Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

nie mogę na tym serwerze odpalic gry

2

Komentarz

  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Diana proszę Cię nie powtarzaj już tej śpiewki dopiero w nocy pisałam ciasteczka wyczyszczone, ruter zresetowany, adres poprawny a mimo to na chrome gra się nie loguje. Tylko dzięki podpowiedzi innego gracza o pobraniu Opery udało mi się zalogować więc nie wciskajcie już proszę nam tego kitu o zmianach u dostawców internetu, złym adresie czy też czyszczeniu historii i resetowaniu ruterów.
    GGS po prostu nie chce się przyznać jak zwykle zresztą do fuszerki a Wam Modeatorom wciskają kit a Wy nam. To smutne.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Diana proszę Cię nie powtarzaj już tej śpiewki dopiero w nocy pisałam ciasteczka wyczyszczone, ruter zresetowany, adres poprawny a mimo to na chrome gra się nie loguje. Tylko dzięki podpowiedzi innego gracza o pobraniu Opery udało mi się zalogować więc nie wciskajcie już proszę nam tego kitu o zmianach u dostawców internetu, złym adresie czy też czyszczeniu historii i resetowaniu ruterów.
    GGS po prostu nie chce się przyznać jak zwykle zresztą do fuszerki a Wam Modeatorom wciskają kit a Wy nam. To smutne.
    Cześć
    Przekazuje tylko informacje jakie dostaje ,nie wiem dlaczego macie problemy ,ja gram na chromie i u mnie wszystko jest dobrze. Zespół zapewne jutro ponownie zajmie się tym problemem.
    Diana 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Dlaczego Opera jest najlepsza bo to hybryda, twórcy tej przeglądarki wykorzystują kod źródłowy trzech przeglądarek (Mozilla, Chrome i Safari) każda ma zalety i wady a podczas tworzenia nowej wersji opery która pojawia się z niewielkim opóźnieniem uwzględniane są wszystkie raporty o potencjalnych błędach powstałych podczas aktualizacji którejś z powyższych 
    Pamiętam, że gdy Mozilla przez kilka dni nie pozwalała grać we flashu opera śmigała bez błędów, co do Chroma to też różnie bywa przy moim słabym łączu żarłoczna w baity przeglądarka mimo wielu zalet uniemożliwia grę 

    Dla mnie od początku przygody z grą tylko OPERA zapewnia w miarę stabilną grę chociaż  czasem i ona nie daje sobie rady gdy pojawia się jakiś błąd po stronie GGS ale zawsze winne są ciasteczka nie aktualna przeglądarka czy inne widzi mi się twórców

    Na razie poczekajcie jutro jest poniedziałek i znowu będzie jakaś aktualizacja szybka poprawka czy inne cudo które poprawi błędy w działaniu gry
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ... i wygeneruje bledy, ale już inne, parafrazując klasyka
  • Gilinaa (PL1)Gilinaa (PL1) PL1 Posty: 7
    od piątku mam problem  z połączeniem  się z grą. Zgłosiłam do supportu  dzisiaj otrzymałam odpowiedz że błąd został naprawiony.Okazuje się ze znowu jest to samo .Do godz.  12 gra szła i znowu nie mam połączenia.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    W kwestii logowania nie możemy przekazać Wam nic innego jak tylko wskazówki udzielane wcześniej przez Dianę, które znajdują się we wskazówkach do HTML5, są to standardowe procedury i nie wymyślimy nic innego. Zgłosimy to że wielu graczy ma problemy z logowaniem i może uda się coś wyjaśnić.
    Osobiście gram na firefox i nie mam żadnych problemów z logowaniem.

  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Mam dzisiaj to samo - "Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź." Wczoraj wszystko działało... zresetowałam modem, komputer, próbowałam na innej przeglądarce, niestety na grę nie mogę wejść...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Malwa621 (PL1) powiedział(a):
    Mam dzisiaj to samo - "Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź." Wczoraj wszystko działało... zresetowałam modem, komputer, próbowałam na innej przeglądarce, niestety na grę nie mogę wejść...
    Cześć
    Spróbuj zalogować się z tego adresu   http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja mam pytanie: w odpowiedziach na problem z logowaniem często pada odpowiedź, by zalogować się z adresu: http://bigfarm.goodgamestudios.com/ I zgłupiałam. Bo myślałam, że jest to strona startowa gry i tylko z niej można się zalogować (ewentualnie na stałe być zalogowanym, gdy sobie zapiętamy hasło). I teraz przyznam, że nie łapię - można więc się zalogować z innych adresów? 
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    wszystkie, wasze porady,nie działają: Serwery są obciążone i widać że właściciele, oraz moderatorzy,
    nie  radzą sobie.   :'(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie: w odpowiedziach na problem z logowaniem często pada odpowiedź, by zalogować się z adresu:   I zgłupiałam. Bo myślałam, że jest to strona startowa gry i tylko z niej można się zalogować (ewentualnie na stałe być zalogowanym, gdy sobie zapiętamy hasło). I teraz przyznam, że nie łapię - można więc się zalogować z innych adresów? 
    bo http://bigfarm.goodgamestudios.com/ jest strona startową,  a komunikat że serwer potrzebował zbyt dłużo czasu na zalogowanie oznacza , że dany użytkownik nie ma internetu...nic innego...a to znaczy że moze byc masowa awaria  u danego operatora.. na jakims  terenie...bo koparka rozwaliła światłowody, albo tornado przeszło...różne sa powody braku internetu..
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 11.05.2019
    Paralusku, ja to rozumiem, nie łapię natomiast, jak można się zalogować do gry ze strony innej niż startowa. Byłam święcie przekonana, że nie można. Ale skoro rozwiązaniem problemu (pomińmy jakiego) może być zalogowanie się przez stronę startową, to znaczy, że można jeszcze jakoś inaczej się zalogować - na zasadzie, skoro nie wpuszczają drzwiami, to wejdź oknem ;). Przynajmniej ja taki wniosek wyciągnęłam. Nie znam żadnej innej opcji zalogowania się do BF (niż strona startowa), stąd moje pytanie.

    Tzn. wiem, że jeste serwer NK.pl, ale to odzielny serwer, więc się nie liczy. Wiem, że można grać przez gry.pl (a przynajmniej kiedyś można było - nie wiem, jak jest teraz), ale jeżeli założyło się tam konto, to nie można było się zalogować inaczej niż przez gry.pl. Więc no po prostu nie wiem...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    były tu parę takich sytuacji, że padł serwer BF..ale to wtedy wszystko inaczej wyglądało  z logowaniem..to było ewidentne...a teraz to wygląda tak, że tylko niektórzy nie mogą się zalogować, tak, jakby te własnie osoby miały coś popsute w kodzie gry, i tak może byc, bo od jakiegoś czasu , GGs grzebie po cichu , od tyłu...nie oznajmiając ze będą jakieś prace konserwacyjne albo aktualizacje, (nieraz się przyznają, ze bez przestoju coś robią)
      z innej beczki: ja założyłam konto na dogry.pl..i nigdy nie miałam problemu  z logowaniem, od paru lat juz tam nie zaglądam a loguje sie ze startowej GGS-u...ale nie wiem,/nie znam..jakie są założenia innych stron , które polecają BF
  • Yaca44 (PL1)Yaca44 (PL1) PL1 Posty: 1
    Cały dzień dzisiaj brak połączenia z serwerem. I nie jest to wina przeglądarek, routerów czy systemu.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    To nie jest awaria internetu. Wszystko inne działa, oprócz Big Farm. Z tego linku też nie mogę się zalogować
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    gra dalej nie działa...
  • Iwa404 (PL1)Iwa404 (PL1) PL1 Posty: 3
    gra nie działa czemu
  • Oktaś (PL1)Oktaś (PL1) PL1 Posty: 11
    gra sypie sie codziennie nie mozna zdobywac puktow wszystko w plecy i nik tego nie odda
  • porażka przez dwa tygodnie istnieje problem z logowaniem, zróbcie coś wreszcie , porady, których udzielacie są na zasadzie "coś robimy, ale to nie nasza wina"
  • Od wczoraj a dokładnie od 10;20 nie mogłem połączyć się w big farm. Próbowałem usunąć pliki cookies i resetować kompa itd ale nadal ni działa a kiedy chcę dołączyć pisze mi "Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź." A na inne strony mogę dołączyć tylko nie na tą.
  • Gilinaa (PL1)Gilinaa (PL1) PL1 Posty: 7
    ja dzisiaj  nie mogę się  zalogowac  mam  napis  serwer  potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedz
  • molka45 (PL1)molka45 (PL1) PL1 Posty: 5
    Od rana było okey, teraz znów nie można się zalogować.
    Jakaś porażka, odechciewa się grać.
    Może w końcu jakaś interwencja .
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    Dostaliśmy wiadomość od zespołu że faktycznie niektóre serwery mają problemy z logowaniem i planują zająć się tym problemem w poniedziałek.
    Proszą również o to abyśmy zebrali od Was informacje jaki komunikat pojawia się podczas ładowania gry.
    Mamy nadzieję że problem uda się rozwiązać i w najbliższym czasie problem przestanie występować.
    Pozdrawiam
  • molka45 (PL1)molka45 (PL1) PL1 Posty: 5
    Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.
    Taka informacja pojawia się, po dłuższym ładowaniu.

  • U nas od soboty zero logowania, dziś ok. 14-stej na jakies 47 minut sie udało. Znowu nic. Po jarmarku i po silosie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    szkoda tylko, że  na początku winą/kłopotami obarcza się graczy, dostawcę internetu, przeglądarki, systemu itp., a tu ciach. jednak jest inaczej.
    To jakiś swoisty balans, "GGS zajmie się" , no już trzeba się bać
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 13.05.2019
    hah dziwnym trafem ludzie pisza jak nie maja neta ,chyba sa cudotworcami jak tak.Ja kilka dni nie bylam na farmie a jak wracam to nie moge wejsc a net nie ma tu nic do rzeczy no chyba ze net jakby to napisac jest to tzw.zbiorowa halucynacja skoro wielu graczy ma ten problem to kto tu ma nie ten tego z netem?wezcie sie ogarnikcie i przestancie szukac problemu u graczy skoro wiekszoc to samo zglasza.
  • molka45 (PL1)molka45 (PL1) PL1 Posty: 5
    Miał być  dzisiaj podobno problem rozwiązany, a tu znów to samo. Rano działa, wieczorem , jak można dłużej pograć, nie działa.  Robi się to już nudne :-(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie: w odpowiedziach na problem z logowaniem często pada odpowiedź, by zalogować się z adresu: http://bigfarm.goodgamestudios.com/ I zgłupiałam. Bo myślałam, że jest to strona startowa gry i tylko z niej można się zalogować (ewentualnie na stałe być zalogowanym, gdy sobie zapiętamy hasło). I teraz przyznam, że nie łapię - można więc się zalogować z innych adresów? 
    Ponawiam pytanie, bo nie dostałam odpowiedzi: z jakiego jeszcze adresu możemy zalogować się do BF? Diano, Tomie, o co z tymi adresami chodzi?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie: w odpowiedziach na problem z logowaniem często pada odpowiedź, by zalogować się z adresu: http://bigfarm.goodgamestudios.com/ I zgłupiałam. Bo myślałam, że jest to strona startowa gry i tylko z niej można się zalogować (ewentualnie na stałe być zalogowanym, gdy sobie zapiętamy hasło). I teraz przyznam, że nie łapię - można więc się zalogować z innych adresów? 
    Ponawiam pytanie, bo nie dostałam odpowiedzi: z jakiego jeszcze adresu możemy zalogować się do BF? Diano, Tomie, o co z tymi adresami chodzi?
    Cześć
    Do gry najlepiej  logować się z adresu   http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik