-latce jest co najmniej nieeleganckie...), więc głosujemy na "najlepsze" nie "najgorsze" ;)
- poza tym wszystko co Wam przyjdzie kiedykolwiek do głowy jest dopuszczalne  o:)

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba
i powodzenia !    ;)
L.

Komentarz

  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    edytowano 07.07.2019
    Taki spontan mnie naszedł... z miłości do czekolady ;)

    Dziś jej święto... to może je uczcimy jakoś? :D 

    Otwieram nowy konkurs - SMAKOSZE CZEKOLADY .... czyli jak najlepiej smakuje Wam czekolada? ;)

    Termin do 13.07.2019 do g. 24.00.
    Pokażcie zdjęcia  (jedno najulubieńsze ;) ) w jakiej formie najbardziej lubicie jeść czekoladę? lub w jakiej najbardziej chcielibyście ją zjeść? lub jaki najciekawszy przepis znaleźliście? Pamiętajcie - muszą być grafiki, bo nic tak nie rozpala apetytu jak widok pyszności :) 

    Nagroda - oczywiście, jak poprzednio, każdy, kto weźmie udział w konkursie da jeden prezent ("szczęście") na jeden obiekt na famie wygranej osoby. 

    Głosowanie - wystarczy kliknąć "lubię to" pod postem, który najbardziej się podoba.

    Osoba, która bierze udział w konkursie, to osoba, która zamieściła grafikę....

    Ciekawa jestem co ciekawego zamieścicie..?  W przede wszystkim jestem ciekawa, czy taka forma "rozrywki" przypadnie Wam w ogóle do gustu?  o:) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Znalezione obrazy dla zapytania banan z czekolada
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
       <3  w każdej postaci, o każdej porze, w każdej sytuacji- kocham! <3
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    no to ja, jak to facet do tematu podejdę po męsku  B) voila: 

  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Sama z chęcią bym skopiowała pomysł madllenki ... na nic nie mogłam się zdecydować ;) 

    Widzę, że jest jedna bezkonkurencyjna odpowiedź... czyli czekoladowy burger !! Owacje na stojąco :) Jednak nie ma to jak męskie podejście do sprawy :D 

    Oficjalnie już maRuda zostaje Królem Czekolady ! Gratulujemy :) 

    Nagrody - rozdane :)

    Miło mi, że pokazaliście swoje pyszności ..... teraz pora na spróbowanie ich wszystkich po kolei w realu :D  Dziękuję Wam za pomysły ;)

  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    wygrałem! wygrałem! Wygrałem!!! :D:D :D

     

    Dziękuję pięknie! i stawiam hamburgery dla wszystkich!! ;):yum: 

  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95

    mniam ... pyszności  :D a jak się nikt nie będzie patrzył to zjem wszystkie  >:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Marudka <3 już Cię wybuźkowałam :D 
    i skończcie ten temat, bo mnie same nogi prowadzą w miejsca zakazane ;):D 
    Znalezione obrazy dla zapytania memy o jedzeniu
    smacznego :D:D:D:D:D
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    dla wszystkich -niewątpliwie- pięknych pań, które rozświeciły mi farmę -buziak- a jakże- czekoladowy! ;)

    Znalezione obrazy dla zapytania czekoladowy caus

    a dla Malwinki -za karę, za to że depta po zakazanym- dwa!! ;) aaa masz! :D w prawy i lewy... policzek ;):kissing_heart::kissing_heart:
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    edytowano 30.08.2019
    Z Okazji Dnia Włóczykija i Wakacji ogłaszam kolejny Konkurs ! Co Wy na to? ;)

    Najpiękniejsze miejsca na Ziemi 

    httpswwwxdxdplobrazkizwykle_miejsca_niezwykle_wspomnienia_2089jpg

    Jednak chciałabym podejść do tematu z troszkę innej strony. Nie szukamy obiektywnego piękna, a miejsca, które dla Was jest najpiękniejsze.. miejsce, które trzymacie w sercu, do którego wracacie lub chcielibyście wrócić, gdybyście tylko mogli... miejsce, które Was wzrusza, śmieszy, raduje, w którym jesteście szczęśliwi... Może to być miejsce Waszych wakacji lub ulubiony zakątek we własnym domu :) Po prostu miejsce najpiękniejsze z wszystkich innych - podzielcie się z Nami kawałkiem tego piękna :) 

    Zgłoszeniem może być: zdjęcie, opis, rysunek (nawet odręczny :p ), wiersz, poemat, czy nawet piosenka - nie mam zamiaru ograniczać Waszej kreatywności....  o:)

    Termin do 1 września (koniec wakacji.... :( *-przedłużam do 1 października, bo sama jeszcze nie skończyłam wakacji... a i pogoda chyba zapomniała o jesieni  ;)

    Nagroda - jak zawsze szczęścia od uczestników :)

    Kto wygra? Ten z największą liczbą "lubię to" poniżej :) Także aparaty, pióra, pędzle w dłoń... a przede wszystkim wyciągnijcie swoje serca i pokażcie co jest w środku :) 
    Post edited by lewis (PL1) on
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    Witajcie,

    Dla mnie moim magicznym i ukochanym miejscem jest słynny Klif Orłowski w Gdyni.Czemu właśnie on?
    Ano dlatego ponieważ niestety ( o zgrozo będącą Warszawianką rodowitą) to tam odnajduje spokój i ukojenie duszy które ostatnimi czasy jest dla mnie mega cenne.Zwyczajnie uwielbiam siąść na jego niedalekim brzegu u góry i mega zapatrywać się w morze które przepięknie tańczy swoimi falami a akompaniamentu dodaje szum lasu z przepięknym śpiewem ptaków.Miejsce to działa na mnie tak iż mogę mieć telefon włączony na cały regulator, ale i tak się do  mnie nie dodzwoni nikt bo go zwyczajnie nie słyszę w tym miejscu.Po prostu zatapiam się w dźwiękach przyrody i w pięknie które cała Kępa Redłowska sobą reprezentuje.

    http://www.czekoada.pl/wp-content/uploads/2018/07/IMG_8210-1024x683.jpg

    Zdjęcia zapożyczone z netu samego klifu jak i widoku z góry ponieważ jak tam jestem to zwyczajnie jestem zaczarowana i nie myślę by ten widok i te momenty uwieczniać.


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Znalezione obrazy dla zapytania pomnik  70 w gdyni

    To miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie i robi dalej...
    Jest to Pomnik Ofiar Grudnia 1970...

    z wiadomości pomorskich:

    Upamiętniający ofiary starć protestujących robotników z milicją i wojskiem w grudniu 1970 roku.

    Umiejscowiony na placu między Aleją Solidarności i Janka Wiśniewskiego, przedstawia wykonaną z nierdzewnej stali datę 1970 przy czym cyfra 7 upodobniana jest do upadającego na twarz człowieka z plecami pooranymi kulami. 

    Postawa pomnika w kształcie krzyża. 

    Na osłaniającym jakby pomnik murku z kostki napis: "Zabitym 17.XII.1970". 

    Idea wystawienia pomnika zrodziła się w sierpniu 1980 (podczas strajków Sierpnia '80). 

    Wybrano projekt Stanisław Gierady. Pomnik wystawiono w rekordowym czasie 40 dni. 

    Uroczystość odsłonięcia odbyła się 17.12.1980, w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń gdyńskich. Odsłonięcia dokonała Anna Piernicka, matka jednego z poległych stoczniowców - Ludwika Piernickiego lat 20.


  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    już bilet kupuje
    już me serce się raduje
    siadam wygodnie i już 
    się uśmiecham pogodnie

    Władysławowo..Chałupy .. Kuźnica... Jastarnia... Jurata
    znacie tą trasę ? Ja już znam na pamięć... Półwysep Helski!
    Moje ukochane miejsce na Ziemi ? 
             Hel
    gdzie piasek jest czysty, plaże szerokie... 
    dziki wędrujące po lasach  ;)
    i rezerwat Cypel Helski z podestami wygodnymi...
    Miejsce , do którego moje serce ciągle wraca  <3
    Znalezione obrazy dla zapytania hel zdjecie
    Miejsce, do którego jadąc pociągiem z obu stron widać morze...
    miejsce gdzie nie można poszerzyć drogi bo morze przeszkadza ;)
    miejsce, gdzie jest dużo wolnego miejsca, bo turyści zostają po drodze :)
    statki, rejsy, RIB, latarnia, rybki prosto z morza i spory łyk historii...
    myślę, że jeszcze długo będę tu wracać  <3<3<3

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik