Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak stron 50 i 51 w Jarmarku

Jak w temcie,nie ma tych stron..a raczej są,tylko nie wskakują!! Nie pomaga czyszczenie ciastek,przelogowanie,zmiana przeglądrki!!
Nikt w sojuszu nie ma tych stron w spisie wyzwań!!
Strona 52 tez wskakuje jak chce,jak nie chce,to jej nie ma!
Kolejny Jarmark z błędami:((

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Potwierdzam że te strony nie chcą się w ogóle pokazać .. :(  :(:(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    U mnie również nie wyświetlają się strony 50, 51 i 52. Gdy przesunę strony do końca (tak, by wyświetlały się od 50 do 54), to poszczególne strony, gdy je otwieram, wygądają tak:

    strona 50:


    strona 51:


    strona 52:


    strona 53:


    strona 54:


    Jak widać tylko dwie ostatnie wyświetlają się prawidłowo. 
  • pewnie tak musi być ,że strony są puste  lub są nie widzialne
  • Przykre,ze nikt się tym nie zainteresował :(
    Daje nam się kolejnego popsutego bubla i róbcie sobie gracze z tym,co chcecie..bo błąd jest na waszą niekorzyśc,a nie Bf..
    Może moderatorzy tez jasno określa,ze w weekend nie obsługują forum,nie zgłaszają błędów?
    A myślałam,ze są takimi samymi graczami,jak my...?..:(
    Ostatnio,jak był błąd z polami,zostało to naprawione właśnie w weekend..a tym razem?..Czy w ogóle ktoś zgłosił to do Zespołu??

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Przykre,ze nikt się tym nie zainteresował :(
    Daje nam się kolejnego popsutego bubla i róbcie sobie gracze z tym,co chcecie..bo błąd jest na waszą niekorzyśc,a nie Bf..
    Może moderatorzy tez jasno określa,ze w weekend nie obsługują forum,nie zgłaszają błędów?
    A myślałam,ze są takimi samymi graczami,jak my...?..:(
    Ostatnio,jak był błąd z polami,zostało to naprawione właśnie w weekend..a tym razem?..Czy w ogóle ktoś zgłosił to do Zespołu??

    Cześć
    Zostało to zgłoszone do Zespołu .Proszę pamiętać ,że moderatorzy nie są dostępni w grze ani na forum 24 godziny na dobę ,gramy w wolnej chwili i na forum tez wtedy jesteśmy.
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik