Strona główna Polish Rozrywka i zabawa

ale jaja ;)



lewis (PL1) Posty: 25
28.04.2019 edytowano 28.04.2019
Gratuluję wszystkim, którzy mieli ochotę i odwagę pokazać swoje cudeńka na forum. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami 

A tak mi przyszło do głowy... macie ochotę się jeszcze pobawić ?  o 
Sporo konkursów ma jeszcze tzw. "nagrody publiczności" D Może wszyscy zabawimy się w jury?  o 

Dla mnie osobiście niekwestionowanym zwycięzcą jest @krystyn237, ponieważ nigdy w życiu nie widziałam, aby jajka miały nogi open_mouth Kłaniam się nisko...  Drugie miejsce to jaja w koronkach... dawno przez mnie nie widziane... @madllen. Trzecie miejsce - trudny wybór... ale jednak @Marika Z - za precyzję wykonania  

3 miejsca... siebie nie można !  a zwycięzca... hmmm... co by tu wymyślić...? wiem ! Dostanie po jednym szczęściu od każdej osoby, która weźmie udział w zabawie  Najwyżej, jak Wam się nie spodoba ten pomysł, to jedna osoba dostanie jeden prezent ode mnie p 
Gotowi? Czas: do końca majówki - 5.05.2019r. 

P.S. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę moją propozycją 


Świetny pomysł . Osobiście uważam, że w ogóle w takich konkursach, to publiczność powinna głosować (oczywiście jawnie, poprzez zamieszczenie postu) na zwycięzców, ale to inna "para kaloszy"... (szczególnie, że na naszym forum lepiej nie zgłaszać żadnych nowych pomysłów, gdyż źle się to kończy...  )

Dla mnie również niekwestinowanym zwycięzcą jest @krystyn237 - tak oryginalnych pisanek w życiu nie widziałam. Może któregoś razu zamieścisz nam tutorial, bo patrząc na nie, aż samemu chce się wziąć do pracy .

Kolejne, które wpadły mi w oko, to pisanki autorstwa @maRuda (PL1) i Alci- doceniam fakt współpracy z "małymi rączkami" - to nie takie proste, jak by się mogło wydawać .

Trzecie to @madllen i koronki. Osobiście koronek nie znoszę, ale pisanki w wykonaniu Twojej babci, zdobyły moje uznanie.

ps. @lewis (PL1)  oficjalnie zostajesz opiekunem konkursu  



jako że zostałam "nominowana" to niejako moim obowiązkiem jest się odwdzięczyć ;) więc:
1. @krystyn237 (PL1) - bo do dziś się zastanawiam jaki wielki musi mieć koszyczek drogi Krystyn ;)
2. @magdalenka1978 (PL1) ;  mała Alcia i @maRuda (PL1) - Ex aequo bo są jakieś takie wesoło- wiosenno- wielkanocne ;) 
3. trzeciego brak, z uwagi na dwa drugie :p

Komentarz

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 01.05.2019
    zapomniałam dodać :blush:    dla zainteresowanych:


    wystawa jajek ;)

  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    Wszystkie pisanki rewelacyjne! I te tradycyjnie zdobione, malowane kredkami czy farbkami, i te w koronkach śliczne. I te komiczne, satyryczne,  nostalgiczne, nawet te ""obrazoburcze"" jak pisanka świnka czy pisanki z nogami, ha ha.  Wspaniałe! 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    mój zmysł kreatywności również różni się od zmysłu jury, ale o dziwo :dizzy: pokrywa się z wizją Graczy ;) :

    I. @madllen + @krystyn237
    II. @GamerEwaczubak6 
    III. :p
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 02.05.2019
    de gustibus non est disputandum  :D

    Moje pierwsze miejsce należy do KRYSTYNA...jego cudeńka są najpiękniejsze.

    Urzekły mnie również...Lewis, Madllen i Marika.

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 03.05.2019
    Zdecydowanie

    1 "krystyn237 (PL1)"
    2 madllen
    3 maRuda,lewis ,GamerEwaczubak6
    Post edited by Kaspaldo (PL1) on
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Bardzo mi miło, że jest taki spory odzew :) 

    Jutro wyniki... ale chyba wiem jaki będzie wynik ;)
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Kochani  ;) jesteście cudowni  :p
    Dziękuję Wszystkim za uznanie dla naszych wspólnych wysiłków małżeńskich  <3
    Teraz szykujemy z małżonką piękne kielichy komunijne, ale to tak wolną chwilą,
    zainteresowanym podeślę i jeszcze raz dzięki  
    Dla mnie koronki i maRuda  lewis zwyciężają  <3
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dodałabym jeszcze, że naszym zwycięzcą jest również lewis - za pomysł na zabawę :) 
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    edytowano 05.05.2019
    Nie ma jeszcze godz. 24.00 ale myślę, że konkurs możemy zakończyć :) 

    GRATULUJEMY !!! GRATULUJEMY !!!

    https://youtu.be/aNA64OGnVFk

    Proszę o rozdanie nagród zwycięzcy - jedno szczęście na jeden budynek na farmie główniej od każdego uczestnika (głównej - a co! niech wszyscy widzą, jaki szczęściarz z niego ;) )
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Przy okazji chciałabym także podziękować za takie miłe przyjęcie mojego pomysłu. Nie spodziewałam się takiego odzewu :) Dziękuję Wam bardzo  <3

    To może zrobimy taki dział na stałe?  o:)
    Jak Wam się spodoba pomysł to zapraszam tutaj na przyszłość :
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/192256/konkursy-publiczności

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 06.05.2019
    Gratulacje dla zwycięzcy! :)
    Tych którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcam do zapalenia światełka na zwycięskiej farmie :) - a niech Krystyn padnie jak zobaczy rachunek za prąd ;):D

    Dziękuję również za wyróżnienie dla prac mojej najukochańszej babuni!

    konkurs- rozstrzygnięty, nagrody- przyznane, @Diana, @TOM można zamknąć ten wątek- dziękuję ;)
    Post edited by madllen (PL1) on
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    madllen (PL1) powiedział(a):
    Gratulacje dla zwycięzcy! :)
    Tych którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcam do zapalenia światełka na zwycięskiej farmie :) - a niech Krystyn padnie jak zobaczy rachunek za prąd ;):D

    Dziękuję również za wyróżnienie dla prac mojej najukochańszej babuni!

    konkurs- rozstrzygnięty, nagrody- przyznane, @Diana, @TOM można zamknąć ten wątek- dziękuję ;)
    @madlen (PL1)-
     proszę poczekaj jeszcze chwilkę - dopiero z pracy wróciłem i nie wiedziałem czy mam omamy, czy mi się oczy zaszkliły  :p toż nawet Nowy Jork nie jest tak oświetlony jak moje farmy  :p
     Wielkie podziękowania dla P. lewis i madlen za taki konkurs - nie widziałem świetniejszego od początku mojej przygody z BF, podziękowania dla wszystkich uczestników i głosujących w tym konkursie  <3

    P.S. wszelkie światełka porozsyłam również, ale to mi zajmnię  trochę czasu, w związku z jego brakiem  :/
    lewisku - to był strzał w dziesiątkę <3, resztę dopiszcie sobie sami  o:)
    moje oczy łzawią, w gardle gula, palce na klawiaturze drętwieją  - jawa to czy sen.....???

    Wszystkim wielkie  podziękowania - pozdrawiam - krystyn237  <3
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Gratulujemy i zamykamy wątek :)
Ta dyskusja została zamknięta.