Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa Światowe?

Mistrzostwa Światowe były od 19.04-17 05  czyli 17 maja mają się kończyć i zaraz zaczną się następne  bo tak wynika z kalendarza chyba jakaś pomyłka?

Odpowiedzi

  • Kolao (PL1)Kolao (PL1) PL1 Posty: 49
    Mam nadzieję, że to pomyłka. Oszaleli by chyba. Oprócz gry mam pracę i życie rodzinne.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 16.05.2019
    Kolao (PL1) powiedział(a):
    Mam nadzieję, że to pomyłka. Oszaleli by chyba. Oprócz gry mam pracę i życie rodzinne.
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Mistrzostwa Światowe były od 19.04-17 05  czyli 17 maja mają się kończyć i zaraz zaczną się następne  bo tak wynika z kalendarza chyba jakaś pomyłka?
    Cześć
    Nie to nie jest pomyłka Mistrzostwa Światowe, nowa edycja zaczyna się jutro .
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Kolao (PL1)Kolao (PL1) PL1 Posty: 49
    Przegięcie.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Przez wielu graczy Mistrzostwa Światowe to okazja aby przy normalnej aktywności zdobyć dodatkowe nagrody. Nie absorbują one dodatkowego czasu, poza nagrodami za eventy dostajemy w tym czasie wiele dodatkowych nagród, których gdyby nie te mistrzostwa nie mielibyśmy okazji zdobyć.
    Więc skoro nic nam nie zabierają a jedynie dają to nie powinniśmy narzekać :)

  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Mi tam to pasuje! :D szybciej dozbieram na nowe osły ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Rozumiem, że normalna aktywność, to znaczy przelecieć farmy, koniki i rybki, czasówkę, statek itd :D przynajmniej dwa razy dziennie, przez dni 30...wtedy są efekty  B)
    Jeszcze jak wydarzenia będą dopasowane do światowych i zawsze zawierać punkty, wtedy pochwalimy ;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Światowe, światowymi, ale bardziej zastanawiające są daty:

    Jarmark Okręgowy     - 22/05/2019 - 01/06/2019
    Park Rozrywki - 24/05/2019 - 28/05/2019
    Mistrzostwa sojusznicze   - 25/05/2019 - 29/05/2019  24/05/2019 - 28/05/2019

    Myślałam, że Jarmark miał powoli wypierać MS... Że mieliśmy mieć rzadziej MS... A nie, że mieliśmy mieć oba wydarzenia sojusznicze równocześnie...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 16.05.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Światowe, światowymi, ale bardziej zastanawiające są daty:

    Jarmark Okręgowy     - 22/05/2019 - 01/06/2019
    Park Rozrywki - 24/05/2019 - 28/05/2019
    Mistrzostwa sojusznicze   - 25/05/2019 - 29/05/2019  24/05/2019 - 28/05/2019

    Myślałam, że Jarmark miał powoli wypierać MS... Że mieliśmy mieć rzadziej MS... A nie, że mieliśmy mieć oba wydarzenia sojusznicze równocześnie...
    Cześć
    Jarmark okręgowy to zbieranie cukierków wokół farm ,wiec to wydarzenie nie miało zastąpić Mistrzostw Sojuszniczych,te wydarzenie co miało zastąpić Mistrzostwa to Wioskowy Jarmark.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Światowe, światowymi, ale bardziej zastanawiające są daty:

    Jarmark Okręgowy     - 22/05/2019 - 01/06/2019
    Park Rozrywki - 24/05/2019 - 28/05/2019
    Mistrzostwa sojusznicze   - 25/05/2019 - 29/05/2019  24/05/2019 - 28/05/2019

    Myślałam, że Jarmark miał powoli wypierać MS... Że mieliśmy mieć rzadziej MS... A nie, że mieliśmy mieć oba wydarzenia sojusznicze równocześnie...
    Cześć
    Jarmark okręgowy to zbieranie cukierków wokół farm ,wiec to wydarzenie nie miało zastąpić Mistrzostw Sojuszniczych,te wydarzenie co miało zastąpić Mistrzostwa to Wioskowy Jarmark.
    Diana
    Co nie zmienia faktu, że mistrzostw sojuszniczych jest za dużo, niestety. W tym ferworze to najlepsze będzie jak mistrzostwa sojusznicze nałożą się na siebie i będą dwa naraz, może by tak spróbować? Niewielki problem do rozwiązania rankingi spadki i awanse, ale dla GGS to bułka z masłem
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Starego jest za dużo :p a nowego nie ma, to jakby nie było starego, należałoby zamknąć grę.
    A włączenie światowych broni się tym, że niewiele zrobisz, zawsze coś wpadnie ;) więc nie powinno nikomu przeszkadzać...i nie przeszkadza...tyle, że to już żadne wyjątkowe :D:p wydarzenie, dziwne będzie gdy się za miesiąc ponownie nie zacznie :D:D:D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Światowe, światowymi, ale bardziej zastanawiające są daty:

    Jarmark Okręgowy     - 22/05/2019 - 01/06/2019
    Park Rozrywki - 24/05/2019 - 28/05/2019
    Mistrzostwa sojusznicze   - 25/05/2019 - 29/05/2019  24/05/2019 - 28/05/2019

    Myślałam, że Jarmark miał powoli wypierać MS... Że mieliśmy mieć rzadziej MS... A nie, że mieliśmy mieć oba wydarzenia sojusznicze równocześnie...
    Cześć
    Jarmark okręgowy to zbieranie cukierków wokół farm ,wiec to wydarzenie nie miało zastąpić Mistrzostw Sojuszniczych,te wydarzenie co miało zastąpić Mistrzostwa to Wioskowy Jarmark.
    Diana
    Rzeczywiście, przepraszam bardzo - mój błąd.
    Nigdy tak się nie cieszyłam z właśnego błędu :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Starego jest za dużo :p a nowego nie ma, to jakby nie było starego, należałoby zamknąć grę.
    A włączenie światowych broni się tym, że niewiele zrobisz, zawsze coś wpadnie ;) więc nie powinno nikomu przeszkadzać...i nie przeszkadza...tyle, że to już żadne wyjątkowe :D:p wydarzenie, dziwne będzie gdy się za miesiąc ponownie nie zacznie :D:D:D
    To już event trwający non stop, podobnie jak te zwykłe, cotygodniowe. Fakt, tu nawet kombinować nie trzeba.  niezłe zyski muszą z nich być ;)
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Dla mnie bomba :D i tak niczego nie robię do końca :) 
    Ale jeżeli miałabym pomyśleć rozsądnie, to tylko osobom jak mi i osobom, którym wszystko przychodzi łatwo, będzie wszystko jedno. Osoby, które muszę cisnąć, by coś osiągnąć w tych światowych lub osoby, które chcą cisnąć, na zdrowy rozum jednak mają na co narzekać - cisnąć 60 dni bez nawet tygodnia przerwy? No chyba, że chcą odpuścić.. ale może nie chciałyby wcale, gdyby im dano choć trochę wytchnienia? Współczuję i jednocześnie cieszę się, że do nich nie należę ;)

    Swoją drogą - oby tak dalej było... to tylko dowodzi, że mogę grać jak gram a w sumie i tak mnie nic nie ominie... w końcu przecież najłatwiej nagrody wpadają na początku  B)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 16.05.2019
    A ja tak siedzę i myślę :D że prawie nikt już nic specjalnie w grze nie robi --> skończę, nie skończę, wszystko jedno, bubluje albo i nie...a jak mi się chce, to misyjna/y jestem...szczególnie tam, gdzie nie ma ciśnienia na nic...to owinęli całość w światowe bo talarki ciągle atrakcyjne.
  • Nie rozumiem tych narzekań na światowe...
    Jeden z najlepszych eventów i nawet bez parcia, ciśnienia i sztuki złota mnostwo nagrod mozna zdobyc
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Zgadzam się,Światowe Mistrzostwa to Event co sam się robi a przy okazji coś sie dozbiera. Ja jestem zadowolony :))
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Czy ja dobrze zrozumiałam, że następne Mistrzostwa Światowe znów będą zaraz po tych, co są teraz (źródło)?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Lepiej żeby tak nie było Karadok...bo nie ma jak manu podnieść...gracze na angielskim też o tym piszą...poza tym czekamy na kobiece kopanie :D
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Z kalendarza na czerwiec wynika, że po aktualnie trwających mistrzostwach światowych będą następne...

    Światowe Mistrzostwa-  17/05/2019 - 14/06/2019
    Światowe Mistrzostwa-   14/06/2019 - 12/07/2019

    Dlaczego Zespół znów chce zniechęcić nas do gry?
    Lubię mistrzostwa światowe, zawsze można zdobyć trochę nagród, kupić coś za srebrne monety.
    ALE...
    Na koniec mistrzostw dostajemy nagrody, między innymi skrócony czas.
    można zdobyć
    168 godzin skróconego czasu (miejsce 1)
    72 godziny skróconego czasu (miejsca 2 - 20)
    24 godziny skróconego czasu (miejsca 21 -  50)
    12 godzin skróconego czasu (miejsca 51 - 200)
    6 godzin skróconego czasu (miejsca 201 - 1000)

    Czy Zespół wziął to pod uwagę? Osoby, które mają wysokie miejsca w aktualnych mistrzostwach, będą mieli większe szanse na powtórzenie wyniku w następnych. Aby było sprawiedliwie, wszyscy powinni na początku mieć równe szanse. 
    Jeśli nie będzie przerwy między mistrzostwami, nie wiem, czy będę walczyć. Aktualne mistrzostwa światowe też zaczęły się po poprzednich, też w nich nie mamy równych szans.
    Może Zespół jeszcze raz przemyśli wszystko i wprowadzi zmiany do kalendarza? 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Masz rację Amik...nie wiem jak innych...ale mnie skutecznie zespół od gry odpycha...non stop rywalizacje i nic więcej...nawet nie ma info dlaczego światowe po rząd...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Malwina, widocznie ktoś to wymyślił
    Na początku aktualnych mistrzostw myślałam, że to pomyłka, błąd i zaraz się skończą.
    Jak zerknęłam do kalendarza, zobaczyłam, że to jest zaplanowane.
    I teraz ma być tak samo...
    Już nawet nie chodzi o jakiś odpoczynek, chodzi o równe szanse dla wszystkich.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Z kalendarza na czerwiec wynika, że po aktualnie trwających mistrzostwach światowych będą następne...

    Światowe Mistrzostwa-  17/05/2019 - 14/06/2019
    Światowe Mistrzostwa-   14/06/2019 - 12/07/2019

    Dlaczego Zespół znów chce zniechęcić nas do gry?
    Lubię mistrzostwa światowe, zawsze można zdobyć trochę nagród, kupić coś za srebrne monety.
    ALE...
    Na koniec mistrzostw dostajemy nagrody, między innymi skrócony czas.
    można zdobyć
    168 godzin skróconego czasu (miejsce 1)
    72 godziny skróconego czasu (miejsca 2 - 20)
    24 godziny skróconego czasu (miejsca 21 -  50)
    12 godzin skróconego czasu (miejsca 51 - 200)
    6 godzin skróconego czasu (miejsca 201 - 1000)

    Czy Zespół wziął to pod uwagę? Osoby, które mają wysokie miejsca w aktualnych mistrzostwach, będą mieli większe szanse na powtórzenie wyniku w następnych. Aby było sprawiedliwie, wszyscy powinni na początku mieć równe szanse. 
    Jeśli nie będzie przerwy między mistrzostwami, nie wiem, czy będę walczyć. Aktualne mistrzostwa światowe też zaczęły się po poprzednich, też w nich nie mamy równych szans.
    Może Zespół jeszcze raz przemyśli wszystko i wprowadzi zmiany do kalendarza? 
    Cześć
    Przekaże Zespołowi Twoją wypowiedź .
    Diana    
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 02.06.2019
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Malwina, widocznie ktoś to wymyślił
    Na początku aktualnych mistrzostw myślałam, że to pomyłka, błąd i zaraz się skończą.
    Jak zerknęłam do kalendarza, zobaczyłam, że to jest zaplanowane.
    I teraz ma być tak samo...
    Już nawet nie chodzi o jakiś odpoczynek, chodzi o równe szanse dla wszystkich.
    Popieram, oczywiście mistrzostwa są i punkty się zbiera, spinać nie ma się co i już.
    GGS jednak dawno z równością wśród graczy skończyło i możemy tylko  o tym pisać.

    Jakoś Wioskowego jarmarku nie ma non stop, pytam się ponownie: dlaczego? Jak ktoś nie wie, to mogę odpisać w prywatnej wiadomości
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja napiszę tak: o równych szansach będziemy mogli pogadać, gdy nie będziemy mieli punktów za złoto... Kto ma wygrać MŚ, ten wygra i kto to będzie, zazwyczaj wiadomo już pierwszego, drugiego dnia (przynajmniej w moim przedziale poziomowym wiadomo). Skrócony czas daje przewagę w MS czy w Silosie, ale nie w MŚ, które trwają miesiąc.


  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Z kalendarza na czerwiec wynika, że po aktualnie trwających mistrzostwach światowych będą następne...

    Światowe Mistrzostwa-  17/05/2019 - 14/06/2019
    Światowe Mistrzostwa-   14/06/2019 - 12/07/2019

    Dlaczego Zespół znów chce zniechęcić nas do gry?
    Lubię mistrzostwa światowe, zawsze można zdobyć trochę nagród, kupić coś za srebrne monety.
    ALE...
    Na koniec mistrzostw dostajemy nagrody, między innymi skrócony czas.
    można zdobyć
    168 godzin skróconego czasu (miejsce 1)
    72 godziny skróconego czasu (miejsca 2 - 20)
    24 godziny skróconego czasu (miejsca 21 -  50)
    12 godzin skróconego czasu (miejsca 51 - 200)
    6 godzin skróconego czasu (miejsca 201 - 1000)

    Czy Zespół wziął to pod uwagę? Osoby, które mają wysokie miejsca w aktualnych mistrzostwach, będą mieli większe szanse na powtórzenie wyniku w następnych. Aby było sprawiedliwie, wszyscy powinni na początku mieć równe szanse. 
    Jeśli nie będzie przerwy między mistrzostwami, nie wiem, czy będę walczyć. Aktualne mistrzostwa światowe też zaczęły się po poprzednich, też w nich nie mamy równych szans.
    Może Zespół jeszcze raz przemyśli wszystko i wprowadzi zmiany do kalendarza? 
    Cześć
    Przekaże Zespołowi Twoją wypowiedź .
    Diana    
    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A ja napiszę tak: o równych szansach będziemy mogli pogadać, gdy nie będziemy mieli punktów za złoto... Kto ma wygrać MŚ, ten wygra i kto to będzie, zazwyczaj wiadomo już pierwszego, drugiego dnia (przynajmniej w moim przedziale poziomowym wiadomo). Skrócony czas daje przewagę w MS czy w Silosie, ale nie w MŚ, które trwają miesiąc.


    Skrócony czas z Mistrzostw Światowych daje przewagę.
    Jeśli ktoś jest 1 w światowych i dostanie 168 godzin skróconego czasu (czyli cały tydzień), ma kolejne mistrzostwa wydłużone o tydzień (zakładając, że cały czas gra tak samo). A jeśli stara się w ciągu tych 168 godzin grać intensywniej, zyska jeszcze więcej.
    Miejsca 2-20 dają 72 godziny skróconego, to 3 dni więcej, kolejne miejsca dadzą trochę mniej ale tak czy inaczej to jest przewaga w kolejnych mistrzostwach.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik