Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

25.04.2019 (?)| Przygody cyrkowe i nowy pakiet subskrypcji

Cześć

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.


«134

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Najbardziej cieszy mnie bzyczek :D cyrk też fajny, choć koniki za długie w nowej wersji.
    A wydarzenie na placu chwalipięty czy będzie udane ?... to się okaże. 
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 25.04.2019
    a ja chciałam powiedzieć, iż cieszę się ogromnie, że dożyłam momentu gdy na własne oczy mogłam zobaczyć jak pomysł Gracza zostaje wprowadzony do gry! ;):D 

    przyznam że gdybym sama tego nie widziała- nie uwierzyłabym :dizzy::D 

    Dogberry ogromne gratulacje! ;) - to tak jakbyś był pierwszym człowiekiem na księżycu! ;):D
    i aż sobie pozwolę zacytować: " mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości" :D:D:D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Madllen...przyłączam się do gratulacji dla Doga :D

    Bo my mamy wspaniałe pomysły, by gra przyciągała, intrygowała a jednocześnie dawała ułatwienia czasowe...i są to pomysły darmowe :D:D:D wystarczy odpowiednio dopasować i wszyscy zadowoleni.

    Nie widzę w OO nagród za park rozrywki ? niespodzianka ???
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Park Rozrywki..hm w końcu coś co naprawdę wzbogaci Dolinę Dekoracji w której nic się nie działo i u mnie łyso jest i było, chodź jest już możliwość "pochwalenia się" dekoracjami na swoich farmach, więc nie wiem po co ta dolinka :P Nadal nie wiem jaką funkcję pełni i zachodzę głowę o co w niej chodzi heh
    A druga sprawa "nagrody rankingowe będą przyznawane pierwszym 500 graczom" -  już wiadomo, że równych szans nie będzie, sypiący złotem górą! jupi!
    Pobawić się będzie można. Swoją drogą uboga jestem z tymi moimi dekoracjami mogę je odpicować.
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994

    Pytanie do moderatora: w nowym sezonie jeździeckim będzie jakaś nakładka, jeśli tak to na co? 

    Nowe wydarzenie w dolinie dekoracji ciekawe, bo zawsze to coś nowego,  czy będzie warte brania w nim udziału to wyjdzie jak zwykle "w praniu".  :)

    Balonik pszczółki jest śliczny, przyda się do kolekcji baloników, szkoda, że za złoto. 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 25.04.2019
    @Diana @TOM , auto-suwaki nie działają na % Lestera- tam gdzie jest zaznaczony % nie dodaje maksymalnej ilości i trzeba ręcznie dosuwać, a jeśli zaznaczyć wspólnego suwaka na wszystkie towary to tam gdzie jest % nawet odejmuje i też trzeba ręcznie uzupełniać, nie jest to duży problem, ale jeśli już coś wprowadzili to niech działa od początku do końca ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 25.04.2019
    madllen (PL1) powiedział(a):
    a ja chciałam powiedzieć, iż cieszę się ogromnie, że dożyłam momentu gdy na własne oczy mogłam zobaczyć jak pomysł Gracza zostaje wprowadzony do gry! ;):D 

    przyznam że gdybym sama tego nie widziała- nie uwierzyłabym :dizzy::D 

    Dogberry ogromne gratulacje! ;) - to tak jakbyś był pierwszym człowiekiem na księżycu! ;):D
    i aż sobie pozwolę zacytować: " mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości" :D:D:D
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Madllen...przyłączam się do gratulacji dla Doga :D

    Bo my mamy wspaniałe pomysły, by gra przyciągała, intrygowała a jednocześnie dawała ułatwienia czasowe...i są to pomysły darmowe :D:D:D wystarczy odpowiednio dopasować i wszyscy zadowoleni.

    Nie widzę w OO nagród za park rozrywki ? niespodzianka ???
    Dziękuję serdecznie, aż mi szczęka opadła jak to zobaczyłem :):);) Normalnie cud, na mszę chyba dam ;)
    Oby to był jakiś postęp   na przyszłość (co prawda pominięto prawa autorskie, ale niech tam - poza tym może ktoś inny to wymyślił?)

    Nie wiem kiedy to wprowadzą, ale chyba nie pogram, jutro wyjeżdżam sobie na urlopik mały i do 6 maja  nie gram w BF.
    Potem komentarze tylko poczytam

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    @Diana @TOM , auto-suwaki nie działają na % Lestera- tam gdzie jest zaznaczony % nie dodaje maksymalnej ilości i trzeba ręcznie dosuwać, a jeśli zaznaczyć wspólnego suwaka na wszystkie towary to tam gdzie jest % nawet odejmuje i też trzeba ręcznie uzupełniać, nie jest to duży problem, ale jeśli już coś wprowadzili to niech działa od początku do końca ;)
    Cześć
    Zgłoszę ten problem.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Pytanie do moderatora: w nowym sezonie jeździeckim będzie jakaś nakładka, jeśli tak to na co? 

    Nowe wydarzenie w dolinie dekoracji ciekawe, bo zawsze to coś nowego,  czy będzie warte brania w nim udziału to wyjdzie jak zwykle "w praniu".  :)

    Balonik pszczółki jest śliczny, przyda się do kolekcji baloników, szkoda, że za złoto. 
    Cześć
    Jutro się dopytam o nakładki i jak dostane odpowiedz to ja zamieszczę.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dlaczego psikusy ze złotego tygodnia nie są prawie w ogóle widoczne a prezenty mają takie dziwne tło? To psikusy powinny mieć to żółte tło (aby łatwo je zauważyć) a prezenty powinny być takie jak dawniej.  Czemu ma służyć to dziwne tło na prezentach ze złotego tygodnia? Nie tylko mi się to nie podoba. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Na poprzednie pytanie nie dostałam odpowiedzi...

    Mam kolejne dwa pytania:
    1. właśnie zakończył się kolejny sezon jeździecki.  Mamy już 1 maja 2019 roku. W tym roku kalendarzowym było już kilka turniejów. A w "konikach" w 2019 jest tylko jeden turniej... DLACZEGO? Dlaczego wyniki poprzednich zostały wrzucone do 2018 roku???

    2. do czego będą potrzebne dekoracje w tym nowym wydarzeniu w parku rozrywki? Czy ich wartość zadowolenia będzie mieć znaczenie? Czy dużo tych dekoracji trzeba tam umieścić? Aktualnie jest architektka, chciałabym ulepszyć sobie jakieś dekoracje z farmy. Ale do tego potrzebne części dekoracji. Tylko jak mam zdobyć części dekoracji skoro niepotrzebne dekoracje stoją na wysypisku i czekają na ten nowy event?
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Pozwolę sobie odnieść się do Twojego drugiego pytania.

    Jestem również, (pewnie jak większość) ciekawa tego nowego eventu z dekoracjami.  :)

    Z tego co wiem, będą potrzebne w Dolinie Dekoracji różne dekorki, różne wielkości i ilości, więc oczywiście najlepiej mieć ich tam jak najwięcej i z jak największym zadowoleniem. Trzeba mieć jeszcze miejsce na stragany, wydaje mi się, że trzeba będzie ich postawić również trochę, ciężko wyczuć ile, ale najlepiej próbować to zrównoważyć. Pewnie jak pisałam wcześniej w "praniu" to wszystko wyjdzie, co i jak dokładnie.
    No cóż, żeby podbić dekorki, trzeba narzędzi, więc te najsłabsze chyba warto przerobić, ale właśnie osoby, które mają mało dekoracji muszą uważać, bo będą potrzebne różne rozmiary dekorków, więc nie warto wszystkiego przerabiać, Najlepiej chyba poczekać, zobaczyć jak ten event będzie przebiegał i wtedy zacząć kombinować z dekoracjami. 

    Jedno jest pewne, najlepiej mieć na to wszystko dużo miejsca, więc warto wykupić i odchwaścić tereny w dolinie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.05.2019
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego psikusy ze złotego tygodnia nie są prawie w ogóle widoczne a prezenty mają takie dziwne tło? To psikusy powinny mieć to żółte tło (aby łatwo je zauważyć) a prezenty powinny być takie jak dawniej.  Czemu ma służyć to dziwne tło na prezentach ze złotego tygodnia? Nie tylko mi się to nie podoba. 
    Cześć
    Prezenty maja żółte tło żeby były widoczne mgiełka jest biała i jest słabo widoczna najlepiej sprawdzać czy strzałka ma zielony kolor ,wtedy masz pewność czy jest psikus czy go nie ma .Odnośnie wydarzenia Park Rozrywki  to jutro dopytam się Zespołu i jak uzyskam odpowiedz to ją zamieszczę.
    Diana 
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Taaa, jasne... Prezenty widać, ale piskusów nie. Dzisiaj dwukrotnie zebrałam plony z karą, bo zapomniałam o sprawdzeniu strzałki i .... klops. 
    Zmieńcie w końcu ten kolor, bo skoro prezent może być widoczny to czemu psikus nie? Wiem, czemu... żeby gracze za dużo "super nagród" nie zdobyli - sarkazm? - na to każdy gracz może sobie sam odpowiedzieć.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Pytanie raczej retoryczne: czy ktoś widzi tu mgiełkę? białą? jakąkolwiek?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego psikusy ze złotego tygodnia nie są prawie w ogóle widoczne a prezenty mają takie dziwne tło? To psikusy powinny mieć to żółte tło (aby łatwo je zauważyć) a prezenty powinny być takie jak dawniej.  Czemu ma służyć to dziwne tło na prezentach ze złotego tygodnia? Nie tylko mi się to nie podoba. 
    Cześć
    Prezenty maja żółte tło żeby były widoczne mgiełka jest biała i jest słabo widoczna najlepiej sprawdzać czy strzałka ma zielony kolor ,wtedy masz pewność czy jest psikus czy go nie ma .Odnośnie wydarzenia Park Rozrywki  to jutro dopytam się Zespołu i jak uzyskam odpowiedz to ją zamieszczę.
    Diana 
    cześć
    to ja proponuję zmienić kolory
    niech psikusy będą żółte (wtedy będą widoczne), a prezenty mają białą mgiełkę.
    Do tej pory prezenty od tanukiego i leprechauna miały białe tło (takie jak pozostałe prezenty) i były widoczne. Po co zmieniać to co było dobre?

    znalazłam na jednej farmie:


    chyba ten prezent był widoczny... po co było to zmieniać?
    zróbcie coś z psikusami, przez to traci cały event Złoty tydzień...
    psikusów nie widać, przynajmniej raz dziennie zbiorę coś z psikusem. A po każdym takim zebraniu moja chęć do jakiejkolwiek rywalizacji maleje... i do gry również... gram już 5,5 roku i chyba niedługo wyślę farmę na emeryturę...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego psikusy ze złotego tygodnia nie są prawie w ogóle widoczne a prezenty mają takie dziwne tło? To psikusy powinny mieć to żółte tło (aby łatwo je zauważyć) a prezenty powinny być takie jak dawniej.  Czemu ma służyć to dziwne tło na prezentach ze złotego tygodnia? Nie tylko mi się to nie podoba. 
    Cześć
    Prezenty maja żółte tło żeby były widoczne mgiełka jest biała i jest słabo widoczna najlepiej sprawdzać czy strzałka ma zielony kolor ,wtedy masz pewność czy jest psikus czy go nie ma .Odnośnie wydarzenia Park Rozrywki  to jutro dopytam się Zespołu i jak uzyskam odpowiedz to ją zamieszczę.
    Diana 
    cześć
    to ja proponuję zmienić kolory
    niech psikusy będą żółte (wtedy będą widoczne), a prezenty mają białą mgiełkę.
    Do tej pory prezenty od tanukiego i leprechauna miały białe tło (takie jak pozostałe prezenty) i były widoczne. Po co zmieniać to co było dobre?

    znalazłam na jednej farmie:


    chyba ten prezent był widoczny... po co było to zmieniać?
    zróbcie coś z psikusami, przez to traci cały event Złoty tydzień...
    psikusów nie widać, przynajmniej raz dziennie zbiorę coś z psikusem. A po każdym takim zebraniu moja chęć do jakiejkolwiek rywalizacji maleje... i do gry również... gram już 5,5 roku i chyba niedługo wyślę farmę na emeryturę...
    Cześć 
    Przekazałam Wasza prośbę.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.05.2019
    Diana powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Pytanie do moderatora: w nowym sezonie jeździeckim będzie jakaś nakładka, jeśli tak to na co? 

    Nowe wydarzenie w dolinie dekoracji ciekawe, bo zawsze to coś nowego,  czy będzie warte brania w nim udziału to wyjdzie jak zwykle "w praniu".  :)

    Balonik pszczółki jest śliczny, przyda się do kolekcji baloników, szkoda, że za złoto. 
    Cześć
    Jutro się dopytam o nakładki i jak dostane odpowiedz to ja zamieszczę.
    Diana
    Cześć
    Dostałam odpowiedz odnośnie nakładki na dom w nowym sezonie jeździeckim, oto ona

    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Na poprzednie pytanie nie dostałam odpowiedzi...

    Mam kolejne dwa pytania:
    1. właśnie zakończył się kolejny sezon jeździecki.  Mamy już 1 maja 2019 roku. W tym roku kalendarzowym było już kilka turniejów. A w "konikach" w 2019 jest tylko jeden turniej... DLACZEGO? Dlaczego wyniki poprzednich zostały wrzucone do 2018 roku???

    2. do czego będą potrzebne dekoracje w tym nowym wydarzeniu w parku rozrywki? Czy ich wartość zadowolenia będzie mieć znaczenie? Czy dużo tych dekoracji trzeba tam umieścić? Aktualnie jest architektka, chciałabym ulepszyć sobie jakieś dekoracje z farmy. Ale do tego potrzebne części dekoracji. Tylko jak mam zdobyć części dekoracji skoro niepotrzebne dekoracje stoją na wysypisku i czekają na ten nowy event?
    Cześć
    1.Wyniki z poprzednich sezonów jeździeckich omyłkowo zostały zapisane w 2018 roku ,następna aktualizacja bądź poprawka ma to naprawić.
    2.Będziesz potrzebować dekoracji do zdobycia odwiedzających gości, im większe zadowolenie dekoracji tym więcej będziesz mogła zdobyć miedziaków w tym wydarzeniu. Sumując goście będą generowani przez wysokość zadowolenia dekoracji, które umieścisz w Dolinie.Dodatkowo by odblokować bonus z każdego stoiska potrzebujesz dekoracji .
    Diana
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Diana powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Pytanie do moderatora: w nowym sezonie jeździeckim będzie jakaś nakładka, jeśli tak to na co? 

    Nowe wydarzenie w dolinie dekoracji ciekawe, bo zawsze to coś nowego,  czy będzie warte brania w nim udziału to wyjdzie jak zwykle "w praniu".  :)

    Balonik pszczółki jest śliczny, przyda się do kolekcji baloników, szkoda, że za złoto. 
    Cześć
    Jutro się dopytam o nakładki i jak dostane odpowiedz to ja zamieszczę.
    Diana
    Cześć
    Dostałam odpowiedz odnośnie nakładki na dom w nowym sezonie jeździeckim, oto ona

    Diana
    a ta nakładka to na kaczki?
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 02.05.2019
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Dostałam odpowiedz odnośnie nakładki na dom w nowym sezonie jeździeckim, oto ona

    Diana
    Dziękuję za odpowiedź. 
    Taka sobie ta nakładka, domek maluteńki.
    Sporo tych nakładek na domki powstaje.

    Można by prosić Was moderatorów o przekazanie prośby o nakładki, np. dla drugiego domu na farmie kwiatowej i smakoszu?

    maRuda (PL1) powiedział(a):
    a ta nakładka to na kaczki?
    Faktycznie nakładka na domek powinna być bardziej przypominająca dom dla naszych pracowników na farmie, a nie taka norka, a woda się tam, aż ulewa, faktycznie jakby kaczki tam miały pływać.  :D
    Ewidentnie jednak widać domek, więc pewnie na domek.  Chociaż domek chyba dla zajączka, taki podobny do tego z ozdoby zajęczy domek, tak się chyba ta ozdoba nazywa.  :p


    Szkoda, że nowy event odwołany, ale jakoś to mnie specjalnie nie dziwi.  :/

    Za to pszczółka balonik, jest super, animacja bardzo fajna. :)
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    maRuda (PL1) powiedział(a):
    a ta nakładka to na kaczki?
    Faktycznie nakładka na domek powinna być bardziej przypominająca dom dla naszych pracowników na farmie, a nie taka norka, a woda się tam, aż ulewa, faktycznie jakby kaczki tam miały pływać.  :D
    Ewidentnie jednak widać domek, więc pewnie na domek.  Chociaż domek chyba dla zajączka, taki podobny do tego z ozdoby zajęczy domek, tak się chyba ta ozdoba nazywa.  :p


    Szkoda, że nowy event odwołany, ale jakoś to mnie specjalnie nie dziwi.  :/

    Za to pszczółka balonik, jest super, animacja bardzo fajna. :)

    a faktycznie nie doczytałem,że to na dom jest :o ... byłem prawie pewien,że to kaczki ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.05.2019
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Dostałam odpowiedz odnośnie nakładki na dom w nowym sezonie jeździeckim, oto ona

    Diana
    Dziękuję za odpowiedź. 
    Taka sobie ta nakładka, domek maluteńki.
    Sporo tych nakładek na domki powstaje.

    Można by prosić Was moderatorów o przekazanie prośby o nakładki, np. dla drugiego domu na farmie kwiatowej i smakoszu?
    Cześć
    Oczywiście przekażemy prośbę o nakładkę na drugi domek .Nakładka na domek to element zestawu otwartego wybiegu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    dom, to powinien być dom,nawet jesli mały to na środku. A nie wielkie jezioro tylko widocznei to ma być dom?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    dom, to powinien być dom,nawet jesli mały to na środku. A nie wielkie jezioro tylko widocznei to ma być dom?
    Cześć
    Tak to jest dom.
    Diana 
  • nie wiem czy śmiać się czy płakać, czy tylko martwić się i machnąć ręką na nieudaczników z GGS?
    po raz drugi nie udało się wgrać aktualizacji szumnie zapowiadanej od kilku miesięcy...

    może Park Rozrywki trafi do szuflady z Wyspą Wulkaniczną?

    kto tam pracuje? przedszkolaki?? mam nadzieję ze żaden przedszkolak nie poczuje się dotknięty tym porównaniem :/
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.05.2019
    To nie park radości, tylko park miliarderów :D:D:D
     
    A patrząc na zawartość kolejnej subskrypcji, nasuwa się pytanie, kiedy zostanie wprowadzona opcja "graj za mnie"  :D:p
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 08.05.2019
    Park niestety, większy odkurzacz złota niż october  :(
    Mało radości. 
    Póki co jarmark ma u mnie największy +  <3
  • no wymyślili :/ bez złota trzeba by w nocy co 4 godziny wstawać a i w dzień urywanie sie z pracy co 4h żeby Park szedł dalej... normalnie porażka :/

    no i nagrody: kaski(!), muchy(!), specjalne nasiona, dziwne nasiona, i zwieńczenie! blok mieszkalny tadam :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik