Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

25.04.2019 (?)| Przygody cyrkowe i nowy pakiet subskrypcji

24

Komentarz

  • W miarę dobre dla kogoś kto nie pracuje zawodowo. Jednak kiedy obejrzałam nagrody.....to rozpacz czarna. Faktycznie lepiej sobie tak klikać bo coś nowego i nic więcej. Czy naprawde nie można ludzi nagradzać by się troszke ucieszyli choć średnio atrakcyjnymi nagrodami ?? Samo GGS ucieszyłoby się z odrobiny pochwał za to co ciężko wymyślili, a tu znowu nic  (((
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    4 godziny stoisko :D przedłużenie za złoto...premie za złoto i inne cuda...przez 4 dni...fantazja pomysłodawców nie ma granic...
    Ale to ustawianie dekorek w dopasowaniu do stoisk... to już przegięcie...kto ma tyle dekorek i tyle czasu ...jak piwnica od niedawna powiększona...
    nagrody za wysiłek? jestem ciekawa ile zrobi 1 osoba czy dojdzie do podwójnego domu ? dla mnie prócz super kwiatków jak zawsze badziewie...
  • jabłońska (PL1)jabłońska (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 08.05.2019
    Typowy podział na ludzi "zwykłych" i złotych . Zdaje mi się, że najlepiej stawiać te dekorki co mają również zadowolenie wioskowe - info od ludzi z sojuszu. Zaś jak zwykle ci silniejsi... to prawda nie dla psa kiełbasa.
    I właśnie jak zniknęły namioty z tym co wczesniej koleżanka oddała, a teraz wszędzie wisnie ma do oddania. Czyli ewidentnie za złoto. Co się dziwic po takich wpadach informatyków...coś musi dziurę łatać.

    Post edited by jabłońska (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    To nie park radości, tylko park miliarderów :D:D:D
     
    A patrząc na zawartość kolejnej subskrypcji, nasuwa się pytanie, kiedy zostanie wprowadzona opcja "graj za mnie"  :D:p
    Opcja taka za złoto jest jak najbardziej możliwa, dlaczego nie. 4h? - no Zespól na pół etatu pracuje, to dlatego.
    Powtórzę po raz kolejny  - GGS mają okazję zrobić coś fajnego koncertowo to partoli , niestety. Event do odpuszczenia przynajmniej częściowo. Użyję tego co mi zbywa a reszta niech stoi.
    To już wioskowy jarmark lepszy, chyba ze skasują
  • Zgadzam się, nie ma co pierdzielić.
  • Dogberry opamiętaj się! przecież nie można chwalić czegokolwiek co nam się podoba bo zaraz w tym pogrzebią albo usuną całkiem a jarmark o niebo taniej wychodzi od parku radosci wiec chwalimy Park jaki to on piękny i prześliczne nagrody :P
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    No by was... :angry: nie ma to jak aktualizacja w trakcie lejka... :rage: dopiero co go odpaliłem!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    Dogberry opamiętaj się! przecież nie można chwalić czegokolwiek co nam się podoba bo zaraz w tym pogrzebią albo usuną całkiem a jarmark o niebo taniej wychodzi od parku radosci wiec chwalimy Park jaki to on piękny i prześliczne nagrody :P
    No faktycznie, park jest rewelacyjny, już nie mogę doczekać, kiedy skończy się aktualizacja, aby  ponownie wejść do parku i cieszyc się nowymi zadaniami, które stanowią dla mnie nie lada wyzwanie.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 09.05.2019
    Park Rozrywki - myślałam, że najpierw powinnam ukończyć chociaż raz jakiś event, by móc go ocenić, ale jednak zmieniłam zdanie. Uważam, że o pewnych rzeczach rzeba napisać od razu. Tak więc do dzieła :).

    Na początek, żeby nie było, że tylko narzekam, założenie eventu nie jest złe - podoba mi się. Jestem pozytywnie zaskoczona, że Park nie przypomina Silosa, a tego właśnie się obawiałam, czytając o jego zasadach działania. Plusem jest również zawarcie informacji w rankingu, w jakim przedziale poziomowym walczymy oraz w miarę porządny opis eventu w grze (można się połapać, o co chodzi), a to nie zawsze się zdarza. Niestety na tym chyba plusy się kończą. 

    Minusy:
    1. Event jest zbyt czasochłonny: Ustawianie i szukanie odpowiednich dekoracji zajmuje "wieki", dlatego pierwszym minusem jest termin, w którym Park się odbywa. Zaczął się podczas MS, kiedy skupiamy się na misjach i skończy się podczas Jarmarku, kiedy mamy skupić się na zbieraniu produktów (szczególnie w wyzwaniach 30 minutowych). Już teraz wiem, że ten event powinien występować w grze samodzielnie. Za bardzo absorbuje naszą uwagę, by mógł "dziać się w tle" jak np. eventy tygodniowe czy Złota Rybka, którą to za nas może zrobić Oleg.

    2. Czas pracy stoisk: 4h to zbyt krótko, jak na podstawowy czas działania stoiska. Czas ten powinien wynosić minimum 6h. Luksusem pewnie byłoby prosić o 8h, bo pewnie w odpowiedzi usłyszę, że można sobie przedłużyć czas za złoto, ale co tam, to moja opinia ;). I tu od razu nasuwa mi się pewien pomysł: może stoiska powinny mieć nie tylko różne wartości podstawowych miedziaków na sekundę oraz wielkość, ale również i czas pracy. I tak mielibyśmy stoisko, które pracuje 4h, 6h, 7h, 8h... 

    3. Bonusy z dekoracji dla danego stoiska: nie wiem, kto to wymyslił, ale przyznam, że pomimo iż zbieram dekoracje (ja chomik jakich mało jestem ;)), to mam problem, by spełnić wymagania tych bonusów. Powinny być one dużo niższe, szczególnie, gdy dotyczą dekoracji poziomu 3,4,5. Istnienie Grety zaprzecza korzystaniu z dekoracji o zbyt niskim zadowoleniu i poziomie na wyższych poziomach, natomaist Park żąda od nas posiadania owych dekoracji w zastraszających ilościach....

    4. Ilości produktów potrzebnych do uruchomienia stoiska: są zbyt duże. Dopiero jeden dzień trwa event, a ja już zużyłam swoje zapasy. I od razu odpieram argument, że mogłam mniej stoisk aktywować: oczywiście, ale jaki jest sens robić event na minimum? Robię event, bo chcę go wygrać (czymkolwiek wygrana dla mnie by była), czyli staram się. Ale nie mogę przy tej okazji bankrutować!

    5. Ten punkt łączy się z poprzednim, chociaż może jest to bardziej pytanie: skąd mam wiedzieć, ile dolarów dostałam za dodane do stoiska produkty? Niestety nigdzie nie widzę "latających" kwot, jak np. przy oddawaniu kontraktów, a powinnam.

    6. Denerwujące jest również to, że kliknięcie w event na parkingu przenosi nas automatycznie na farmę dekoracji. Czasem chcę bowiem tylko sprawdzić ranking, czy produkty do stoiska. 

    7. Denerwujące są również ilości zdobywanych miedziaków: tutaj wchodzimy już w kosmiczne liczby, zbyt kosmiczne jak dla mnie. Tysiące na szybko w głowie jeszcze ogarnę, coś tam policzę, ale miliony, miliardy? To trochę za dużo liczenia, jak na Park Rozrywki. Niedługo miejsca na monitorze zabraknie na te punkty...

    8. Stoiska z kiepskimi dla nas bonusami nie możemy się pozbyć! A powinniśmy mieć taką możliwość. Na razie możemy kombinować z kolejką i przestawianiem stoisk, ale "wyrzucenie" stosika z kolejki, umieszcza je z powrotem na liście, przy czym tracę dodane towary. I tak można tracić bez końca, a na przyzwoite stoisko nie trafić. Nie podoba mi się takie rozwiązanie. Wolałabym móc wywalić w ogóle to stoisko do kosza, a nie tylko zwracać je do puli stoisk (powinny być dostępne obie opcje).

    To na razie tyle. Niby nie wiele, ale prawdę mówiąc, obawiam się, że po tej edycji, jeżeli w ogóle dotrwam do jej końca, będę liczyć straty. Ten event mocno mnie nadszarpuje, a niestety nie bardzo widzę szansę na zdobycie głównej nagrody (budynku specjalnego), co oczywiście jest moim celem. Jak na razie uważam, że punkty, potrzebne do zdobycia poaszczególnych nagród za wysiłek są zbyt wysokie, ale to dokładnie będę mogła ocenić dopiero, gdy event się skończy - zobaczymy, ile osób wspomniany budynek zdobędzie. Na razie możemy obstawiać ;).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Super Karadok, że zrobiłaś analizę :D liczę że trafi na stół zespołu...bo pewnie ciekawy co myślimy o nowym wydarzeniu :D;)B)
    Park Miliarderów ...hehehehe
    Ja już nie myślę, nie robię...poznikało ;) i dobrze...ale oczywiście jestem zachwycona pomysłem :D...tylko trzeba wprowadzić zmiany...bo nie pasi mi 4 dni siedzieć w piwnicy i latać po farmach, dźwigać ;) po czym ustawiać niemożliwe do ustawienia.

    A jarmarku już nie chwalcie...przeca wiecie, oko czeka by przeczytać, że coś nam pasuje.
  • Zajrzyjmy do Parku Radości - no to klik, mamy stronę powitalną, opis co i jak, super i np na 3 str piszą że za przekazane towary otrzymamy dolary i nie musimy ograniczać swej hojności , pięknie. No to biorę stoisko zaopatruję i co? dolców nie ma towaru w magazynie nie ma. Do bani z takim eventem.  
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 09.05.2019
    próbowałem- naprawdę próbowałem! i mimo ogromnych chęci -niestety- po ok 30 godz. eventu czas spojrzeć prawdzie w oczy- nie jestem w stanie ekonomicznie wytrzymać jeszcze 66 kolejnych godz. :disappointed: na  "opłacalnym" poziomie... Tak więc- dziękuję za -dosłownie- wyczyszczenie magazynów :'(  ;) więcej nie skorzystam :p
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    jedynie co pozostaje mi do powiedzenia po wszystkich komentarzach to jak bardzo się cieszę, że nawet nie zacząłem tego wydarzenia
    po zniszczeniu oktoberfestu  w jego drugiej edycji GGS nie odpuszcza i zamiast dać nam zarobić na rozwój farm wciska kolejny badziew, który ma zabrać możliwość rozwoju 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 10.05.2019
    Właśnie odkryłam, że premie z dekoracji można sobie kupić za złoto...


    Nie napiszę, że mnie to dziwi, ale za to zmienia podejście do czasem zbyt wygórowanych żadań w bonusach. Skoro wymagania zostały tak ułożone, byśmy wydawali złoto, to raczej nie zostaną one dostosowane do naszych inwentarzy z dekoracjami :(
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    cos koniki niewystartowali a gdzie wioskowy jarmark??
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Miałeś racje Marudka...to kaczuszkowa sukienka :D

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 10.05.2019
    A miał być domek, buuuu
    To po co kłamią?

    I jeszcze aktualizacja o 13.00
    Że mnie to nie dziwi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 10.05.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Miałeś racje Marudka...to kaczuszkowa sukienka :D

    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A miał być domek, buuuu
    To po co kłamią?

    I jeszcze aktualizacja o 13.00
    Że mnie to nie dziwi

    Cześć
    Najwidoczniej zaszła pomyłka,nikt nikogo nie chciał oszukać ,dopytam się Zespołu.
    Zostałam wprowadzona w błąd z nowa nakładką ,nakładka dostępna w nowym sezonie jeździeckim jest faktycznie na kaczki .Za zaistniałą pomyłkę przepraszam.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Wprawdzie moje pytanie do moderatorów nie dotyczy tematu ale nowości...więc proszę wybaczyć...ale czy mogę się dowiedzieć od kiedy w kontraktach pojawiły się brukiew i lucerna ?

    I w temacie...grupa 250 - 999 powinna zostać rozdzielona, na minimum 2 części.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Wprawdzie moje pytanie do moderatorów nie dotyczy tematu ale nowości...więc proszę wybaczyć...ale czy mogę się dowiedzieć od kiedy w kontraktach pojawiły się brukiew i lucerna ?

    I w temacie...grupa 250 - 999 powinna zostać rozdzielona, na minimum 2 części.
    u mnie buroki  i lucek pojawiły się tydzień temu, tez mnie to zdziwiło, a dzis cos robili na targu organiczynym, i wychodzi że jakby ceny za kontrakty zmniejszyli;-((( jakies takie dziwnie niskie
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 10.05.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Miałeś racje Marudka...to kaczuszkowa sukienka :D

    no kto miał mieć racje jak nie ja!?! :D:D:D 

    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Wprawdzie moje pytanie do moderatorów nie dotyczy tematu ale nowości...więc proszę wybaczyć...ale czy mogę się dowiedzieć od kiedy w kontraktach pojawiły się brukiew i lucerna ?

    I w temacie...grupa 250 - 999 powinna zostać rozdzielona, na minimum 2 części.
    u mnie buroki  i lucek pojawiły się tydzień temu, tez mnie to zdziwiło, a dzis cos robili na targu organiczynym, i wychodzi że jakby ceny za kontrakty zmniejszyli;-((( jakies takie dziwnie niskie
    u mnie też buraki, aż usiadłem z wrażenia... ;) i ceny na pewno zmniejszone, ok 85% kontraktów jakie dostaje teraz to nie dość, że czasowe, to mało który powyżej 5-6 cyfr... :/ i weź tu za to farmę utrzymaj... nie mówiąc o rozbudowie :/:tired_face:
  • park rozrywki, hmm...
    no dobrze ze cos sie dzieje ale event porazka...
    strasznie zasobozerny, złotożerny i czasochłonny.
    nagrody za wysiłek, domek fajny, ale praktycznie nie do zdobycia...
    sukcesu zbytniego mu nie wroze, skoro pułapy nagrod na kosmicznym poziomie, czasy dzialania stoisk smieszne, ogromne ilosci towaru i przede wszystkim czasu nna stawianie dekorek napelnianie stoisk i wystawianie ich, do drugiej edycji jesli bedzie bez modyfikacji raczej niewiele osob podejdzie...
    jak zmiany w jarmarku udane tak park to niewypał
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Co do targu to chyba GGS posłuchało, że kontrakty są zbyt wygórowane i zmniejszyło ilości towarów, osobiście mi to pasuje bo łatwiej realizować szybkie kontrakty które wcześniej w 90% odrzucałem obecnie wszystkie realizuję
    Problem w tym że gracze narzekali na targ rybny a nie główny(organiczny) ciekawe kiedy te zmiany pojawią się na targu rybnym bo wtedy można by było wreszcie zarobić
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Do końca eventu pozostało 3,5 godziny i widzę, że nawet gracz z 1-go miejsca nie zdobędzie maksymalnej ilości punktów. Chciałam raz spróbować, event wydawał się ciekawy, lecz olbrzymie ilości towarów, które trzeba dodawać, oraz zbyt krótki czas, skutecznie mnie zniechęciły, a do ostatniej nagrody daleeeko. Następnym razem serdecznie podziękuję, niech sobie stoi bezczynnie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Do końca eventu pozostało 3,5 godziny i widzę, że nawet gracz z 1-go miejsca nie zdobędzie maksymalnej ilości punktów. Chciałam raz spróbować, event wydawał się ciekawy, lecz olbrzymie ilości towarów, które trzeba dodawać, oraz zbyt krótki czas, skutecznie mnie zniechęciły, a do ostatniej nagrody daleeeko. Następnym razem serdecznie podziękuję, niech sobie stoi bezczynnie.
    Popieram w całej rozciągłości, niestety ten event "nie wyszedł" GGS, po raz kolejny zresztą...
    Tak jak Oktobertfest, do zapomnienia :'(
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Do końca eventu pozostało 3,5 godziny i widzę, że nawet gracz z 1-go miejsca nie zdobędzie maksymalnej ilości punktów. Chciałam raz spróbować, event wydawał się ciekawy, lecz olbrzymie ilości towarów, które trzeba dodawać, oraz zbyt krótki czas, skutecznie mnie zniechęciły, a do ostatniej nagrody daleeeko. Następnym razem serdecznie podziękuję, niech sobie stoi bezczynnie.

    Popieram w całej rozciągłości, niestety ten event "nie wyszedł" GGS, po raz kolejny zresztą...
    Tak jak Oktobertfest, do zapomnienia :'(
    No niestety event całkowicie do poprawki. Jeśli nic się nie zmieni , to ja też serdecznie podziękuję .Magazyny puste. Event zjadacz magazynowy...
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 12.05.2019
    To i ja dorzucę swoje trzy grosze odnośnie eventu...

    Po pierwsze zaciekawił mnie i zapowiadał się też fajno.Jednak rozczarował mnie:
    Idąc od początku :

    • kolorowy jest bardzo i przyciąga przez to chociażby żeby spróbować
    • bardzo czasochłonny i potrzebujący uwagi (skupienia) by nie przegapić czasu jak również strasznie dużo produktów by uruchomić na chwilę stoisko - NIEOPŁACALNE
    • wygranie głównej nagrody to chyba cud by był patrząc na wymagania
    • wzmianka była o tym że nie zbanktutujemy bo $ dostaniemy tyle że co z tego jak to nie jest widoczne ile dostaje na konto? To się gdzieś dzieje w tle...a powinno być wyraźnie zaznaczone.
    • nagrody przystankowe i wymagania punktów w stosunku do nich - stanowczo za wysokie.Zupełnie po najniższej linii oporu na zasadzie by coś było i jak najlepiej skomplikować by jak najmniej ugrali, atrakcją jedynie dodanie nasion tych orchidei czy trąb dla mnie ok ale w takich ilościach głodowych....  - NIEOPŁACALNE
    • kombinowanie z dekorami to mi się spodobało , jednak wymagania ilości np dekorków na 8 poziomie gdzie ja nie mam zbytnio możliwości na nie mimo dużej farmy bo nie płace jak szalona premium walutą i tez nie robię najwyższych poziomów eventów (z braku możliwości czasowych) to jest dość ciężkie by zdobyć
    • plus za wymyślenie coś na farmę dekoracji by jednak była w użyciu
    • plus za obszerne wyjaśnienie co do czego z czym - instrukcja całkiem niezła.
    • po raz kolejny ewent który ma forsować "wyścig szczurów" i rywalizacje - niestety dla GGS ja daleka jestem od rywalizowania,aż tak bo to już nie jest przyjemność i zabawa a to codzienna walka w świecie realnym
    Ogólnie rzecz mówiąc event ten to pomieszanie kilku eventów jak na moje oko (taki kombajn) czemu? :

    • silos czasowe zasilanie lejka produktami tak jak i tu z tą różnicą że opłacalność lejka jak dla mnie o niebo lepsza
    • dekorki i przyciąganie kolorami kojarzą mi się z świętami bożego narodzenia
    • sam czas całego eventu no to wiadomo każdy event ma określony czas
    • nagrody przystankowe
    • w jakimś evencie też było coś z dekorkami że więcej pkt jak się ma te konkretne ,ale nie pamiętam teraz który
    Suma sumarum raczej do drugiej edycji nie zajrzę tak jakoś... i nie polecam bawić się w to ludziom do min 50 poziomu w trakcie rozwijania farm bo się zakopią.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    park nawet mi się spodobal, jednak nagrody w porównaniu do strat finansowych, (samych dolarow ponad 50 000 000 ) i troszkę zlota, marniutkie. A miejsce udało się tylko 59!!! choć ciekawy, to jesli nie będzie przynosił korzyści, zapewne u mnie przepadnie.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Z tego, co można przeczytać na innych forach, za dodanie produktow do stoiska dostajemy tylko 25% ceny, którą uzyskujemy za sprzedaż bezpośrdnią. Oczywiście, gdy kupujemy produkty, które dodajemy, straty są odpowiednio wyższe... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    o to ciekawe bardzo Karadok...
    25% ...a dlaczego nie 100 %?
    Zawsze mnie to ogromnie intryguje, czemu w opisie nowego wydarzenia w OO nie ma tak ważnej rzeczy, jak koszty które ma ponieść Gracz, skrupulatnie się wiele rzeczy omija, a to omijanie brzydko pachnie.
    Zrezygnowałam z parku w ciągu 12 godzin i nie zamierzam się w to bawić.


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik